Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salutare

#1
Salut. Sunt Andreea [ spuneţi-mi Andreiu ] . Am 12 ani şi jumătate , sunt din Oneşti , judeţul Bacău , na . Mai dau din când în când pe la Constanţa la nişte rude .

Îmi place la nebunie Twilight , îmi plac lucrurile ciudate , inclusiv fenomenele paranormale . Sunt o persoană foarte aeriană , dar asta nu-i problemă .

Primul anime care mi-a distras atenţia şi m-a făcut să ador este , a fost şi rămâne KKJ şi poate şi Naruto . Grafica şi povestea în sine m-au cucerit .

Şi cam atât . Întrebări ? Zuppy04
A little bit of heaven , and a little bit of hell .

Zuppy03

#2
Bine ai venit pe Animezup, Măndica!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bună ziua Andreea ! Aşa am să îţi zic ^_____^ . Ai doişpe ani ? Pari mult mai matură în reply-urile tale, dar mă rog. Vii pe la Constanţa ? Ce părere ai despre oraşul în sine xD ? Îţi place ciocolata ? Dar verdele ? Care e personajul tău prefereat din Naruto ? Ce părere ai de Gaara ? X: Şii atât. Să ne mai vedem/citim/ auzim pă aiciea şi să îţi faci prieteni printre care şi eu, sper. Hugiis 105. * Stopaberaţion *
[Imagine: guitargirlsignature.png]
Mulţumesc Alysu : o3

- eÅŸti piraat?
- nu supă la plic : ))

#4
Vii pe la Constanţa ?
- Vin uneori în vizită , prin vacanţe mai ales . Vara asta o să merg .

Ce părere ai despre oraşul în sine xD ?
- E foarte frumos şi ...foarte mare, în comparaţie cu Oneştiul.

ÃŽÅ£i place ciocolata ?
- O ador. Şi seminţele , desigur.

Dar verdele ?
- Desigur . Ador culoarea asta .

Care e personajul tău prefereat din Naruto ?
- Sasuke . Dă impresia aia de veşnic Bad boy :X

Ce părere ai de Gaara ?
- ÃŽmi place grafica lui 9
A little bit of heaven , and a little bit of hell .

Zuppy03



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.528 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)