Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Top 5 caractere din naruto care nu iti plac

#21
Sa vedem:

1.Danzo- E chiar ciudat tipul si nu mi-a placut deloc atitudinea lui fata de conducerea satului si oricum era scarbos cu toate acele sharingan-uri in mana,atunci cand am vazut episodul imi venea sa vard numai cand ma uitam la mana lui.
2.Kabuto-E scarbos si mai e si malefic pe deasupra,adica l-a ajutat pe Orochimaru,alt tip scarbos.
3.Orochimaru-Cum am zis si mai sus e foarte scarbos si evil.Nu mi-a placut niciodata personajul lui.(ma rog cui i-a placea?)
4.Karin-Chiar daca cateodata mai are si parti bune,e prea obsedata de Sasuke,totusi in episodul 161 am fost amuzata de ea.
5.Pain[i]
-Prea malefic si cu niste idei gresite care sunt fixate in capsorul lui.

[Imagine: missyoubear.jpg]

My work: - Sentimente uitate [Naruto]
- O vara plina de iubire si schimbari [Proza]

" Love it's like wind. You can't see it, but you can feel it."

#22
1. Va fi mereu aicii.......SASUKE. De ce? Egoist, nesimtit fara respect, bou, ****,....,si *****.Nu s-au inventat destule injuraturi ca sa il cuprinda pe sasuke. Pur si simplu nu-l suport si vreau sa moara odata! (scz pt fanii sasuke)
2. Danzo+batranii satului. De ce? FRATILOR, JINCHIURIKI NU SUNT ARME! Nu ii suport, vreau ca sasuke sa ii omoare pe ei inainte sa fie el omorat de naruto. Bine ca a murit danzo...
3. Orochimaru. Un sasuke 2 doar mai....sufletist? Nush. Doar ca il are dupa el pe psihopatul ala de Kabuto
4. Akatsuki. La fel ca batranii satului.
5. Karin. Fraiero ce vezi la sasuke ? Plus ca este urata ca naiba. Ial pe sasuke si dispareti odata si din anime si din manga. A, stai, sasuke trebe intai sa fie omorat de naruto, asa ar scapa prea usor.
Ajutati-ma sa-mi indeplinesc visul: sa-i vad pe micutii astia adulti! Tot ce trebuie sa faceti e sa dati click!
[Imagine: r6KlR.png] [Imagine: IZpPm.gif] [Imagine: MRb1Z.gif] [Imagine: Z8Pjv.gif]

#23
1.Karin- se crede muma padurii si e slaba in lupte ca dracu.Nu e urata, dar o urateste faptul ca se poarta cum se poarta.
2.Orochimaru-are limba aia prea lunga si mi se face rauu.
3.Pein-a incercat sa o omoare pe Hinata si asta nu a fost frumos din partea lui.
4.Kabuto- uitel si pe cre(ÅŸ)tinul asta...obsedat de limba aia lunga de Orocimaru.
5.Sasuke si Danzo-Sasuke pentru ca a facut-o praf pe Sakura cand a plecat si pentru ca e foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte foarte obsedat de razbunare, desi apreciez ca l-a omorat si pe bosorogul ala de Danzo, iar Danzo nu imi place pentru ca se crede regele lumii si daca nu ar avea ochii aia pe mana(pauza pentru vomitatbleah) n-ar fii bun de nimic.Ca alte jutsuri habar n-are si cica vrea sa devina hokage.
f**k off. f**k it. f**k you. f**k him. f**k her. f**k this. f**k that. f**k all. Don't like me? f**k off. Problem solved. d:] 8:]

#24
1.Danzo - Niciodata nu l-am suportat pe tipul asta. Bine ca a murit!
2.Karin - Fata asta e prea obsedata dupa Sasuke, si-n plus e enervanta rau.
3.Kabuto - Woa, ce ma dispera si asta. Nu putea sa moara si el?
4.Madara - Obsedatul asta numai "lumea e a mea" vede in fata ochiilor. E enervant si el, sper ca alianta cu Kabuto sa ii strice planurile. Ar fi bine daca macar de data asta Kabuto ar face ceva in defavoarea lui, dar e prea prost ca s-o faca.
5.Kisame - Bleah, seamana cu un peste...
[Imagine: tumblr_mfcg2sBNaZ1rnbh24o3_r1_500_large.gif]
Boys love.

#25
1)Sasuke - nu l-am suportat niciodata pe Sasuke, mereu a primit tot ce a vrut, mereu a fost laudat si inconjurat de oameni, mereu a fost protejat si tot nu-i ajungea. Se credea cel mai bun si credea ca poate face tot dar nu putea face nimic. Ii sa pus totul pe tava. Magekyo, Amaterasu si Susano'o le-a capatat de la fratesu. A avut sangele de Uchiha si s-a nascut cu talent. Tot ce a invatat el a fost Chidori si antrenamentul cu Orochimaru.
2)Danzo - e putin cam disperat17

mai departe nu mai stiu...pe astia doi nu-i suport in rest imi plac toti106
[Imagine: universul1.jpg]

#26
Am ????i eu o ??????trebare...
Ce tot ?????? faci pe Sasuke cu ou ????i cu ote????? ????n primul r?????d a avut o copil????rie crud????,nefast????...ce te face s???? crezi c????-i un prost? Tu cum ai fi procedat ?????? locul lui? A????i ales cu to????ii calea lui Naruto de a avea prieteni pentru c???? asta vi se pare mai u????or dar ca Sasuke nu pute????i fi niciunul.
A plecat din sat cu scopul de a se r????zbuna,????i ?????? acel moment a purtat toat???? ura clanului Uchiha pe umeri.
A????a c???? nu mai ????????i face aluzii.Naruto este lafel de puternic ca Sasuke.Ei doi sunt copii profe????iei.Tu nu ar trebuii s???? critici dac???? habar nu ai s???? sim????i cum e s????-????i zboare toat???? DRAGOSTEA DIN S????NUL FAMILIEI ????NTR-O SECUND????.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Naruto Shippuden 292 / Naruto Chapter 616 (Update saptamanal) George 43 27.592 01-06-2013, 09:21 PM
Ultimul răspuns: Aggie
  Naruto. Naruto Shippuden -> Movie list Rose ^^ 0 2.338 31-01-2012, 09:39 PM
Ultimul răspuns: Rose ^^


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)