Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare ^^

#1
Numele meu este cristina (imi place sa fie scris cu K) sunt din Prahova si am 18 ani.am fost oarecum indecisa dak sa imi deschid sau nu cont aici de teama sa nu fiu prea "batrana".frecventam astfel de forumuri acum vreo 2 ani si cred k le duc lipsa. Zuppy11
revenind la subiect...sunt o fire mai retrasa si nu imi place sa vorbesc mult dar imi veti simti prezenta pe aici Promit! Zuppy07
mai pe scurt as putea spune ca sunt: zodia varsator, iubitoare de anime, de muzica, japonia Smile
e cam tot ce imi vine in minte momentan.dak mai este ceva ce am omis intrebati Zuppy05

#2
Bine ai venit pe Animezup, Karina!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
bine-ai venit Karina ... Cristina 4 ... sper sa te distrezi aici ... nu-ti face griji yo am 20 de ani si nu sunt prea mare 21 ... avem si mai mari cu noi ....
hmmm cateva intrebari 4

1. ce culoare-ti place ?
2. citesti manga?
3. ce manga-ti place?
4. anime preferat?
5. cum e vremea-n prahova?
6. ce animale-ti place?
7. de ce sa fii o persona retrasa cand viatza e asa de frumoasa 4?
8. ai frati sau surori?
9. care-i cel mai mare vis al tau?

app nu uita sa treci pe la reguli ... bine-ai venit si bafta la zupping 4
Cea mai inversunata lupta este cu tine insuti. Te afli in ambele tabere.(Voltaire)

de aceea

Un lucru il putem vedea clar si plastic numai daca are umbre si penumbre: moartea este umbra care da plasticitate vietii.(Lucian Blaga)

si de mentionat ca ...

Nu iubesti o femeie pentru ca este frumoasa ... ci este frumoasa pentru ca o iubesti tu ...

#4
Buna!Numele meu este Oana .. si imi place sa fie scris "Wanna " 71..am 14 ani fara 2 luni71 si sunt din Buzau.Si nu-ti face griji ca ai fi "batrana " pentru acest forum!Sunt persoane aici si de 18,19 20 si ceva de ani .Mult succes in ceea ce vei face !Mi-a parut bine .!Pa pa
● ● Iubesc si voi fi iubita ● ● Imi voi dorii ● ● Voi castiga si voi pierde● ● Voi visa si visele ajung realitate● ● Imi iubesc prietenii ● ●
:love:
● ●Unde e Momo?:blink:
● ●Snowy and Love_neji_Forever .. Me too 71● ●
:bye:
[Imagine: ajvtw3.png]

#5
Hello~Bine ai venit pe animezup ^^~aa si nu iti fa griji~suntem aproape de varsta.. dar sunt alte pers mult mai in varsta pe acest site (:
Cateva intrebari xD
1)Ce anotimp iti place?
2)Iti plac Yuri sau Yaoi?
3)Mancarea preferata?
4)Practici vreun sport?
5)Care e cel mai infricosator film pe care l-ai vazut?
6)Iti plac serialele coreene?Care?
7)Ce gen de muzica asculti?
8)Melodiile preferate?
9)Cartiile preferate?
10)Ce clasa esti?ce profil?

As avea mai multe! Dar las si pe ceilalti sa te mai intrebe :3~ Have Fun ^.^

#6
Nu conteaza varsta cat timp ai acelasi lucru in comun cu noi: animeurile.
Intrebari au fost zise.
Ce rost ar mai avea sa pun si eu altele?
Bun venit !
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#7
oo da Smile o sa am de lucru

pt Clau multumesc pt primire
culoarea preferata ... um...cred k un mov foarte aprins
manga citesc cam tot ce prind pe net in special cele de dragoste...lucram acum un an sa fac una a mea dar am reunutat.e undeva intr-un sertar poate o continui intro vacanta
anime preferat 4 NARUTO
vreme buna la noi ca in restul romaniei presupun
singura la parinti dar mama s-a recasatorit si...am 2 frati mai mari pe care insa nu ii vad decat in vacante Zuppy05 mie dor de ei...
cel mai mare vis....cel mai mare vis...Zuppy10 Japonia 65 tre sa ajung acolo neaparat

Adina04
1.anotimp preferat : Iarna :cold:
2.yaoi da :perv:
3.mancare preferata Pizza
4.sportui nui chiar hobbyul meu batut
5.tom si jerry?:ha2glumesc) cred k ...SAW...a fost mai mult decat pot duce:dead:
6.mai degraba filmele coreene...am vazut cateva...seriale nu
7.pop,rock...si am un prieten care ma cam da pe house si incepe sa imi placa :??
8.multe...
9...aici am mult de scris...ar fi cam asa:
twilight1,2,3,4...jurnalele vampirilor 1,2,3,4...si...academia vampirilor1,2,3...dak va treziti muscati sa stiti de la cine e :yes::yes:
10.clas12,tehnician in turism

si multumiri tuturor celor ce mi-au urat bun venit :love:

#8
Tu chiar ai 18 ani?
Ai auzit de scris corect?
Si mai treci si tu pe la regulament.
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#9
Mda...Am 18 ani si am citi si regulamentul in caz ca sunt schimbari si nu cred ca am gresit cu nimic.Nu scrie nicaieri ca trebuie neaparat sa scriu asa, a fost un post lung asa ca nu cred ca am depasit limita de emoticoane, si din cate inteleg nu am voie sa pun linkuri de promovare...nu mi se pare ca am facut vre-o promovare cu acea muzica.
Daca tu scri cu litera mare, punctulete, virgulite, liniute nu inseamna ca toata lumea este obligata sa faca lafel.

In schimb...tu ai fost cel care a cam incalcat regulamentul:
05. Nu criticati gramatica celorlalti utilizatori intr-un mod rautacios.
07. Criticile sunt permise dar sa-si pastreze decenta, politetea si bunul simt.

Sper ca acum esti multumit...

P.S: O sa modific totusi si linkurile.

#10
Daca tu esti batrana, noi ce sa mai zicem la 20,21,24 de ani? 24
Bine ai venit hug distractie placuta! Imi place descrierea ta. Si eu ador Japonia 8 de fapt, cred ca majoritatea de aici adora Japonia 21)
[Imagine: mboi6o.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.546 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)