Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Love isn't simple [yaoi]

#71
Ah nu...ce-i asta..ziua in care toate personajele se poarta ca niste neorociti ca sa ma enerveze pe mine ???
Cum poate sa renunte?Deci daca face asta,Daisuke e un dobitoc.Da lasa ca trimit eu stafica dupa el sa il muste de f*** pana ii vine mintea la cap 21
A fost un capitol trist..la fel ca si cel de dinainte..vad ca ai de gand sa-i faci pe toti sa sufere ..Huh si cand ma gandesc ce idei mai ai..incep iar sa ma enervez grr 21. Saraca Ayaka..mi-e mila si de ea..trece prin atatea si Daisuke o supara si el..
Abia astept urmatorul capitol sa vad cum ii mai chinui 21
bye bye :bye:
ps : prima 4.acum nu mai ai cum sa lasi comm inaintea mea 21
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#72
ok...deci sincer starea mea de spirit e la pamant si incep prin a zice ca nu ii inteleg motivele lui yuki...acu hello...in fine o avea si el o conceptie diferita, niciodata nu am fost de acord ca personajele sa se desparta insa acum nu stiu ce sa zic inteleg de ce daisuke se comporta asa...il inteleg destul de bine sau poate k ura ce o am eu in acest moment in mine ma face sa o inteleg nu stiu21 in fine ..si senjii de ce pui mei a disparut? hmm ai zis k totul va lua o intorasatura ok bine sa ia insa sa imi promiti k pana la urma va fi bine nu as suporta ceva asa trist asa cum au fost aceste capitole...intelege-ma si pe mine is si eu om si sufar si in viata reala si acum sa ii mai citesc si pe astea certanduse ma omori pur si simplu deja o fac altzi2 ok scz de comentariu cred k mam lasat dusa de val....si de ura21 pwps si ast nou capitol4
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#73
In primul rand vreau sa imi cer scuze ca nu am mai postat la ficul tau de atata timp. Nu am putut sa intru pe forum pentru ca am avut probleme cu laptopul, mai exact a avut un virus. 2 Sorry...

Revenind la fic pot sa te felicit pentu ca capitolele sunt superbe! Le ador, desi sunt cam triste. 20 Greseli de tastare nu am vazut, dar nu cred ca ai vreodata.Ultimele 2 capitole au fost foarte triste: Yuki vrea sa plece de langa Tamaki si Daisuke sa-l paraseasca pe Senji :cry: . Sper ca lucrurile sa nu se agraveze si ca Daisuke sa nu ajunga in topul meu ca suuuper bou (acum e doar bou).

Astept nextu cu nerabdare! Sper sa-l pui repede pt ca sunt extrem de curioasa!! Bye!! Kiss! pupic
:bye:
When you can live forever what do you live for?

[Imagine: 20f8b2g.png]

Cinema Bizarre Addicted! 8 Yu fangirl :love:

If no one is perfect, why do you wanna be perfect?

Metal Addicted :X


[Imagine: fd27431.png]

#74
Capitolul XXV

Yuki se indrepta catre iesirea din camera sovaind ca si cand nu ar gasi drumul prin intuneric, insa adevarul nu era asta, ci unul mai apasator. Ii parea rau pentru modul in care s-a purtat cu Tamaki si nu ar fi vrut sa-l raneasca si mai mult in momentul in care ar pleca. Dar, era bine daca ramanea? Acum cateva ore era pregatit sa lase totul uitarii, sa plece departe de fratele sau si sa-si construiasca o viata, o familie, desi stia ca niciodata nu o va iubi. Voia insa sa incerce sa-l uite pe blond si sa-l lasa sa-si urmeze visele, sa nu mai fie o piedica in viata lui. La un singur lucru nu se gandise: cat de greu ii va fi sa uite dragostea pentru adolescent? Parea ca nu o va uita niciodata si la fel se intampla si in cazul lui Tamaki care plangea pe pat acoperit de vanatai fiindca a fost bruscat de Yuki in timp ce se culcau impreuna.
Adolescentul a incercat sa-si reprime un tipat de durere in timp ce s-a sculat in fund pentru ca vocea sa-i fie mai clara si mai convingatoare:
-Yuki, voi face orice vrei...promit sa nu ma plang de nimic, dar...nu ma parasi...a spus blondul izbucnind din nou in plans.
In timp ce blondul plangea cu sughituri in spatele lui, rebelul s-a intors incet si l-a privit cu coada ochiului, apoi a lasat privirea in jos. Cum putea sa-l paraseasca in starea asta? Si de ce era in acea stare ? Din cauza lui! Poate ca ar fi mai bine daca nu l-ar mai vedea niciodata, cel putin asa n l-ar mai rani fizic. Cu toate asta, il iubea la fel de mult ca intotdeauna si dorinta de a pleca era tot rezultatul iubirii. In cele din urma a renuntat la acea hotarare si s-a apropiat de Tamaki cu gandul de a linisti, insa nu stia cum s-o faca. Nu mai indraznea sa-l atinga dupa tot ce ii facuse fara vreo ezitare. Spre norocul lui, nu a fost nevoit sa faca nimic pentru ca blondul a sarit din pat direct la gatul tanarului, iar cand a ajuns in bratele lui a scancit incet si s-a prins cu putere de gulerul camasei din cauza ca nu mai avea forta in propiile picioare.
- Nu voi pleca, nu te voi parasi, nu pana sa-mi spui tu s-o fac...spunea Yuki in timp ce-l aseza pe adolescent inapoi in pat acoperindu-l cu patura ce zacea pe podea. Uite...uite in ce stare te-am adus, a incheiat rebelul cu un oftat adanc care-i ascundea lacrimile mici ce isi faceau loc pe chipul sau.
- Nu conteaza...orice faci tu e bine. A spus Tamaki sovaind si cautand cuvintele potrivite pentru a nu-l infuria pe blond, insa el nu-si dadea seama ca facea si mai rau. Rebelul incerca sa nu-l asculte pe Tamaki fiindca tot ceea ce-i spunea il facea sa se simta si mai rau pentru actiunile lui negandite. Acum regreta modul in care s-a comportat in acea seara, regreta ca l-a facut pe adolescent sa sufere fara niciun motiv, dar era prea tarziu pentru ca timpul mergea doar inainte si numeni nu-l putea da inapoi. Tamaki a inghitit in sec apoi a adaugat soptind fiindca vocea ii era prea speriata ca sa ridice tonul deasupra unei soapte: Sunt bine, serios, si...e in regula daca asa iti doresti sa fie, mereu... a incheiat Tamaki oftand incet pentru a nu fi auzit.
Yuki i-a cuprins buzele intr-un sarut lent numai pentru a nu-l mai lasa sa spuna nimic fiindca nu-si imaginase niciodata cat de rau pot rani niste simple cuvinte. Blondul ii cuprinsese buzele adolescentului intr-un sarut simplu si copilaresc asemeni unor adolescenti care abia invata sa sarute. Chiar si asa lui ii era suficient pentru ca nu avea de gand sa il bruscheze pe Tamaki din nou in ciuda a ceea ce ii spusese inainte. Stia ca adolescentul vorbise astfel din dorinta de a se sacrifica pentru dragostea lor, insa Yuki nu voia asta si, cu atat mai putin, nu-si dorea sa-l atinga inca o data asa de violent.
- Tamaki, sa lamurim un lucru, bine? Nu am vrut sa fac asta doar ca...in momentul in care te-am auzit cum vorbeai, mi-am pierdut controlul si nu m-am mai gandit la consecinte. Imi pare rau si te rog sa ma ierti. Stiu ca scuzele nu sunt de ajuns, dar nu stiu ce altceva as putea spune. Iti promit ca data viitoare cand voi vrea sa fac acelasi lucru voi disparea din viata ta inainte sa se intample...i-a spus Yuki apoi l-a sarutat, de data asta in adevaratul sens al cuvantului pentru ca nu voia sa mai auda niciun raspuns de la Tamaki, asa ca a continuat sa-i acapareze buzele iubitului sau timp de cateva minute. Dupa ce a simtit ca blondul s-a mai linistit, s-a oprit lent si l-a strans pe Tamaki la piept pentru a dormi imbratisati tot restul noptii.

*Ayaka fugea catre iesirea din vila cu pasi mari si repezi pe care-i arunca grabita pe holul intunecat. Gandurile se zbateau in interiorul constiintei ei incercand sa gaseasca motivul pentru care Daisuke devenise atat de indiferent si de irational. Pumnii ii erau incordati de furie, gata oricand sa loveasca pentru simplul motiv ca se simtea neajutorata. Nu intelegea nimic din ceea ce se intampla, insa cel mai rau o durea ca ea nu era in stare sa fac nimic pentru a il slava pe Senji, pe fratele ei la care tinea atat de mult. Isi amintea chipul indiferent al brunetului si devenea din ce in ce mai agitata, mai nervoasa si mai irascibila cu cat nepasarea din vocea lui Daisuke revenea mai vie in mintea ei. Ar fi vrut sa poata uita intraga zi, sa stearga amintirile cu un burete capabil sa absoarba durerea care se scurgea in sufletul ei. Pacat ca viata nu era asa usor de ocolit si de uitat.
Fata cu parul albastru a iesit pe usa ca o furtuna spunand in urma sa doar doua cuvinte [i]
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#75
deci tres sa ma duc sa ma culc insa stiu in mare o parte din ce ai scris...
si pot spune ce e super..:X actiunea e minunata...mai ales yaoi...insa te previn poate o sa faci prea multa suferintza...ca te vezi la spital...oks am placat sa ma culc insa maine am sa citesc si celalata parte care nu am citito21sper sa intelegi ceva din comentul meu...
bye bye si noapte buna...4Smile
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#76
22...mda interesant....foarte interesant....22 orcum te-i dat cam mare cu ficul tau spunand ca in al meu sunt numai scene de dragoste fara sa-l fi citit....in fine...din partea mea poti sa te dai mare incontinuare....nu prea imi mai pasa....chiar voi posta...din pacate in vara....ma rog.....spor la scris si cam atat22Nu ma mai las sa fiu luata la mistho de nimeni.
Nu mai sunt cum eram.....8 m-am schimbat....10
Nu mai are rost sa astept nextu...orcum nu mai citesc.22

#77
A fost un capitol frumos..mi-a placut mai ales prima parte.Bine ca i-ai impacat pe cei doi frati ca prea ii faceai pe toti sa sufere..asa macar sunt mai putini 4
Jasmine aia..cat de nesuferita poate fi..ah ce-mi vine sa o mai bat.De ce nu si-o vedea de treaba ei oare grr?
Si ce scria in scrisoare? Deja m-ai facut foarte curioasa 4
Altceva ce sa mai zic?Ti-am spus ca mintea mea functioneaza greu la ora asta, asa ca ma opresc aici.Oricum nu ai greseli de scriere sau exprimare din cate am vazut 4 (Si nu te lasa descurajata..ai un fic grozav pupic )
Abia astept urmatorul capitol sa vad ce se mai intampla.
bye bye :bye:
Legile lui Murphy:
Daca ceva functioneaza, nu-i bine sa-l repari.
*
Sexul este unul din cele 9 motive ale reincarnarii. Celelate 8 nu sunt importante.
*
Tot ce e bun: ori e imoral, ori este ilegal, ori ingrasa.

*My anime list*

#78
Imi place foarte mult ficul tau :pervers: Ideea e originala si asta imi place.
Greseli de tastare nu ai avut:yes:,Descrierea nu a lipsit, si nici dialogul nu a fost sec:angel:
Dupa cum am mai spud, iubesc ficul tau si sper sa vi repede cu o continuare ca de nu, cred ca o sa mor:dead: Alceva nu mai am de comentat. Acestea fiind spuse:
Kambate and spor la scris!:bye:

#79
Multumesc celor care au comentat la fic si ma bucur foarte mult pentru ca va place ceea ce scriu4. Iar pentru cei care au chef de spam sau vor sa-si faca reclama cu ficurile lor "minunate" mai bine se abtin sa posteze. De asta exista pm-urile! Va deranajaza ceva, pai spune-ti acolo si nu mai postati aiurea pentru ca nu intereseaza pe nimeni. Daca aveti insa o critica de facut, atunci sa fie legata de fic, nu de ce ati visat azi noapte.
Acum ca am lamurit si asta, am sa postez urmatorul capitol. Lectura placuta!pupic

Capitolul XXVI


[i]
[Imagine: 2rqzqjc.jpg]

* Just...Stay Bizarre *


[Imagine: 28qqdxz.jpg] ♥ [Imagine: 2wf645h.jpg] ♥ [Imagine: 51f0xu.jpg]

"Putina mea experienta de viata m-a invatat ca nimeni nu e stapan pe nimic, totul este o iluzie. [...] Cine a pierdut o data un lucru pe care il socotea garantat invata pana la urma ca nimic nu-i apartine." - "Unsprezece minute" - Paulo Coelho

[center][Imagine: jigapt.jpg][/center]

#80
Deci nu pot sa cred o termin pe fufa20(((((
O omor o spanzur de un copac negru
O supun la cele mai crude pedepse in iad, am sa merg special cu ea acolo si am sa o tarasc prin somala si am sa o pun in cazane21)
Off saracutzu senji nu isi aminteste nimic imi pare rau pt el insa mai rau pt daisuke
Saracu Dai , cine puii mei a scris biletu ala k il(mai bine spus o) termin!
Ast nexu ....
app Dai dak il uitzi pe senji potzi veni la mn? k eu nu ma supar521 am sa am grija de tn!21)
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [YAOI]Forbidden Love PandaKun 7 4.845 24-05-2014, 12:39 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] Don't wait for love, look for happiness ohaio_angel 72 27.808 07-02-2014, 11:10 PM
Ultimul răspuns: Kira's Scarlet
  [Terminat] I just wanna love you! MiraA 279 165.213 06-09-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Sushi
  [Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ] Beatrix LaVey 94 52.065 17-12-2011, 02:06 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.660 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.775 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.697 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.614 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.270 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] Boys' love Yaoi Queen 55 55.925 17-06-2009, 09:19 PM
Ultimul răspuns: Dark~Melody


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)