Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chibi

#1
Deci pe data de ...7 iulie pe la 1 noaptea si nu mere chibi..ca vreau sai pun arme si pelerine..deci..daca mia-ti putea zice ce se intampla v-as ramane recunoscator!4 dance

#2
Ciudat 22
Acum merge. O sa mai verific tema de "Happy Birthday", sa nu fie cumva din cauza ei.
Imi poti spune daca acum nu iti merge? Deasemenea, ce fel de eroare ti-a dat? De ce nu mergea? 39

#3
hmmnm deci vreau sa-mi pun ceva pe personaj un pet sa zice...si apas....si degeaba :pray:

#4
In rpimul rand..ai bani ca sa iti cumperi un pet?Depinde ce pet...verifica prima oara bugetul,si dupa apasa click.GomeGomen pentru off topic...urasc sa fac asta!
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#5
Nu, Andra, vrea sa ii puna chibi-ului un pet, nu sa isi cumpere unul.
Totusi, problema ta e ciudata, mai ales ca ai reusit vad sa iti faci chibi 39
1. Ce browser folosesti?
2. Sigur ai urmat toti pasii? Sa dai "Salveaza chibi", sa iti apara mesajul cu "Succes, chibi-ul tau a fost salvat" si pe urma sa ii dai afiseaza chibi?
39
E cam stranie toata intamplarea asta... Nu cred ca e ceva de la chibi generator pentru ca daca nu merge la cineva, nu va merge nici pentru restul.
Intru acum prin ftp sa verific ceva.

#6
Si eu am aceeasi problema ... mi-am facut Chibi ... si mi-a aparut ``Salvarea a avut succes`` [[sau ceva de genul]] 4

Cand dau pe afiseaza Chibi,mi-l arata dar pe celelalte ``butoane`` nu pot sa apas 22

Ce se intampla? Eu folosesc Microsoft Internet Explorer 22

#7
Poi celelalte butoane ale meniului nu merg de pe internet explorer..
Incearca moziilla sau opera
o.o" wot

#8
Pai e o chestie,pt toti cei la care nu le merg armele sa incerce browserul Mozila Firefox,garantez ca va functiona,cine nu are inca http://www.mozilla-europe.org/ro/firefox/
You hurt me,but I kill you!
What doesn't kills you
Gets you stronger!



[Imagine: narutodemon_xl.jpg]

Yondaime & Naruto,best hokage and best ninja,what a combination...

[Imagine: Naruto__Naruto_and_Yondaime_by_Risachantag.jpg]

[Imagine: chibi_933.gif]
Adenthielis, chibi-ul lui seeergiu


Bancuri,glume,avem de toate !!!

#9
deci am si eu o mica mare problema....
chibiul meu se numea Rocks si acuma se numeste Diabet.. O.o
http://i221.photobucket.com/albums/dd126...1220463675

inainte nu avea par galben si nu arata ca acuma...

cand il trage cineva de par scrie :Nu mai vreau prefer bomboane ... inainte nu era asa...
http://i221.photobucket.com/albums/dd126...1220463636


si cand imi da bomboane imi scrie: Vreau mai multe bomboane!!! Multe, multe, multeeee @___@
si inainte imi aparea sa nu imi dea bomboane ca chibiul meu face diabet....

am auzit ca yulobo a plecat de pe zup si sa reintors sa schimbe chibiurile...
deci flaw daca ai putea sa faci ca atunci cand intri cu opera pe zup sa nu mai poata alti sa imi schimbe chibiul...

as vrea un raspuns la nelamurirea mea....
[Imagine: 20080626090306.jpg]

Imi aprind visatoare o tigara. Fumul trece lenes si nepasator prin fata mea, formand niste spirale demne de admiratia unui artist..



#10
Alta e problema...chestia asta meerge si de pe Mozilla.[mda,am incercat eu dar nu am schimbat nimanui nimic,stati linistiti o.o']
Si totusi,nu suntem siguri 100% ca e Yulobo,nu?Poate stiu mai multe persoane sa schimbe chibi,pana la urma e extrem de usor ._.' .Ai putea descoperi si din intamplare...Dar,cred ca asta se va rezolva cand vom trece in V4,nu?39
LOLNOPE



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Chibi Generator Yuki-chan 1 2.769 14-08-2011, 05:01 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  The Chibi Maker Crom. 29 15.640 21-07-2010, 12:42 PM
Ultimul răspuns: MaDyY
  Vreau s aintreb si eu ceva,legat de chibi si de teste Acadea' 9 6.406 28-06-2010, 05:34 PM
Ultimul răspuns: Flaw


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)