Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Pasiune [Shonen-ai / Yaoi]

#11
Ce rau a fost Kaito cu Sho....intr-un fel mi-a placut, dar mi-a fost asa de mila de saracul Sho :2:
Cat despre Ayaka, o detest!!! Nu pot sa o sufar!!!
Deabia astept continuarea sa vad ce se va intampla!!!

#12
marele idiot al secolului... cum poate face o asa mare prostie.... una mai mare si decat el un mare baka...
kiss sis pupic
ps: nu ma mai comentat pentru ca mai citesem capitolele
iarta-ma 2pupic

#13
faine capitole...sooper tare...oh...ce ma enerveaza ayaka...de ce a trebuit sa apara?...
ii dragutza...da o apaut la momentu cel mai prost...
[Imagine: blendGSgardy7-1.jpg]

FRIENDS are like stars...
They come and go...But the one that stay
Are the ones that go

LOVE is like a ghost...
Many talk abouit it, but
only few can feel it...

You can fall from a mountain,
You can fall from a tree,
But the best way you can fall,
Is a friendship with me...

[Imagine: chibi_435.gif]
Chibi-ul lui emo girl

#14
Ayaka? Doar sa-i mai aud(vad) numele si o omor! Kaito trebuia sa fie mai bland2. Saracutul Sho nu a facut nimic^^. E un baietel micut si dragut(care sper ca o sa fie un pervers^^). Nu stiu ce mai trebuie sa zic(scriu). Poate ca astept urmatorul capitol? Nu. Asta e evident. Hai ca nu mai zic (scriu) nimic ca ma dor degetele de la atat scris>.<. Capitolul urmator! ByeBye^^

#15
Sooo ... final chapter 4
Si sory k a dura ATAT de mult (exagerat de mult) >.<
App... V-am MINTIT pe uni dintre voi... va dati voi seama care 21

Cap 8 Finalul

Cei doi baieti au ramas imbratisati pe canapea, unde erau unele mici pete de sange in urma acelui contact puternic.
-Frumosule... Iarta-ma ! Spuse blondul sarutandu-i usor fruntea lui Sho.
-Ti-ai mai cerut scuze de vreo cincizeci de ori in zece minute. Si ti-am spus ca te-am iertat. Si eu am fost cam ametit din cauza bauturii, iar tu ai fost furios ...
-Cum te simti?
-Sincer? Ma cam doare partea de jos a corpului, dar cred ca am sa fiu bine...
Kaito se ridicase de pe canapea, incepand sa se imbrace. roscatul a facut acelasi lucru, dar mai cu greu. S-au asezat la masa din bucatarie, incepand sa vorbeasca despre diveste lucruri, iar dintr-o data telefonul blondului a inceput sa sune si a raspuns fara sa mai priveasca numarul ce il apela. Cand a auzit vocea si-a dat seama ca defapt era Ayaka, ea incepand sa injure la telefon si sa blesteme, pentru ca nu si-a gasit asa-zisul logodnic in apartament. Dupa o foarte lunga morala (tinuta la telefon), fata a inchis, iat Kaito isi aruncase tefonul cu putere, izbindu-l de perete.
-Dar-ar Dumnezeu sa-i cada un pian in cap tipei aleia... Ma aduce deja la disperare ! Striga blondul acoperindu-si chipul cu ambele maini.
-Lasa ... Du-te la ea, pentru ca nu vreau sa ai probleme cu tatal ei si sa fi dat afara. Spuse roscatul dandu-i un sarut scurt.
-Gata ... Rabdarea mea are o limita la naiba ! Si fata asta in cateva minute a intrecut masura ... Nu o mai suport !
Se ridicase furios de pe canapea mergand spre usa. Sho il urmarea, uimit, pentru ca nu stia ce avea de gand sa faca. Blondul a trantit usa puteric in urma lui, coborand scarile cu pasi repezi. " O sa o fac sa fuga de mine" Isi spuse tanarul in gand, intrand apoi incet pe usa apartamentului sau, parand exagerat de calm.
-Unde mama niabii ai fost ?! Ai fost cu roscatu' ala nu? Cu el ai fost ?! Spune ! Striga fata enervata la culme.
-Linisteste-te iubito ... am fost pana la magazin sa cumpar ceva, dar nu au avut ce cautam.
Ayaka isi incrucisa bratele, trantindu-se pe canapea. Blondul facu acelasi lucru, dupa care ridica telefonul de pe masuta si apasa un buton. Se pare ca a sunat la Roomservice pentru a comanda doua cafele. "Sa vedem cat va rezista asa-zisa mea logodnica langa un barbat care nu stie sa se poarte cum trebuie". In cateva minute, s-a auzit o bataie usoara in usa. Se pare ca a venit comanda facuta de Kaito. Ayaka se ridica incet, mergand usor spre usa, deschizand-o incet. Lua taza cu cele doua cesti de cafea, dupa care se intoarse inapoi pe canapea, punand tava pe masuta.
-Scuza-ma putin ... Ma intorc imediat ! Spuse blondul ridicandu-se repede de pe suprafata moale, indreptandu-se spre baie.
In cateva momente, din baie se faceau auzite fel si fel de sunete. Kaitou tipa ca si cum l-ar durea burta. Nu era expert in sunete, dar acestea ii ieseau destul de bine... Parca erau chiar "naturale".
-Unde naiba aa pus spreiul ala ce pute ca WC-ul ?
Incepuse sa caute prin dulapuri, gasind la un moment dat o cutiuta pe care scria 'Urat mirositor". A scos o mica sticluta, si incepea sa pulverizeze prin toata incaperea, tinandu-se de nas. Iesi apoi din baie, incercand sa arate ca dupa "eliberare", dupa care se aseaza pe canapea, langa fata, care simti imediat mirosul, si stramba din nas.
-Hai sa ne bem cafelele ! Spuse Kaito zambind.
-In regula.
Blondul amesteca putin lichidul negru cu zahar, dupa care lua un pai, incepand sa bea cu el din cafea. Era un actor extrem de bun, asa ca fata nu si-ar putea da seama daca el se preface sau nu. Tanarul sorbea din lichid, dupa care il scuipa la loc, iar il sorbea si iar il scuipa. Dupa un scurt timp, el se apleaca, lund de sub mica masuta o sticla de suc. Isi puse sucul intr-un pahar, apoi se indreapta spre bucatarie, intorcandu-se cu o conserva pe care scria "Ton". A desfacut-o incepand sa manance. Desi ura acel gust de peste, de data aceasta s-a sacrificat, prefacandu-se ca il mananca cu placere. A luat o gura mare din suc, dupa care isi apropie chipul de al fetei, care parea dezgustata. Si de parca nu era de ajuns, Kaito a ragait puternic, iar o duhoare oribila se indrepta spre narile sensibile ale fetei, caruia ii daduse deja lacrimile si simti cum stomacul i se intoarce pe dos.
-Hei iubito .... Lasa-ma sa te sarut !
-Nici nu te gandi !
Ayaka sari ca arsa de pe canapea, luandu-si geaca si iesind pe usa ca o vijelie, iar Kito o lua pe urmele ei si striga dupa ea:
-Hei ... Sa mai treci pe la mine, daca tot ne logodim!
-Nu ne mai logodim ! Esti un porc ! Nu vreau sa traiesc cu unul ca tine ! Sa nu am cauti ! Striga aceasta in timp ce fugea pe scari.
Blondul intra in apartament, trantindu-se fericit pe canapea. Daca i-ar fi spus cineva ca se va purca ca un om din cea mai joasa clasa sociala, nu l-ar fi crezut. Blondul a auzit o usoara bataie in usa de la apartamentul sau. S-a ridicat incet de pe canapea si s-a indreptat spre usa. Cand o deschise, in apartament intra Sho.
-Hei ... Am vazut-o pe Ayaka ... Mai avea putin si vomita ... Ce s-a intam...
Baiatul nu reusise sa-si termine propozitia, caci blondul l-a tras deja in bratele sale.
-Piaza aia rea nu ne va mai sta in cale. A plecat, si sper ca pentru totdeauna.
Roscatul zambi, dupa care ii daduse un sarut scurt iubitului sau. Blondul il stranse puternic in brate, lasandu-se apoi in jos, ajungand intinsi pe podeaua rece.
Corpul lui Sho era mangaiat cu tandrete de mainile fine si calde, iar buzele ii erau acoperite de cele senzuale ale blondului. In cateva secunde, hainele au fost scoase din joc, lasand in urma lor doua trupuri fierbinti de mureau de dorinta de a fi dezmierdate. Kaito il patrunsese incet pe roscat, nevrand sa-i cauzeze vre-o durere, chiar si asa, scancetele baiatului s-au facut auzite in toata incaperea, alungand perdeaua de liniste ce o acoperea.
Cei doi au ramas pe podea. Dupa multe ore de pasiune, au devenit obositi... Cel putin roscatul era extenuat . Statea in bratele lui Kaito in timp ce el era rezamat de peretele incaperii.
-Sho... Dormi? sopti blondul, sarutand apoi fruntea baiatului.
-Huh? Nu ... Nu dorm. Ce este ? Raspunse acesta obosit.
-Sti ceva ?
-Ce ? Intraba roscatul curios.
-Te iubesc, frumosule !
-Si eu te iubesc... Perversul meu ! Zise Sho zambind.
Blondul ridica dintr-o spranzeana, spunand printre dinti un "Poftim?!".
Cand ii vazut exprezia fetei, roscatul a incercat sa se ridice, zambind sarcastic.
-Oooo... O sa vezi cat de pervers pot fi!
-Nu nu ! Stai... Nu din nou !
Kaito il luase de mana, tragandu-l in dormitor.Sho se prinse de usa, incercand sa fuga, dar i-au alunecat mainile, si a fost tras in "camera de tortura"
-Stai stai ... Am glumit ! Kaito !!!

~~~~~~~THE END~~~~~~~~~
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#16
AAAAAAAAAAAA...cum Finalul.....cum ~~~~~~~THE END~~~~~~~~~?
Nu se poate, chiar asa termini povestea?...nu pot sa cred..mai vreau.....sezonul 2 stiu eu....extra...ceva..nu se poate...Ana e foarte suparata 14
Mi-a placut, super capitol....inafara de faptul ca e sfarsit20
Greseli nu multe, cateva cuvinte care au fost scrise incorect, ai uitat o litera nimic mai mult....
Tot nu pot sa cred ca s-a terminat202020
Vreau EXTRA 14.......Kiss X Bye

#17
Yep... asa e Loveless ... E finalul >.> nu cred k va fi un extra, dar in curand veti avea un nou fic(fanii mei si cei care sunt interesati-Tot yaoi- unul extrem de yaoi daca ma intelegeti, cu o avertizate in titlu 71)
asa ca a trebuit sa il termin pe acesta, pentru ca d la un moment dat nu mai prea am timp sa scriu la 3 ficuri >.<(stiu ca nu e mult ) asa ca mi-au mai ramas doua, si din nou, unul dintre ele nu va mai fi, adica se va termina (Ecstasy)
Deci oricum, sper ca va placut ficul meu
Chuu&Ja' pupic
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#18
Nu ca eu te omor!O sa devin o criminala!De ce l-ai terminat?Imposibil...nu...asta nu poate sa fie adevarat!Revenind...ce pot sa spun alceva decat ca am adorat si ador fic-ul asta!Gambate la celelalte 2!!
Ja' sis
Pwppupic
[Imagine: comanda1semnatura.png]
My sin is Pride.
I'm on my highway to Hell!
Yuki is my kamy-sama. So...Shut the f*** up!
Criticii nu-i pot ranii pe creatori decta cu permisiunea acestora.


You tried to hold me under, I held my breath
Alone and now you wonder, what I possess
Nothing you can say , nothing's gonna change what you've done to me
Now it's time to shine, I'm gonna take what's mine
While you're burning inside my light




#19
S-a terminat un fic superb... :2:
De ce? De ce l-ai terminat?? 20 20 20 puteai sa il mai continui chiar daca postai mai rar 20 20
(cat despre capitol mi-a placut mult, am ras in multe locuri 71 )
Mi-a placut foarte mult ca a avut un final fericit smile
Ei bine...a fost un fic foarte frumos,eu zic sa te mai gandesti daca sa mai faci sau nu o continuare;
Eu iti urez succes in orice ai mai scrie.Gambate si la celelalte ficuri.Ja ne pupic

#20
un fic super tare mia placut la nebunie....lam citit de vreo 3 ori si las mai citi o data.sincere felicitari te descurci minunat.ai si dialog si descriere si niki greseli nu prea ai,felicitari!!imi pare un pik rau ca sa terminat da mno asta e.orikum e un final frumos...



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 51.384 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.074 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 131.221 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 68.833 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 98.567 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 57.775 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 124.731 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 111.065 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 49.930 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.305 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)