Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Things I colored (lineart,manga & co.)

#1
Deci atunci cand nu desenez(sau n-am chef) ma apuc sa colorez diferite linearturi ca sa nu-mi 'rugineasca' photoshopul >.< . Nu am facut multe , sa stiti . Le postez doar ca sa arat incercarile mele de a reda umbra ,volumul ,etc pe arta altora... Deci ce voi posta in thread nu sunt desenate de mine ,sunt doar colorate . Drepturile asupra lor apartin autorilor ,iar daca vreun lineart sau altceva va apartine ,sa-mi spuneti . .

http://i241.photobucket.com/albums/ff138...erbeam.jpg ---nitial o facusem pentru o fata care isi postase lineartul .Dar n-am mai dat de ea sa-i arat ce a iesit (ma lasase sa folosesc ce culori am vrut :3 ) .

#2
Nu prea ii sta bine la barbat sa fie sirena....dar in rest ai combinat foarte bine culorile nu trebuia sa ii continui coada pe spate,pare ca si cum ar continua direct pe lateral, daca inrtelegi ce vreau sa zic >.< , in rest e o.k. 10 .
...

.
......
.
...
.
zby...
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My signatures, my stupid things Sayonara 13 8.301 28-04-2011, 10:53 PM
Ultimul răspuns: Sayonara
  Some things Nami 59 27.677 30-01-2011, 10:00 AM
Ultimul răspuns: Kayla.
  Things Mitsukai Yoru 1 2.231 04-09-2010, 02:10 PM
Ultimul răspuns: Mitsukai Yoru
  Colored Manga Takeru 4 4.813 19-12-2007, 10:44 AM
Ultimul răspuns: Takeru


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)