Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Totally Dominated [*YAOI*]

#21
Nu am cuvinte sa descriu cat de mult mi-a placut capitolul! Deci a fost extraordinar de reusit... te felicit, scrii grozav!
Acest capitol a fost si amuzant( yuri imbracat in femeie), si romantic( mi-a placut sarutul dintre cei doi)si plin de actiune ( intr-un fel).. deci cum am mai spus nici nu mai am cuvinte sa descriu!
Singurul lucru care nu mi-a placut a fost ca te-ai oprit la partea cea mai interesanta 20... puteai sa mai scriu acolo vreo zece randuri micute de tot ( macar) 21.
Deabia astet next-ul!!( sper sa fie mai mult yaoi in viitorul capitol 21 )

#22
Capitolul V

-Ce... CE?! Vezi-ti de treaba, amice! Nu mai pui tu mana pe mine! Am strigat eu, incercand sa deschid usa automobilului... Era in zadar pentru ca toate erau inchise din fata de la sofer. Sa fii al dracu'! Deschide ca rup tot! Am spus pe urma panicat.
-Incearca, dar geamurile sunt antiglont, mi-a spus el, calm, aprinzandu-si o tigara.
Am lovit nenorocitele alea de geamuri cu pumni si picioare, dar parca toate erau intoarse impotriva mea, si nu se spargeau.
-Da-mi drumu'! i-am cerut eu lui Dante urcandu-ma pe el si prinzandu-l de gulerul camasii.
Acesta a dat intreg fumul pe mine, facandu-ma sa tusesc puternic si sa inchid ochii, moment de care el a profitat, pentru a ma prinde de dupa cap, tragandu-ma spre el, si punandu-mi stapanire pe buze. De indata ce i-am simtit si limba, l-am muscat destul de puternic, insa am fost obligat sa ii dau drumul, deoarece mana ce o avea in parul meu trase de el atat de tare incat credeam ca avea sa mi-l smulga de la radacini.
-Mmm! In... Inceteaza! Gata! am spus eu, de indata ce am reusit sa imi indepartez buzele de ale lui.
-Iti pot demonstra in orice secunda ca fac ce vreau din tine, cu sau fara forta. Poti sa stai linistit. Daca mi-am pus in minte sa te fac al meu, asta se va intampla, fie ca vrei, fie ca nu, cert e ca nu-mi scapi, a spus el, continuand sa ma tina de par, la o distanta mica fata de chipul lui.
-Chiar ca voi americanii sunteti niste salbatici!
M-am trantit pe bancheta din piele alba, punandu-mi mainile in san. Dante mi-a oferit o tigara dintr-un pachet, pe care am luat-o fara sa stau pe ganduri si mi-am aprins-o rapid. Pe masura ce fumam din ea, mi-a venit o idee cum sa ii platesc brunetului pentru ce imi facuse. Scrumul tot il aruncasem pe jos, si cand aproape am terminat tigarea, o sting pe bancheta, reusind sa fac o gaura in pielea alba.
-Ups... scuze pentru asta... am spus eu, zambind cu toti dintii, introducandu-mi apoi degetul in acea gaura facuta de tigara, si tragand cu putere astfel incat sa il rup de-a binelea. Nu m-am oprit pana cand jumatate din pielea de pe acea bancheta nu a fost rupta in totalitate, insa nu parea a-l deranja pe Dante.
-Hopa, se pare ca am apucaturile unei pisici, am spus eu, zambind usor.
-Stai linistit, ai sa platesti pentru alea in doua minute, mi-a zis brunetul cu ranjetul pe buze, facand ca zambetul sa-mi dispara imediat de pe chip...
Parca inauntru devenea din ce in ce mai cald... incepusem sa transpir si sa inghit in sec... Sau se intampla ceva cu trupul meu.
-Ce... Ce era in tigarea aia...? am intrebat eu, realizand ca din cauza aceea eram asa.
-Doar un drog, sincer sa fiu, nu ma asteptam sa-si faca efectul atat de repede.
-Blestemat sa fii... am rostit eu, aplecandu-ma inainte, tinandu-mi ambele maini intre picioare, simtind deja cat de incomozi imi deveneau pana si boxerii ce ii purtam sub rochia rosie.
Limuzina s-a oprit inaintea casei brunetul, insa eu nu aveam de gand sa ma misc de acolo.
-Ce e? preferi in masina? Parca te plangeai ca a fost inconfortabil pe birou, mi-a spus acesta inainte sa iasa.
-Nu m-am plans! Asta... Asta nu trebuia sa se intample! Nimic din toate astea...De ce nu ma lasi in pace...? Sunt barbat, la naiba! Nu sunt femeia ta, nici jucaria ta sexuala! Imi fac doar treaba, la fel ca tine... am spus eu pe un ton jos, realizand ca abia mai aveam putere sa imi misc picioarele.
-Ei bine, uite ca treaba asta te-a adus la mine. Vei avea destul timp sa regreti.
A iesit din automobil, inconjurandu-l pentru a ajunge pe partea mea, apoi a deschis portiera, luandu-ma in brate. Imi era frica... Intreg trupul incepuse a-mi tremura, doar la gandul acelei dureri. Eram terifiat de acea idee, si ma simteam vulnerabil inaintea barbatului care ma purta in brate. Nici putere in maini nu mai aveam pentru a-l indeparta...
Usa casei a fost deschisa de soferul limuzinei, pe care l-am injurat in gand de nenumarate ori pentru asta, apoi am fost urcat scarile spre etajul superior, unde, intr-o camera, Dante m-a asezat pe un pat dublu. Caldura propiului meu trup devenea insuportabila, iar umflatura dintre picioarele mele ma incomoda si mai tare... Simteam ca nu mai aveam sa rezist mult timp. Mi-am strecurat mana dreapta pe sub materialul rosu al rochiei, apoi pe sub cel a boxerilor, vrand sa scap cat mai repede, insa nu aveam puterea necesara...
-Urat din partea ta sa incepi fara mine, dar poti continua, a spus Dante, care statea in picioare inaintea patului doar cu perechia de pantaloni pe el. Nu nu am observat cand a scapat de sacou si camasa...
-Taci... nenorocitule! E doar vina ta! i-am reprosat eu, incercand sa ma eliberez, miscandu-mi mana pe organul meu intarit. In zadar insa... Nu... Nu pot...! Am spus aproape soptit, inghitind in sec.
-Desigur ca nu poti. Vrei sa incerci cu doua degete singur, sau ai nevoie de ajutor? Intreaba pe urma, aprinzandu-si o tigara.
-Poftim?! Nu merci! Nu am nevoie! i-am spus, incercand din nou... si din nou, pana cand am realizat ca era imposibil si devenea chinuitor. Nu stiam ce sa fac, era atat de apasator iar el statea si privea cum nu reuseam nimic.
-Esti o jigodie! De ce imi faci asta...? Nu mai pot... mi-e cald... mi-e sete! Esti ingrozitor!
Cand s-a intors pentru a-si stinge tigara, i-am observat tatuajul de pe spatele lui lat, care se intindea de la mijloc, pana aproape de gat. Era un tigru alb, iesit dintr-un nor de fum ce ragea nervos, avand ochii albastri ca de metil, atat de fiorosi... Parea foarte realist, mai ca i se potrivea. O fiinta necrutatoare, care nu ezita nicio clipa sa isi atace prada, cu aceeasi privire atenta, cruda si miscari sigure...
Trebuia sa fac ceva, dar deja nu mai eram eu... Nu gandeam limpede, toata ratiunea mea fiind transformata treptat intr-o ceata densa.
-Doar... grabeste-te! Nu mai suport! i-am spus eu, ghemuindu-ma pe pat.
Parca nu mai gandeam! Drogul acela imi luase mintile, iar eu nu aveam ce face in acea privinta! Il priveam pe Dante cu coada ochiului, cum apasa varful tigarii pe suprafata de cristal a scrumierei, pentru ca apoi sa se intoarca spre mine, cu o expresie serioasa pe chip. S-a dus spre partea dreapta a patului, apoi s-a asezat pe margine, spunandu-mi sa ma duc la el. Nu stiu nici acum de ce faceam ceea ce imi cerea, dar chiar daca abia ma miscam, practic m-am tarat pana langa el...
-Bun baiat, a rostit el, prinzandu-ma de barbie si apropiindu-se de chipul meu. Si-a unit buzele cu ale mele, iar eu le-am intredeschis, permitandu-i limbii sale sa intre in lacasul meu umed. Ii raspundeam cu ardoare la sarut, de parca era ceva ce am asteptat de o viata intreaga si simteam fiori care si-au facut loc sa treaca prin intregul meu corp, ametindu-ma si mai mult...
Odata ce mana lui a urcat pe piciorul meu, am scapat un geamat atunci cand a strans usor de un loc apropiat de acea zona ascunsa, si mi-am adunat picioarele pana aproape de piept, disperat sa scap de acea senzatie chinuitoare. Mesajul lui a fost scurt si dureros, pe care insa, eu nu l-am inteles, el muscandu-ma de buza inferioara, reusind sa imi formeze o mica rana ce incepuse a sangera. Am scancetat odata ce am simtit durerea, apoi am strans cu putere de bratul sau, insa el cum avea mana intre picioarele mele adunate, m-a piscat, facandu-ma sa realizez ce isi dorea. Mi-am indepartat cele doua membre inferioare, lasandu-i drum liber degetelor sale lungi sa treaca de numeroase ori peste organul meu acoperit de boxeri, indemnandu-ma sa imi tin respiratia un scurt timp, pentru ca apoi sa o eliberez cand i-am simtit buzele calde pe gat. Acesta a prins de volonasele rochiei ce o purtam, tragand de ea pana cand a dat-o jos pe pe mine, reusind pe urma sa scape si de sutien.
-Sper ca nu te imbraci prea des in fata. Sutienele ma enerveaza, mi-a spus el in timp ce urca lent spre lobul urechii mele.
Nu i-am raspuns, ci in schimb m-am agatat de gatul lui, ridicandu-ma, spre el, vrand sa ii simt din nou buzele, care in acel moment credeam ca trebuia sa fie ale mele.
-Buzele tale... am rostit eu, inghitind apoi in sec.
-Ce e? Le vrei? Intreba brunetul ranjind la reactiile mele ca ale unei pisici care mieuna cand isi dorea lapticul, si torcea cand il primea...
Ma purtam de parca eram hipnotizat... Am ignorat durerea care imi era cauzata de micuta rana ce sangera, de indata ce buzele sale au trecut peste ea. A luat cu limba putinul lichid rosu, pentru ca pe urma sa coboare pe gatul meu, lungindu-ma pe pat, el stand deasupra mea. Eram atat de pierdut intr-un spatiu pe care nu il cunosteam, iar tot ceea ce faceam nu era gandit. Nu mai eram eu! Nu imi puteam controla actiunile sau cuvintele in mod logic, iar Dante putea sa ma dirijeze dupa cum voia. Ca pe o papusa...
Mi-am asezat mainile pe umerii sai, parca indemnandu-l din priviri sa continue ceea ce facea, si desigur nu ar fi ratat ocazia pe care i-o ofeream.
A prins de boxerii mei, tragandu-i jos de pe mine, apoi incepuse a-mi mangaia zona sensibila, facandu-ma sa scap din nou acele sunete rusinoase pe care nici nu ma sinchiseam sa le opresc. Buzele lui continuau sa-mi dezmierde gatul, in timp ce mana i se indrepta fara ezitare spre spatiul stramt dintre fesele mele, unde penetrase cu doua degete deodata, indemnandu-ma sa tresar usor. A fost o chestiune de doar cateva secunde pana ca degetele sale sa regaseasca acel loc anume, datorita caruia scapam gemete scurte si dese de fiecare data cand era atins. Imi simteam trupul fierbinte tremurand de acea dorinta imensa de a ma elibera, iar pe masura ce Dante grabea ritmul, eu imi arcuiam spatele, fiind aproape de final. Aveam mana dreapta pe umarul brunetului, in timp ce stanga o tineam pe mijlocul pieptului meu, avand pumnul strans. Cu unghiile mele scurte, ii zgariam pielea umarului celui de deasupra mea, lucru care insa nu parea a-l durea sau deranja.
-Ah... Acolo! Da... Mai mult! am rostit eu extaziat, trecandu-mi buzele peste obrazul sau, iar asta pentru ca uitasem de mult de principiile mele.
M-am eliberat gemand lung, strangandu-mi puternic ochii, lichidul albicios intinzandu-se pe abdomenul meu si in mare parte pe cearsaful candva imaculat. Gafaiam si inghiteam in sec, dar trupul meu inca nu se calmase. A fost doar inceputul...
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#23
CHIN! Cum poti sa te opresti unde este mai interesant ? Cum ...?T^T Atat de nedrept dar ce zic eu , bietu Yuri ala da chin 21Cine ar fi crezut ca pisicuta o sa si reactioneze la atingerile lui Dante?
Oricum , Dante se bucura de fiecare secunda , e nebun chiar iti place sa iti faci personajele interesante :] You Go Girl!
Frumos capitol deci te rog pune-l si pe urmatorul cat mai repede
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#24
Yo, yo, yo, Manu e pe aici. Deci sa incepem cu inceputul. Imi pare rau, ca nu las comenturi pe la ficurile tale, dar nu prea ai nevoie de atentie, dar voi incerca sa las la fiecare capitol, comentariu de al meu ^.^
Deci iti spun de acum, ca ai de toate si numai are rost sa le enumar, ca as ocupa spatiu. Povestea in sine e originala si imi place, iar caracterele sunt bine conturate. Abia astept sa vad ce se va mai intampla cu Yuri si Dante ^.^
Astept nextul si spor ^.O
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^

#25
Deci, mi-am facut cont pe animezup special pt a-ti lasa un com...imi plac la nebunie fic-urile scrise de tine, ai un stil aparte care ma atrage.
Naratiunea, dialogul, descrierea, actiunea se imbina frumos, sunt fan yaoi...te rogggg pune next-ul cat mai repede...mor aici pe sistem daca nu citesc urmatorul cap.
Grabeste-te si succes :X
Q: 'Ce ' EsTe ' PumNuL ?
A: 'PumNuL ' EsTe ' ParTeA ' De ' VorBirE ' CaRe ' ItI ' MuTa ' MaXiLaRuL ' Si ' ItI ' PuNe ' InTrEbAReA ' MaI ' VrEi ' ?
15

#26
M- am suparat rau de tot pe tine.. nici nu ti- a fost mila de noi, bietii cititori, pe care ii tot torturezi cu asteptarea, iar ca sa fie totul si mai frumos te-ai si oprit la partea cea mai interesanta... glumeam 21.
Revenind la fic... ce as putea spune decat faptul ca sunt uluita si ca alte cuvinte ar fi de prisos. Mi-a placut foarte mult cpitolul, la fel ca si celelalte de altfel. Mi-a placut rapirea lui Yuri, a fost chiar amuzanta 21, mi-a placut atitudinea lui cat si a lui Dante... insa cel mai mult mi-a placut ce s-a intamplat pana acum intre cei doi :X.. si sper ca o sa se mai intample!

"-Buzele tale... am rostit eu, inghitind apoi in sec.
-Ce e? Le vrei? "
La faza asta am facut ochii mari cat cepele... nu-mi venea sa cred ca acele cuvinte au venit din partea lui Yuri, am ramas stupefiata, 21 !

Nu sunt foarte experimentata in ficuri... insa cred ca imi permit sa te felicit.
Astept cu nerabdare capitolul sase.

#27
Capitolul VI

Limba lui a urcat pe gatul meu, pentru ca apoi sa-mi ajunga pe buzele intredeschise, strecurandu-se printre ele, initiindu-ma din nou in jocul sau pe care eu aveam sa i-l accept...Ii sugeam limba si ii muscam buzele cu lacomie, in timp ce imi frecam organul de al lui, dornic de ceva actiune, de parca eram ultima curva... Mi-am pus piciorul strang peste cel drept al sau, in timp ce mana lui cobora pana la fesele mele, strangand atat incat sa imi lipesc intreg trupul de al sau si sa scap un sunet infundat. I-am simtit limba peste buzele mele, apoi trecand peste barbie, ajungand la gatul meu, unde a prins cu dintii de piele, sugand-o pana cand un semn rosiatic s-a format in acel loc.
Trupul lui mare s-a sprijinit in bratele puse de-o parte si de alta a umerilor mei, si am privit modul in care isi trecuse limba peste buzele care au ramas intredeschise. Prinse de piciorul meu drept, pe care l-a asezat pe umarul sau stang, apoi cu cealalta mana isi pozitionase organul intarit inaintea locului stramt dintre fesele mele. S-a impins lent inauntrul meu, facandu-ma sa scancetez lung de indata ce a folosit mai multa forta pentru a se adanci cu totul, mult mai rapid si mai dureros. Mi-am arcuit spatele, strangand in pumni materialul fin al patului, si lasandu-mi capul pe-o parte, incercand sa imi ascund ochii strans inchisi din care au scapat doua lacrimi.
-Ah da! Imi amintesc bine fierbinteala ta. Atat de stramt...
Abia daca ii mai intelegeam cuvintele. De fapt... nu intelegeam nimic. Absolut nimic! Toate imi pareau atat de inutile, de la cuvinte, la ceea ce ne inconjura, de parca tot ce ma interesa era placerea carnala. Lucrul asta nu ma deranja cu nimic in acel moment, chiar daca eu cu siguranta nu m-as fi purtat astfel cu buna stiinta. Intregii muschi ai corpului meu erau incordati, si imi simteam pielea atat de calda incat devenise enervant, dar inima imi batea cu o iuteala atat de placuta, incat nu voiam sa opresc absolut nimic. Chiar daca durerea exista si il simteam atat de adanc in mine, nu parea a conta. Era absolut evident ca nu eram eu cel care se afla cu adevarat sub el, cel care reactiona cu atata ardoare la toate gesturile sale. Mi-am incolacit bratele in jurul gatului sau, strangandu-l puternic odata ce i-am simtit primele miscari lente. In ciuda durerii... ma simteam bine. Nu pot intelege cum, insa numai contactul trupurilor noastre mai conta. Probabil ca daca puteam sa constientizez ceea ce faceam, imi dadeam doi pumni in cap sa imi revin, dar eu tot ce stiam era ca... de fapt, tot ce stia trupul meu, era ca voia placere. Corpul meu... si cu mine cum ramanea? Cu mintea mea? De ce propiul meu corp imi facea asa ceva? Cand aveam sa ma trezesc din acea stare, trebuia cu siguranta sa urasc din tot sufletul pe cineva sau ceva!
Cum putea trupul mei sa ii raspunda, si sa se miste la unison cu al lui? Si vocea mea sa ii "cante" suntele care pentru el pareau miere si zahar...? Bratele mele il tineau atat de aproape, nevrand sa ii mai dea drumul... eram absorbit cu totul. Abia daca ii mai auzeam gafaielile scurte, in schimb ii simteam orice miscare lenta, blanda, brusca sau puternica, oricare dintre ele, ducandu-ma in extaz, si mai aproape de punctul final.
Ma eliberasem gemand lung si adancindu-mi din nou unghiile scurte in spatele celui ce deasupra mea, care la scurt timp dupa mine ejaculase inauntrul meu... Oh, ce aveam sa ma mai supar! Mi-am lasat trupul sa se relaxeze pe materialul alb al patului, iar Dante se asezase langa mine.

Cum am adormit, nu stiu, dar cu siguranta m-am trezit si nu am observat unde eram, nici ca eram gol, si nici ca ma pricopsisem cu o durere groaznica de corp...
Am cascat si mi-am dus mana la gura, dupa care am coborat-o pe gat. Am dat de ceva tare, nu foarte lat, insa destul de gros... ca o zgarda.
-O zgarda?! Ce dracu?! Am tresarit eu strigand speriat, si vrand sa cobor din pat, insa m-a impiedicat ceva: corpul, care imi cazuse la podea, "ranit". Am injurat printre dinti si mi-am pus mainile in cap, amintindu-mi secunda cu secunda... totul din ceea ce se intamplase intre mine si Dante. Inaintea mea era o oglinda mare pe usa unui dulap, indeajuns de joasa si lata incat sa imi vad intreg trupul stand trantit pe jos.
-Nu... Nu se poate... Ce am facut...? m-am intrebat eu, acoperindu-mi intreg chipul cu palmele. Imi venea sa-mi zgarii ochii. Nu imi venea sa cred ca am fost in stare de asa ceva chiar si sub influenta unui drog nenorocit. Mi-am dus manile la acel lucru de la gatul meu, care era intr-adevar o zgarda... era argintie, cu diamante incrustate. Parea solida, dar cui ii mai pasa? Am tras de ea, incercand sa o rup, sa o deschid, insa nu puteam.
-E chiar argint, iar alea sunt diamante adevarate, spuse o voce din spatele meu, care se apropia din ce in ce mai mult.
-Tu... Nenorocitule! Ce mi-ai facut... am rostit eu, imbratisandu-mi trupul.
-Hmm... Aminteste-ti. Mi te-ai oferit, spuse el, cu acelasi ranjet pe buze.
-NU! corpul meu ti s-a oferit, si nu eu! l-am corectat, aproape urland.
-Care e diferenta?
-E o imensa diferenta! Nu am fost eu... Eu nu as fi putut...
M-am privit din nou in oglinda, observand numeroasele semne lasate de catre el pe corpul meu, apoi am asimilat durerea de la buza mea inferioara, de la rana cauzata tot de el. Desi ma mai violase o data, a doua oara ma simteam mai mult decat jalnic... pentru ca imi aminteam fiecare detaliu, fiecare fapta si vorba, ceraindu-i lui atingeri si sarutari. Imi reveneau in minte aceleasi imagini iar si iar, cuvintele mele rasunand incontinuu, cuvinte atat de jenante pe care voiam sa le uit! Ma torturau!
-Ah, ti-am ranit orgoliul, hm? Ti-am spus ca vei avea destul timp sa regreti ca m-ai cunoscut. Acum ai de gand sa te porti ca o fetita si sa ramai acolo pe jos? m-a intrebat el pe un ton indiferent, incrucisandu-si bratele.
-Voi...
-Da, si urmeaza vesnica ta replica "Voi americanii sunteti niste salbatici" presupun? m-a intrerupt el abia dupa ce am rostit un singur cuvant.
-Tirani, bestii, animale fara inima! am adaugat aproape strigand, incercand in acelasi timp sa ma ridic in picioare. Am esuat de cateva ori, pana cand Dante se apropiase de mine, luandu-ma in brate.
-Ce dracu'...!
-Mai taci ca doar te pun pe pat, altfel te zbati ca un peste pe uscat, a rostit el, in timp ce ma aseza pe suprafata moale.
-Nici nu vreau sa ma mai atingi intelegi?! Nu o mai face! Nu am nevoie de ajutorul tau!
Mi-am gasit boxerii undeva pe marginea patului si i-am imbracat rapid, insa am observat ceva albicios pe interiorul coapselor mele... si daca ma gandeam mai bine, simteam ceva in mine...
-Ah, fi serios! In mine?! Am urlat, facand niste ochi de brosca. Nu imi vine sa cred! Am adaugat pe urma, scrasnind din dinti.
-Haide, nu dramatiza ca nu ramai insarcinat! a spus Dante care a iesit din camera, spunand ca va reveni si ca a uitat ceva. De parca ma interesa pe mine ce facea!
-Sa te duci dracu'! am strigat eu, apucand de coltul unei perne, aruncand-o spre usa. De nervi, o luasem si pe cealalta de pe pat, incepand sa o rup, pana cand am dat de puful acela din interior pe care il imprastiam ca un nebun, timp in care Dante intrase inapoi in camera spunand ca mi-a adus ceva.
-N-am nevoie de nimic de la... Oh Doamne! O pisica! am tresarit eu de indata ce am vazut micutul animalul in bratele sale. Era in totalitate alba, cu niste ochi mari albastrii, o fiinta atat de mititica de parca era doar un ghem de blana. Mi-am intins mainile ca un copil asteptand sa isi primeasca ciocolata, si de indata ce i-am simtit caldura in palmele mele, l-am adus aproape de piept, si incepusem sa ii vorbesc ca unei fiinte umane. Ce cauta asa o dulceata ca tine cu un sacal ca tipul asta, hm? Probabil voia sa te arunce in strada, altfel nu-mi explic...
-Hei! Ai noroc, era te calc cu masina, dar daca acest copil care te tine in brate nu vrea sa te pastreze, si va dramatiza in continuare, as putea la fel de bine sa te arunc dracului acolo unde te-am gasit! a spus acesta, in acelasi mod ca si mine, vorbind cu pisica, apropiindu-se in acelasi timp, vrand sa o apuce de corpul micut si firav.
-Nici vorba! O pastrez! E a mea! I-ati labele! fiinta asta adorabila nu are mai mult de o luna de viata, nu te las sa i-o strici tu, caine! m-am rastit eu, intorcandu-ma cu spatele, continuand sa tin animalutul la piept. Am auzit un mieunat scurt si subtire venind de la pisicuta, si mi-am indreptat imediat atentia spre ea. Oh doamne, dar esti adorabila! am adaugat eu incet, zambindu-i.
Da, am o slabiciune pentru fiintele mici si dragalase, si nu ma temeam sa arat asta. Orice persoana are cate o slabiciune, iar in momentul acela, pentru mine era acea pisica terifiant de draguta, care ma facuse sa uit pentru cateva clipe motivul pentru care ma aflam in acea camera.
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#28
Si eu am o slabiciune... pentru fic-urile facute de tine. O_o
As spune ceva siropos... dar... Esti atat de talentata * Whoaa *.

Daca vrei cunva sa nu mai continui vrun fic, promit ca te bantui si in rai.

Am vazut doar o greseala, mda... nu m-am uitat atent, eram absorbita in acele randuri.
incontinuu - incontinu , cred ca ai vrut sa zici... anyway, nu sunt atat de buna asa ca nu ma bag
: - J

Spor la scris!!!!
Iti doresc multe idei!!

Doamne, ce as fi vrut sa fiu eu ghemul ala de blana. Vise...
Daca el nu vroia, o faceam eu cu Danta... ce? Nu sunt si eu om?

Sa ai o seara buna! Vise frumoase si tot ce iti doresti...
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#29
Ce sa mai , ne-ai torturat .. a trebuit sa asteptam atat ...omg 21 credeam ca nu mai postezi .
Deci ... oricum o pui si Dante e bland si dragut si Yuri e ca o fata , poate mai rau 21 ...era in mijlocul unei isteri si apare o superbitate mica , pufoasa si ii se topeste inima ...oh, how lovely:X
Ma intreb ce-o cu zgarda la gatul lui ...sau el are pisicuta mica , pufoasa si Dante il are pe el ?...So weird ...
I hope you update soonSmile
.I dont need anyone in my life who does not want to be there.
.Sometimes i cant , sometimes i dont want to , and sometimes i dont even try.
.I am nostalgic , cinical and lonely , so i may hurt you.

#30
Obsession, sa nu mi-o iei in nume de rau, dar corect este incontinuu, cu doi "u" si nu unul. But still, esti surioara mea scumpa si draga.

Asaaa... Yaoi Queen, eu am impresia ca te stiu de pe alte forumuri, dar poate e numai o impresie... In fine, aici e vorba de fic. ^_^

Ai cateva greseli de tastare. Sunt putine si sunt in genul i in loc de a si invers.
La inceput (primele trei (?) capitole) ai pus anumite ganduri a lui Yuri intre paranteze... Well, acolo puteai lejer sa le integrezi in text, fara paranteze. Mie oricum, mi se pare inutile acele paranteze si usor inestetice.

Inca o chestie, dar care pentru tine este facultativa: ai putea delimita fragmentele printr-un spatiu liber, deoarece forumul nu recunoaste alineatele si ar arata mai bine textul. Cum am zis, chestia asta este facultativa pentru tine (de obicei spun asta destul de des pentru ca unele ficuri au nevoie acuta de asa ceva, iar altele nu, depinde de modul in care este scris textul) Te-am ametit, nu? Daca ai inteles ceva e bine, daca nu... e tot bine.

Imi place descrierea... aproape. Te cam grabesti sa ajungi la scenele fierbinti, iti pui personajele sa alerge si nu ca nu as vrea ceva hot, dar si acele parti merita ceva atentie... asa, sa se uniformizeze cu restul textului.

Scenele hot... well, aici descrierea este foarte buna. Imi place foarte mult cum descrii momentele intime dintre Yuri si Dante, dar cel mai mult imi place cum descrii sentimentele lui Yuri (asta este una dintre partile mele preferate la yaoi).

S-ar putea sa imi mai fi scapat unele chestii...
Spor la scris!

P.S.: STRAIGHT? So is spaghetti... Until you heat it up! <-- chestia asta din semnatura ta e absolut geniala! I just love it!
[Imagine: LCGbvGa.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 51.916 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.589 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.605 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.486 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.560 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.110 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 112.806 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.720 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.794 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt
  [Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ] bastard_in_love 40 27.685 02-08-2008, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Ice_angel_234


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)