Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Iubire inecata in heroina [ yaoi +18 ]

#31
Deci am cazut si eu (dintr-un copac probabil) pentru prima oara p'aici.
Deci in primul rand voi vorbii in general despre toate capitolele si intr-un final p'acesta.
Deci (inca o data deci) In primul rand unde-mi este frumosul baiat din primele doua -trei capitole? ...imi este dor de el..sincer. Apoi ce pervers ii Jeff, eu credeam ca e baiat cuminte, la locul lui, dar e cu mafia ..hm? Ce a facut ma? Sa o omoare pe micuta Misa doar pentru al ranii pe micutul meu YUKIIII, nu pot sa cred ce ticalos, si acum ce sa inteleg ca s-a indragostit pentru prima oara hm, si ce tot un ticalos ramane, sper sa nu fie obsedat intr-un final de micutul meu yukii sau sa mi-l faca sa sufere, sau sa mi-l faca sa planga , ca fac crima pentru el, cum adica, da cine se crede , buricul pamantului, sau cum? Efff sa vezi ca il bat eu daca pateste ceva micutul meu Yurii!
Capitolul actual, 14 Deci un capitol plin de sentimente de descriere, imi pare rau pentru Jeff, nu mi-as fi dorit sa pateasca asa ceva..si l-a sarutat hm? ma bucur. Si sper ca maicasa nu se va baga intre inclonatiile sexuale ale micutului meu Yuki ca..fac rau. si cred ca acum la sfarsit era ...tanarul Jeff privea pierdut pe peretii albi ca neaua, gandindu-se la chipul drag al lui [I]Yuki
asa c-am atat , c-am scurt comul...dar..voi comenta mai mult pe parcurs
Ja ne ma dear, astept sa ma anunti cand pui nextul [/i]

#32
Bun, am venit si cu nextul. Sper sa va placa. Scuzati-mi greselile, ochii mei sunt in gura cazuti acum, mainile merg de unele singure pe unde nu trebuie si etc si etc. Sunt obosita, am mintea vraiste. Sper sa nu fi facut gafe monumentale.
Va multumesc pentru comentarii.
Lecturare placuta ^^


Capitolul 15


Satul pana peste cap de spitalul asta nenorocit, Jeff ii ceru mamei sale sa-l duca acasa. Trecusera deja patru saptamani aproape incheiate. Se simtea pustiit fara iubitul lui, voia sa-i fie aproape, sa-i simta caldura corpului, sa-l atinga, sa-l sarute...
Avusese ocazia si o si facuse, doar ca doar putin, doctorii nu ii permiteau, nu era singur aproape niciodata si nu putea face nimc din ceea ce ar fi vrut cu Yuki. Pe de alta parte, tanarul incepuse sa se instraineze. Tinea la Jeff si era constient de asta, acceptase intr-un final ceea ce este, dupa multe nopti de plans si nesiguranta, nopti in care vrusese sa isi bage o data o doza mare, sa termine dracului cu viata ordinara, sa plece dupa Misa... Insa nu, nu-l putea lasa pe Jeff singur. Nu-i venea sa creada ca nu se putea sinucide... Din cauza altui baiat!
In fiecare noapte ii simtise pe piele atingerea fina a mainilor, buzele plimbandu-i-se pe trupul sau, apoi patrunderile usoare care intitial l-au facut sa planga... Gemetele dulci ale lui Jeff, felul lui de a vorbi si de a se comporta, totul il oprea. Isi dadea prea bine seama ca tine la Jeff prea tare ca sa plece, sa-l lase altcuiva. De ce ar face-o? Din moment ce Jeff il alesese pe el dintr-atatia altii, de ce sa-i dea cu piciorul?!
Si incercase. De fiecare data dupa ce se intorcea de la Jeff incercase sa se omoare, insa mereu se oprise la timp. Nici macar nu se mai drogase, nu fara el. Si era asa de fericit cand vedea ca iubitul lui e din ce in ce mai bine, e in stare sa mearga, sa se ridice si multe, mutle altele. Tanarul trebuia sa se fereasca de greutate, rasuciri bruste si alte chestii ce i-ar putea aduce vreun efort prea mare asupra coloanei vertebrale, insa in afara de asta era totul bine. Avea sa-si faca si controale o data pe an cel putin, pentru a fi sigur ca totul e bine...
Azi venise ziua cea mare, cand tanarul avea sa iasa din spital. Yuki era agitat si fericit.

Trecuse ceva timp de cand cei doi statusera fata in fata, ca de la egal la egal. Jeff isi privi ibitul, fixandu-si ochii verzui si cu o scanteie de dorinta in ei in cei caprui si blanzi ai lui Yuki, apoi se apropie incet, asezandu-si mana pe talia celuilalt.
Se aflau in clasa lui Yukim privindu-se atenti unul pe celalal. Yuki nu se astepta ca iubitul sau sa iasa in cursul diminetii de la spital, cat timp el se afla la scoala. Spera sa se vada in dupa-amiaza, dar iata ca acum aveau parte de o surpriza placuta amandoi. Jeff isi analiza atent prietenul, sorbindu-l din priviri. Se aflau acum faa in fata, americanul stand sprijinit de catedra, iar Yuki in picioare, in fata lui, foarte aproape de el. Era uimit, din cale-afara de uimit ca se afla fata in fata cu iubitul sau si in clasa lor. Nu-i venea sa creada ca s-au reintalnit, trecand ceva timp de cand il vazuse pe acesta in picioare.
Colegii lui Yuki priveau atenti, nestiind la ce sa se astepte din partea nou-venitului. Era ciudat, nu-l stia nimeni, desi parca toti se temeau de el, in timp ce acesta continua degajat sa-l soarba pe iubitul sau din priviri, nepasandu-i de ceilalti. Isi ridica o mana mai sus, ajungand la suvitele scurte de par ale lui Yuki, pe cand pe cealalta si-o strecura pe sub bluza acestuia, pe spate, mangaindu-l.
Nu mai suporta, era atata timpde cand nu-l mai vazuse, de cand nu-l mai simtise, nu-l mai sarutase asa cum isi dorea s-o fi facut. Acum, daca n-ar fi fost nimeni in clasa, ar fi sarit pe el si l-ar fi dus in culmile fericirii, desi se temea inca, din cauza durerii, sa o faca, dat fiind faptul ca simtea la fiecare miscare o impunsatura din partea spatelui.
Fara a baga in seama privirile intrebatoare ale celorlalti, tanarul il strase pe iubitul sau spre el, prinzandu-i buzele intr-un sarut dulce. Toti ramasesera cu gura cascata la cei doi, insa pentru ei nu mai conta.
Lui Jeff ii era atat de dor de Yuki, cu toate ca-l vazuse in fiecare zi. Abia acum isi dadea seama cat tinea la el. Dupa ce-si dezlipi buzele de ale celuilalti, reusi sa spuna la urechia acestuia:
- Poti sa pleci de la ore acum? Vreau sa mergem amandoi undeva.
Zicand asta, isi lipi buzele de lobul urechii celuilalt, muscand usor, astfel incat sa-i dea fiori. Yuki ingana un '' da '' aproape imperceptibil, incepand sa tremure de dorinta de a vedea unde are sa ajunga de data asta. Yuki isi prinse iubitul de mana, nemairezistand, apoi se indrepta rosu tot la fata catre banca sa, isi stranse rapid toate lucrurile, le arunca in rucsac si se intoarse catre Jeff, care il sorbea din priviri. Cand ajunsera fata in fata iarasi, americanul il lua de mana pe iubitul sau, iesind amandoi din clasa si indreptandu-se catre iesirea din cladire.
Jeff pur si simplu nu mai rezista, il voia acum. Isi ridica buzele intr-un zambet in momentul incare Yuki ii stranse mana intr-a sa, tragandu-se putin mai aproape. Se vedea din orice gest intocmit de el ca il dorea cu orice pret pe iubitul lui. Era ciudat cat de repede se schimbase Yuki. Daca, initial, acesta nu dorise a face absolut nimic cu un alt baiat, parandu-i-se prea ciudat, acum nu mai rezista fara el. Si nu era doar placere fizica, stia prea bine cat durea si probabil il va durea inca mult timp cand o va face, insa simtea... Simtea dragoste pentru el, ii lipsise atat de mult in astea cateva saptamani cat nu fusese acolo incat ar fi dorit sa faca orice numai sa poata fi in intimitate cu Jeff.
Mintea i se schimbase mult de cand cu accidentul iubitului sau, devenise mai matur si mai responsabil. Parintii observasera comportamnetul straniu, insa preferasera sa nu intrebe, sa nu se bage in viata lui personala. Mama sa era din ce in ce mai ingrijorata. De cateva ori incercase sa il intrebe ce e cu schimbarea asta brusca, insa renuntase, gandindu-se ca acest accident l-a influentat intr-un mod negativ si nu are alte alernative decat sa astepte sa-si revina. Ca orice femeie insa, presimtea ca s-a intamplat ceva cu fiul ei, ceva care l-a facut sa devina altfel decat inainte. Nu discutase insa cu nimeni.
Ajunsi in masina, cei doi tineri se indreptara catre marginea orasului, incadrandu-se in traficul de pe autostrada. Jeff isi invitase iubitul la tara, in casa bunicii sale, unde aveau sa fie singuri pentru cateva zile, mai ales ca era vineri acum si aveau tot weekend-ul la dispozitie, putand face tot ce le trecea prin cap.
- I-am instiintat pe parintii tai ca mergem weekend-ul asta impreuna si au zis ca e in regula, spuse Jeff zambind, apoi prinzandu-i barbia lui Yuki intre degetele sale, apoi tragandu-l spre el, il saruta bland. Mi-au lipsit buzele tale dulci...
- Si mie, rosti inrosindu-se niponul.
Nu ii mai pasa acum de faptul ca erau amandoi baieti, ii pasa doar ca sunt amandoi impreuna. Se gandea insa ca va veni ziua cand Jeff poate se va plictisi, va pleca, il va uita. Ofta usor, nestiind ce sa spuna, intorcandu-si privirea catre drum. Se aflau pe autostrada, insa in scurt timp americanul facu dreapta, continuandu-si traseul pe un drum de tara acum.
- S-a intamplat ceva? intreba Jeff nesigur, intorcandu-si privirea catre prietenul sau ce era mai tacut decat de obicei.
Dupa un timp in care se lasase linistea, Yuki reusi sa ofere raspunsul, intr-un final:
- Ma gandesc... La noi. La tine, la mine, la ceilalti, la tot ce ne sta in jur si la cum ne comportam noi. Mi-e teama, Jeff, rosti dupa alt moment de tacere.
Jeff dadu afirmativ din cap, nestiind ce sa-i raspunda. Se gandea ca ar fi o indiscretie sa il intrebe la ce se refera. Stia prea bine ca se refera la relatia lor si la cum vede lumea aceste lucruri, la ei doi. Erau pe drum de o buna bucata de timp, iar tinerii nu mai spusesera nimic, poate din cauza ca nu stiau ce. Oricum, ei se intelegeau doar din priviri.
- Sa nu ne mai gandim la asta, rosti Jeff intr-un final, parcand masina in fata unei case frumoase, construita de mult timp, cu un aspect medieval. El si Yuki se dadura jos, apoi, dupa ce incuiara masina, se indreptara catre intrarea in casa. Yuki observase ca iubitul lui se misca mai cu grija, protejandu-se. Se simtea vinovat pentru faptul ca il speriase, spunandu-i despre matusa sa. In fond, femeia aia era o oarecare in fata lui, putea sa se prefaca nestiutor si sa nu anunte pe nimeni, dar el, din bunavointa, o facuse.
- Hei, unde te duci? intreba Jeff cand Yuki isi continua drumul prin casa, indreptandu-se catre etaj. Il prinse de mana, sprijinindu-l de zid si sarutandu-l lung pe buze, apoi strecurandu-si mana pe sub bluza lui.Din fiecare gestulet se simtea dorinta amandurora.
- Stai, tu nu poti! spuse Yuki grijuliu, incercand sa scape, insa Jeff il tranti pe canapea si se puse peste el, incepand a-si freca trupul de trupul sau incins.
- De cand astept...
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#33
Awww... de cand asteapta....si cu mine cum ramane? 21 si eu astept ( dar se pare ca voi mai astepta pana in capitolul viitor sa aflu ce au de gadn sa faca baietii). Singuri, la tara...o casa intreaga la dispozitie..hmmm oare ce sa faca?! Intrebare de baraj 21
Se pare ca au inceput cu canapeaua...ii sfatuiesc sa continue in dormitor, la dus , pe balcon... in bucatarie , in natura...lasa-ma sa ma mai gandesc la niste locuri si dau un edit mai tarziu
Cred ca in esenta niciunul dintre cei doi nu este rau...da, au facut greseli( unele foarte mari, iar altele mai mici), dar inca le mai pot indrepta. Inca mai au o sansa sa treaca peste tot ce le sta in cale, peste propriile lor caractere si peste parerea lumii pe care, la un moment dat vor fi nevoiti sa o infrunte.
Poate accidentul lui Jeff a fost un semn... ca sa-i faca sa inteleaga ca si ei sunt muritori si ca totul se intoarce impotriva lor. Vor suferii, la fel cum altii au suferit din cauza lor...intrebarea este daca sunt destl de puternici ca sa treaca peste suferinta si sa invinga. Ce sa invinga? trecutul, prezentul si un viitor situat sub semnul intrebarii...
Din fiecare gresela trebuie sa invete cate o lectie si cu fiecare lectie noua invatata caracterul li se va remodela...pana ce isi vor atinge apogeul. Depinde doar de ei daca acel apogeu va fi sub semnul binelui sau al raului
Si cred k iar am dat-o in filosofie 21 scz... filolog de profesie aici nu te supara pe mn... nu m-am putut abtine
Oricum... mi-a palcut capitolul tine-o tot asa si sper ca voi avea parte de niste scena hot in nextul poop

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#34
Ma bucur ca ai postat atat de repede, asta insemnand un nou capitol - un nou comm21 Si cum poti spune ca ai greseli? A fost foarte bine, cred ca mi-a sarit in ochi doar o greseala de tastare71
Hm...15 Jeff imi pare nerabdator pentru partida mult asteptata si Yuki este tocmai invers...39 Chiar a devenit mai responsabil si mai matur.
Sunt de acord cu MiraA, chiar va fi suferinta..22
Anyway, adu-ne capitolul. Ma astept sa fie hot45

#35
Hanii scuze de intarziere..am citit ficul..dar tanti leneee[a] nu ma lasat..imi e rusinica..dar faza cu [stai..tu nu poti!] a fost amuzanta, Jeff are nevoie sa il simta pe micutul meu Yuki, il iubeste atat de mult, incat i-a simtit lipsa, vrea sa ii arate din nou ca il iubeste, sa ii simta parfumul sau imbietor,sa se joace cu buzele micute si moi..sa il faca din nou a lui. Ouf! iubirea asta,e un lucru atat de simplu, atat de complicat..Hmm o dau pe canapea,pentru Jeff nu e bine, ar fi mai bine pe covor, in cada, in gradina (cu trandafiri), sau sa continuie pe canepea,dar cred ca este incomod, Jeff inca are probleme..si..nu este bine sa o faca pe canapea, nu este bine sa o faca deloc, dar ce sa ii faci, Viciul sau e Yuki, care este mai rau ca un drog, este ceva indispensabil pentru el, ceva de care are nevoie zi de zi, in fiecare secunda..dar nici Yuki nu cred ca ii face fata, il doreste si el la fel de mult,desii stie ca nu este bine,si faza unde a spus el..ca se gandeste la el..la "noi"..trebuie sa inteleaga ca acum nu exista "tu si eu" nu exista un "noi" ci doar doua persoana care se iubesc, iubirea lor formand un univers nou, o singura persoana. Viata este efemera si asa ii dau dreptate lui Jeff... trebuie sa o traiasca din plin, asa ca micutul meu Yuki,pune-te pe treaba, fii tu barbatul acum, fi tu seful, aratai ca si tu poti face ce face el, nu il lasa sa se oboseasca el prea mult, obosestel tu, fi tu deasupra. Ei bina nu mai stiu ce sa mai spun..Gomene.
Doar ca imi este tare rusinica ca nu am comentat mai devreme, de citit insa am citit de mult.
Asa..c-am aici se termina scurtul meu comentariu...
Vreau sa ma anunti din nou cand apare nextul..si asta neaaparat..stii ca fac urat daca nu ma anunti :ha:
bay-bay ma dear Love!

#36
Multumesc pentru comentarii, fetele! hug
Iata, deci, si continuarea 19
Lecturare placutaaaa 15


Capitolul 16



- Stai, nu, inceteaza! striga Yuki speriat. Nu se temea de contactul in sine pe cat se temea de ceea ce are sa i se intample iubitului sau daca se va forta sa faca... Lucrurile alea.
Se mintea insa pe sine insusi. Tremura din cap pana in picioare si stia prea bine ca, indiferent daca schimbau locul unde aveau sa o faca, tot se va teme. Ultima data fusese al dracu` de dureros, il facuse sa planga si chiar si sagerase, lucruri ce nu dorea sa se mai repete. Insa se parea ca nu era dupa el, fiindca Jeff deja incepuse sa-l mangaie in acel loc, cautandu-si in acelasi timp o pozitie acceptabila pentru trupul sau.
- Nu-ti face griji, va fi bine, ii spuse in soapa iubitului sau, dupa care ii saruta lobul urechii si i-l musca tandru, facandu-l sa scoata un geamat de placere. In astfel de momente, niciunui om nu-i mai pasa de orice altceva, mai ales lui Jeff, care iubea din inima placerea intensa adusa de placerile carnale oferite de Yuki. Cu toate ca o facusera o singura data, fierbinteala trupului lui Yuki, modul sau de a se comporta in asternuturi, atingerile oferite cu sfiala, roseata obrajilor il faceau pe Jeff sa il vrea la nesfarsit.
Se incorda usor deasupra sa in momentul in care Yuki dadu sa se ridice, fortandu-l sa ramana sub el, insa nu reusi, fiindca niponul reusi sa iasa. Baiatul insa il prinse si il ridica in brate, fortandu-se astfel. Se auzi un scancet de durere, dupa care trupul slab ii cazu pe suprafata moale a canapelei, dandu-i drumul prietenului sau.
- E totul bine? intreba Yuki alarmat, aplecandu-se in acelasi moment peste iubitul sau. Intalni insa, in loc de o expresie de durere, un zambet siret, apoi se simti prins de talie si tras pe pat, peste prietenul sau.
- In curand va fi mai bine de atat! rosti Jeff in soapta, prinzandu-i buzele intredeschise ale lui Yuki intr-un sarut bland, gustandu-le si devorandu-le. Limba i se strecura printre acestea, ajungandu-i in locul fierbinte si incepand sa se roteasca jucausa, cautandu-i-o pe cea a baiatului. Uimirea insa nu ii permise acestuia sa raspunda, plus ca se simtea rosu in obraji.
Curand insa, isi reveni, reusind sa participe la sarutul pasional dintre cei doi, care nu se intrerupse decat pentru ca Yuki sa fie dezbracat de bluza de catre iubitul lui. Mainile lui Jeff alunecara putin mai tarziu pe abdomenul usor lucrat, apoi catre blugi, desfacand slitul si apoi capsa, dupa care incepu sa traga de ei in jos. Vazand insa ca n-are sorti de izbanda in pozitia asta, mai ales ca erau pe canapeaua incredibil de ingusta, ii prinse picioarele lui Yuki, acestea incolacindu-se automat in jurul bazinului tanarului.
- Nu te mai forta! spuse niponul usor suparat, rupand sarutul pentru a-si mustra prietenul. Alese insa sa nu se zbata, constient ca acest lucru i-ar putea face mult mai mult rau iubitului sau, care, de altfel, incepuse sa urce scarile cu el in brate. Ce... Ce ai de gand? Unde ma duci?
Nu primi raspuns insa decat un zambet inocent, de inger, ascuns pe fata unui demon. Ajungand sus, Jeff impinse o usa cu piciorul, care se parea ca este de la un dormitor. In fata lor se intindea acum o camera spatioasa, cu un pat in mijlocul acesteia, acoperit de cearsafuri aurii din matase, aranjate ca la carte. Era mobilata in stil vechi, totul mirosind insa a lemn peste care trecuse timpul, si totusi fusesera bine intretinute. Cine insa mai dadea importanta mobilei?
Jeff isi puse iubitul pe pat, sarutandu-l atent pe buze, apoi coborand pe gat si incepu sa linga si sa suga pielea fina si frumos parfumata, frecandu-se de el. Reusi acum sa ii traga pantalonii jos, lasandu-l in boxeri. Vazu insa ca tremura, si totusi continua, dezbracandu-se el de bluza si aruncand-o pe jos, dupa care se desfacu la pantaloni.
- Nu ar... Trebui sa astepti pana iti revii de la operatie? intreba Yuki cu teama in voce, inghitind in sec. Jeff insa dadu negativ din cap.
- Tu chiar nu stii cat de mult mi-ai lipsit! Tu, trupul tau! Tu! spuse pe un ton sincer si neinduplecat. Il saruta din nou, neputandu-se abtine de la a nu o face.
Yuki era convins ca spunea adevarul. Vocea il trada in aceste momente, plus ca il putea vedea cat e de emotionat. Ciudat, da, el, Jeff, persoana cu atata experienta in materie de amor, atatea persoane care ii trecusera prin asternuturi, dar acum... Acum nu mai ramasese prea mult din acea persoana, acum era doar el, ca un copil, entuziasmat la vederea bomboanei. Si acum, bomboana era insusi trofeul suprem, trupul iubitului sau, Yuki. Se cobori usor, incepand sa-i sarute fiecare particica a pielii ce ii ajungea in cale. Buzele lui Jeff ii dezmierdau usor sfarcurile intarite lui Yuki, trecandu-si limba peste fiecare in parte, apoi mana si-o cobori in locul intim, cuprinzand organul in palma si incepand a framanta zona.
In scurt timp, niponul incepu sa scoata gemete de placere, Jeff pricepandu-se la ceea ce facea. Isi cobori buzele in acel loc, scotandu-si mana din boxerii celuilalt, pe care ii trase apoi jos. Cuprinse barbatia in palma pentru a doua oara, mangaind-o din nou in acel mod, astfel incat tanarul de sub el incepu sa se incalzeasca usor si sa scoata sunete din ce in ce mai sonore, iar cealalta mana si-o rasuci usor, ducand-o pe fundul lui si apasand usor spatiul ingust de acolo.
Cand patrunse, folosindu-si un singur deget, Yuki scoase un geamat de placere, lasandu-si capul pe spate si inchizandu-si ochii.
- Nimic nu se compara cu trupul tau incins si vocea ta senzuala gemand sub mine! rosti Jeff si ii cuprinse buzele intr-un sarut bland. Limba i-o cauta jucausa pe cea a lui Yuki, ajungand intr-un final s-o atinga si s-o initieze in jocul plin de tandrete si de dorinte ascunse.
Cand buzele li se despartira pentru aer, Yuki scoase un geamat infundat, prinzandu-se cu mainile de gatul lui Jeff, in incercarea de scapa de teama, in ciuda placerii care o simtea.
- Sst, linisteste-te! rosti americanul in momentul in care baiatul de sub el scanci la simtul celui de-al doilea deget introdus in locul acela. Era destul de ingrijorat, desi stia cum see desfasoara lucrurile. Isi lasa capul pe spate, afundandu-se in perne in incercarea de a se linisti si a ignora teama ce-i invadase sufletul. Trupul ii tremura in acelasi timp, incalzindu-se sub acele atingeri tandre.
Hotarand ca e de ajuns acest mic joc, Jeff incepu sa-i sarute gatul iubitului, ducandu-si ambele maini pe talia acestuia, trasandu-i conturul. Isi cobori mana la pantaloni si ii impinse jos, nemaiputand rezista. Ii simtea neincapatori, iar locul umflat dintre picioarele sale cerea placerea intensa ce i-o putea oferi doar corpul celuilalt.
Tanarul se pozitiona in locul ascuns dintre picioarele celuilalt, prinzandu-i-le si rasucindu-i-le in jurul bazinului sau, dupa care isi pozitiona organul la intrarea din trup si impinse usor inainte, dar Yuki scanci, retragandu-se. Nu voia, stia ca doare si el ura durerea. Jeff insa il prinse de barbie, aducandu-i chipul in fata celui al sau, apoi ii acapara buzele in tandrul sarut, incercand sa-l linisteasca.
Acceptand, niponul se relaxa in pat, stragand in pumni cearsaful pentru a putea rezista celor ce aveau sa se intample. Organul lui Jeff se adancea tot mai tare in el, facandu-l sa scanceasca. Din nou, colturile ochilor se inundara cu lacrimi. Era rau si poate asa va fi de fiecare data, de aceea se temea ingrozitor, insa nu se mai impotrivi de aceasta data, ci isi lasa prietenul sa continue, acesta impingandu-se tot mai adanc in el.
- E gata, ii spuse la ureche, afisand in acelasi timp un ranjet multumit. Ii saruta pleoapele celuilalt, facand lacramioarele sa dispara pe buzele sale fierbinti, apoi il saruta din nou pe Yuki, timp in care se impingea din ce in ce mai adanc in interiorul lui.
- Ma...Doare... Stai! reusi sa rosteasca Yuki printre scancete, insa Jeff, purtandu-se bland, ca de fiecare data, se opri. Ramase in interiorul sau, privindu-i chipul ingrijorat al japonezului, asteptand sa primeasca acordul de a continua, ce intarzia insa a aparea.
Lasandu-si capul intr-o parte, Yuki mai scoase in scancet, dupa care stranse din dinti, lasandu-l sa se adanceasca mai mult. Ce fusese mai greu trecuse, fiindca placerea incepu sa se faca simtita printr-un mic geamat la inceput, apoi altul si altul, in timp ce viteza miscarilor crescu, insa avand grija si ca durerea sa nu reapara.
- Esti un adevarat tigru, spuse printre gemete Yuki, lasandu-si capul in scurbura gatului iubitului sau si sarutand pielea incinsa, acoperita de stratul fin de transpiratie. Gemu puternic cand Jeff se misca intr-un anume fel, inghitind in sec. Fusese asa de placut! Mii de fiori ii strabatusera trupul, aducandu-l in mrejele placerii.
- Ti-am zis ca va fi bine, rosti cel de deasupra sa, acaparandu-i buzele intr-un nou sarut.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#37
Ocup locul si voi da edit dupa ce termin de citit
EDITAsa siiii? haidee fata continua, acnd i placea si micutului meu Yuki ceea ce se intampla, cand se afunda si el mai mult in "cum si spus si tu, mirajele placerii" ce faci termini capitolul? Rea mai esti, as fi vrut sa mai continui, macar nu pic (dupa mine, haide ca te mint e un pic mai mult)Stiam eu ca va fi bine si ca amandoi vor termina prin demonstrarea iubirii unul fata de celalalt, dar sper ca Jeff sa fie bine, ca nu il va afecta cu nimic actul sexual dintre el si iubitul sau, sau cel putin nu asa mult, te rog sa nu ii mai faci sa sufere, ca plang, nu mai fi rea nici cu ei dar nici cu mine. Fataa stii ca te iubesc ai avut un capitol minunat, am vazut cateva greseli de tastare, dar te cred, nimeni nu ESTE PERFECT. si stiu ca tu adori perfectiunea, dar se mai intampla uneori. Asa, Descrierea mea frumoasa si adorata de mine, cineva vad ca pe capitol ce trece devine din ce in ce mai buna la chestii "sentimentalistice" si asta ma incanta, imi place foarte mult cum Jeff la luat si l-a bagat in acele asternuturi atat de hmmm...m-am inrosit si eu nu numai Yuki.
Deci c-am atat pentru astazi iubiricu meu.Ne vedem la urmatorul capitol
Anunta-ma din nou (te pupicesc)
bay-bay

#38
Wowww...cat am asteptat dupa scena asta...ms ca m-ai anuntat pupic
Sunt atat de dulci...normal ca nu o sa-i reziste Jeff lui Yuki...cine naiba i-ar rezista :X si felul in care se comporta atat de bland, dar in acelasi timp doritor....ma bucur ca nu a fost dur de data asta. Si Yukii...bietul de el ii e frica, dar pana la urma cunoaste pasiunea si placerea carnala....
bun eu inchei aici ca iar ma apuc de filosofii 21 pooop gagk si ...aaa te mai pup ink o datapupic
spor la scris

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#39
Multumesc de comentarii. Am venit cu nextul.
Lectura placuta ^^

Capitolul 17


Cei doi continuara ceea ce initiasera, miscandu-se din ce in ce mai incet, pentru a lasa placerea sa-i cuprinda, sa-i invaluie. Camera era scufundata in gemete de placere, iar cei doi stateau inlantuiti, Yuki tinandu-se strans de gatul lui Jeff si sarutandu-l pe buze. Cu fiecare patrundere, tanarul scapa cate un geamat de extaz, lucru ce-i gadila urechile iubitului sau. Se alaturase de ceva timp jocului sunetelor provocatoare, acum prinzandu-l de talie pe iubitul lui si penetrandu-l de fiecare data mai adanc. Amandoi stiau ca momentul e aproape si nu mai rezista mult, asa ca isi continuau din ce in ce mai rapid miscarile.
In scurt timp, Yuki se elibera de toata presiunea, scapand un geamat lung. Jeff il urma in scurt timp, eliberandu-se in interiorul sau. Corpul slab ii cazu peste cel al lui Yuki, dupa care se aseza pe perna, langa acesta, acoperindu-i buzele cu un sarut. Il trase in bratele sale, tinandu-l strans la piept. Stia prea bine cat de mult asteptase intalnirea asta dintre ei, il dorise cu fiecare secunda cand nu era langa el, precum si in momentele in care era langa el. Simtea o durere surda in spate, insa nu conta, era prea fericit. In momentul in care se misca, scoase un scancet. Reusi insa sa traga plapuma peste ei, dupa care se afunda iar in perne, langa iubitul sau. Yuki, care isi puse capul pe pieptul lui si isi plimba mainile usor pe pielea lui fina, intreba:
- E totul in regula?
Vocea ii suna slabita, pastrand inca tonul folosit cand scosese acele gemete lungi ce il starnisera pe Jeff. Baiatul se intoarse cu fata spre el, ii prinse barbia intre degete si il trase usor spre el, acoperindu-i buzele cu buzele sale.
- Sigur ca da, raspunse de-ndata ce buzele ii fura libere. Nu ii putea arata lui Yuki ca il doare, fiindca i-ar fi dat dreptate cu privire la faptul ca nu era inca pregatit pentru efortul de orice fel. Yuki... spuse incet Jeff, mangaindu-l. Ai mai tras ceva?
Intrebarea suna in camera linistita acum. Tonul pe care fusese pusa era unul resemnat. Jeff se temea de raspuns, iar Yuki nu-si gasea cuvintele. Isi inchise ochii, scotand un scancet cand incerca sa se miste. Durerea incepuse sa-si faca simtita prezenta mai repede decat ar fi crezut el.
- Nu, nu am mai facut-o, spuse cu seninatate. Nu avea rost sa intrebe, Jeff oricum nu avusese posibilitatea sa se drogheze. Cu greu, tanarul reusi sa se aseze deasupra prietenului sau, apoi, dupa ce il saruta pe buze, continua: Ma bucur enorm ca esti bine acum.
Vocea sa lasa sa se vada fericirea pe care o simte ca tanarul e langa el. Poate pana acum urase homosexualitatea, fusese total impotriva acestui lucru gresit, insa acum... Iata-l pe intr-o impostaza romantica, peste alt baiat, sarutandu-se. Si asta nu era nimic, se sarutasera ei in fata mai multora. Abia acum isi aducea aminte de scoala. Se sarutasera in fata tuturor. Se intreba ce zisesera acestia, parintii, daca aflasera, profesorii si toti ceilalti. Insa erau momente cand nu contau astfel de detalii minore, iar acesta era unul dintre ele.
Mainile lui Jeff se asezara pe talia prietenului sau, iar buzele i se lipira de pielea fina si parfumata a gatului acestuia. Fusese o partida de neuitat, iar prezenta lui Yuki langa el il ducea in culmea fericirii. Era cat se poate de constient ca baiatul asta era diferit de toti ceilalti cu care fusese si il placea la nebunie lucrul asta, insa era si usor ingrijorat de cum avea sa se desfasoare lucrurile intre ei. Trebuia sa ii spuna ce se intamplase cu adevarat, cu Takashi si Misa. Intuia faptul ca Yuki banuia cateva lucruri, daca nu despre lucrurile alea, despre ceea ce era el de fapt.
- Ai heroina? intreba Yuki, dandu-se in acelasi timp jos de pe iubitul sau si punandu-se inapoi in pat.
- Cred ca da, aici o tineam de obicei, cand nu aveam unde s-o tin acasa, fiindca eram suspectat.Yuki ramase uimit la auzul acestor vorbe. Vazandu-i figura speriata, Jeff continua: Ma refer la trafic...
Acum lucrurile se limpezeau. Asa cum se gandise, era dealer de droguri.
- Dar... Dar ai cumparat cu mine heroina de cateva ori de la Dragon, spuse incet, uimit. Nu-si putea explica acest lucru, era confuz. Si totusi gesturile nu-l tradau, plus ca nu-i era frica. Nu de el, de iubitul sau. Din ce grup faci parte? intreba incet, sarutandu-l pe obraz.
Jeff insa nu raspunse la aceasta intrebare, doar ii explica faptul ca mersese sa cumpere pentru a nu fi urmarit de politie. Tacerea ce se lasase intre cei doi era apasatoare. In momentul in care intredeschise buzele sa-si continue ideea, realiza ca iubitul lui adormise. Partida il obosise mai mult decat ar fi crezut pe celalalt, asa ca inchise si el ochii, cazand in scurt timp si el intr-un somn adanc...

- Baga-mi-as! striga Yuki in momentul in care simti acea durere surda in partea de jos a trupului. Jeff se afla jos, facand ceva de mancare, pe cand el abia se trezise. Avea nevoie de un dus, dar pentru asta trebuia sa iasa din camera. Nu se putea misca insa, fiind tintuit de durere in pat. Facu un efort si se ridica in picioare, sprijindindu-se de fiecare obiect pentru a iesi. Primul lucru pe care il facu a fost sa se indrepte catre balustrada, incepand sa coboare fiecare treapta pana ce ajunse jos.
Auzind pasii, Jeff ii veni in intampinare cu un pahar in mana si il lua in brate, lipindu-si buzele de ale sale. Yuki scapa un alt scancet de-ndata ce pasi din nou.
- E totul in regula? intreba americanul si ii inconjura talia cu mana.
Yuki dadu afirmativ din cap, nevrand sa-l ingrijoreze cu durerea lui. Era nimic in comparatie cu ceea ce avea iubitul lui la coloana. Isi duse mana in acel loc unde avea operatia, mangaind usor.
- Tie cum iti e? intreba cu voce joasa, dandu-i un sarut fugar pe obraz.
- Destul de bine, rosti zambindu-i, dupa care il lua spre bucatarie, tinandu-l strans in brate sale. Yuki se simtea usor stingherit. El, care nu patise absolut nimic, era nevoit sa fie sprijinit de Jeff, in conditiile in care acesta era si operat.
Americanul ii trase un scaun iubitului sau, indemnandu-l sa se aseze, dupa care il saruta pe crestet si ii puse un castron cu lapte si cereale, asa cum ii placea lui Yuki. Stia destule informatii despre el, aflase dinainte sa il cunoasca, fiindca il placuse si il vrusese. Dorinta il impinsese sa faca tot ceea ce facuse pana acum pentru a-l avea pe baiatul asta. Se intreba daca ii va putea spune vreodata.
Incepuse sa se gandeasca sa pastreze totul secret, asta fiind cel mai bine pentru relatia dintre ei doi. Nu ar fi suportat sa se desparta de el, mai ales acum, cand incepea sa tina la el cu adevarat. Niciodata nu se simtise asa. Inocenta lui, fragilitatea lui, felul de a se comporta cu el, iubirea pe care i-o purta, saruturile blande, fierbinteala trupului... Ii era destul de greu s-o recunoasca, insa incepea sa se indragosteasca de el. Daca ceea ce incepuse paruse a fi doar o aventura, acum era mult mai mult. Trupul ii tanjea intr-una dupa trupul celuilalt, cerea sa fie acolo tot timpul, langa el. Il iubea oare?
Isi alunga gandurile si isi lipi buzele de obrazul sau, aplecandu-se usor pentru a ajunge la nivelul sau. Yuki se intoarse zambind catre el. Era rosu la fata, insa zambea larg. Lua o lingurita plina cu lapte si cereale si, punand palma sub ea pentru a nu murdari podeaua, i-o baga in gura. Cu zambetul pe buze, Jeff inghiti, dupa care, neputandu-se abtine, isi lipi buzele de buzele dulci ale lui Yuki.
- Imi vine sa te devorez! spuse dupa aceea, tragandu-si scaunul langa celalalt si privindu-l atent.
- Ai facut-o aseara, spuse rosind si intorcandu-si chipul in partea opusa, spre a nu se vedea asta. Jef insa incepu sa radasi continua:
- O fac si diseara, daca vrei. Yuki treasari in acel moment, iar celalalt se ridica de pe scaun, incepand sa chicoteasca. Mergem sa ne plimbam? intreba zambindu-i larg.
Yuki schita un '' da '', continuand sa manance, in timp ce Jeff ii veni in spate, incepand sa-l maseze pe umeri. Ii venea sa-l manance la cat era de dulce, insa trebuia sa se abtina. Era ingrijorat cu privire la ceea ce avea sa se intample cand ii va spune faptul ca din cauza lui murise Misa, precum si moartea lui Takashi.
Oricat de mult si-ar fi dorit sa-i spuna adevarul, asta nu trebuia sa se intample, fiindca risca sa il piarda pentru totdeauna...
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

#40
here I am ...dau edit maine dimineata ...pentru ca acum..sunt obosita...
EDITAsaaaaaaaaaaaaaaaa deci...nu stiu de ce eu si Jeff nu ne intelegem prea bine, adica mie imi place mult mai mult frumuselu din primele doua-trei capitole...Dar sincer imi este mila de Jeff...si imi place si faptul ca il face pe micutul meu fericit, dar mintindu-l nu va rezolva nimic, stiu ca ii este greu, ca se teme ca il va refuza, ca l va uri...dar daca il iubeste cu adevarat, se va intoarce la el orice s-ar intampla..sper ca Jeff sa nu ii faca rau... bunocului din primele capitole ca ma supar! Asaa nebunaticii mei fac prostioare si inca cum...Saracutl MEI INDRAGOSTTI..fiecare cu ce il doare..[Yuki mamii lasa HEROINA!] Jeff inca nu era pregatit pentru aceasta scena de amor, dar il doreste, iar Yuki..ei bine situatia lui se stie...Orice ar fi..spe ca pe aici sa fie iubire si nu obsesie...
Cam atat..nu uita sa ma anunti ,CAT IMI PLACE CAND SUNT PRIMA!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Iluzii - fum si oglinzi [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 81 45.593 17-12-2011, 01:39 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat] Totally Dominated [*YAOI*] Yaoi Queen 237 132.384 08-04-2011, 11:18 PM
Ultimul răspuns: βεκi
  [Terminat] Let Me Be... Your Guardian [*YAOI*] [+18] Yaoi Queen 111 69.608 08-01-2011, 03:54 AM
Ultimul răspuns: AyameXx
  [Terminat] The Way We Are [yaoi] Yaoi Queen 136 99.489 28-11-2010, 03:06 AM
Ultimul răspuns: yaoi maniac
  [Terminat] Love isn't simple [yaoi] myuu 102 58.565 03-08-2009, 09:56 PM
Ultimul răspuns: Hetalia
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.113 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D
  [Terminat] More than brotherly love [yaoi] Lithium-Angel 221 112.813 16-06-2009, 07:08 PM
Ultimul răspuns: Lithium-Angel
  [Terminat] Love Song [shonen-ai / yaoi] Yaoi Queen 85 50.723 19-04-2009, 07:36 PM
Ultimul răspuns: Aiumy
  [Terminat] Crazy Love [Shonen-ai / Yaoi] Lye 69 63.795 22-11-2008, 01:00 PM
Ultimul răspuns: dia_love_gackt
  [Terminat] I don't need money but I need you! [ shounen-ai / yaoi ] bastard_in_love 40 27.685 02-08-2008, 06:48 PM
Ultimul răspuns: Ice_angel_234


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)