Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

Buna! Citesc de ceva vreme ( putin spus o.O ) ficurile tale si realizez ca nu degeaba ti se spune Yaoi Queen ~.^ . Trebuie sa ma destainui : toate acestea sunt ca un drog , o data ce te apuci de citit vrei mai mult si mai mult :X .

Acest fic , desi indradevar e diferit fata de celelalte este facut dupa aceeasi reteta incitanta caracteristica tie.
Intrebare :
Care sunt ingredientele speciale folosite? ( deoarece pot sa declar cu entuziasm ca ficurile tale sunt delicioase :X:X:X.....mmmm yummy...)

btw : astept nextu o//o

S is for the simplety
E is for the extazy
X is just a mark to spot
'Cause that's the one you really want!



That's what i'm talking about! : :X:X:X

[Imagine: 190109.jpg]

To be passionate about yaoi is not a crime !


Scumpelor, se pare ca din nou m-am lasat asteptata ca o nesimtita si imi pare rau T^T
Sper, sincer sa nu se mai intample 45
Va multumesc totusi ca aveti rabdarea sa imi suportati lipsa de bun-simt -.-
And thank you sooo much for your comments 108
Aici e nextul 71

Capitolul XXXIV

Ma lasasem cuprins in vraja dulce a buzelor sale, gustand cu nesat din aroma sa atat de ispititoare atunci cand isi strecurase limba langa a mea, provocand-o la unul din cele mai lubrice dansuri care ma lasase din prima secunda fara respiratie.
Pana si mana sa din parul meu juca un rol de incitare, strangandu-l usor in pumn, pentru a-l elibera apoi, atingandu-mi pielea capului cu buricele degetelor sale.
Imi incolacisem bratele in jurul gatului sau, apoi incnisem surprins cand in urmatoarea secunda fusesem intins pe suprafata moale a patului.
Trupul mi se cutremurase instinctiv cand privirile ni se intalnira ametite si doritoare, amandoua tanjind dupa acele momente de pura nebunie, in care cuvintele nu isi mai aveau rostul iar trupurile urmau propriile lor legi nescrise.
Ii rostisem numele intr-o soapta ce-mi tradase indecizia, si imi indreptasem palma spre chipul sau, atingandu-i obrazul cald, studiindu-i incoinstient buzele pe care le simtisem de nenumarate ori peste ale mele si inca nu puteam sa spun cat de mult le mai doream...
Voiam sa ii aud vocea pe care o adoram atat de mult... sa il aud rostindu-mi numele asa cum numai el putea, incat sa imi faca toate simturile a raspunde si tremura doar pentru el.
Isi petrecuse doua degete pe chipul meu, coborand de pe tampla stanga, pe obraz, apoi pe buze, pe care le inspectase atat de riguros incat parca simteam cum rabdarea ii se scurgea prin piele. Ma intrebam totusi, de ce ramasese astfel, ca si cum nu ar fi stiut ce sa faca...
-Tyler, incepu el, trecandu-si degetele prin parul meu, analizandu-mi fiecare expresie. Vreau sa te ating... sa te sarut... Vreau sa fac dragoste cu tine. Te vreau atat de mult incat incep sa innebunesc, rostise actorul, fara a-si muta privirea din a mea, reusind a-mi trimite mii de fiori pe sub piele si a-mi face pieptul sa se stranga atat de dureros, cu cea mai dulce intentie.
Uitasem motivul pentru care il refuzasem in ultimul timp, uitasem de orice care l-ar fi putut impiedica sa ma faca al lui, sa faca fiecare particica a corpului meu sa ravneasca in nestiinta dupa al sau.
-Pot sa fac asta...? intrebase el, cand isi coborase chipul spre muchia maxilarului meu, pe care o urmase cu buzele sale calde pana in dreptul urechii, in acelasi timp in care mana dreapta ii coborase pe corpul meu, pentru a se strecura sub tricoul alb.
-Da... venise aprobarea mea, cand sarutarile i se indreptara spre gatul meu, indemnandu-ma a-mi lasa usor capul pe spate.
Cealalta mana ii coborase spre piciorul meu, urmand drumul de pe genunchi, spre interiorul coapselor, cu atingeri usoare, ce-mi infiorara pielea si imi uscara gatul.
Nu sovaise inainte de a-si indrepta degetele spre locul ascuns in boxerii mei, folosind aceleasi miscari blande, care imi facura trupul sa se cutremure nerabdator, iar vocea sa ceara mai mult printr-un geamat scurt...
Buzele ii urcara lent spre lobul urechii mele, atingandu-l usor pentru ca apoi respiratia si vocea sa joasa si inceata sa imi rasune in ureche precum cel mai obscen ecou.
-Te vreau Tyler. Atat de mult...
Inghitisem cu greu cand inima imi saltase, iar trupul incepuse a se cutremura la simplul auz al cuvintelor sale. Gemusem involunar cand fiecare particica a trupului meu ii raspunsese doritoare, iar suflul lui cald pe pielea mea infiorata imi luase respiratia pentru cateva secunde in care ma simtisem pierdut.
Imi inconjurase spatele cu bratul si ma indemnase a ma ridica in sezut, pentru a scapa de tricoul meu pe care il aruncase undeva pe podeaua de langa pat, apoi ramasesem astfel, urmarindu-mi pielea dezgolita si infiorata.
Imi ridicasem privirea nesigura spre a barbatului, cand realizasem cat de vizibil imi vibra deja trupul intr-un timp atat de scurt, cerandu-i mai mult din atingerile lui ce-mi instigau orice simt existent.
-Kyan...Nu stiu daca ar trebui...Tu...
-Nu vreau sa iti faci griji pentru absolut nimic... incepuse el, cuprinzandu-mi spatele cu mana sa dreapta, cand cea stanga imi acoperise obrazul. Nu vreau sa simti nimic altceva inafara de mine... rostise, presandu-si buzele ferme pe tampla mea, dupa care, coborase in dreptul urechii mele. Sa nu auzi decat vocea mea... soptise atat de senzual, dupa care isi fxase privirea arzatoare in a mea, cutremurandu-ma din nou. Sa te gandesti numai la mine...
Buzele sale pusera stapanire pe ale mele in urmatoarea secunda in care as fi crezut ca aveam sa ma topesc cu totul.
Facuse sa imi simt sangele clocotind in vene, infierbantandu-mi intreg chipul si corpul. Ma pierdusem din nou in fata cuvintelor sale...
Cand ma intinsese la loc pe suprafata moale a patului, isi desprinsese buzele de ale mele, muscandu-si avid buza inferioara si mangaindu-mi obrazul in acelasi timp.
-Te iubesc, micutule... mai mult decat mi-as fi putut imagina.
Puteam sa imi aud inima care batea cu atata putere, vrand sa se faca auzita, sa fie remarcata de el, si preluata de el... Ce nu stia ea, insa, era ca deja ii apartinea acelui barbat... atat ea, cat tot ceea ce as fi putut sa insemn.
Cand palma dreapta i se indreptase spre pieptul meu, chipul ii coborase pana ce gura sa ajunsese a-mi dezmierda gatul, sarutand si lingand lasciv fiecare centimetru de piele.
Icnisem incet cand doua din degetele sale inconjurara unul din mugurii mei intariti, strangandu-l cu blandete si facandu-mi pieptul sa tresara.
Cand acele degete fusesera inlocuite cu limba sa umeda si calda, mainile ii coborara pe trupul meu, pana cand una din ele ajunsera din nou in locul sensibil dintre picioarele mele, acopeit cu perechea de boxeri.
Gemusem, simtind cum acel loc devenise de mult prea incomod, iar stimulii trimisi de catre Kyan, imi invadara intreg trupul, imi furau respiratia si imi uscara gatul.
Ii rostisem numele in soapta, cand intreg trupul tanjea dupa eliberarea dulce, iar el primise mesajul incantat, prinzand de marginile materialului care imi acoperea partea intima, tragandu-l pana cand scapase de ei, si ii lasase sa cada pe jos, langa tricou.
Chipul ii revenise inaintea mea, studiindu-mi obrajii inrositi, privirea pierduta si buzele intredeschise, inainte de a-si trece degetele peste organul meu excitat, ce pulsa cu infrigurare, in asteptarea atingerilor sale.
Cand ma cuprinse in palma, gemusem, inundat de fiorii cu care intreg trupul mi se delecta, iar imediat ce miscarile mainii sale incepura, intreg trupul mi se incordase, fiind mult prea aproape de eliberarea mult asteptata.
Sunetele atat de depravate se facura auzite in incapere cand cautasem cu disperare a ma agata de Kyan, a carui buze imi mangaiau pavilionul urechii si a carui respiratie apasata ma inebunea cu fiecare secunda.
Scapasem un geamat lung cand voluptatea actului atinse punctul maxim, iar trupul mi se cutremurase puternic, arcuindu-se sub cel al barbatului a carui umeri ii stransesem cu putere cand fiorii orgasmului ma invaluira, apoi imediat mi-au parasit trupul, impreuna cu intreaga mea vlaga.
Imi acoperisem chipul cu palma dreapta, inghitind si respirand cu greu, incercand sa evit stanjenit privirea celui care afisase un zambet multumit si ai carui ochi stralucitori ma fixara adanc inainte de a-mi acoperi buzele cu ale sale, lasandu-si limba sa-i alunece in lacasul meu cald si umed.
Am scancit infundat cand simtisem unul din degetele sale presand in locul stramt dintre fesele mele si patrunzand lent, indemnandu-mi din nou pulsul sa accelereze simtindu-l miscandu-se inauntrul meu.
-Esti atat de cald... gemu Kyan, aprope de urechea mea, trecandu-si buzele peste maxilarul meu. Atat de dulce, rosti apoi cand ma cutremurasem, gemandu-i numele, simtind cum un val de caldura isi facu loc in trupul meu din punctul pe care el il atinsese.
Repetase aceeasi miscare ce imi facuse trupul a se indoi, iar vocea a-mi scapa sunete jenante in mod involuntar, pana cand se oprise si imi depuse un sarut scurt pe buze, inainte de a se ridica... Dar acela nu era sfarsitul.
Scapase de boxerii sai albi, lasandu-i sa cada la podea, expunandu-si trupul in toata grandoarea sa, pe care insa, nici macar atunci nu avusesem destul curaj pentru a o analiza...
Luase din sertarul noptierei un pliculet patrat, care ghicisem imediat ce anume era, dar simtisem ca si cum inima isi oprise bataile pentru cateva secunde, stiind ce avea sa urmeze...
Patul scartaise usor cand Kyan se asezase langa mine, pe-o parte, inconjuradu-mi mijlocul cu bratul si sarutandu-mi bland umarul inainte de a ma trage mai aproape de el, indemnandu-ma sa stau in acelasi mod, lipit cu spatele de pieptul sau.
-Iti e frica? intrebase incet, lipindu-si buzele de ceafa mea, trimitandu-mi fiori fierbinti in intreg trupul.
-Nu... raspunsesem soptit, inspirand sacadat aerul de care plamanii mei aveau reala nevoie in acel moment.
Nu imi era teama... Insa nu imi puteam ascunde emotiile puternice care imi pusesera stapanire pe corp.
Bratul ii urcase, pana cand palma ii ajunse pe pieptul meu, iar eu o acoperisem cu ambele mele maini, strangand-o usor si oftand.
-Esti adorabil... soptise el, cu buzele lipite de spatele gatului meu, din nou indemnandu-ma sa ma cutremur la auzul vocii sale.
Genunchiul sau isi facuse loc printre pulpele mele, in timp ce presara sarutari ademenitoare pe spatele umarului meu, indemnandu-ma in acelasi timp a ma intoarce cu chipul spre asternuturile patului, lasandu-mi trupul intins pe suprafata aceea moale.
Ma conformasem, asezandu-mi pamele de-o parte si de alta a umerilor mei si intorcandu-mi chipul pe-o parte cand el se afla deja deasupra mea.
-Va fi bine, rostise barbatul, observand tremurul intregului meu trup, dupa care imi cuprinse talia cu ambele maini.
Buzele sale imi sarutara tandru ceafa, coborand lent cu varful limbii pe linia coloanei vertebrale. Facuse ca degetele sa mi se inclesteze in materialul alb ce acoperea salteaua patului iar gura sa se intredeschida cand gemetele surde amenintau a se face auzite.
Cand revenise asupra mea, vazusem cum prinsese intre dinti coltul pliculetului, tragand de el pana cand se rupse, apoi scuipase materialul nedorit, luand de acolo prezervativul.
Mana ii coborase intre trupurile noastre pentru o perioada scurta de timp, pentru ca apoi sa imi cuprinda talia, iar trupul mare sa i se aplece peste mine, lipindu-se de spatele meu.
Ii simtisem sexul intarit pe pielea feselor mele si inghitisem greu, cand pieptul imi saltase emotionat.
Cealalta mana a actorului imi cuprinse barbia, indemnandu-ma a ma intoarce indeajuns incat buzele sa le acapareze pe ale mele... indeajuns incat inima sa imi tresara la auzul vocii sale care imi rostise pe urma numele.
-Esti atat de dulce, gemu el, sarutandu-mi bland gatul, indreptandu-se apoi spre umar cand ambele sale maini imi cuprinsera mijlocul.
Il simtisem impingandu-se in acel loc ingust, facandu-mi trupul sa vibreze odata ce presiunea devenise mai mare. Am scancit lung, strangand cu putere cearceaful alb, cand fusesem penetrat si simtisem din nou acea durere ce parca dorea a ma sfasia pe dinauntru.
-Kyan... Doare... rostisem incet, strangand mai tare materialul in pumni si afundandu-mi chipul in perna cand il simtisem inaintand inauntrul meu.
-Iarta-ma... soptise rugator in dreptul urechii mele. Esti atat de mic... atat de stramt...
Icnisem puternic cand se adancise lent, intru-totul, luandu-mi respiratia, si obligandu-mi trupul sa se cutremure sub el cand fiecare muschi mi se incordase la intalnirea durerii.
Ramasese nemiscat, sprijinindu-se in bratul stang. Isi urcase lent mana dreapta spre coastele mele, lasandu-ma apoi sa ii simt respiratia grea lovindu-mi ceafa, si buzele sale desfatandu-se cu pielea mea precum un festin mult asteptat.
Imi simteam trupul infierbantat, continuand sa isi mareasca temperatura din secunda in secunda cand respiratia deja mi se ingreunase iar gatul imi era complet uscat, facand ca inghititul sa devina un proces mult prea complicat.
Mana i se strecurase pana pe pieptul meu, inconjurandu-ma cu bratul si ridicandu-ma usor, arcuindu-mi spatele.
-Esti bine...? intrebase incet vocea sa ragusita, dupa care imi sarutase bland tampla, lipindu-si apoi buzele de pavilionul urechii mele.
-Da... Asa cred... soptisem, afisand un zambet scurt, usor ingrijorat, inspirand pe urma adanc si agatandu-ma cu mana dreapta de bratul sau ce era lipit de pieptul meu, in timp ce ma sprijinisem pe cotul stang pentru mai multa stabilitate.
Il auzisem scapand un sunet infundat, imbibat in dorinta trupului sau de a se misca, apoi inghitise cu greu, coborandu-si chipul mai aproape de al meu.
Il simteam atat de adanc in carnea mea care pulsa in jurul sau, incat intreg trupul imi vibra doar la gandul ca era acolo, atat de tare si doritor, si totusi atat de temator la gandul ca m-ar fi putut rani.
-Linisteste-te, micutule...Am sa ma misc incet... ma asigurase el, cand eu aprobasem usor din cap, si stransesem de bratul sau, ca o confirmare.
Isi coborase buzele pe gatul meu, facandu-mi pieptul sa tresara in acelasi timp cu prima miscare a soldurilor sale.
Se retrase lent si imi oprisem scancetul care-mi fusese inlocuit cu un sunet scurt din gat, inainte ca degetele sa mi se inclesteze si mai mult pe bratul sau incordat.
Ma cutremurasem simtindu-l adancindu-se din nou, si icnisem, inspirand apoi adanc. Imi inchisesem ochii strans, cand repetase miscarea, iar soapta sa imi rasunase in minte mai erotic decat ar fi avut intentia, facandu-mi inima sa salte pentru a mia oara in jocul cuvintelor sale dulci.
-Esti minunat, Tyler. Si numai al meu...
-Kyan...
Imi tinusem respiratia, si gemusem cand ii simtisem miscarea scurta, regresand, apoi inaintand, facand ca intreg trupul sa imi tremure iar vocea sa imi scape sunete nedorite, insa care persistau, pentru marea mea stanjeneala...
Ma simteam atat de ametit... atat de pierdut intr-o lume in care il auzeam doar pe el, il simteam doar pe el, si exact asa cum imi ceruse, gandurile mele nu purtau decat imaginea lui.
Simteam cum durerea persista, insa cum puteam sa o mai percep, cand cele mai frumoase cuvinte imi erau rostite cu cel mai fermecator glas pe care il intalnisem, iar trupul imi era invaluit de caldura barbatului pe care il iubeam cu atata inflacarare...
Isi urcase palma calda spre gatul meu, in timp ce buzele sale fierbinti depuneau sarutari ispititoare pe umarul si ceafa mea, iar limba ii trasa mici dare umede pe pielea mea infiorata.
Cand degetele sale imi cuprinsera barbia, imi ridicase chipul si il intorsese inspre el, acaparandu-mi buzele intr-un sarut atat de tandru, izvorat din pasiunea sa vadita, care imi puse stapanire pe toate simturile, si ma imbatase cu savoarea sa.
Imi ridicasem bratul drept, ducandu-l spre chipul barbatului, scapand in continuare sunete infundate, simtindu-l accetuandu-si miscarile, care devenira mai lungi si mai adanci. Insa nu mai conta durerea... Nu mai exista, cand imensitatea actului isi pusese amprenta pe fiecare miscare, gest si cuvant rostit.
-Ma inebunesti, Tyler... gemu atat de aproape de urechea mea, cand reusisem a-mi strecura degetele in parul sau blond. Doamne... nu stii ce imi faci... adauga apoi gatuit, cu vocea sa joasa care ma facu sa inghit cu greu.
-Dumnezeule... Kyan... reusisem a sopti, inainte de a-mi lasa capul pe spate pentru ca gura sa sa isi lase amprenta pe fiecare particica din mine.
Ii puteam auzi gafaitul si gemetele de placere, care odata cu miscarile sale si ele se intetira, rasunand puternic, insa atat de satisfacator pentru mine...
Scapasem un tipat scurt si un scancet cand ma patrunse brusc si adanc, facandu-mi corpul sa se smuceasca, sa se cutremure puternic la contactul subit dintre trupurile noastre.
Stransesem in pumnul stang asternutul patului, anticipand urmatoarea miscare ce nu intarziase, si pe care o intampinasem cu aceeasi reactie, la fel ca si pe urmatoarea si cele de dupa aceea.
Dintii sai prinsera de pielea gatului meu, sugand-o si lingand-o pana ce lasase in urma sa un semn rosiatic, cand mana lui dreapta care imi inconjurase barbia, coborase din nou spre pieptul meu, apoi se indreptase spre coaste.
Gemuse lung si rostise o injuratura pe care insa, eu nu o percepusem pe moment, apoi se adancise puternic cand se eliberase de lanturile propriului trup, indemnandu-ma sa scap un scancet si sa ma intind pe suprafata moale a patului cand miscarile sale incetara.
Ramasese cateva momente adancit in mine, si icnisem incet cand iesise, apoi trupul ii revenise peste al meu, pentru ca buzele sale sa-mi depuna un sarut scurt pe tampla.
-Esti bine? intrebase inca soptit, lasandu-se apoi pe-o parte, langa mine, ferindu-mi suvite de par de pe fruntea umeda.
Dadusem din cap afirmativ, cand el imi zambise bland, si imi facu semn cu mana.
-Vino aici, ceru el, iar eu nu ezitasem a-i indeplini dorinta, impingandu-ma in brate si in picioare pentru a ajunge cuibarit langa el.
Se intinse peste mine, pentru a ajunge cu mana pe plapuma de care trasese pana cand cuprinse coltul opus partii in care noi ne aflam. Aranjase materialul gros peste trupurile noastre transpirate si ma inconjurase cu bratele, tinandu-ma lipit de pieptul sau.
-Te iubesc, Tyler, soptise el, prinzandu-mi barbia cu doua degete, pentru a-mi urmari privirea inca pierduta.
-Si eu... oftasem, cand privirea albastra ii ramasese fixata in a mea, asteptand de fapt altceva. Obrajii mi se incalzira din nou, indemnandu-ma sa ma jenez usor, insa nu ma ferisem de ceeace voia sa spun. Si eu te iubesc... rectificasem apoi, dupa care el imi zambise multumit si ma sarutase scurt.
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


Ei bine, Tyler il inebuneste pe Kyan, dar tu ma inebunesti pe mine <3
Totul e atat de romantic si de frumos in ficul asta! I'm going to die, sti cat de mult ador lucrurile astea 108
Imi place de Kyan ca este sincer si ca nu se sfieste sa isi arate iubirea. In schimb Ty mai are de avansat la capitolul asta, desi e adorabil asa timid 108 oricum ma bucur ca a inceput si el sa spuna "Te iubesc" <3 gah, sunt adorabili impreuna! Eu inca astept acel photoshooting miraculos, sper ca nu ai uitat de el 65
Well, cam atat.. Spor la scris in continuare hon! Astept urmatorul cap cu nerabdare <3
P.S. Sorry daca e inestetic si anapoda ce am scris, sunt de pe tel 108
*Am uitat sa spun ca deabia astept momentul cand Tyler va prelua controlul, desi nu prea cred ca se va intampla prea curand sau vreodata la cat este de timid 46

Hello! hug

Eh, pai cand dau de un asemenea capitol, termin intreg kilogramul de piersici. A fost minunat, la fel de minunat precum este Tyler pentru Kyan. Cum a zis si Sol, ma inebunesti cu capitolele tale si asteptam de mult inca un act dintre cei doi, cum numai blondul stie sa-l faca.
M-a surprins acest capitol caci din celalalt nu ma asteptam sa continui cu o scena, ma gandeam ca vor dormi linistiti si maine dimineata va fi o alta zi, nicidecum o scena atat de frumoasa 38
Sunt sigura ca nu numai eu sunt de aceeasi parere *wink*
Kyan e atat de bun cu micutul Tyler, nu vrea sa il raneasca in niciun fel, mi se pare atat de tandru orice gest al sau, de la simple atingeri si sarutari pana la actul in sine.
:perv:
As mai vrea sa ne mai aduci chestii de genul, pentru ca descrii atat de minunat incat dupa ce citesc scena raman fara piersici + fierbinte, de parca as fi fost acolo langa ei si as fi vazut totul de la cap la coada.
Felicitari pentru capitol si sa stii ca nu ne deranjeaza ca mai intarzii, atata timp cat vine un capitol asa bun ce merita asteptarile ( cel putin pe mine nu ma deranjeaza xD )

Bafta si cu siguranta astept nextul. hug

A fost incredibil, mirific. Un yaoi excelent, logic a venit de la cea mai buna. Sti ce, mi-ai inviorat ziua. Mi-a trecut lenea, pot sa ma ridic, sa mananc sa merg sa-mi fac toaleta si apoi sa sar de bucurie ca cei doi se iubesc atat de mult. Totusi am senzatie ca poestea asta e pe sfarsite.
Nu imi pot explica cum le poti descrie asa si inca pe toatee. Fiecare sentiment, fiecare actiune si le dai savoare la toate pentru ca noi sa le devoram. Te ador!! :X
MA bucur ca si Tyler s-a simtit bine si comod, nu numao Kyan. Oh, ce mai noapte pentru ei. Eu am mucarit toata noaptea. Eh, nu toti putem fi fericiti.
Un capitol de neuitat draga mea, astept sa vad ce se va mai intampla, ce surprize ne mai pregatesti pe final. Ja ne et Gambate! :bye:
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg


In sfarsiiiiit praise Mersi ca ai venit, de mult asteptaaaam <3
Si cu ce ai venit! Yaoi pur! :X Eu e fericit!
Esti o fire foarte visatoare, iubita15 Sunt in totalitate de aceeasi parere cu Sol, nimeni n-ar fi putut-o spune mai bine ca ea: totul e plin de romantism. E o realitate asa dulce, incat imi vine sa dansez! :3
Ne-ai adus ceva profund, incredibilde frumos de devorat :]
Dragostea pluteste in aer si, ca sa-mi hranesc imaginatia nebuna, si in Tyler21 Ah, nu, ca s-a protejatsmile) Ma rog, detaliu neimportant pentru o nebuna ca mine : ]
A fost atat de intens, incat ma infioram eu la gandul tuturor acelor lucruri pe care i le-a facut Kyan:3 A meritat asteptearea!
Referitor la ce ai spus, cu speranta de a nu se repeta, si eu o am <3 Cu toate ca merita sa asteptam pentur asa capodopere, nu imi palce sa asteeept T^T
Ok, in final, iti urez in continuare mare inspiratie la scris! Ma bucur si ca te vad, mi se facuse un teribil dor de tine, n-am vorbit de mult 108
Asteptam urmatorul capitol <3
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour

deeeeeci... nu mai fi asa rea cu tine, Iza, la ditai capitolul pe care l-ai postat, am avut si de ce astepta, zic eu. :3 vai si cat speram sa se intample ceva din nou, sa avem parte iar de descrierea specifica tie, una pe care nu prea pot s-o uuuuit. 21 stii exact cum sa conturezi sentimentele, starile, toata actiunea sa se petreaca cu atata naturalete. ah! ~.~ a crescut inima in mine azi pe la 00:44 (dada, am retinut si ora 24) cand am vazut ca ai postat. fuuuuuuu/ nu stiu ce sa-ti mai spun.
te-as citi asa muult. ^^ totul e asa romantic, e de viiiis... *dies* nici nu mai indraznesc sa ma iau de structura si minuni din astea. 21
acum despre next... iti dai seama cat il doresc, mai ales pentru ca ma astept sa vii ceva actiune, sa se intample ceva, sa ne chinui putin cu situatii si intamplari, sa ridici putin pulsul si acolo, sa nu inceapa totul sa fie lapte si miere, pentru ca presimt ca nici tu nu vrei asta. 21
multa bafta pana la urmatorul capitol. sa ne faci mandre pe toate, ca uite cate sunteeem. <3 chu~ pupic
[Imagine: tiusca2.png]
Mulțumiri lui Uberwald.

Nu ai cum sa nu ii ador ficurile. Imi aduceam aminte de timpurile bune, cand iti citeam ficul. Imi place mult cum e structurat si ritmul in care se desfasoara. Iti ador si fazele intime, pentru ca pui atat de multa gratie in ele incat imi lasa o satisfactie punctata dupa ce termin. E geniala.
Imi place mult Tyler, desi gandindu-ma la el, atat de feminin, ma intreb cum ar arata in realitate. Mi se pare super interesant, si de ce nu, foarte bine creat personajul. Imi place forta aceea de a spune NU, de a refuza, dar totodata are o lasitate caracteristica. Atept continuare ca multi de aici, si ma bucur foarte mult ca Samantha nu e indragostita de Kyan. As prefera insa si ceva fara prezervativ, adica de ce sa il foloseasca nu e nevoie de el T^T E mai romantic fara 5

Off, din nou... adică.. stai, ce rost mai are să-mi justitifc întârzierea ?.. T_____T'
Revenind.... ^^
Mai că m-am aprins de la atâtea scene * very hot *, şi ce e important, scene între Kyan şi Tyler. :X Goddamn it ! O să mă omori într-o bună zi cu yaoi`ul ăsta. * laughs *
Deci.... Cum au spus şi ceilalti utilizatori, se observă foarte clar dragostea dintre cei doi, cât de mult înseamnă unul pentru celalalt.
Dap, this is yaoi love ! \m/

Yep, si eu am intarziat :]] Gomen, gomen.
Ce mai pot spune O____O? Cel mai frumos capitol dintre toate. De cand asteptam eu yaoi-ul asta :]] Descrii atat de bine scenele, incat deja imi imaginez perfect :]] Parca as fi acolo si as privi totul xD *perv*. Kyan e atat de tare, god, unde gasesc si eu unul? Iar Tyler e asa mic, scump, naiv, dar in acelasi timp genial prin tot ceea ce face :]]

Nu stiu de ce am impresia ca ficul se apropie de sfarsit...sper sa nu fie asa T__T Deoarece e mult prea tare ca sa se sfarseasca. Genial, you know that ? T_T Chiar o sa-mi fie dor de cei doi cand totul se va termina. Poate faci un sezon doi sau cine stie :]] Ne uimesti cu o alta creatie? Ar fi mai mult decat genial.

Astept urmatorul capitol si sper sa il aduci repede >.< Spor la scris si multa bafta in continuare.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !





Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)