Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare AnimeZup

#1
Pai sa incepem cu inceputul nu?

Ma numes Valentin dar prietenii ma strica Vali (oricum e alegerea lor) sunt cam mic (ce sa faci asta e 21 ) nascut in 97 adica am 14 ani buletin facut(mandru de el) din pacate abea acum intru a 8-a (3 ani de gradinita deloc frumos).

Anime-ul preferat este Bleach binenteles toate sunt frumoase dar Bleach imi cam face cu ochiul.

Acum sa va zic starea mea: fericit mai tot timpul... prietenos,dupa cum imi zic prietenii sunt un amic bun nu ii las la greu Smile,intotdeauna bucuros sa cunosc oameni.

Ce sa mai zic...sunt de treaba stiti cum se zice "Sunt bun dar si nebun cateodata".Nu sunt genu laudaros si nasol ca m-am cam laudat mai sus(Imi pare rau Smile )

Si cam atat.Acum daca mai vreti detalii ma cautati pe messenger.Eu sunt bucuros sa va cunosc si deasemenea bucuros sa ma aflu aici.Sper sa ne intelegem bine si sa nu produc nici o dauna Smile.

#2
Bine ai venit pe Animezup, DeLLsOnE!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună! Bun venit pe AnimeZup! x]
Sper să îţi faci mulţi prieteni, să te faci repede cunoscut pe forum şi să te simţi bine.

Desenezi/Scrii?
Lucrezi în PhotoShop?
Cartea/Autorul preferat?
Ce genuri de muzică asculţi?

That's all for the moment. xD Îţi urez o şedere plăcută şi cât mai îndelungată pe forum.
Welcome again, happy posting without spam and have fun! xD

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#4
Welcome pe forum, Valentin! ^_^ Sper sa-ti faci prieteni repede si sa fii activ! So...Am si eu cateva intrebari:
1) Ce gen de muzica asculti? Trupe preferate?
2) Filmul preferat?
3) In afara de Bleach, ce alte animeuri ti-au mai placut?
Have fun! :bye:
[Imagine: AnimeGirlSigV22.png]
[Imagine: 830089ew0r4hg5kr.gif]
-Cand, in sfarsit, gasim ceea ce am cautat in intuneric, aproape intotdeauna constatam ca era chiar asta. Intunericul.
C.G. Reinhart

#5
***Ang.***
Multumesc Ang. Smile Pai sa zicem ca desenez... dar doar daca am de facut pt cineva important pt mine.

De scris nu scriu.

Nu le am cu photoshop cam deloc...XD Cartea care mi-a placut cel mai mult a fost aventurile si memoriile lui Sherlock Holmes ( :X ).

Nu am un autor preferat... pt ca fiecare autor este specializat in ceva...in drama in fericire etc... .

Cand vine vorba de genul de muzica ascult cam tot felul de muzica...(Rock,Hip-hip,Rap,Disco,Dance).A da am uitat sa zic ca sunt anti manele 4

***KathVonte***

Dupa cum am zis mai sus "Cand vine vorba de genul de muzica ascult cam tot felul de muzica...(Rock,Hip-hip,Rap,Disco,Dance)"

Pai sa zicem Three days grace,Metallica,Skillet.Cam asta ar fi la rock.In rest imi place Puya,B.U.G. Mafia iar in rest imi place aproape tot felul de melodii Smile

Pai filmu romanesc preferat ar fi Nea Marin Miliardar dar asa un film preferat ar fi...The marine 4(asta e numai unu din ele)

Pai Naruto,DB/Z/GT,Yu-yu-hakusho si mai erau cateva gen romantice XD dar nu le stiu numele

P.S: Am uitat sa adaug sus in prezetare ca sunt genu mai pasator... imi pasa de cei din jur si na... cam atat

#6
Bine ai venit pe aici. Sper sa te distrezi si sa-ti faci prieteni.
Am si eu cateva intrebari.
1. De unde esti?
2. Cum ai descoperit zup? xD
3. Citesti manga?
That's all. Have fun!
[Imagine: baru.png]
We touch I feel a rush, we clutch it isn't much
But it's enough to make me wonder whats in store for us
It's lust, it's torturous, you must be a sorceress
'Cause you just, did the impossible, gained my trust
Don't play games it'll be dangerous if you fu*k me over
'Cause if I get burnt imma show you what it's like to hurt
'Cause I been treated like dirt before you
And love is "evol", spell it backwards I'll show you

Nobody knows me I'm cold walk down this road all alone
It's no one's fault but my own, it's the path I've chosen to go


Don't click! Dangerous!

#7
1. Sunt din C-TA loc. Lumina
2. Mi-a zis un prieten de el
3. Da am citit cateva

#8
Salut, Vali. Bine ai venit pe animezup. Sper să te simţi bine aici şi tot tacâmul. I like your name, always have. It's a nice one.
14 ani? long way to go. Ce se mai dă acum întra 8a? I mean, capacitate, ce fel de examen and stuffs? sau încă se fac experimente? -.-"
Ce zodie eÅŸti?


See you around. Have fun.

#9
Bună Vali. Bine ai venit printre noi! Eu una sper să te simţi bine ţi să te acomodezi cât mai repede. Nu prea am întrebări ..doar una micuţăăă..
Care este personajul tău preferat din Bleach?4.
În fine.. Distracţie plăcuta si să şti că eu una te-am primit cu braţele deschisehug.
Încă odata bine ai venit!smile
[Imagine: 7bt5.th.jpg][Imagine: 7ytg.jpg][Imagine: sdfsdfsdfsdfsi.th.jpg][Imagine: 567657.jpg]









#10
Hei, bun venit. Nu eşti miiic, stai liniştit!:]] Am avut şi eu un coleg pe care îl cheamă Vali, eh, nu cred că contează asta.
So..nu ştiu, întrebări nu am, sincer nu am nici ideei, deci îmi rămâne să-ţi urez şedere şi distracţie plăcută!

*Hugs`*
.
Where is the love?
[Imagine: 14uuh6x.gif]
Does love have a reason?



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.468 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth
  Salutare Animezup NovaShot 9 3.484 19-04-2011, 01:31 PM
Ultimul răspuns: NovaShot
  Salutare AnimeZup Clau cu u 15 6.135 08-11-2010, 03:49 PM
Ultimul răspuns: Tan


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)