Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Cu cine ţineţi? (fotbal)
Steaua
61.90%
39 61.90%
Dinamo
20.63%
13 20.63%
CFR Cluj
1.59%
1 1.59%
Rapid
4.76%
3 4.76%
Poli TM
0%
0 0%
Craiova
0%
0 0%
Alta
11.11%
7 11.11%
Total 63 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Teme

#1
Ce parere aveti despre introducerea mai multor teme pentru site si forum astfel incat fiecare sa isi poata alege ce tema sa foloseasca?
Eu unul ma gandeam sa introducem trei teme:
-cea alb cu albastru, cea care era intial pe forum, care mi se pare foarte eleganta si draguta
-una dark, mai inchisa, deoarece stiu ca multora le plac culorile inchise
-cea portocalie de acum, pe care insa o sa o mai editez ( imbunatatesc )

Va rog sa votati in poll sau daca mai aveti si altceva de spus sa lasati un reply aici!

#2
Bogdan eu sunt de aprere ca cei mai multi utilizatori asteapta un mai inchisa. Cred ca cea stil gothic e cea mai potrivita pentru AnimeZup. Sunt de parere ca un lucru bine si frumos facut nu necesita niste altele... deci UNA si BUNA.

Dar asteptam si parerile celorlalti. Am si eu o rugaminte la tine.. fa un screenshot cu cea stil gothic... si pune-o aici sa o vada si membrii forumului. Eu nu sunt la mine la pc... si deaia te-am rugat pe tine.

Pun eu doua poze cu tema ce-mi place mie si pe care zic s-o pastram.

[Imagine: 61mavmb.png]

[Imagine: 4mj8nfb.png]
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#3
de acord cu tickapa... asta propusesem si eu de la inceput

#4
Uite, de exemplu eu si Nana preferam tema Tugrav. Altora in schimb nu le plac temele inchise, cum am inteles ca este Marina.
Un lucru UNIC si BUN pentru toti nu exista. De ce sa le impunem si altora o anumita tema cand putem avea la fel de bine ceva mai multe?
Nu mi se pare ceva atat de ingrozitor Smile

#5
faceti cum doriti...

#6
pai mie imi place tema care apare in screenshotul lui tickapa ,dar are o problema: la lista userilor activi nu vezi ce scrie daca e numele unui membru inregistrat ,ca e cu gri pe fundal negru Smile daca puteti , schimbati culoarea numelui la userii obisnuiti ca sa se vada in cazul acestui skin

#7
Cum spune si semnatura eu prefer tugrav2 ^^.. gothic mi se pare prea asemanatoare cu unele vazute pe alte site-uri.
Insa ideea cea mai buna e cea cu mai multe theme. [de exemplu nu imi place deloc thema rosie, care e pe forum >.> ]
Cred ca cele trei theme spuse de Cedik in primul post sunt ok.. Desi daca nu ar fi mult de lucru ^^, s-ar putea incerca punerea a mai multor theme.. Maxim 6.. Dar sa fie de la una inchisa pana la una mai deschisa.. si toata lumea ar fi multumita >,< ..

Am votat "da" in poll ^^

#8
Hiryuu_Hina A scris:pai mie imi place tema care apare in screenshotul lui tickapa ,dar are o problema: la lista userilor activi nu vezi ce scrie daca e numele unui membru inregistrat ,ca e cu gri pe fundal negru Smile daca puteti , schimbati culoarea numelui la userii obisnuiti ca sa se vada in cazul acestui skin

Pai de asta i-am facut sa se vada cu gri! Parca se distingea bine! La mine cel putin se vede foarte clar numele userului, ca e un gri relativ deschis si iese in evidenta pe negrul ala!
In ceea ce priveste tema la care a dat Tickapa un print screen, am schimbat fundalul acela oribil cu unul negru simplu, pana are cineva o solutie mai buna.

#9
Eu in continuare imi mentin punctul de vedere... multe teme, multe si urate. De exemplu am nu-mi mai place cea stil gothic... ma dernjeaza foarte bannerul si pana punem si la forum mai multe teme... nu o sa stau cu negru si portocaliu. 4
[Imagine: 36343631.png]Ura e cea mai mare sursa de energie dintr-o fiinta omeneasca.[Imagine: 36343631.png]

#10
Aici dezbatem ideea de a avea sau nu mai multe teme, le editam pe urma.
Si gandeste-te si asa... cum spui tu ca tema aceea e urata si te deranjeaza tot asa poate sa spuna si alt user acelasi lucru despre o eventuala tema unica. Asa oferim posibilitatea de a alege. Daca lumea e de acord cu mai multe teme, le editam si le imbunatim pe urma! Smile




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)