Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Care cuplu este favoritul tau?
Rain si Eric
27.59%
24 27.59%
Eric si Julio
58.62%
51 58.62%
Rain si Leon
10.34%
9 10.34%
Leon si Julio
3.45%
3 3.45%
Total 87 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Am I your obsession?

#61
Capitol nou! 4
Ma dispera Cipriano ala.Imi vine sa-l stang de gat!Pot?Pot?Pot?Pot sa faca sta?Da?Il chinuie pe Eric care nu al meu,ci a lui Julio.
As fi vrut ca Rain sa fi intervenit peste cei doi.Sa-l fi chemat pe Julio.Atunci sa vezi bataie. 19
"Oprindu-se doar ca să îşi tragă respiraţia, buzele lui, aşezate încă peste ale mele, şoptiră:
-Tot timpul l-am petrecut gândindu-mă la tine, încercând să-mi aduc aminte cum arăţi, cum respiri, cum miroşi, ca să nu înnebunesc. Mi-a fost dor de buzele tale, vulpiţo, rosti formând din nou un sărut.
"-a fost cea mai tare parte din capitolul.A...E asa romantic Julio.Abia astept sa vad ce se va intampla,dar prevad eu un yaoi.
Bye!

#62
Nu-mi vine sa cred ca nu vam citit ficul de la inceput. Ce-a fost in capul meu? Fetelor, ma-ti surprins, nu pot sa comentez nimic. Ideea cu scoala militara a fost geniala, a fost ceva de remarcat.
In primul rand am vazut ceva ce ma uimit. Masina tatalui lui Eric nu e alta decat un BMW super misto. :prev: Si eu vreau una can o sa fiu mare!!! Al doilea lucru e ca voi doua aveti un talent desavarsit, ma-ti fascinat si m-am bucurat ca am ce citi. Eric e un scump si totusi vrea sa se creada barbat, chiar daca nu-i prea iese. Ador faptul ca Rain si Leon sunt impreuna, se potrivesc ce-i drept. MI-ar placea sa vad un yaoi si dintre cei doi.
Daca prostul ala de pedofil idiot numit Cipriano se mai atinge de iubitul si scumpul meu Eric am sa intru in ficul tau si am sa-i fac instructi cu un shoot-gun la capul lui si sigur o sa am chef sa apas tragaciul. Phiiiuuuu! Ce bine ca a aparut din nou prin peisaj Julio, sa-l poata ajuta pe Eric 8. IL ador pe omul asta, e asa grijuliu, e asa scump. 20 De ce nu m-am putut naste baiat si sa si experimentez. Asa pot doar sa citesc ficul vostru si sa ma topesc aici pe jos(poate e si de la soare), fara sa imi gasesc si eu un Julio perfect. 20 Sunt asa singura! Cel putin sa nu mi-l lasati pe Eric singur. Si nici pe Rain.
Dragele mele, asta e un fic ce merita sa se cunoasca sfarsitul. Nu ne lasati asa pe jar si grabiti-va pana nu ma voi topii de tot si mo voi scurge prin podeau si voi ajunge la vecinu in supa 24.
Astept nextu' si sa ma anuntati si pe mine cand pune-ti nextul!

________________
Cam atat, bafta si multa inspiratie. Ja ne! :bye:
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


#63
Dumnezeule mare ! :X Ce capitooool ! Eu, una, nu-l pot urî pe Cipriano pentru că are un rol foarte important în viaţa lui Eric.. So... 65 Scena aceea fierbinte.... Goddamn it ! Ştiţi cu ce plăcere am citit acest capitol ? Fetelor, chiar faceţi o treabă bună împreună şi mai ales, treabă bună la yaoi. ;x
Revenind... Citisem ceva pe acolo de " şantaj ". :X Este ceea ce iubesc eu cel mai mult într-un fic yaoi. Dacă am dreptate, Cipriano o să mai aibă mii de ocazii să i-o tragă lui Eric. [ sczaţi limbajuuul.. .____. ]; ofc, asta până când nu apare Julio Pryce în peisaj. 19 Goooood, ce mai vreau ! <333
Şi.. la final... Well, continuaţi voi de unde aţi rămas cu acel sărut plin de pasiune. ^^'

#64
Am ajuns cam tarziu...
Deci cineva sa-mi imprumute o mitraliera pentru Cipriano , iar apoi de Rian ma ocup eu cu cativa pumni. Murea daca fugea din incaperea aia si se ducea dupa ajutor??!!:grr: Si ca sa puna colac peste pupaza nici nu a zis nimic dupa ce a iesit din detentie. Chiar daca Eric nu vroia sa-i spuna lui Julio ce a facut Cipriano ca are el ac de cojocul lui....:bv: . In orice caz ultima parte a fost mortala.:chuu:
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#65
Primele capitole nu le-am citit din lene (dulce lene). Am citit fracmentele de "viol" si apoi am inceput sa citesc toate capitolele, ajungand aici. Mda, la ultima fraza mi se umezisera lacrimile si am inceut sa ma zbengui prin camera ca sa remediez asta. Aveti greseli, dar nu le-am mai dat atentie in ultimele ore cat am citit capitolul. Astept sa mai scrieti si... doar crede Rain ca e impreuna cu Leon? Mda... ce pot zice. Totusi, a aflat ca a fost in detentie cu el, dar apoi l-a sarutat si gata. Super, nu? Cica "prieteni", dar il lasa cand e nevoie (se vede ca nu-si pune pielea la incercare). Daaaa, ce i-a mai simtit lipsa Leon lui Rain, am observat etc. :]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#66
Hello! Multumim de comentarii si ne scuzati ca am intarziat asa mult cu capitolul, dar ne revansam noi acum ... 9 ... Veti vedea la ce m-am referit *wink*

Capitolul 14




Degetele lui se afundara in parul meu, mangaindu-l fara incetare. imi oferea o senzatie ciudata, insa placuta pe care voiam sa o simt la nesfarsit.
-Gata, Julio! Opreste-te! am zis eu aproape fara vlaga, punand ambele maini intre trupurile noastre.
Isi aseza mana pe gatul meu, masandu-l cu degetele lui fermecate, apoi o muta pe spate, numarandu-mi parca fiecare vertebra.
-Nu ma pot opri din a te atinge din nou… vreau sa te simt, sa te sarut… ai devenit o obsesie pentru mine inca de cand te-am facut al meu.
Dupa tonul cu care imi vorbea, mi-am dat seama ca avea si o latura mai sensibila, de aceea nu m-am indoit nici macar o secunda de vorbele sale.
Pierdut in ganduri nu mi-am dat seama cand si-a dus o mana dupa gatul meu si alta in spatele genunchilor mei, trezindu-ma deoadata in bratele sale, purtandu-ma ca pe o mireasa.
-Unde ma duci? am intrebat putin nesigur, prinzandu-ma cu ambele brate de gatul lui, de frica sa nu ma scape.
Nu raspunse, ci doar ma surprinse cu un nou sarut, aplecandu-se spre mine in timp ce imi cuprinse gura cu buzele lui ferme. Am incetat sa mai respir pana cand gura lui mi-a parasit lacasul cald si umed, ca apoi sa coboare pe barbie si mai jos, pe gat.
Nici nu mi-am dat seama cand a intrat in camera cu mine in bratele sale, ca apoi sa ma aseze pe pat. Voiam sa-i spun sa ma lase jos, dar daca mai stateam cu el era un prilej bun sa scap de orele de antrenament, asa ca n-am mai zis nimic.
-Ce s-a intamplat cu tine si cu vocabularul tau "colorat" ?
M-am incruntat la replica lui si am inceput sa dau drumul cuvintelor rautacioase pentru ca nu voiam sa par ca sunt nerabdator sa o fac cu el.
Dupa o serie lunga de injuraturi am decis sa ma opresc.
-Mai vrei sa continui?
-Nu, multumesc! Dupa toate vorbele dulci pe care si le-am spus nu mai am nevoie si de alte injuraturi care sa strice admosfera romantica, rosti el in gluma cu un zambet amuzat pe fata.
Se aseza peste mine, ducandu-si picioarele de o parte si de alta a taliei mele pentru a ma imobiliza. Imi cuprinse fata cu ambele maini, tragandu-ma spre el si oferindu-mi dulceata buzelor sale, apoi isi infipse mainile in parul meu roscat.
Stiam ca voi deveni din nou al lui, asa ca mi-am inchis ochii pentru o clipa si respiratia mi s-a oprit. Mainile ii alunecara usor pe talia mea, apoi pe coapse cu miscari lente si pline de senzualitate.
Fata de Cipriano, el era foarte tandru si avea grija sa nu ma raneasca in vreun fel.
Am ramas imbratisati cateva minute fara sa spunem nimic, eu spargand intr-un final linistea apasatoare dintre noi.
-De ce faci asta din nou?
Isi lua capul de pe mine, in acelasi timp tinandu-si mainile in parul meu.
-Dupa tot ce ti-am spus inca nu ti-ai dat seama ce simt pentru tine? Te doresc mai mult ca oricand.
In cateva secunde hainele fura aruncate undeva pe jos, iar Julio se afla din nou deasupra mea, lasandu-ma pe mine cu gandul la ultima replica a sa, nepermitandu-mi sa imi dau seama cat de repede ma dezbracase.
-Ti-am zis ca eu mi-o trag numai cu fetele, i-am spus revoltat, incercand sa il indepartez de pe mine.
Dupa ce gura lui cobori spre gatul meu depunandu-mi cate un sarut scurt, urca spre lobul urechii, lingandu-l, apoi imi sopti:
-De ce nu ma mai indepartezi cu atata putere ca prima data?
Intrebarea lui imi trimise o mie de fiori, facandu-mi trupul sa se cutremure la orice rasuflare a sa.
Nu i-am raspuns, insa cu siuguranta chipul si trupul imi tradau emotiile ce le simteam in acel moment. Corpul sau gol statea deasupra mea, mangaindu-mi bland abdomenul cu palmele sale, tresarind la fiecare atingere. Cobori din ce in ce mai mult pana ajunse la organul meu, trecandu-si mana pe intreaga lungime a acestuia. Urca apoi cu chipul spre gatul meu, soptind:
-Deci s-a atins de tine?
Stiind ca s-a referit la Cipriano, am dat repede negativ din cap, socandu-ma ca revenise asupra intrebarii.
-Inseamna ca e baiat cuminte, a spus prinzandu-ma de talie si intorcandu-ma pe o parte, apoi s-a pozitionat in spatele meu.
“ Da, cum sa nu?!”
Cand am vrut sa ma ridic, acesta ma trase mai aproape de el, lipindu-ma cu spatele de abdomenul sau lucrat. Ca sa se asigure ca nu-i scap, isi puse mana mai jos de stomacul meu, in asa fel incat ii puteam simti organul presat de spatele meu.
-Ce dracu crezi ca fa…
Nu ma lasa sa termin intrebarea, deoarece imi cuprinse buzele cu ale sale, formand un sarut la fel de pasional ca si celelalte. Limba sa imi cerceta lacasul umed cu lacomie, apoi gurile ni se ingemanara. Spre surprinderea amandurora nu am oprit sarutul, iar Julio profita de asta, accentuandu-l.
Pozitia era incomoda pentru sarut, asa ca mi-am intors capul in partea opusa lui, privind spre usa de la intrare. Ar fi fost culmea sa intre cineva acum si sa ma vada in situatia asta jenanta.
Cand mi-am privit trupul gol stand in apropierea lui Julio, fiind analizat din cap pana in picioare, mi-am simtit obrajii fierbinti, semn ca ma inrosisem. Am apucat in graba coltul unui cearsaf, acoperindu-ne.
-Tu esti nebun?! Daca ne vede cineva?
-Nu-ti face griji, vulpita mea, toti sunt plecati la antrenament, ma linisti satenul, prinzandu-ma de talie.
Cand i-am simtit organul fierbinte si plin de dorinta frecandu-se de spatele meu am tresarit, spunandu-i sa ma lase.
-Nu te teme, o sa fie bine. Nu va mai fi la fel de dureros ca prima oara.
Cand am vrut sa ii mai zic ceva, i-am putut simti organul la intrarea in mine, insa nu m-a patruns. Intr-o fractiune de secunda am fost cuprins de dorinta de a-l simti pulsand inauntrul meu, innecandu-ma intr-un val de placere trupeasca. Am scuturat din cap pentru a alunga acest gand ce ma bantuise in ultimele minute.
-Inca esti stramt, rosti satenul, incercand sa ma patrunda, nereusind insa.
-Ma… doare, am scancit in momentul in care a vrut sa ajunga in interiorul meu.
La auzul vorbelor mele imi saruta ceafa si imi spuse sa ma relaxez, dar la dracu’ daca puteam. I-am simtit mana cum coboara pe spatele meu, pe sira spinarii, ajungand la fesele mele, introducand un deget.
-Julio… Stai, am gemut cand mai introduse inca un deget, incepand sa le miste pe amandoua lent. Datorita orgoliului meu nu voiam sa accept ca eram atras de el, acele miscari oferindu-mi fiori ce ma faceau sa nu ma mai opresc din gemut.
Dupa ce se asigura ca sunt pregatit pentru ce va urma, am simtit cum sunt eliberat de acele penetrari, stiind ce va avea sa urmeze, asa ca mi-am incordat toti muschii, inchizand ochii.
-O sa o fac cat de usor pot, jur, sopti inainte de a ma patrunde.
Mi-am muscat buza cand l-am simtit acolo, incercand sa opresc lacrimile sarate, insa cristalele au aparut pe obrajii mei cand se adanci mai mult in mine. L-am simtit cum ma saruta, sorbindu-mi lacrimile nedorite de pe pometi, cu buzele dornice.
Mana sa imi mangaia suvitele cazute pe fata, pe care le pieptana apoi cu degetele spre spate, ingropandu-si fata in ceafa mea. Mi-am dat seama de asta imediat ce i-am simtit rasuflarea calda ce-mi batea printre suvitele transpirate, de aceea senzatiile erau si mai profunde.
-Mi-ai promis ca o sa te misti cat de usor poti, am spus fara vlaga, printre gemete, cand se misca din ce in ce mai repede, parca cuprins intr-o panza de placere a extazului, pe care el o tesuse in jurul meu.
M-am oprit din gemut odata cu penetrarile sale, ramanand undeva inauntrul meu. Il simteam acolo, adanc, atingand un punct care ma excita.
-De ce te-ai oprit? Misca-te… am nevoie de tine acolo.
Cand l-am privit cu coada ochiului, i-am putut observa zambetul pervers de pe chip, ca apoi sa-l simt cum se misca inauntrul meu, din ce in ce mai aproape de punctul la care doream sa ajunga. I-am simtit limba cum face cerculete pe spatele meu ti mana ce urca cu miscari tandre in sus, pe talia mea. Imi prinse sfarcul intre degetele sale, strangand de el intr-un mod dureros, dar placut, in acelas timp continuand cu penetrarile. Miscarile sale devenisera mai rapide, insa de data asta nu i-am mai cerut sa se opreasca, pentru ca puteam simti ca amandoi ajunsesem aproape la apogeul placerii.
N-am mai rezistat si mi-am dus mana catre organul meu intarit, insa Julio mi-o lua inainte, dandu-mi mana la o parte. Parca imi citise gandurile, incepand sa-si miste rapid palma pe erectia mea. Am inceput sa gem pana in momentul in care m-am eliberat, incheind cu un strigat lung de placere.
-Ai fost minunat, am auzit in ecou ultimele sale cuvinte.
Nu mi-am putut da seama daca era vis sau realitate, deoarece aveam ochii inchisi din cauza momentelor epuizante prin care trecusem.

#67
Citesc fic-ul de ceva timp, dar abia acum m-am apucant de comentarii. Nu imi trece in minte nici0un cuvant inafar de: grozav, incredibil, minunat, incitant etc etc. A fost pur si simplu :perv: nu am cuvinte. Julio atat de tandru iar dagutul meu Eric atat de doritor. :chuu: pur si simplu nu am ce comenta. Cum spunea "vulpita" ar fi culmea sa intre cineva in camera intr-o astfel de.... actiune sa zic. Cred ca ecapitolul meu preferat mai ales ca nu a aparut .... (ma abtin) de Rain :grr:. Atat am avut de zic (minunat, extraordinar, incredibil, briliant etc)
Va felicit pentru talent si succes in continuare :bv:

#68
Dragele mele, nici nu stiti cat de mult am asteptat capitolul asta. 8 Hmm, yaoi! :perv: Teo s-a indragostit, Teo e in calduri( ce bine ca afara sunt doar 15 grade).
Ma bucur mult ca i-a placut si lui Eric, oho si inca ce i-a mai placut. Imi vine sa ma ling pe buze, apoi sa-mi musc buzele si sa ma topesc pe aici pe undeva. Ati descris totul, fiecare miscare, fiecare moment, e mult mai bine decat cu Cipriano si mult mai pervers. :yes: Nu imi place ca vulpita noastra nu a spus adevarul despre Cipriano. CU siguranta nu vrea mila nimanui, dar am senzatia ca daca nu ii spune o sa poteasca iar si daca ii spune lui Julio o sa aiba tot probleme. Hmmm, 39 ce situatie complicata....o_o.....-_-.....Mhhh, da nare roast sa ma gandesc acul la astfel de lucruri.
Am singur lucru de spus. Vrea nextul!
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


#69
Ah....ce mai capitol.Smile Super tare. Fetelor sunteti nemaipomenite. Adica, la cat de bine ati explicat si povestit, dat detalii peste detalii, zici ca erai acolo -si daca mai si participai..8..-
Ma bucur pentru Eric. In sfarsit a simtit si el placerea adevarata, ca prin cate a trecut saracul, s-o fi saturat. Si totusi inca nu-mi vine sa cred ce tocmai s-a intamplat. Julio a fost asa de bland, grijuliu si a avut grija la detalii...I-l ador! Scena a fost asa de romantica....ahh.
La fel ca celelalte fete, nici eu nu stiu daca ar fi fost mai bine sa-i spuna lui Julio adevarul, despre cele petrecute cu Cipriano. Inca ma gandesc!
Va poop si astept nextul!
Bye!!!
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]

#70
Of Doamne.... Åži ce momente epuizante... 105
Deeeeci ! Fetelooor ! hug Dammit ! Din nou, aţi reuşit să mă aprindeţi pe acest inutil scaun, în faţa calculatorului. Săraca tastatură.. o.o * laughs *
Ei bine, v-am înţeles perfect de ce aţi întârziat - duuuh`, yaoi-ul trebuie gândit cu atenţie; de fapt, în orice situaţie aşa trebuie. ;x Şi ce scene ! :X Julio, Julio... Mi-l imaginez deja în toiul actului, nemaiputând să rabde după căldura trupului lui Eric; iar Eric.... Sfinte Sisoe ! Cum de nu-i poate spune adevărul în legătură cu Cipriano ?!... Cu toate că dacă ar face-o... S-ar cam duce bucuria mea de a citi şi de a mai savura un astfel de yaoi... Ce pot spune ? Iubesc şantajul ! 19
Ehh, ştiţi ce e de făcut.... :]]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 127.077 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)