Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat[ Scriitorul cu chip de luna

#41
Capitolul XV


A doua zi dimineata, cei doi erau in restaurantul aeroportului.
-Tara asta e magica, acum inteleg de ce se numeste Tara Surasului, spuse Roy regretand ca pleaca.
-Da, iubitule, dar trebuie sa ne reintoarcem la treburile noastre si sa terminam cartea ta.
-Ai dreptate, cred ca Domnul Myagi se invarte ca oul in caldare de nervi.
-Ihi, mormai Sousuke, care avea chef de nazbatii. Se dezcalta si mangaie cu piciorul virilitatea lui Roy care se ineca imediat de cum simti piciorul sotului sau. Acesta isi continua jocul pana cand umflatura din pantalonii scriitorului incepea sa prinda contur.
-Sousuke... dar scriitorul fu intrerupt deoarece avionul spre Japonia era anuntat. Dupa cateva ore parcurse cu avionul cei doi au ajuns acasa. Vremea in Japonia era rece. dar era normal doar era treisprezece februarie. Noaptea i-a prins despachetand la bagaje. Amandoi erau cuprinsi de ganduri, maine era Ziua Indragostitilor si ei nu stiau ce cadouri sa-si faca. Deoarece amandoi se gandeau numai la cadouri nici nu au remarcat ca de abia au schimbat doua vorbe, iar acum s-au pus sa doarma fara nici un sarut de noapte buna.
Ziua cu pricina a venit si ei au iesit vijelios pe usa imediat ce au terminat de imbracat. S-au dus la magazine diferite fiecare folosind cate un pretext ca sa nu strice surpriza. Dupa doua ore de cautat Sousuke abandona misiunea.
Vreau ceva original, nu doar maimutoaie, tablouri si alte chestii pe care sa scrie " I love you". Se duse sa-si ia o cafea cand brusc un gand i-a luminat ziua. Da, e cadoul perfect, o sa-i placa la nebunie chiar daca nu original.
Merse acasa intr-un suflet, lua perna preferata a lui Roy si poza lor preferata din Thailanda si merse sa-si puna planul in aplicare. Abia astept sa vad cum va reactiona Roy, gandea tanarul jubiland de fericire, dar daca se supara ca-i stric perna preferata. Ba nu, o sa se bucure, acum nu mai dau inapoi si se duse la un magazin foto impreuna cu versurile ce le-a scris special pentru sotul sau. Dupa cateva ore de asteptat a primit ce a dorit: o perna cu poza lor impregnata in forma de inimioara si cu versurile dedicate iubitului sau:
" Inima ta si inima mea
Sunt doua stanci inflorite
Care impreuna. Curcubeul
Inima mea si a ta
Sunt doua lumi in flacari
Care impreuna. Calea Lactee.
Inima ta si a mea
Sunt doua valuri ce zamislesc
Privirea nemuririi."
Pleca emotionat spre casa, in timp ce Roy il astepta nerabdator. Intra incet in casa si-l gasi pe scriitor dormind pe canapea, dovada ca a adormit asteptandu-l. Ii puse perna in brate si pleca in camera. Cateva minute mai tarziu Roy se trezi.
-Sousuke ai idee unde e perna mea? O distrug pe servitoare daca ea a luat-o.
Tanarului i s-a pus un nod in gat.
-Iubitule, e pe canapea, spuse blondul incepand sa tremure.
Brunetului ii disparura nervii cand vazu perna. Dupa ce citi versurile incepu sa planga, Sousuke se indrepta incet spre el.
-Esti suparat?
-Nu, iubitule, nu am cuvinte sa-ti descriu ce simt. Acest sentiment pentru tine e mai presus de iubire, de veneratie, de adorare, de dependenta. Sunt toate acestea la un loc si ceva mai presus de toate. Daca inainte iubeam perna asta, acum o venerez deoarece e un colt de Rai infrumusetat de puritatea si sinceritatea iubirii tale. Buzele tanarului le-a atins pe ale scriitorului si amandoi au inceput sa tremure, inundati de un sentiment de fericire deplina cu inimile batand una langa cealalta.
-Acum iubitul meu e randul tau si scoase doua bilete.
-Dragul meu, bilete pentru concertul formatiei mele preferate. Iti multumesc as vrea sa am puterea sa tin aceasta zi in loc, spuse Sousuke cu lacrimi de fericire in ochi. Scriitorul veni si-l saruta intr-un fel in care nu l-a sarutat niciodata pana acum. Acest sarut era rezervat special pentru Ziua Indragostitilor si tanarul simti ca era ceva mai deosebit. Cand Roy a simtit ca sotul sau incepe sa tremure l-a luat in brate si l-a condus in baie, unde l-a pus in jacuzzi. Tanarul privi in jur si vazu o gramada de lumanari parfumate, iar jacuzzi era asezat in mijlocul unei inimi formate din flori de lotus.
-Calatoria in Thailanda a fost adevarata noastra luna de miere si locul unde am realizat ca te iubesc mai mult ca pe propria viata. Nu am putut sa aduc Thailanda aici, in schimb am adus flori de lotus ca dovada ca iubirea care ti-am jurat-o in templul Amaliei e adevarata. Te iubesc e tot ce a mai putut spune pana cand tanarul l-a luat in brate plangand emotionat.
-As vrea sa plang mereu din acelasi motiv ca astazi. Iubirea ta am visat sa o am, iar acum ca in sfarsit ma iubesti nu stiu cum sa-ti demonstrez iubirea mea.
-Mi-ai demonstrat in toate felurile ca ma iubesti, iar eu iubitul meu iti jur ca fiecare zi din viata ta va fi o zi rupta din paradis, spuse scriitorul sarutandu-i pieptul coborand sa-i rasfete zona sensibila. Tanarul isi infipse de placere unghiile in spatele acestuia, apoi il trase spre el sarutand chipul iubit.
-Vreau sa te am, sa-ti simt corpul. Vreau sa fiu eu acum cel care iti cucereste corpul.
-Dorinta ta e porunca pentru mine, spuse Roy lasandu-l pe blond de asupra. Mangaie buzele scriitorului, apoi le musca bland, coborand pe gat, pe piept si intr-un sfarsit ii acapara virilitatea. Suspinele de placere ale scriitorului se transformara in gemete de extaz. Dupa un preludiu plin de pasiune il patrunse facandu-l pe scriitor sa geama prelung. In acest joc al dragostei, corpurile lor se uneau intr-un ritual al pasiunii la care participa si aburii din baie. Dupa doua ore de pasiune plecara fericiti la concert. Se imbulzeau in multime sa ajunga mai aproape de scena. Deodata capul lui Sousuke se intoarse parca vrajit si se uita in spate. Acesta avu un soc. Cred ca e un cosmar, nu poate fi el. Seamana cu mine si stiu ca Aizawa semana cu mine, dar el e mort. Baiatul acesta care ne priveste asa insistent trebuie sa fie altcineva, in nici un caz Aizawa. Se facu liniste un moment ca trupa sa fie anuntata, iar in acel moment o femeie din multime striga: Aizawa.
Atunci inima lui Sousuke s-a oprit cateva clipe. De ce acum cand in sfarsit ma iubeste? Acum sunt sigur ca e el, are acelasi nume, aceleasi trasaturi pe care le-am vazut in tablou. Oare a venit pentru Roy? Daca da oare o sa-l inving sau Roy o sa renunte la mine pentru el?

#42
whaaaaaaa ce frumos si ce rau!!!!!!!! mai love_anime park niku tau incepe cu love nu? cum potzi pune atata suspans si atatea gropii in iubirea lor ahh? cum ?
Deci cum"??????????????????????????
Se iubesc, siau declarat asta si tu ce faci ....invii mortzii? cum sa ii invii lasai mortzii!!!
Off oare cu ce vrei sa ne mai omori si de data asta hmm/?21
Ast nexu si spor la scrisSmile
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#43
Oh s**t! Ce naiba, love_anime?! Tu-ti bati joc de noi si de Sousuke chiar in halul asta.... Frate!! (adica soro!) parca am fi intr-o telenovela de la turci..... (aia de era asta-toamna la 5 dupa'miaza)

Anyway, mi-a placut capitolul dar finalul... E NASOL RAU, MAI!!

So, gambate cu nextul si nu-l mai rani pe Sousuke, da?

#44
Capitolul XVl


Tot ce-mi doresc e ca Roy sa nu-l vada. Intorc capul sa-l privesc si ceea ce am descoperit mi-a provocat o durere letala ca mii de lovituri de pumnal in inima. Ochii scriitorului erau plini de lacrimi, iar barbia ii tremura. Se indrepta ametit spre barbatul care semana cu sotul sau.
-Aizawa tu esti?
-Da, Roy.
-De ce mi-ai facut asta? Credeam ca esti mort. Nu stii cat de mult am suferit. Tot ce imi doream era sa vin cu tine in moarte, sa fiu alaturi de tine.
-Imi pare rau Roy, chiar imi pare rau, zise fostul sot cu ochii inlacrimati si privirea tremuranda.
-Cred ca aveti multe de vorbit. Mai bine mergeti undeva beti o cafea si discutati, interveni Sousuke.
-Ai dreptate! fu de acord Aizawa.
-Bine, atunci va las sa discutati, sunt sigur ca aveti multe sa va spuneti.
-Nu, zise Roy prinzandu-si sotul de mana. Esti sotul meu si nu vor exista secrete intre noi.
-Te astept acasa iubitule, e mai bine asa.
Cei doi plecara la restaurant. Roy statea si privea trasaturile barbatului pe care le iubea. Sunt aproape identici, dar diferiti ca soarele si luna. Sousuke cu privire sincera, desprinsa din cerul senin al zilelor de vara, privire ce tradeaza puritatea si capacitatea de a oferi iubire. Cum te-am putut iubi suflet gol, pustietatea sufletului tau se observa in privirea ta gri precum culoarea pietrelor. Asta esti, o stanca cu infatisare umana. Si cand ma gandesc ca am facut sa sufere unica persoana care m-a iubit dezinteresat. I-am aruncat in fata un multumesc pentru ca s-a culcat cu mine ajutandu-ma sa-ti evoc amintirea, i-am spus ca nu pot iubi pe altcineva in afara de fostul meu sot. Si pentru cine? Pentru tine chip de lut cu inima pustie ca desertul.
-Aizawa, nu ma intereseaza de ce te-ai prefacut mort, nu ma intereseaza deloc de tine. Am acasa o persoana calda care ma iubeste si pentru care mi-as da viata, ii spuse Roy fostului sot si se ridica plecand spre casa.
Acasa Sousuke inspaimantat de intorsatura pe care au luat-o lucrurile statea sprijinit de perete plangand si macinat de ganduri. Acum ca Aizawa este in viata, casatoria mea cu Roy este nula, se anuleaza. Oare cand se va intoarcema va lua din nou in brate si voi simti din nou atingerea atat de placuta a mainilor lui calde puternice sau a descoperit ca il iubeste pe el, pe intrusul care imi rapeste fericirea. Se duse in dormitor luand un pahar si o sticla de vin. Ajuns in dormitor se dezbraca si se baga in pat. Plangea de durere dar si de furie. De ce trebuie sa existe mereu un obstacol in calea fericirii noastre. Aizawa nu conteaza ce ai de gand ce ai de gand, dar niciodata nu o sa incetez sa lupt pentru sotul meu. Isi umplu paharul si il dadu pe gat pe nerasuflate si-l umplu din nou si-l bau si pe acesta. Se simtea singur, parasit de toti si nefericit. Roy, vino acasa, nu ma lasa, iubeste-ma pe mine si pe nimeni altcineva, ofta tanarul printre suspine. Vinul puternic alcoolizat nu intarzie sa-si faca efectul. Ametit tanarul se ghemui in pat si planse, planse cu disperare.
Cand scriitorul ajunse acasa il gasi dormind cu sticla de vin goala langa pat. Ii privi fata si cand vazu urmele lacrimilor simti o explozie in inima care in cateva secunde fu invaluita de caldura.
Nu exista nici o indoiala. Pe el il iubesc, el m-a facut sa simt adevarata fericire a iubirii. Tanarul se trezi brusc simtind greutatea unui corp cald.
-Iubitul meu, nu vreau sa ma parasesti, nu ma lasa pentru Aizawa. Nu stiu daca voi putea suporta o despartire de tine. Scriitorul il lua in brate si-si culca obrazul pe bratul tanarului insetat de mangaieri.
Tu m-ai invatat sa iubesc si cum e sa fii iubit, iar eu sunt dependent de tot ce insemni tu si nu-mi pot imagina viata fara tine.
-Si cu Aizawa ce o sa se intample? intreba Sousuke.
-Va fi bine, spuse scriitorul, dar nu era deloc sigur de ceea ce spunea. Din cate am inteles de la el nu ma vrea pe mine, dar nici liniste si pace nu va fi. Iubitul meu sot sper ca vei putea rezista vremurilor ce vor veni. Trebuie sa fii tare pentru ca iubirea noastra sa reziste si in primul rand sa nu mai ai incredere in nimeni.
-Nu cred ca ne asteapta un viitor pasnic, spuse Sousuke.
-Nu-ti face griji. Sunt alaturi de tine. Tu si eu vom fi aceasi fiinta, vom lupta impotriva tuturor si ne vom iubi la unison, il incuraja scriitorul, dar acum iubitul meu vom visa impreuna, vom visa ca suntem numai noi doi pe lume si dragostea noastra.
Cum era posibil ca un baiat sa aiba pielea atat de matasoasa si de ispititoare? Cu fiecare sarut dorinta scriitorului crestea mereu ca o pedeapsa pentru zilele in care il facu sa sufere. Cu sufletul zbuciumat si corpul inflacarat, Sousuke era pregatit sa-l primeasca asa cum nu mai fusese niciodata. Cand Roy il patrunse, el ii striga numele: Roy, Roy ca pe o incantatie magica. Dragostea li se dezvaluia ca un dans in care corpurile si sufletele lor se contopeau frenetic. Era al scriitorului si scriitorul era al lui. Roy se retrase si-l mangaie cu sarutari fierbinti, intretaiate de cuvinte pline de pasiune. Cand simti ca-l aduse pe tanar la limita in care placerea devine suferinta il patrunse din nou. Erau tarati amandoi de torentul simturilor dezlantuite. Cu ultima farama de forta se stransera in brate si adormira in caldura generata de corpurile lor.

#45
Mai Love_anime, tu era sa ma faci sa injur intr-o zi sfanta daca Roy ar fi ramas cu Aizawa, dar din fericire se pare ca aceasta aparitie neasteptata i-a unit mai mult pe Roy si Sousuke deci e bine si asteptam cu nerbdare nextul.

Gambate mai repede, pls si fara suferinta pentru Sousuke, da? Hai ca te rog eu mult sa nu mai sufere din cauza lui Roy, bine?

#46
mai mai mai uite ce frumos capitol, are de toate...hmm cred k e cel mai cool capitol de pana acu, de ce? fiindca roy a facut ce e bine si a dat dovada de inteligenta, k ai si nitela actiune21 si e fain
ok sper sa vi cu nexu cat de curand4Smile


Spor la scris si succes!Smile
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#47
Dragele mele ma bucur ca cititi si ca va place si sper ca dupa acest capitol sa nu ma omorati, dar e o vorba " fericirea e de scurta durata". Aceasta sintagma e inspiratia mea pentru capitolul acesta.



Capitolul XVll


O noua zi si-a facut aparitia. Cei doi indragostiti se plimbau fericiti fara sa observe ca cineva ii privea cu ura si invidie.
Nu suport sa-l vad fericit, vreau sa sufere. Stiu ca tot ce a facut a fost sa ma iubeasca si sa ma faca fericit, dar cu toate astea nu pot sa-l vad fericit. Trebuie sa-mi fac un plan sa-i distrug fericirea chiar daca nu-l mai iubesc si nu vreau sa ma apropii de el. Cred ca stiu cum sa fac, cunosc o persoana care il vrea pe Roy. O sa ma ajute chiar daca refuza prima data de asta sunt sigur, gandea Aizawa in timp ce spumega de furie.
-Dragul meu, tata ne-a invitat la cina, ii spuse Roy.
-Nu putem refuza, tatal tau e un om foarte cumsecade si chiar tin la el.
-Atunci sa mergem acasa sa ne pregatim.
Peste cateva minute erau acasa cautand hainele adecvate. Dupa ore in sir de cautari in casa lor era un adevarat haos.
-Hai sa le impachetam si dupa aia face fiecare un dus, spuse Sousuke.
-Sunt de acord si nu prea sunt de acord.
-Cum adica? il intreba pe scriitor.
-Le vom aranja, dar dusul il facem impreuna.
-Ce ai impresia ca sunt masina de facut sex?
-Dar dragul meu, a spus cineva ceva de sex? Am spus doar ca vom face dus impreuna.
-Bine, fu de acord Sousuke. As fi crezut mai degraba un leu infometat spunandu-mi ca nu ma mananca decat pe Roy spunandu-mi ca va fi doar dus. Nu conteaza oricum imi place sa-l simt si sa ma simt iubit de el. Ce poate fi mai frumos decat fericirea a doi indragostiti, gandea tanarul euforic.
Roy veni spre el, il imbratisa sarutanadu-l pe umar, apoi il lua de mana si pleca spre baie. Dadu drumul apei sa curga si-l puse sub dus pe tanarul lui sot. Lui Sousuke ii placea sa-si simta corpul mangaiat de apa, dar tresari simtind mainile lui Roy spalandu-i intimitatea intr-un mod prea erotic.
-Ahh! Ce faci?
-Dragul meu, zise Roy razand. De abia te ating si deja incepi sa gemi. Oricum imi place efectul pe care il am asupra ta.
-Inceteaza te rog, ai spus ca facem doar dus, nu ma mai chinui asa. Stii bine ca-mi plac atingerile tale si ca de fiecare data cand ma atingi iau foc.
Dar Roy nu-si asculta sotul si incepu sa-i mangaie din ce in ce mai agresiv virilitatea facandu-l pe Sousuke sa tremure, apoi ii mangaie pieptul, spatele. Se puse in genunchi si-i spala picioarele sarutandu-l pe gamba.
-Ohhh! Nu stiam ca gamba este o zona erogena, spuse Sousuke rosu la fata.
-Dragul meu, fiecare particica de piele a corpului tau este o zona erogena si un drog pentru mine, zise el apoi se ridica si-l saruta pe piept.
-Roy, nu mai pot. Te rog... ahhhh, continua sau opreste-te, dar te rog fa ceva nu mai pot, il implora tanarul.
Atunci scriitorul puse dusul sa curga pe perete, il razima pe Sousuke care adora sa simta apa calda cum curge pe perete si-l incalzeste, apoi il patrunse incet si adanc, sarutandu-i buzele cu ardoare si o pasiune infinita. Inainte ca Sousuke sa atinga apogeul scriitorul se intrerupse.
-E randul tau, vreau sa te simt adanc si fierbinte in mine. Sousuke isi trecu limba peste buzele scriitorului, apoi le musca usor, coborand spre gat, pe care il rasfata cu sarutari si muscaturi fine, cobora pe pieptul musculos al scriitorului, cu limba facu conturul pernitelor lui de pe abdomen si intru-un final gusta fructul interzis facandu-l pe scriitor sa geama prelung si sa-l implore:
-Acum iubitul meu, nu mai rezist. Vino, vino in mine!
-Ce nerabdator esti iubire, dar iti voi indeplini toate dorintele, spuse Sousuke patrunzandu-l adanc cum dorea scriitorul. Se misca in interiorul acestuia lent, apoi mai repede si mai repede, apoi din nou lent innebunindu-l pe scriitor. Cand cei doi au terminat extenuati, se spalara reciproc intrerupandu-se doar ca sa se sarute. Iesira din baie si se imbracara amandoi la costum. Dupa ce s-au parfumat au plecat spre casa parinteasca.
Scriitorului ii era dor de somptuasa vila dar mai mult de persoanele care l-au crescut cu toata dragostea. Sunara la usa si-i intampina mama scriitorului.
-Dragul meu copil, ma bucur sa te vad, spuse aceasta imbratisandu-l duios. Si pe tine Sousuke mai adauga imbratisandu-l si pe acesta.
Dupa ce si-au imbratisat toata familia s-au asezat la masa cinand intr-o armonie si veselie de invidiat. Cei doi au povestit cum au petrecut in Thailanda facandu-i pe cei de la masa sa suspine.
-Sper ca fericirea voastra sa dainuie multi ani, le urara Daisuke.
-Multumim! Si noi iti uram la fel, spuse Sousuke privind-o pe Mia. Vazu in ochii acesteia un amestec de parere de rau, invidie si multa nesiguranta. E privirea unuei persoane care a pus ceva la cale si e nesigura daca sa-si duca planul la final. Ma intreb oare ce-a patit, gandea tanarul, apoi o striga. Mare greseala facu.
-Mia, vino cu mine, trebuie sa-ti inapoiez ceva.
-Minunat! Se pare ca norocul e de partea mea, cu o asemenea sansa nu voi da inapoi, totusi regret ca am inceput sa ma resemnez ca Roy il iubeste si e fericit cu el, ba mai mult chiar i-am ajutat, dar nimeni nu stie ca l-am ajutat pe Sousuke sa plece doar ca sa se desparta de Roy. Buna idee a avut Aizawa desi nu inteleg de ce vrea sa-i desparta daca nu-l vrea pe Roy. Totusi nu o sa dau inapoi, mai e o sansa ca Roy sa fie al meu, spuse Mia in sinea ei. Tinerii plecara in camera Miei.
-Uite banii pe care mi i-ai imprumutat, mai ramane sa-i dau pasaportul lui Daisuke.
-Nu ai pentru ce, ma bucur ca ti-am fost de ajutor. Miei inca ii parea rau, dar il vroia mai mult pe Roy care a plecat in cautarea lui Sousuke.
Fata il impinse pe Sousuke in pat si se arunca peste el.
-Mia termina. Ce naiba crezi ca faci...
Dar tanarul fu intrerupt de sarutul fortat al Miei, cedand la un momentdat sarutand-o si el. Roy privea dezgustat toata scena din pragul usii.
-Iubitule, nu e ceea ce pare. Iti jur, explica tanarul privind ochii intunecati si inlacrimati ai scriitorului.
Taci, sa nu te aud, ma dezgusti si nu mai vreau sa te vad, spuse Roy fugind spre casa. Intra inauntru si nu putu sa uite imaginea parului Miei care curgea in cascade negre matasoase pe pieptul sotului sau. Prin ceata durerii statea si analiza daca Sousuke intr-adevar l-ar insela. A suferit prea mult ca sa ma insele, dar ce conteaza cand faptele vorbesc. Statea in pat tremurand de teama ca o sa-l piarda si ca l-a inselat, dar si de durere din cauza faptului ca se indoia de el. Nu stia ce sa creada. Oare facut-o pentru ca l-am facut prea mult sa sufere sau era planul Miei. Daca era un plan de unde stia Mia ca o sa-l caut si tot asa se chinuia sa ajunga la o concluzie.

#48
Eh, azi numai e sarbatoare deci pot sa spun din adancul inimii mele: OH S***T!
Zau asa Love_anime! Dupa ce ca toata lumea mi-a facut capul mare si a trebuit sa-i injur pe toti in mintea mea, ma mai enervezi si tu?!

Offfffffffff! Acum inteleg eu ce simteau cititorii cand insiram eu vrute si nevrute de genul asta intr-un alt fik.

Anyway, mi se rupe inima pentru Sousuke si daca nu faci ceva, ma duc eu la Mia si la Aizawa si... II CRAP DE NU SE VAD, NESIMTITII!!

Anyway, sper sa faci un next mai frumos daca se poate, da?

#49
Am zis de cand am citit k am sa te omor dar inca nu am sa o fac, am sa astept urmatorul capitol sa vad ce faci, apoi am sa iau decizia finala dak te spanzur de un copac roz sau unul albastru106 sincer trebuie sa ma mai gandesc si de aceea iti dau ragaz de scris21 nu de altceva421
Spor la scrissSmilepupicpwps
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#50
Hey....mdea m-am hotarat si eu sa iti las un coment(am curaj sa las comenturi numai la ficurila lui Yaku-chin nu's dc).Imi place mult ficu tau desi il faci cam mult sa sufere pe bietul Sousuke.Eh daca nu il bagi mai repede pe Aizawa in spital il bag io.NU imi place deloc tipu!De ce a trebuit sa apara in peisaj?si daca nu il mai vrea pe Roy dc bipu' meu nu il lasa in pace!(gata ma calmez).Astept sa pui repede continuarea!Kiss si spor la scris! :-*
I'm Kira.




Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)