Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare,din nou

#1
Hello there!Sunt un membru destul de vechi si azi mi-am amintit ca am cont...pe care evident nu-l mai stiam dar uite ca am dat de el gratie timpului liber.Imi mai fac odata intrarea cum se cuvine ca anii mai trec and things change.Numele meu este Andra si am 19 ani.Se pare ca nu m-am oprit din vizionarea anime-urilor si inca imi mai aud rudele reprosandu-mi ca nu ma maturizez.Un lucru important de subliniat,din punctul meu de vedere,este si faptul ca sunt pasionata de fotografie.Nu ma pot numi fotograf insa cred ca ar fii,momentan,cel mai mare vis al meu.In rest,astept intrebari pentru mai multe informatii despre persoana mea Smile Hugs!
[Imagine: 15s6jdk.jpg]
~However long the night, the dawn will break.~

#2
Bine ai revenit! vad ca avem aceeasi varsta Smile
De cat timp te uiti la anime? si ce genuri preferi?
and btw, esti clasa a 12-a?
[CENTER]
[/CENTER]
Citat:[CENTER]We are what we believe we are. [/CENTER]
[CENTER][/CENTER]
[CENTER][Imagine: music.gif][Imagine: viaseichigo.png][Imagine: music.gif][/CENTER]

#3
Buna Viase.Pai la anime-uri ma uit de 7-8 ani nici nu-mi amintesc exact.Nu stiu daca am un gen anume de anime,insa cred ca prefer comediile ecchi.Si da sunt a 12-a.Crede-ma ca nu vreau sa mai aud acest termen :"scoala" 21 Mersi pentru welcome Smile
[Imagine: 15s6jdk.jpg]
~However long the night, the dawn will break.~

#4
Citat:Crede-ma ca nu vreau sa mai aud acest termen :"scoala" 21 Mersi pentru welcome Smile
Sa inteleg ca amandoi suntem stresati...

Distractie placuta la bac, sper sa vedem in continuare fotografii facute de tine.
[CENTER]
[/CENTER]
Citat:[CENTER]We are what we believe we are. [/CENTER]
[CENTER][/CENTER]
[CENTER][Imagine: music.gif][Imagine: viaseichigo.png][Imagine: music.gif][/CENTER]

#5
(02-07-2012, 05:48 PM)viase A scris:
Citat:Crede-ma ca nu vreau sa mai aud acest termen :"scoala" 21 Mersi pentru welcome Smile
Sa inteleg ca amandoi suntem stresati...

Distractie placuta la bac, sper sa vedem in continuare fotografii facute de tine.

Cata ironie 21 O sa am parte de multa distractie supravietuind.Oricum poti arunca o privire la Fotografii caci deja mi-am "imprastiat" pozele acolo Smile
[Imagine: 15s6jdk.jpg]
~However long the night, the dawn will break.~

#6
In primul rand, bun venit, draga Andra! Ma bucur nespus sa vad cum lumea se mai reintoarce pe Zup. Sper sa te simti bine aici. Probabil de cand ai plecat lucrurile s-au mai schimbat. Sunt sigura ca nu va fi o problema sa te acomodezi, sau sa gasesti vechile discutii la care ai luat si tu parte - forumul este mult mai frumos organizat acum, nu crezi? De asemenea, sper sa iti faci noi prieteni aici. Sa comunici si sa interactionezi cu acestia - sa impartiti placerea descoperiri lucrurilor comune, sa radeti, sa glumiti. Legat de ceea ce-ai spus de varsta, si de faptul ca lumea iti reproseaza ca esti imatura - nu-ti fa probleme. Dupa parerea mea e mult mai bine sa-ti traiesti copilaria, sa te bucuri de ea cat mai ai ocazia. Este un lucru foarte frumos! Ei bine, acum, daca-mi dai voie, mi-ar placea sa te cunoasc mai bine. Si eu sunt o fire destul de copilaroasa, asa ca cine stie, poate mai avem si alte lucuri in comun. Ce spui?

1. Din cate stiu azi a fost proba la Lb. Romana. Cum ti s-a parut?
2. Vad ca esti pasionata de fotografie. Ce preferi sa fotografiezi? Animale, copii, portrete, peisaje?
3. M-ai ai si alte pasiuni? Cum ar fi pictura, sau desenul grafic..
4. Ce gen de muzica asculti?
5. O carte favorita? Un autor favorit?

Oh, ca sa nu uit. De data asta am sa va atentionez doar, insa, pe viitor, incercati sa evitati posturile tip spamm (care au mai putin de 3 randuri). Nu vreau sa ajungem la discutii gen chat pe aici, ok? ^^

Cam asta a fost. Astept raspunsurile tale. Have fun, Kisses *mwah* !
[Imagine: dh4h3a.png]

~.~
„Nu poti cunoaste cu adevarat decat ceea ce renunti a stapani.”

#7
Buna FreeToLove.
1.Pai ce pot sa spun?Mie una mi s-a parut destul de dificil azi desi multi ziceau ca e ok.Important e ca acum,din cate cred eu,m-am descurcat.
2.Eu prefer portretele ca ramura a fotografiei.Am incercat si peisaje,macro si chiar copii insa tot la portretele mele am ramas.
3.Am in familie pictori si m-am nimerit si eu cu darul asta dar nu intocmai cu pictura ci cu schitarea in creion.Dar de un an nu am mai desenat si trag de mine in fiecare zi sa ma reapuc dar...Mai am si o chitara la care cantam dar e aceeasi poveste precum desenul.
4.Aici e complicat ca ascult cam detoate.In special drum n bass si in acelasi timp metal agresiv.Stiu,ciudat.
5.De citit am mai rar chef.Nu am un autor favorit dar imi plac cartile de tip Mystery.
Well,Mersi,din nou,pentru primire Smile
[Imagine: 15s6jdk.jpg]
~However long the night, the dawn will break.~

#8
So...welcome.I'm happy ca inca animezupul ramane in inimile tuturor.As avea cateva intrebari,dar inainte de toate...am auzit ca ai dat Bac-ul.Dupa cum au zis la televozor au aparut perle de genul : "Cratima ERODEAZA o vocala'" sau "Cratima uneste si desparte in acelasi timp".Eu nu prea am incredere in televiziune.So...spune-mi adevarul crud !(sa nu fie murat.Il vreau crud !)
Intrebarile :
1.Ai cont pe vreun site gen desenatori sau ratemydrawings ? Asa ti-am putea vedea desenele.AAA! Si sa continui sa faci poze.Ceva imi spune ca o sa ai succes cu astea(sau e doar stomacul meu...?)
2.Ai mai multe pasiuni.So...esti o fire mai visatoare (n-o spun eu.o spune horoscopul 19 ) Deci ce crezi despre natura si animale ?
Care este cel mai puternic contrast pentru tine (contrastele difera de la un om la altul.la fel si opinia)
3.Unde ai prefera sa-ti petreci vacantza si unde te-ai putea inspira cel mai mult ?Care este locul din lume cel mai apropiat de inima ta ???
4.Chitara este clasica sau electrica ?Te relaxezi cand canti ? Ai vreo piesa preferata ?
5.Let's talk about something more important : What about cookies ?Do you like cookies ?
6. DAca ai picta un tablou,ce culori ai alege?ce culori te-ar reprezenta?si ce ar fi in tabloul respectiv(ceva ce sa te reprezinte). Good Question !
7. What about movies ? Horror, comedy or...
8.Crezi in Feng-Shui(sau shuy sau cum se scrie) ?
9. Ai prieteni?Daca nu...ZUP iti sta la dispozitie(doamne...parca am ajuns sa fac reclama la site.Imi sunteti datori cu totii !!!!!!Am pus o vorba buna de fiecare data despre acest site.)
So.....Welcome to ... Heaven.we have chocolate theards and hotel theards and we talk a lot about hawaii.Do you like Hawaii?If you wanna lose control ... come to the new ZUP.
[Imagine: ItachiSig.jpg]






#9
Salut^^. Bine-ai revenit pe Zup! Nu prea le am cu introducerile, dar intelegi ideea. Acuuum, intrebari.
1. Un cont de deviantart ceva, ne dai si noua? (sa nu-mi spui ca n-ai, te rog!)
2. Mm, ai talent la desen.. Ce-ti place-n general sa desenezi? La anime te bagi?
3. Ai facut cursuri de
6. Ce genuri anime-ti plac? *stiu ca-i formulat cam ciudat, dar sper ca-ntelegi ideea*
7. Ce vrei sa te faci? *cand cresti mare, nu ca n-ai fiSmile*
Cam ataaat. Pa-paaa! hugdesen sau ceva de genul? Dar de chitara?
4. Trupe preferate?
5. Ai frati/surori? Daca da, te-ntelegi bine cu el/ea/ei/ele?

#10
Mykoto:
1.Nu am niciun site sau ceva legat de desene ca m-am axat mai mult pe fotografie.
2.Iubesc natura si animalele.Iubesc cateii!Iar natura este singurul loc unde ma simt ca acasa,fiind crescuta la munte dar mai tarziu m-am mutat la oras si nu-mi place deloc!
3.Este cam complicat cu vacanta asta ca astept sa treaca bacul si nu cred ca voi avea prea mult timp sa petrec.Desi nu am fost niciodata in Venetia,iubesc orasul ala.
4.Este clasica chitara si imi place extrem de mult Andy McKee cum canta la chitara.
5.Of course i like cookies!!!Who doesn't?!
6.Cum spuneam nu sunt cu pictura ci cu desenele in creion dar cred ca as alege culori sterse nu foarte aprinse.As alege probabil un peisaj de munte pe timp de vara.
7.Cat despre filme...Depinde de starea mea.Orice inafara de actiuni.
8.Feng-shui?Nu.
Troffixx:
1.Sigur ca am. http://cafeauvanilla.deviantart.com/
2.Pai cu asta am inceput.Cu anime dar apoi m-am bagat la chestii mai realiste.
3.Nu am facut cursuri.Cu chitara am exersat cu un prieten,cam asa am invatat.
4.Nu am trupe preferate.
5.Da am un frate si pot sa spun ca nici macar nu interactionam desi stam in aceeasi camera.
Mersi pentru intrebari!*Kisses*Smile
[Imagine: 15s6jdk.jpg]
~However long the night, the dawn will break.~



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.473 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)