Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The Chibi Maker

#21
@Pink Bubbles: Da-mi un printscreen cu eroarea, te rog. Sau macar un copy-paste al erorii

@Aly: Am impresia ca atunci cand am updatat sistemul, am pus si vechiul folder cu imagini din pc-ul meu 4 Si erau si acolo cateva chibi-uri vechi deja salvate.

[edit]Ah, era sa uit. Lucrez acum la quiz-uri si cand am pus ieri noul sistem pe site, am afectat fara sa vreau chibi maker-ul. L-am reparat tocmai azi-noapte, pe la 2, dupa ce am intrat in mod intamplator acolo si am vazut ca nu mergea cum trebuie.
E posibil sa fi fost si asta sursa problemei ei.

#22
Pei nu e chiar o erroare. E ca si cum nu ai avea FlashPlayerul instalat si nu poti sa vezi pe youtube un videoclip. Apare cv de genu:

Asa arata Chibi-ul tau (dati Refresh daca nu apar modificarile recente):
>doar k aici in lok sa imi apara chibi-ul imi apare o casuta in care zice "image" dar nu merge, nu imi apare imginea chibi-ului, si deasta, nush de ce<

Am explicat de data asta destul de bine problema??7
[Imagine: p_wall1x-2337629b24-1.jpg]

Nanairo no kaze ni fukarete tooi misaki wo mezashiteta
Yoake mae kikoeta MERODII
Sore wa totemo natsukashii uta

#23
M-am uitat acum in baza de date si, teoretic, nu apare ca ti-ai fi facut chibi. Sau mai bine zis, chibi-ul tau nu are corp, ochi, haine, etc.
Incearca sa iti faci acum unul nou si spune-mi daca nu iti apare deloc imaginea.

De asemenea, daca folosesti Opera, vezi ca poti da direct Reload image (click dreapta pe chibi sau unde ar trebui sa apara el), si asa nu mai e nevoie de refresh la toata pagina.

#24
Scuze, a fost greseala mea.
Am modificat recent niste fisiere pe site si am suprascris unul din fiserele din chibi generator cu o versiune putin mai veche.

Acum s-a rezolvat si ar trebui sa mearga

#25
Si mie imi apare eroare22
Aleg corpul->Dau pasul urmator si->Fatal error: Class 'make_chibi' not found in /home/cedikco/public_html/animezup/chibi/makechibi.php on line 42
Cred ca am incercat de 7 ori. Am dat si refresh si degeaba T-T
[Imagine: envy-s10.png]
E: Me, Envy, jealous of you humans? That's the ultimate humilition.
> Blog <


#26
Oups, de asta am uitat. Scuze ^^

Vezi acum daca merge

#27
Dap, merge ^^
Multumesc Flaw :]
Mesaj prea scurt: am chibi :->
[Imagine: envy-s10.png]
E: Me, Envy, jealous of you humans? That's the ultimate humilition.
> Blog <


#28
Ano, Flaw, chibi`ul meu e cam dezbracat si problema e ca, atunci cand vreau sa-l imbrac imi apare asta .
Am incercat de cateva ori si am da si refresh si pauza, tot asa apare.
Sa fie din cauza ca e facut in versiunea veche???
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]

#29
La mine a mers fara nici o problema.

In cazul tau, eroarea e cauzata de faptul ca nu exista imaginea temporara cu chibi-ul, cea pe care se fac toate modificarile.
Daca ai facut chibi-ul mai demult, pana sa pun noua versiunea, s-ar putea sa fie nevoie sa il refaci (ii dai Creaza chibi nou), ca sa iti genereze acea imagine.

Daca l-ai facut insa dupa ce am pus versiunea asta, s-ar putea sa fie intr-adevar o problema.
Astept sa vad ce imi raspunzi inainte de a trece mai departe.

#30
Acum imi apare imaginea chibi`ului, insa e dezbracat, iar pantalonii si celelalte accesorii apar tot la fel. Si da, e facut in versiunea veche, dar daca zici ca trebuie sa-l refac nu-i problema.
Thx, ma apuc de treaba ^_^
[Imagine: eeeled-1_zpse54e7424.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Chibi Generator Yuki-chan 1 2.756 14-08-2011, 05:01 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  Vreau s aintreb si eu ceva,legat de chibi si de teste Acadea' 9 6.382 28-06-2010, 05:34 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  Chibi Lithium-Sensui 22 15.791 14-11-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: yulobo


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)