Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salve Zup!
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Hei!Sunt Aki si dupa mult timp de cand citesc fanfiction pe Zup am hotarat sa-mi fac cont.Am 13 ani ,imi plac mult animeurile yaoi si yuri ,ador muzica rock ,sa desenez....Etc...Lucrez la ceva fictiune yaoi si yuri pe care am sa o postez^^Sper sa ne intelegem si sa ne imprietenim.
Bine ai venit pe Animezup, Akiraaa!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Fan yaoi/yuri? Incantata, incantata.
Ai vazut Fuyu no Semi (Winter Cicada), Ai no Kusabi (The Space Between), Sex Pistols (Love Pistols) sau Ikoku Irokoi Romantan? (poate si Maiden Rose & Okane Ga Nai) Daca da, iti poti spune parerile in legatura cu acestea?
Sunt sigura ca iti vei face prieteni destui daca o sa continui sa fii activa si amabila cu cei din jur (desi cateodata e greu, atunci cand o persoana cu idei diferite de ale tale se ciocneste de persoana ta).
Poate o sa ne zici si numele tau real, cine stie.
Bafta in continuare pe Zup!
Hi ! ^^ Sunt Felix . Am 12 ani . Ai gusturi bunicile . In fine o sa ne imprietenim 21 Sper sa ne imprietenim Smile
Hey hug Bun venit pe forum, sper ca te vei integra bine si ca o sa-ti faci prieteni pe aici.
Ceva nume de animeuri, yaoi, yuri, orice fel?
Trupele preferate, melodiile?
Ceva carti care ti-au placut in mod deosebit?
Cam atat de la mine, bun venit din nou!

P.S. "Hei" nu inseamna totusi 19 in engleza 3
@Sasquatch-Sincer si dezamagitor din tot ce ai enumerat am vazut doar Ai no Kusabi.Parearea mea hm...Un anime foarte frumos*ca orice anime yaoi *Foarte interesanta dragostea putin cam brutala dintre uke si seme <3 Asa sunt eu... Apreciez mai mult actiunea sadomasochista21Si numele meu real mai ciudatel Ariana ,incantata!^^
@-FelixXX-Incantata!Si eu sper sa ne imprietenim.

@Miss M-Incantata de cunostinta!Si mersi :3Hmm nume de animeuri..
Pai cateva din preferatele mele:Strawberry Panic,Loveless,Kuroshitsuji,Kannazuki no Miko,Nana,Mirrai Nikki,Karin,Kyoshiro to towa no sora .*Am amestecat21 *
Trupe perferate si melodii:Asking Alexandria-you can't ride two horses at once...you should get out of the circus,Evanescenece-Even in death,In This Moment-Blood,B.M.T.H.-Sleepwalking,B.V.B.-Saviour,Three Days Grace-I hate everything about you,Skillet-My obsession,Get Scared-Vodoo,Hopes Die Last-keep your hands off,Papa Roach-Hollywood Whore.Carti hmm...Moarte pe Nil de Agatha Christie,Cainele din Baskerville de Arthur Conan Doyle.Cam atat !hug