Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Chestionar: Va place jocul?
da
82.05%
96 82.05%
nu prea
17.95%
21 17.95%
Total 117 vot(uri) 100%
* Opțiunea ta. [Arată Rezultatele]

Spune primul cuvant care iti vine in minte

Scorpiuţă.

Niahahha, nick-ul tău mă face să mă gândesc la scorpioni. <3 Scorpionii sunt badass. Nu mă întreba de ce, dar avatarul tău mă împinge la idei sado-masochiste. ^_^ Cât despre signature...nu mă pot gândi decât la mâzgălelile din spatele caietului meu de fizică. Niahaha...şi la faptul că probabil eşti genul ăla colorat, sweet, bla bla.
[Imagine: 51pt12.png]
Eu mă semnez uneori "cam retardă" şi uneori cam aşa.

Pai ~Light~, cand iti citesc nick`ul, imi aduce aminte de insusi Light din Death Note21
Stiu ca sunt ciudat, dar e purul adevar19
21

~MusicxD~
Primul gând, şi poate cuvânt cănd îţi văd nickul mă face să mă gândesc la muzică bună, and o persoană prietenoasa :] Şi poate uşor răutăcioasă, don`t know, acum, asta-mi trece prin minte : ))
* Me ? *5
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







Metal A.

Pai cred ca la un metal lichid, nu rade 21 dar la asta imi sare mintea, chiar daca nu cred ca la asta te-ai gandit tu cand l-ai pus. Asa. Pe langa asta, la ceva umed si cald, don't kill meh 24
Say no to spam
[Imagine: ak8THBQ.png]


DeDal N.

Cand iti vad nicku` ma duc cu gandul la moarte, dar de ce habar nu am, imi da o senzatie de frica. Avatarul si cu sigu` tau ma duc cu gandul la un secret valoros, ce nu trebuie aflat, pentru ca a fost implicat sange 39. Totul mi se pare un mister total, ce nu se va deslusi nicioadata, ce ar putea sa supere pe cineva foarte mult.
[Imagine: Jun0xCa.png]

Scopriuţă

Când îţi văd nickul mă gândesc că ai momente când eşti rea, don`t know. Şi unele, când eşti bună. Ba îmi inspiră şi un sentiment ciudat, plăcut, dar rece 39 Avatarul tău exprimă, cred, un amalgam de sentimente, iubire, ură, etc. Iar semnătura, cam acelaşi lucru.
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







Hmm.. Metal A. ... cand ma uit la nickul tau ma gandesc la spini si la sageti 21... Cand ma uit la avatar ma gandesc la o paine asezata pe niste spice de grau O_O , dar o paine calda, fierbinte si moale cu o sageata in forma de inima infipta exact in mijloc.. Iar semnatura ma duce cu gandul la o masca cat despre imagine.. ma gandesc la un sarut... furat. 21
Mi-e foameee!!!

Assyria.....pentru inceput ma gindesc cum sa-l scriu4...dar senzatie imi da de ceva cald si arid, dar si concomitent de ceva rece si friguros dar suportabil...E defapt un nick dragut si frumos...care nu deranjeaza auzul sau cititul, dar linisteste...Smile!

Mitch, cand ma uit la nick-ul tau ma gandesc la umbrelutele acelea colorate de pe plaja 21, am tendinta sa-l pronunt "mici" [ mi s-a facut foame acum]. Avatarul ma duce cu gandul la... nimic[ decat la ceea ce se vede] .. iar semnatura ma duce cu gandul la Hell Girl [ lol] .. sa inteleg ca o idolatrizezi? 21
Mi-e foameee!!!

Assyria ... primul lucru la care ma gandesc este " Cum a gasit fix acest nick-name din miile posibile si imposibile " , apoi la faptul ca cel mai probabil esti o fata foarteee visatoare [ nu stiu si nu ma intreba de ce -_- ].





Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Floarea specifica lunii de nastere.Ce spune ea despre tine. hikari marina 93 44.111 02-06-2010, 11:20 AM
Ultimul răspuns: Vir


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)