Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 caractere din naruto care nu iti plac

#11
Clasamentul meu:

1. Karin
Nu o sufar. Pentru ce naiba a luat-o Sasuke in echipa, nu stiu! Mai mult il incurca. Bine, uneori l-a ajutat, dar nu foarte mult. Mai mult se ascunde si vrea sa fie salvata.

2. Madara
Nu am un motiv special pentru care nu imi place...Mi se pare aiurea. Prea e el puternic, atotstiutor si temut de toti.

3. Kabuto si Orochimaru
Ambii pe acelasi loc.

4. Danzo
Multumiri lui Sasuke ca i-a facut felul :]] .

5. Sakura si Ino
Imi sunt antipatice in egala masura. In fine, Ino s-a mai schimbat, dar Sakura e aproape la fel. Plange continuu, face pe grozava si nu reuseste nimic. C
[Imagine: 25rd0nd.jpg]

#12
Deeeci:
1. Orochimaru - arata bine, dar se cam tine de prostii. Ce prostii? Pai: faza cu experimentele, au murit atunci la copii in prostie. Semnul blestemat pe care i l-a dat lui Sasuke, fi-i-ar semnul sa-i fie si a mai si vrut sa-i ia corpul lui Ita-kun. 20

2. Kabuto - WTF?! Asta cu reinvierea lui cu tot! Si il mai si ridica in slavi toata ziua pe Orochi-branza!

3. Sakura, Ino, Karin... toate obsedatele de Sasuke - fetite cu fundite care suspina dupa Sas'ke-kun

4. Kakuzu - un singur lucru de zis: "Bai, omule! Banii n-aduc fericirea!"

5. Danzo - insusi domnul mare si tare (citez introducerea de la Bakugan de pe CN haha 21 )
[Imagine: itachi-sig.gif]
"Sorry, Sasuke. It ends with this..."
...then, he closed his eyes...

My fic: "O iubire interzisa" +18 http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=28082

#13
si eu si eu :d

1: Karin, e mai enevanta decat Sakura sa mor 21 desii mai mult ma amuza 21
2: Dunzo, Danzo sau cm se scrie, nu imi place deloc, dar ma bucur ca a murit
3: Sasuke- nu stiu de ce dar in ultima vreme ma enerveaza in contnuu, numai la razbunare ii sta gandu si la altceva nu, mai bine ar fi sa moara 19 (bine gata tac, ca dupaia sariti toti cu cracii in sus 21)
4: Zetsu- nu stiu de de dar nu imi place, si mai e si scarbos rau de tot : ))
5: Orochimaru, ca to vorbeam de scarbos, pfoaii tipu asta imi da fiori nu gluma = )), si nu in sensul bun, mai ales cum se linge pe bot, bleach

#14
Hm, nu e chiar un top, sunt in ordine aleatorie..
1.Karin, desigur, e enervanta rau fata aia, fata ei cere pumni, ma enerveaza vocea ei si cum se imbraca plus ca arata ca o ... mda21.
2.Naruto, in unele situatii chiar nu imi place, omul asta mi se pare ca prea se da mare si dramatizeaza uneori la fel ca si alte personaje. E prea galagios, vesel si bine dispus, asta ma deprima. Plus ca astia fac episoade intregi in care Naruto invata un nou jutsu si deja ne cam plictisim de asta.
3.Sakura, culoarea hainelor si parului imi displace, l-a omorat pe Sasori, unul din preferatii mei si o copiaza pe Tsunade.
4.Ino, culoarea parului i se potriveste, are haine naspa si sunt invidioasa pe ea ca i-a crescut parul asa repede inapoi, in timp ce lui Sakura i-a ramas la fel.
5.Rock Lee, are costumatia aia verde cam penibila si ma enerveaza fata lui21...
[Imagine: Untitled-3-6.png]

#15
1. Ino - pur si simplu ma enerveaza obsesia ei fata de Sasuke, in loc sa-si vada de catrafusele ei si sa-si dezvolte abilitatile de ninja asa cum trebuie -.- [nu zic ca Sakura nu e altfel]
2. Karin - chiar mi se pare oribila si repet... obsedata de Sasuke xD
3. Neji - se crede mare inteligent, mare priceput si etc. .. pur si simplu ma enerveaza aerele lui ._.
4. Orochimaru - nu-l suport de cand i-a dat lui Sasuke semnul blestemat xD si e un nenorocit :]]
5. Kabuto - eu una nu-i gasesc rostul, o fi el ajutorul lui Orochimaru dar totusi.. :]] sa-si vada de viata lui xD
[center][Imagine: shut_u10.png][/center]
[center]I'll bite you to death.[/center]
[center][Imagine: 7b7c1b0eb67cb5678676ee99cd909d5a.gif][Imagine: The_Gazette__Ruki_by_Tokisama.png][Imagine: cookie_monster_stamp_by_umbrehla-d3fppvm.png][Imagine: Reita_Stamp_by_SyrynLauncher.gif][/center]

#16
Well...

1. Sakura - Nu imi place deloc. Nu mi-a placut inca de la inceput. Pur si simplu nu ii vad rostul in anime : )). In Shippuuden si-a mai revenit, s-a mai maturizat, insa parca tot enervanta a ramas. Cel putin pentru mine. And by the way, I hate pink xD.

2.Zetsu - Tipu' e creppy.

3. Shino - Mda, nici tipului astuia nu ii vad rostul in anime : )) Te cam calca pe nervi.

4. Madara - Tipul e cam dus.

5. Kabuto - Daca pana acum am zis ca ceilalti nu au ce cauta in anime, cand vine de Kabuto ma intreb cum de le-a venit ideea sa il creeze = ))
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#17
Prima viespe care nu imi place este unica Karin deci, o alta fana de a lui Sasuke, plus ca e si roscata mai e si blonda la creier, si...Dooamne21, nu o suport si punct.
A doua scorpie ar fi Sakura niciodata nu am suportat-o pentru simplul fapt ca il place pe Sasuke si e prea copilaroasa, adica daca vrei ceva lupta pentru el, nu il lasa pe el sa te apere si dastea, are atitudine de fata prostuta, rau.
Al treilea este Orochimaru pentru ca este sarpe 22, urasc serpii.
Al patrulea este Pein pentru ca a incercat sa o omoare pe Hinata, si eu asta nu i-o iert, i-as fi bagat eu batul ala altundeva21, nu va ganditi la prosti.
Ultima chestie pe care nu o suport este...tobele.... Lee Oh Geezus, deci alt copiator, nu are propriul lui stil? Ce e asta? Adica acuma Naruto si Sasuke sa il imite pe Kakashi, chiar este o chestie stupida T_T
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

#18
Nr 1. Cel mai tampit: Kabuto - idiot si mai si rade ...parca ar rade de el. Nustiu. am ceva cu el de nu-l suport! Niciodata nu l-am suportat 71.
Nr 2. Cel mai urat/enervant: Karin- e o i.d.i.o.a.t.a totala22 Adica..arata hidos si se mai crede si nustiu cine. x[
Nr 3. Cel mai ciudat: Kisame- tipu` e cel mai ciudat de pe acolo. 21
Nr 4. Cel mai hidos: Hidan- e prea de tot. xD Religia mamicii lui si prostii deastea...bla bla Duss!
Nr 5. Sakura- se cam tsine dupa Sasuke. Apoi se mai dadea putin si la Naruto. Faata asta e nehotarata, dar totusi e dragutsika. Nu o pot judeca prea mult [ i'm sorry Sis xD ] 46
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:

#19
1.Sakura, nu mi-a placut niciodata de ea, la inceput era o ratata, iar apoi a devenit o ratata ingamfata care se crede superioara doar pentru ca a invatat si ea cateva tehnici, iar atitudinea fata ei fata de Naruto e foarte urata
2.Kabuto, este un personaj foarte sfidator si prefacut si cam obsedat de orochimaru
3.Kakuzu, este scarbos si sadic
4.Kisame, este hidos din toate punctele de vedere, nu numai fizic
5.Danzo, un personaj mai ofticat ca el nu am vazut, iar actiunile lui pentru a obtine titlul de Hokage sunt rezultatelor propiilor frustrari deoarece nu se poate face placut de oameni si asa ca actioneaza prin forta

#20
1. Danzo,deoarece chiar nu-mi place de el.
2. Karin. Doamne, copila asta ma scoate din pisici. Pe langa faptul ca e slaba si neajutorata, se tot agata de Sasuke ca disperata.
3. Pain, pentru ca are prea multe pierce-uri.
4. Kabuto, pentru ca e un prefacut si un sarpe de casa blestemat.
5. Sasuke, fiindca e un ingamfat, posedat de razbunare, inuman, lipsit de emotii, patetic.
"Whatever you are, be a good one." (A. Lincoln)

[Imagine: Autumn_by_Vibeviant.gif] [Imagine: Stamp__English1_by_zoro4me3.png] [Imagine: a50c4ce0c22b4f7153a1dde14de77f4a.png]
Mă găsiţi acişilea.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.837 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.354 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)