Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Saluta lume

#1
Salut la toata lumea , numele mau este Elena , dar totii prietenii imi zic Elyy , am 13 ani si sunt din Constanta . Si acum cateceva despre mine , pai imi place sa ma plimb sa ascult muzica sa desenez , sa citesc sau sa scriu ficuri , ador sa-mi fac prieteni , urasc persoanele false si prefacute ,
in general sunt o fire calma si glumeata dar daka cineva ma calca pe coada atunci imi scot cornitele . Culoarile mea preferate sunt movul , roz si negrul iar serialul meu de anime preferat este Naruto Shippuuden .

Cam atat dak aveti si alte intrebari , voi fi bucuroasa sa va raspund la ele .

O zi frumoasa .

#2
Bine ai venit pe Animezup, Elyy!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hey elyy, bun venit pe zup
Am si eu niste intrebari daca nu te superi.
let's see "?
1.Ce zodie esti?
2.Ce carti ai citit sau citesti?
3.Iti place ciocolata?
4.Ce muzica asculti?
5.Ne vei onora cu vre'un fic ?
6.Vrei sa fim prietene?
Cam atat sper sa nu fi fost prea indiscreta.:bye:
[Imagine: lt9.gif]

#4
Hey, tu, Elyy^^. Ăh, m-am gândit [ minune, Doamne ><"] să iţi urez un călduros" bun venit pe Zup, our biiiiiig, big rău, family. Eu sunt Kites şi sper că ne vom înţelege bine^^. Acum, Dăh: Marele Chestionar:
Fărst. Ai zis că scrii fic-uri15, ne vei uimi cu vreunul si p'aici? Shit. S-a mai întrebat ><".
Secănd. Tu de pe unde ai picat, mah dear? Cum aflăşi de our dear vulpiţo-kitty, Zuppy?15
Tărd. Ăăă, alte anime-uri urmăresti? Grea'ntrebare, grea, zău. M-am gândit mult la ea xD.

Său, have fun & happy posting ^w^!
[Imagine: hugmur.jpg]
'Căz te lăvesc, tu, genio, epico, huggo, culo, pervo and so on. Iu, twina mea. I don't care what ppl say, I do own iu. Hahs.

*realizează că twina ei apare ca o apariţie apariţională misterioasă.*





Mwhahihuhahahuahaihihihuahahahuhihihuahah


Monster me.

#5
Pai multumesc mult pentru primirea calduroasa , deci sa vedem :
Sunt zotia taur , in general citesc carti cu aventura sau mister , suspans , vamptri mai de toate , ieri am terminat de citit un volum din Joules Verne , si cred ca ma voi apuca de urmatorul in curand 21 sper , normal ca imi place ciocolata este unul din dulciurile mele preferate , muzica nu stiu ce sa va zic ascult mai de toate cu exceptia manelelor sau a muzici populare 21
La problema cu ficurile , da am si postat unul la sectiunea '' Naruto Fics '' pentru cei interesati ,prietene as fi bucuroasa sa fiu cu cu totii , desigura ca vreu ,cum am aflat de voi ? pai simplu , cautam niste videoclipuri sasusaku , dar uite peste ce am dat , peste forum , hmm , alte animeri daka urmaresc pai mi-a placut Kuroshitsuji , desii cam scurt , dar fuoare tare dupa parerea mea , Inuyasha , de curand m-am apucat si de Vampire Knight , si pana nu o sa le vad pe toate nu ma las 21

Va multumesc in o data pentru primirea calduroasa , si ne mai auzim sa mai bine zis citim 21

O seara frumoasa .:-*

#6
Bun venit <4> !
Sper sa te distrezi alaturi de noi pe animezup.
Intrebari :
1. Iti place Rozen Maiden?
2. Ai cont pe deviantArt sau minitokyo ?
Ja ne !
[Imagine: images?q=tbn:ANd9GcS01zy8m8SeBVZs5bp-eMS...rQLOe5hiNz]
[url] [Imagine: chibi_8577.gif]
Jumong, chibi-ul lui Dollydi [/url]

#7
Buna ! Din nou 71

Pai da imi place Rozen Maiden , forte mult , mersi ca mi-ai adus aminte
Nu pot sa cred ca l-am uitat , ce ametita sunt , cred ca de aseara ca am stat toata noaptea si m-am chinuit sa-mi fac cont , hehe 21 .
Din pacate nu am cont pe deviantArt si nici pe minitokyo , dar cred ca imi voi face curand..sper 3

Multumesc inca o data pentru primirea calduroasa :-*

#8
Hey salut!bye
Si eu sunt foarte foarte noua si azi am aflat k am cont paici. mi la facut o pr.
Ma rog....
Ai zis k iti plc sa desenezi deci ai pute sa ne dezvalui cateva capodopere? asta a fost first question
Second:ce trupe de muz iti plc?
And third,iti plc filmele horror?
A si Zuppy23 BUN VENIT!!! :bye:
"Moartea este singurul lucru, în zilele noastre, caruia nu-i poti supravietui.

Sa îti traiesti viata este ceva foarte rar. Majoritatea oamenilor doar exista."

Oscar Wilde



#9
Bunaa, imi pare bine bun venit aici multumesc pentru primire pupic

Sa vedem: Nu stiu daka vai posta prea curand niste desene, eu desenez de obicei alb-negru dar ma iau dupa niste imagini pentru ca nu am atata iamginatie ca sa fac eu un desen singura are ceva? de ce desenez alb-negru? simplu: o data am desenat in creion un desen cu Sebastian si Ciel la care cred ca m-am chinuit o saptamana daka nu mai mult si cand am vrut sa-l pictez am avut un mic accident cu apa, credeti-ma, nu vrei sa stiti21
Ce trupape imi plac pai : Shinn ,Cinema Bizarre , Tokio Hotel iar trupe romanesti pai , hmmm Simplu, Voltaj mai putin , si sunt cateva melodii si la Hi-q care imi plac in rest ascult Mecena, Teasta, Adda, Cumicu, Nane, Smiley si multi altii.
Filmele horror nici nu se mai pune problema , le ador mereu ma uit la ele .
Si de inteles cred ca ma voi intelege destul de bine cu toate 3
Va multumesc pentru tot pupic si o sa ne mai cititm 21 hai ca de data asta am zis bine21

#10
buna Elly si bun venit pe forum hug
pari foarte deschisaSmilesi draguta ,sper sa ne intelegemhug
intrebari39 au fost puse cam toate deci...
aaa ba da mi-au trecut acum cateva prin minte21
asculti si :
El Nino ?
Justus?
iti place fotografia?
cam atat spor la postatpupicpupicpupic
have funhug
[Imagine: n3w6eu.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  BioBoy va saluta! Andrei. 10 4.917 21-06-2011, 04:07 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Salutări ^.^ Nu sunt eu 9 2.700 20-03-2011, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Nu sunt eu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)