Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

The Chibi Maker

#11
defapt la opera cand te duci trebuie sa te reloghezi:p e o optiune nenorocita prin optiunile de cand ai instalat opera ^^ si pe tema de iarna merg chibiurile, dar merg doar ele 21) , utilizeaza orice tema in afara de cea default:p [o poti schimba din user cp^^-->edit options] pana si pe jero merg chibiurile 71

#12
Am reusit :X . Tot ce trebuia sa fac era sa schimb tema. Multumesc pentru ajutor. pupic

#13
Deci nu deschid un topic nou pentru ca e o problema legata tot de chibi 2

Deci mi-am facut chibi si nu-mi apare la semnatura 20

][img]http://animezup.com/chibi/img/user/chibi_4048.gif%5b/img%5d
Runoha Hakura , chibi-ul lui Angel [ Iulia ]


Asta-i ...deci nu-mi apare nimic 20

#14
Iulia, nu iti apare in mod automat la semnatura 4
Il poti pune tu la semnatura daca doresti.
Daca apesi pe butonul de Afiseaza chibi din meniul Chibi maker, vei gasi acolo un text pe care il poti copia si pune la semnatura.

#15
Well, Flaw, aseara am stat cu ea si am incercat sa o ajut, chiar i-am editat de vreo 5 ori proflul cu acel link. Problema la ea este ca nu-i apare imaginea chibiului [ nici mie nu imi apare sa-l vad ]. Daca da pe link o duce sa-i dea bomboane/sa-l traga de par. Asta e problema ei.
Linkul acela despre care ai spus tu nu ii merge cum ar trebui 106
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













#16
http://animezup.com/chibi/img/user/chibi_4048.gif

Nu e asta chibi-ul ei?

Un mic "secret" -> http://animezup.com/chibi/img/user/chibi_4048.gif link-ul contine user id-ul fiecaruia.
Se poate verifica usor daca exista un chibi sau nu, uitandu-te la acel link.

#17
~.~ nici mie nu imi merge sa creez chibi 22 si..um nu stiu de unde sa schimb tema sa o pun pe iarna 22[posturi unite]
ummm gata am reusit sa schimb tema dar tot un merge sa imi creez chibiul 22 va rog ma puteti ajuta?20
Ohayo,watashi Azu-nyan...

AND I CAME TO ROCK YAR HOUSE!!

HOLD UR PANTIES COZ IL BREAK YAR WINDOWS!!

[Imagine: k-on219.gif][Imagine: k-on202.gif]

#18
Ok, bine, nu mai merge asa.
Abandonez ideea de a termina noul portal si o sa il pun online doar cu chibi maker-ul cat mai repede.

#19
Hei am sh eu o problema cu Chibi. Mi l-am facut aseara dar nu imi apare imaginea, adica nu la semnatura, nu imi apare, cand dau >vizualizare Chibi< Nu imi apare, imi da un feld e erroare si nu pot vedea cum arat chibi-ul meu20. Am incercat si azi dimineata sa vad daca merge si nu merge. Nu imi apare.2 de ce?17?
[Imagine: p_wall1x-2337629b24-1.jpg]

Nanairo no kaze ni fukarete tooi misaki wo mezashiteta
Yoake mae kikoeta MERODII
Sore wa totemo natsukashii uta

#20
pentru ca la sfarsit de tot dupa ce iti faci chibi-ul trebuie sa dai salveaza chibi de vreo 2 ori insa voi dati doar o singura data si nu se salveaza

@Flaw, daca chibiurile s-au sters atunci toate, cum se face ca al meu reveni exact cum era inainte?O.O adica, eu nu mi-am facut chibi nou, e acelasi vechi care atunci cand am vrut sa-mi fac chibi nou m-am trezit ca el deja era 22



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Chibi Generator Yuki-chan 1 2.756 14-08-2011, 05:01 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  Vreau s aintreb si eu ceva,legat de chibi si de teste Acadea' 9 6.379 28-06-2010, 05:34 PM
Ultimul răspuns: Flaw
  Chibi Lithium-Sensui 22 15.787 14-11-2008, 10:56 PM
Ultimul răspuns: yulobo


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)