Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place jocul?
da
82.05%
96 82.05%
nu prea
17.95%
21 17.95%
Total 117 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Spune primul cuvant care iti vine in minte

Sierra.


Ncik-ul tau ma duce cu gandul ca esti o persoana 'nebunatica', iubitoare si cu un ego cam mare [nu stiu exact de ce]. Semnatura ta, ma face sa scot un Wow! Multe rude mai ai. Deci sa ghicesc ca esti o persoana de treaba daca ai atatia preteni.
we all have our horrors and our demons to fight, but how can i win when i'm paralyzed?

ah nickul tau ma duce cu gandul la naruto , la tipul ala care arata ca o fata si la o persoana curioasa sii delicata d:.

Mele- sună ciudat xD. Îmi aduce aminte de numele Melody, idk why, şi automat de un film pe care nu mai ţin minte cum îl cheamă, în care personaj principal era o fata cu acest nume o.o.

Ah, înafara de un milkshake, eu ce va inspir, inspiraţionala de mine cu inspiraţia mea? B - )
[Imagine: hugmur.jpg]
'Căz te lăvesc, tu, genio, epico, huggo, culo, pervo and so on. Iu, twina mea. I don't care what ppl say, I do own iu. Hahs.

*realizează că twina ei apare ca o apariţie apariţională misterioasă.*





Mwhahihuhahahuahaihihihuahahahuhihihuahah


Monster me.

MilcşeicCuCiocolată.

Ce poate sa imi aduca in minte? un tractor cu remorca, galben 39
Ok, glumeam O.o Vad un pahar cu chocolate milkshake 105 si cu o umbreluta si cu un pai alb si unul maro si cu frisca si bucati de ciocolata deasupra si doua batonase de scortisoara 38 [@_@ cati de "si"] also it tells meh that you like chocolate :3(la fel ca si signul tau21)
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


Ah nickul tau ma duce cu gandul la yaoi, la un tip cu parul roz dintr-un yaoi nu mai stiu cum se numea animeul si ma mai duce cu gandul la chestii sexi da,da.

Mele.

Nicku tau ma duce cu gandul la PIcioroange dar nu stiu de ce o.o. Adica la ceva inalt si periculos care ma indeamna sa sar de acolo chiar daca stiu ca nu este bine. Iar avatarul tau ma duce cu gandul la un copilas dragut si frumos care face numai nazbatii si de care ti.e mila sa tipi sau sa il pedepsesti 21.
[Imagine: Jun0xCa.png]

Căpşunica.


Evident la capsuni =]] Dar daca e sa o iau ceva mai " profund " , ma gandesc la puncte negre O.o Nu stiu de ce , dar asta imi trece prin cap`soru` meu sec.

P.S. : Dragutz av & sig ^^ Plashe si name-ul xD



Danb.

Ma duce cu gandul la robotii-cutiute Danbo, cu fetele lor chinuite si mainile intinse, avatarul tau ma duce cu gandul la .. ochi albastri. Si gif-ul de la semnatura e uber.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Sacriledge evident mă face să mă gândesc la "sacrilegiu" şi imaginea care îmi apare în cap e a unei cruci însângerate, undeva în întuneric.
Drăguţ, nu?4

Hmm nickul tau ma duce cu gandul la vise 105 . Asta banuiesc ca inseamna in franceza 9
@ Am raspuns aproape in acelasi timp X_X



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine. hikari marina 93 44.094 02-06-2010, 11:20 AM
Ultimul răspuns: Vir


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)