Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sasusaku-o poveste romantik :)

#11
Sper sa nu te superi pe mine dar ficul tau aer foarte multe greseli de exprimare si ortografie.Scri cu litere micii
folosesti limbaj de messenger ''fata inalta,k parul rozaliu si ochi verzi k de smarald se trezeste.Se duce la baie sa se spele pe fata'' sa stii ca acel k sa fi inlocuit cu\ca pentru ca intr-un fic nu este deloc estetic sa faci asta.Puteai sa faci un fic mai original sau sa nu fie sasusaku din pimul sau al doilea capitol
si app titlul este banal si scris gresit!
La fan ficrui este o sectiune de ajutor pentru incepatori ar trebui sa o vizitezi!
Sper ca nu te-ai suparat pe mine!
ja ne
Leon Oswald Addiced=> My love, don't touch my boy, he's mine!!!



Fav quote: ''Maimutele cad din copaci, Leon cade de pe traprez''(Kaleido star)


[Imagine: chibi_1654.gif]
Miko, chibi-ul lui ayame_sasuke
- chibi and monkey

#12
beh.... cea ce vreau sa iti zic au ziso si alti.... dar totusi am sa iti zic... nici macar titlul nu lai scris bine... nu mai vorbi ca pe mess (dauneaza estetici)... ce cauta smilurile pe acolo cred ca sau ratacit...:)) naratiunea cred ca e in luna de miere impreuna cu dialogul si descrierea a mancato bau bau:ask:... capitolele sunt foarte scurte... wtf:?? si am facut la ficul meu cap scurte dar la tine sunt prea scurte muuuuult prea scurte... nu mai zic nimic ca nu vreau sa te superi pe mine... si eu abia am inceput primul fic si nici nu lam terminat... deci nu pot sa spun ca sunt un geniu la asa ceva:dead:.... eu astept continuarea.....si gambate.... bye bye :bye:.... daca team suparat cu ceva dami un PM si se rezolva:bv:.... ja ne :bye:

#13
Intru si eu sa citesc pe la Naruto, fiind mai nou o fana inraita Sasuke-Sakura.
Intru si ma apuc sa-ti citesc fic-ul O.o
Raman fara cuvinte si nu intr-un mod placut. Unde e descrierea fic-ului tau?
Stii, s-a inventat o chestie misto acum cativa ani care se numeste GRAMATICA. Si am mai descoperit eu personal inca o chestie foarte misto pentru tine pe nume ORTOGRAFIE. Ambele sunt foarte misto. Stii, ar trebui sa lucrezi la aceste capitole.
Ai greseli multe de tastare, ai greseli de ortografie si de gramatica.
Descrieri? Bate vantul. Expresii? Canta ciorile.
Fa capitolele mai lungi si ai grija la " chestiile alea misto ".
Daca ar fi sa-ti dau o nota la fic ar fi un 6 cu indulgenta O.o Scuze, dar nu prea mi-au placut greselile alea X_x
See ya!



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  O poveste de iarna [SasuSaku] Mimi. 10 10.297 05-02-2011, 07:34 PM
Ultimul răspuns: Harona
  Poveste SaSuSaKu Kuk! 5 7.583 21-10-2009, 09:54 AM
Ultimul răspuns: Sakura_night_girl


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)