Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare

#1
Salutare tuturor.
O scurta descriere despre mine:
Numele meu este Dragos, sunt din Oradea, iar in materie de anime-uri, favoritul nr.1 este Death Note, ca pe locul 2 sa fie Naruto Shippuden.
Sunt proprietarul unui blog de desene vechi si anime-uri (doar de o saptamana e facut, acuma ma ocup sa adaug seriale cat mai multe pe el ).
Ce pot sa va spun, va astept pe el cand va fi gata! ^_^

Numai bine!

#2
Bine ai venit pe Animezup, PuncT4Romania!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi! Citeste-mi semnatura too!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Pare bine de cunostinta, Dragos, eu sunt Cristian si ma bucur ca ai ales sa iti faci un cont pe forumul nostru, avem nevoie de oameni pasionati de promovarea anime-urile asemenea tie. Death Note am urmarit si eu pana la episodul 20 or something, insa momentan e pus pe on hold nu pentru ca nu mi-a placut, departe de asta, ba din contra, chiar mi s-a parut unul dintre anime-urile excelente, ci pentru ca la vremea aceea ma pregateam pentru BAC si nu prea reuseam sa imi gasesc timp sa ma tin de anime-uri, iar dupa am cam uitat de el si am inceput altele, dar sunt sigur ca o sa il termin candva. In alta ordine de idei, chiar mi se pare interesanta ideea ta cu blog-ul, sper sa ai succes cu el si pe viitor, daca vorbesti cu vreun admin aici am putea face si un parteneriat de care ambele parti sa beneficieze, asa ca inainte de a-ti face reclama la el aici, iti sugerez sa lasi un mesaj "roscatilor" pentru aprobare, altfel orice tentativa va fi stearsa, just so you know.

Intrebari: Cum ai dat de forumul nostru? Ai fost la vreun Otaku sau Nijikon pana acum? Cu ce personaj anime crezi ca te asemeni (dpdv al personalitatii) in opinia ta?

Distractie placuta si spor la postat.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

#4
Oww hey salut si bine ai venit pe Animezup. Sper sa te distrezi si sa ai parte de cat mai multi prieteni. Si acum revenind intrebarile mele intrebatoare sunt care este personajul tau preferrat din Death Note si de ce? Si daca ar fi sa faci cosplay cu un personaj cu cine ar fi?

Anyway daca mai imi vin idei trasnite te anunt asa ca spor la postat 4
[Imagine: tumblr_mra5mj78VK1seq1xdo1_500.gif]
Please tell me why!
Am I a savior, meant to save us all?
The people cry!
They want an end
A curtain call!

#5
Salutarea, Dragos ..
Bun venit pe zup! Sper sa te simti bine aici la noi.. Suntem awesome, Ro, cred ca este cel mai awesome de aici, dar in fine
Awwwwww~ Ti-ai facut un blog, ce fain! In caz ca nu-ti mai vin idei de ce animeri sa pui, aici la noi ai sa gasesti destule~ plus, poate sunt unele la care nu te-ai uitat.

Intrebari!

1.Iti place ciocolata?
2.Anotimpul preferat?
3.Ce muzica asculti? (ceva exemple, mai ales melodiile preferate)
4.Daca te-ai trezi maine dimineata fiind fata, ce ai face prima data?

Pam-pam si cam atat!
Distractie placuta
[Imagine: a17504639be4b10d04424d855865eb53.gif][Imagine: A5D0F5D61805ED04AAC6EC72A0549F025BF7966A]
”Know that the only people you can save like that are the ones that survive.”


#6
Salutare, bine ai venit pe aici, sper sa ai o sedere placuta!

Care a fost primul tau contact cu lumea anime?
[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.362 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)