Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salutare
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Salut. Sunt Andreea [ spuneţi-mi Andreiu ] . Am 12 ani şi jumătate , sunt din Oneşti , judeţul Bacău , na . Mai dau din când în când pe la Constanţa la nişte rude .

Îmi place la nebunie Twilight , îmi plac lucrurile ciudate , inclusiv fenomenele paranormale . Sunt o persoană foarte aeriană , dar asta nu-i problemă .

Primul anime care mi-a distras atenţia şi m-a făcut să ador este , a fost şi rămâne KKJ şi poate şi Naruto . Grafica şi povestea în sine m-au cucerit .

Şi cam atât . Întrebări ? Zuppy04
Bine ai venit pe Animezup, Măndica!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Bună ziua Andreea ! Aşa am să îţi zic ^_____^ . Ai doişpe ani ? Pari mult mai matură în reply-urile tale, dar mă rog. Vii pe la Constanţa ? Ce părere ai despre oraşul în sine xD ? Îţi place ciocolata ? Dar verdele ? Care e personajul tău prefereat din Naruto ? Ce părere ai de Gaara ? X: Şii atât. Să ne mai vedem/citim/ auzim pă aiciea şi să îţi faci prieteni printre care şi eu, sper. Hugiis 105. * Stopaberaţion *
Vii pe la Constanţa ?
- Vin uneori în vizită , prin vacanţe mai ales . Vara asta o să merg .

Ce părere ai despre oraşul în sine xD ?
- E foarte frumos şi ...foarte mare, în comparaţie cu Oneştiul.

ÃŽÅ£i place ciocolata ?
- O ador. Şi seminţele , desigur.

Dar verdele ?
- Desigur . Ador culoarea asta .

Care e personajul tău prefereat din Naruto ?
- Sasuke . Dă impresia aia de veşnic Bad boy :X

Ce părere ai de Gaara ?
- ÃŽmi place grafica lui 9