Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare!

#1
Salut.

Sunt Cersei si ma uit la anime. (si asta suna cand mi-as face prezentarea la AA)

Recunosc ca am luat o pauza destul de mare de la privit anime si citit manga. Nu pot sa spun ca sunt o cunoscatoare in domeniu, din contra, sunt aici ca sa mai fur una alta informatii si recomandari de la voi. 3
Anime-ul meu preferat so far este Hellsing (this is the real shit! bad ass vampires) si manga mea preferata e Girlfriends. (i have a soft spot for yuri/shoujo ai)

Alte informatii despre mine, am douazeci de ani, sunt in zodia gemeni, am o pisica si doi catei, ascult rock fm pentru ca mi-e lene sa-mi ordonez muzica din calculator, desenez, pictez si stiu photoshop, imi place sa gatesc, cartea mea preferata e Viata pe un peron.


Daca vreti sa stiti ceva anume si eu n-am mentinonat in prezentarea de mai sus, feel free to ask.

#2
Bine ai venit pe Animezup, Cersei!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya ^.^ Si eu sunt gemeni si ma bucur sa te cunosc. Cateva intrari:

-Iti place genul yaoi?
-But 9gag?

Well, cam atat. Sper sa ai o sedere placuta aici si sa te distrezi si intelegi cu cei pe forum.

Psycho XD

#4
Nu ii place genul yaoi din cate imi aduc eu aminte, Psycho xD, nu-i asa, tweenie 5?

Ha ha, bine ai revenit hug si ne pare bine ca te-am corupt sa revii pe forumuri. Te las sa fi incognito momentan, asa, doar de distractie, sa se gandeasca lumea la cine esti.

Si ca prima recomandare, te stresez in continuare sa te uiti la Game of thrones <3. You know the forum, so dafuq am I supposed to say now 21?
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#5
Nu ma dau in vant dupa yaoi. Am vazut la un moment dat doi tipi sarutandu-se in camin and i thought they were really cute, dar nu suficient cat sa ma determine sa ma uit la yaoi.

cat despre 9gag, yep, mare fan 15 cred ca avatarul meu spune destule.

Iar cu identitatea mea secreta... singurul motiv pentru care folosesc contul asta e faptul ca nu-l mai pot accesa pe cel vechi, and trust me i have tried. Smile Daca are cineva chef sa faca pe detectivul privat si sa investigheze, o sa fie fun.

thanks for the warm welcome, Pyscho and Lia! hug
extra hugz for Lia <3

#6
F**k yea! Welcome,sa stai cat mai mult si sa-ti pierzi timpul frumos pe aici..
Ca umplutura si umpica curiozitate:
Fructele preferate??
Ce crezi despre cosplay??
Ce parere ai despre fic-uri in general (i rly want a answer)
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#7
La la la, am venit doar ca sa iti dau hugul inapoi hug. Si sa mai impartasesti ceva cu noi, mare parte care te stim oricum, sunt curioasa ce o sa zica Aly 24.

1. Ce imi gatesti cand ne vedem iar?
2. Nu-i asa ca ne apucam de RPG 21?
3. Alegi si tu genul pentru concurs?
4. Asa, tot uit, sa iti dau linkurile alea.
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#8
Piersicile.

Ii admir pe cei care dau dovada de atata dedicare incat sa depuna efortul de a-si face un costum, sau sa dea banii pentru a-si lua unul. Una peste alta, daca's costumele ca lumea si cosplayerii nu arata asa: http://9gag.com/gag/2043342 imi face placere sa ma holbez la ei/ele. (in special ele. In special la cosplayerul Enma Ai de acum doi ani de la Otaku. She was kinda hot.)

Ficuri as in Fan Fiction?
Eu nu scriu. I used to, pe vremuri, dar am renuntat cand mi-am dat seama cat de varza sunt. Si nah, cred ca oricine are dreptul sa scrie si sa-si faca oricate fantezii vrea, insa in momentul in care le expune pe internet trebuie sa fie capabil sa si suporte consecintele (i meant sa suporte sa ii fie criticata aspru munca).


@Lia

1. Prajitura speciala cu Nutella
2. Daaaa!
3. Daaaaaaa!
4. Daaaaaaaaaaa! (primite in momentul redactarii 4)



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.363 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)