Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Care cuplu este favoritul tau?
Rain si Eric
27.59%
24 27.59%
Eric si Julio
58.62%
51 58.62%
Rain si Leon
10.34%
9 10.34%
Leon si Julio
3.45%
3 3.45%
Total 87 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

[Terminat] Am I your obsession?

#51
-Ia, zi-mi câte ţigări mai am în pachet, câţi bani au mai rămas pe card şi câtă benzină mai e în rezervor? gen: anunta-ma din timp sa stiu si eu 21
-Degeaba te zbaţi… Nu o să vină nimeni în ajutor, mai ales Julio care probabil e cu altul în pat acum. Pfff....ai vrea tu 29 Julio va veni curand si-ti va tabaci fundul pervers 47

Julio unde mama naibii esti? Si Rain, daca se poate sa nu mai dispari asa din peisaj, desi te cred, e normal sa-ti fie frica. Spune-mi te rog c-o sa apara Julio aka SuperMan...tatatat tam tam tam 15..Bine, dar nu in boxeri peste colanti >.> Doar Julio asa cum e :X
K.O. intre Julio si Cipriano, 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10...si castigatorul final din aceasta seara.....va rog sa bata tobele...tam tam tam.....este...Julio...poti sa-ti saruti mireasa 21


Succes sweethearts *hugs* <3
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#52
Buna am aterizat si eu pe aici. (da nu prea stiam ce sa scriu in introducere) Foarte interesant fanficul si abia astept urmatorul capitol. Faceti o treaba minunata fetelor , chiar aveti talent. Sper sa vina cineva sa-l salveze pe Eric si sa scape de perversu ala de Cipriano! Poate apare Julio...In orice caz il omor pe Cipriano daca se mai atinge de Eric:die:! In concluzie va rooooooooog veniti cat mai repede cu nextul pentru ca mor de nerabdare! :pls:
[Imagine: semnatura_zps4673586a.png]
"You don't give people hope...You take it away..."
My yaoi blog ^.^

#53
Wow!
Iar am ramas socata.Ce tupeu are Cipriano acela.Imi vine sa-l strang de gat.Ce nemernic!A filmat ce a facut data trecuta cu Eric adica violul acela!Ah...Eu in loculul lui Eric l-as fi strans de gat.Mai ales pentru conditia lui Cipriano de a face sex cu el ca sa nu arate filmul la toti.Vreau sa-l omor! :die:
Si Rain asta pleca la baie.Poate se duce si el dupa Julio.Eu in locul lui as fi incercat sa-mi apar prietenul.Lasul!
Sper ca in capitolul viitor sa vina Julio si sa-l salveze!
Bye!

#54
'Ello there. Hmm nu am mai comentat fic'ul acesta pana acum, insa asta nu inseamna ca nu l-am citit 65
Mda, trecand peste asta, sa revenim la fic. Titlul m-a atras inca din prima clipa in care l-am vazut. Mi se pare ca ar ascunde ceva raspunsul la aceea intrebare, ceva misterios , parerea mea. Greseli nu prea am vazut de'a lungul acestui fic si va felicit pentru asta ^^ In ceea ce priveste ideea mi se pare interesanta, captivanta. Personajele sunt hot =p~ si imi place cum le descrieti, atat fizicul, cat si psihicul. Descriere este suficienta si te ajuta sa-ti imaginezi mai bine fiecare scena in parte. Imi place fazele amuzante, combinate cu acel viol si scene yaoi. Rian e asa cute xD Undeva, adanc in mintea mea, as vrea ca el sa ramana cu Eric, nu stiu, mi se pare ca ar face o pereche buna 65 Sincer, nu ma deranjeaza nici atitudinea lui Cipriano sau faptul ca l-a violat si santajat pe Eric, mi se pare ca astfel totul devine mai interesant. Si Julio e dragut, desi in situatia in cauza m-ar amuza sa-l salveze Rain pe Eric, ar fi chiar cute, daca stai sa te gandesti. Oricum, las asta pe mana voastra, deoarece aveti multa imaginatie si idei minunate. Astept cu nerabdare urmatorul capitol si as aprecia daca m-ati anunta si pe mine [daca nu e prea mare deranjul]

Zbye~
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#55
Aw, suntem asa mandre sa vedem ca avem asa multi cititori :3 Chiar ne bucuram ^_^ dammit, cine nu s-ar bucura? 21
Anyway voiam sa va multumesc de comentarii si stiu ca va tinem in suspans cu aparitia lui Julio. Oare va veni? Oare chiar va veni? Pam..Pam!
Ne pare rau, dar stiti ca e saptamana cu examenele, promitem ca imediat ce scapam de zilele alea aducem nextul. O sa venim cat de repede putem ( Crazy.Dyx va posta nextul ) si ne scuzati pentru intarziere si... pentru tinutul in suspans.
Gomene T^T.

#56
Of Doamne,... Îmi cer milioane de scuze [ ca întotdeauna când întârzii. ], dar am avut ceva probleme cu pc-u` şi na`... de-abia acum mi l-am reparat; poate doar pentru moment. ^^'
Şi fetelor, cum adica aveţi atâţia cititori.?.. Păi era imposibil să nu vin şi eu pe aici, mai întârziată, dar.. >.< Ehh, nvm now. Revin la capitol. o.o

Deeci... Eram sigură că o să afle până la urmă idiotul de taică`su lui Erik de faza cu ieşitul în oraş. Şi totuşi, oare să fie Cipriano vinovat de asta ? .. 39 Dammit ~! Apropo de el... >.< Nu-mi vine să cred cu cât tupeu vine şi pe deasupra, îl mai şi violează pe roşcat. Ehh, încă nu aţi început un act în adevăratul sens al cuvântului, dar eu sper să continuaţi repede. <33 Exacct, exact, ne-aţi lăsat în suspans.
God, dac-aţi ştii cât de mult urăşc suspansul şi această aşteptare... :]]
Brrrr, ÅŸi da, examene... Hell yea`. o_o Am ÅŸi eu exameneee ! 20 Oricum, succes ! * hugs *

#57
Multumim de comentarii! Am ajuns mai devreme cu capitolul.^^ Speram ca nu o sa-l urati chiar asa de mult pe Cipriano...
Citire placuta!

Capitolul 13



Am aprobat din cap, caci dupa mine era mult mai bine dezlegat si fara tipete, decat legat si incomod. Dupa ce imi observa gestul ma desfacu, eu reusind sa imi musc buzele de cateva ori pentru ca deja imi amortisera. Imi prinse mainile la spate pentru orice eventualitate cu aceeasi curea enervanta.
Am simtit o multime de fiori cand isi plimba limba pe spatele meu, coborand pe sira spinarii, pana la maini. Cand ajunse in acel loc, imi musca de cateva ori degetele, apoi isi indrepta spatele si isi aseza ambele palme pe fesele mele, despartindu-le pentru a putea patrunde mai usor.
Am tras aer adanc in piept cand isi presa organul la intrarea in mine, apoi ma patrunse lent ca si cum ar fi vrut sa il simt in intregime, moment in care am scos un geamat puternic.
“De ce dracu ajung mereu in situatiile astea? Mai bine ajungeam la spital de supradoza decat sa ma violeze astia. Asta numai scoala militara nu se poate numi.” am zis in gand revoltat, nedorind sa inrautatesc situatia deja creata. Cine stie la ce mai eram supus daca ma lua gura pe dinainte…
Incepu sa se miste din ce in ce mai violent inauntrul meu, in timp ce eu priveam spre usa de la iesire, in speranta ca va aparea cineva ce ar trebui sa fie scaparea mea. Macar usa baii sa se fi deschis, de unde avea sa apara Rain. Pe unde dracu mai umbla si ala?
Am gemut cand se infipsese in mine ca un cutit, ajungand in acel punct care ma excita.
Imi simteam trupul mult mai transpirat ca inainte, uitandu-ma cu coada ochiului spre brunet si observand cateva broboane de sudoare pe frunte. Intr-o fractiune de secunda i-am vazut mana cum se indrepta spre bretonul meu, prinzandu-ma strans de acesta in asa fel incat sa imi dau capul pe spate, parca dorind sa imi vada expresia fetei.
-Du-te dracu, am marait cand mi-a provocat si mai multa durere.
La replica mea Cipriano isi musca buza inferioara, apoi ma impinse cu putere in suprafata de lemn a bancii, eu mai scotand inca o injuratura pentru el.
Nu m-am mai simtit in stare sa imi ridic capul mai ales in momentul in care imi prinse organul intarit cu mana ce o plimba rapid pe intreaga lungime a sa, In acelas timp continuand miscarile al dracu de dureroase de du-te-vino ale bazinului.
Deveni din ce in ce mai rapid inauntrul meu, simtind ca nu mai avea mult dupa modul in care gafaia. Am gemut amandoi, acoperindu-i vocea, in momentul in care se elibera in mine, simtindu-ma din ce in ce mai fierbinte. Cu toate ca am crezut ca se terminase, el continua sa isi miste mana pe sexul meu, apasand din ce in ce mai mult, urmand sa fac ii eu acelas lucru ca si el.
I-am vazut mana plina de acea substanta alba in timp ce ma prinse de umeri si ma intoarse cu fata spre el, asezandu-ma mai bine cu spatele pe banca, obligandu-ma parca sa privesc modul in care isi lingea degetele de ceea ce venea di-nauntrul meu.
Nu ma simteam in stare sa imi mai tin ochii deschiti, asa ca i-am inchis, observand in ceata cum trupul brunetului se indeparta de mine.
-Esti bine? se auzi vocea lui Rain, deschizandu-mi ochii pentru a ma asigura ca e el si ca nu visez.
-Cum dracu sa fiu bine? Nu vezi in ce hal sunt? m-am rastit la el, spunandu-i sa ma dezlege la maini pentru ca pozitia devenise de mult incomoda.
Dupa ce imi analiza trupul gol, se grabi sa imi elibereze mainile, ramanand masca cand vazu vanataile de la incheieturi. Am incercat sa ma ridic in sezut, insa durerea deja se facea simtita.
-Futu-i, am urlat, auzindu-se probabil de pe hol vocea mea nervoasa.
Rain facu un pas in spate si lua hainele dupa jos, ajutandu-ma sa ma imbrac. In timp ce imi incheia nasturii de la camasa, isi ridica privirea asupra mea si imi spuse:
-Daca vrei vorbesc eu cu Leon sa il aranjeze putin pe Cipriano. Sau poti vorbi tu cu Julio.
M-am incruntat la replica lui, lasandu-mi capul pe mainile intinse pe banca.
-Nu am nevoie de ajutorul nimanui si nu vreau sa ma plang nimanui, mai ales lui Julio, am mormait, neschimbandu-mi pozitia.
Blondul se aseza langa mine pe scaun, vrand parca sa-mi spuna ceva dar tot ezita, asa ca mi-am intors capul spre el.
-Zi-mi ce vrei!
-De ce ai devenit asa de nervos?
-Normal ca sunt nervos. Tu cum ai fii dupa un viol? l-am intrebat eu revoltat.
-Stiu ca par prea curios, dar ce ti-a aratat Cipriano in videoclipul ala?
M-am gandit sa nu-i spun, insa eram cei mai buni prieteni si ar fi trebuit sa stie si el.
-Nu stiu daca ai intelege… dar nenorocitul ala m-a violat intr-o seara si a filmat totul, iar acum ma poate santaja oricand cu cacatul ala de caseta. Realizezi ca acum am devenit papusa lui, nu?
-De ce nu-i spui lui Julio?
-Julio nu are nici o treaba cu asta, si oricum si-am spus ca nu vreau sa ma plang nimanui.
-Bine, daca asa vrei… decizia ta.


**



Zilele au trecut cu incetinitorul in cacatul asta de detentie, unde spre surprinderea mea profesorii ne predau ca si celorlalti. Nu stiu de ce dracu se mai chinuiau sa ne explice decat noua. Partea buna a lucrurilor era ca Cipriano nu s-a mai intors, probabil ca a avut detentia decat pentru o zi. Nici in timpul antrenamentelor nu ne intalneam cu ceilalti, insa le faceam poate chiar de doua ori mai mult. Ii eu care credeam ca nu o sa facem altceva decat sa stam in camera aia imputita.
Cand cele sapte zile s-au terminat in sfarsit, am fost bucuros sa-mi revad patul care era confortabil fata de fiarele alea sudate ce ar fi trebuit sa fie patul din detentie.
-Imi e atat de foame… se planse Rain, tarandu-ma dupa el la cantina.
Cand am ajuns acolo, toate mesele erau pline, insa mai erau doua locuri libere pentru noi. Ne-am luat amandoi cate o tava si ne-am indreptat spre bucatareasa ce servea. Dupa ce ne-a pus mancarea, ne-am dus spre locurile noastre, trecand printre mesele deja ocupate. Cu fiecare pas pe care il faceam ma simteam din ce in ce mai privit, auzind uneori fluieraturi. Cand am crezut ca in sfarait voi ajunge la locul meu, mi-am simtit fundul pipait, asa ca m-am uitat rapid in spate cu o privire ucigatoare.
-Mi-a fost dor sa ating fundul asta sexy, imi spuse Julio cu o voce senzuala, facandu-mi cu ochiul.
Am crezut ca intru in pamant cand toti s-au holbat cu o privire curioasa la mine. Nu intelegeam de ce Julio vorbea atat de degajat, de parca ar fi vrut ca toti sa stie ca doar lui ii apatin. Am vrut sa-i spun vreo doua, insa m-am gandit ca e mai bine sa-l tratez cu indiferenta, asa ca m-am asezat langa Rain, incepand sa mananc.
-Se holbeaza Cipriano la mine?
-Da. Si inca cum, raspunse blondul, uitandu-se spre Cipriano.
Cand am auzit raspunsul lui, nu am mai putut lua nici o inghititura, venindu-mi in gand scena violului.
Dupa ce au terminat majoritatea de mancat, m-am ridicat si eu de la masa, vorbind cu Rain despre locul in care ne vom intalni la antrenamente, spunandu-i ca ma voi duce sa ma schimb de haine.
Cand am ajuns in camera, primul lucru pe care l-am facut a fost sa-mi gasesc hainele, apoi sa intru la dus. De abia asteptam sa simt din nou apa ce-mi spala trupul obosit, lasand picaturile caldute sa mi-l relaxeze. Dupa ce m-am sapunit si m-am clatit, mi-am infasurat cu un prosop in jurul taliei, absorbind orice urma de apa, cu un altul, frecandu-mi parul inca umed. M-am imbracat in maieul mulat si pantalonii negri, asezandu-ma pe marginea patului, neavand chef sa ma duc la antrenamente.
Ducandu-mi mana dreapta spre frunte, am inceput sa o masez cu doua degete, in timp ce mi-am inchis ochii, aparandu-mi in minte imagini cu Julio. Am tresarit, scuturandu-mi capul pentru a-mi indeparta gandurile cu el.
“De ce dracu ma gandesc la asta?”
Gandurile mi-au fost spulberate de tot cand usa se deschise, provocand un scartait. Mi-am mutat privirea spre ea, vazandu-l pe Leon imbracat pentru antrenament.
-Tu de ce nu esti la antrenament?
-Acum vin si eu, i-am raspuns, sarind ca ars din pat.
-Grabeste-te, trebuie sa le dai comenzi din nou pentru ca am treaba, imi ordona blondul, in timp ce se intoarse cu spatele, pregatindu-se sa plece.
-Cu Rain?
-Ce? intreba acesta, oprindu-se si intorcandu-si capul spre mine.
-Ai treaba cu Rain?
-Asa e. Vreo problema?
Fu liniste timp de cateva secunde, pana cand pasii lui se auzeau ca un ecou pe hol, indepartandu-se de mine.
Acum chiar nu mai puteam chiuli de la antrenament pentru ca mi se daduse o sarcina destul de importanta. Ma tenta sa nu ma duc, insa nu aveam chef sa imi mai petrec alte zile prin detentie.
Cand am vrut sa ies pe hol si sa ma duc afara spre locul de antrenament, am auzit pasi si m-am intors curios sa vad cine este. L-am analizat de jos in sus, observandu-i pantalonii negri si mulati care ii scoteau in evidenta formele masculine. Curele cu tinte m-au facut sa ma gandesc la Leon, insa cand am urcat mai mult cu privirea si i-am observat parul saten, mi-am dat seama ca era Julio.
Umerii sai lati se miscau in acelasi ritm cu pasii, dandu-mi fiori modul in care ma fixa cu privirea si se opri, ajungand la doar un metru fata de mine.
Am ramas nemiscat cand isi lipi palma cu putere de zidul din spatele meu, provocand un sunet ce sparse linistea de pe hol. Parea nervos, insa dupa zambetul sau puteam sa jur ca nu e asa.
-S-a atins de tine? Am auzit ca a fost si el in detentie, se auzi vocea lui ce imi ramase ca un ecou in minte.
-Cine?
-Cipriano.
In momentul in care ii rosti numele picioarele mi se inmuiasera, simtind cum mi se pune un nod in gat.
Imi era teama ca stia totul, dar nu am vrut sa arat asta, caci nu doream sa par o “vulpita” speriata.
Brusc se apropie cu fata de a mea si inainte sa-mi dau seama care fu intentia lui, isi lipi buzele de ale mele, formand un sarut tandru. Limba i se plimba lent pe buza mea inferioara, strecurand-o apoi fara aprobare in lacasul meu umed. Buzele lui le prinsera infometate pe ale mele, iar gura sa o sorbea cu lacomie pe a mea. M-am predat fara lupta acelui joc al seductiei, raspunzand sarutului, spre surprinderea amandurora.
Oprindu-se doar ca sa isi traga respiratia, buzele lui, asezate inca peste ale mele, soptira:
-Tot timpul l-am petrecut gandindu-ma la tine, incercand sa-mi aduc aminte cum arati, cum respiri, cum mirosi, ca sa nu innebunesc. Mi-a fost dor de buzele tale, vulpito, rosti formand din nou un sarut.
[Imagine: 35j9hll.png]
"If yaoi were a vodka And I were a duck I'd swim to the bottom And drink my way up.
But yaoi ain't a vodka And I ain't a duck, So give me some yaoi And shut the f**k up."

#58
Cred ca-l iau la injuraturi pe Rain 22 Adica mortii lui pleaca si-l lasa asa, nu s-a dus nici dupa ajutoare? Cine dracu se crede muistu' asta? x( O suge de la Leon si isi tradeaza prietenul?!!!! x( Ce draci mi-a facut mie copilul asta copac, e prost rau sau doar mi se pare mie? O__o Adica ce papucii mei prietenul lui e violat si le pleaca gen: nu va intrerup distractia 22
Si-l mai intreaba si de ce e nervos? Cum sa nu fie cand l-a calarit ala pana i-au iesit ochii din cap? 29 Pfff....
[Scuze 9 De obicei nu folosesc cuvinte vulgare, nu-mi sta in fire 9 Dar chiar m-a enervat asta22]

-Tot timpul l-am petrecut gândindu-mă la tine, încercând să-mi aduc aminte cum arăţi, cum respiri, cum miroşi, ca să nu înnebunesc. Mi-a fost dor de buzele tale, vulpiţo, waaa...Julio asa de romantic <33

Acum ce faceti? Ma tine-ti in tensiune? Stiu ca asa imi place, dar am nevoie de next T~T
[center][Imagine: BIG+BANG.png][/center]
[center]Always a proud V.I.P <3 [/center]
[center]Stay stong DaeSung everything will be okey in the next year<3
Stay strong G-Dragon the real V.I.P's still love you, because you're a GOOD PERSON and you have a PURE HEART <3[/center]

#59
Am lipsit cam mult...dar uite ca azi am zis sa intru sa vad ce se mai intampla pe zup...ce bine imi pare:X
Ma dispera Rain...ce naiba?! putea sa faca si el ceva nu sa-si lase prietenul sa fie violat de o bruta cum e Cipriano 14 Asta ma disperat, dar in rest capitolul mi-a placut. Ca de obicei fetelor faceti o treaba foarte bunapupicpupic Aveti multe pupe din partea mea.
Si Julio e atat de hottt...imi si imaginez ce privire are cand vorbeste cu "vulpita" lui 21
Astept cu nerabdare nextul fetelor...sper sa veniti repede cu el (chiar daca sunteti in perioada examenelor...ce naiba toti suntem 21 )
Poop si spor sa scris (si la examene)

"Omul este cel mai putin el insusi,atunci cand vorbeste in propria persoana.Da-i o masca si el va spune adevarul."Oscar Wilde
[Imagine: chibi_5001.gif]
, chibi-ul lui

#60
'Ello ^^ Mersi ca m'ati anuntat si asa cum am promis, I'm here xD

Eu nu'l urasc deloc pe Cipriano, defapt chiar imi place atitudinea lui 65 [da, da nu ma urati pentru asta] Bun, sa comentez. Insa ce sa comentez? Greseli de niciun fel nu am vazut, am fost prea captivata de continutul textului chiar daca in mod obisnuit dupa acelea ma uit prima data :]] Descrierea e buna, imi place cum ai descris scena violului si cum ai incheiat capitolul. Si mie tot imi place de Rain chiar daca mersese in baie la aceea faza. Da, poate nu e cel mai curajos, insa speram sa-l ajute pe Eric, lovindu-l pe Cipriano cu scaunul in cap 24 Da, da, delirez. Dialogul e cute, nu mi se pare sec si imbinati cum trebuie modurile de expunere, iesind astfel ceva kawaii. Si totusi, ce direct l-a intrebat Eric pe Leon daca are treaba cu Rain. Parca as fi vrut sa-i mai comenteze roscatu' ceva si sa se iste o cearta. Yeah, sunt pe langa subiect. Well, altceva nu stiu ce sa mai spun. Imi place fic'ul si acest capitol a fost foarte bun, in special inceputu' si sfarsitu', dar si mijlocul [da, da, va bag in ceata] si astept cu nerabdare nextul ^^

Zbye~

P.S: Succes maine la examen ^^
Time you enjoy wasting, was not wasted.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Obsession [+16] [yaoi] Lye 185 126.599 18-06-2009, 06:55 PM
Ultimul răspuns: Amy8D


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)