Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Saluta lume

#11
>:d< vaai multumesc mult pentru primirea calduroasa si complimente , si voi imi pareti foarte dragute si simpatice fetelor 8

Pai sa vedem :

Ascult si Justus si El Nino . Mai mult Justus , nu pot sa zic ca nu imi place si El Nino , dar ascult mai putin . Oricum in general trebuie sa exista cel putin o melodie de la fiecare cantaret\ata sau trupa care sa-mi placa, nu e niciun star ca sa zic asa , la care sa nu imi placa macar o melodie . Bine toate melodiile sunt frumoase dar depinde de gusturile fiecaruia acum 3 . Iar la forografie mai intrebi 3 ? Normal 8

#12
Buna Elly ! hug
Bun venit pe forum! Nu sunt eu tocmai noua pe aici, dar am zis sa dau si eu o fuga sa vad cine mai e nou! ^^ Ooo, iti place sa scrii fan ficuri. 15 Sper sa vad vreo capodopera de a ta cat de curand!
Umm, si acum ceva intrebari:
Iti plac AMV-urile?
Iti place sa desenezi?
Cate limbi straine cunosti?
Who cares if we will meetagain?

[Imagine: ao_no_exorcist_by_somini-d47i3rl.png]

It's obvious that we're not friends.

#13
Buna Evelyn , imi pare foerte bine sa te cunosc .
Da imi plac mult AMV-urile , cum am zis asa am dat de forum cautand AMV-uri :d .
De desenat nici nu se pune problema 8 de obicei desenez in creion alb-negru 3
Si la limbi straine , pai imi place franceza si stiu cat de cat sunt abia la inceput 3 ,o iota de engleza adik esentialul si vreau sa ma apuc si de italiana :d

Multumesc pentru primire sper sa fim prietenii cu totii >:d<8

#14
Buna Elyy aka Elena :]

Well, vreau sa incep intai cu cateva precizari:

~Ai voie sa scrii cu alta cu culoare cand vrei ceva sa accentuezi ceva important pentru tine si vrei sa arati si celorlalti. Iar marimea cu care sa scrii, o poti alege pe care doresti, doar sa fie setata de pe forum.

~ Nu se lasa space inainte de un semn de punctuatie, se lasa dupa.
De, exemplu:
Citat:Si acum cateceva despre mine , pai imi place sa ma plimb sa ascult muzica sa desenez , sa citesc sau sa scriu ficuri , ador sa-mi fac prieteni , urasc persoanele false si prefacute ...

Citat:Si acum cate ceva despre mine, pai imi place sa ma plimb sa ascult muzica sa desenez, sa citesc sau sa scriu ficuri, ador sa-mi fac prieteni, urasc persoanele false si prefacute ...
Se vede diferenta.^^

Datorita acestor precizari iti arati cat de bine cunosti lucrurile. Nu uita ca suntem pe forum si postul e fata noastra, dupa el multi isi fac impresie despre tine.

Si, revenind: Buna venit in comunitatea noastra !!!10, la ora asta nu am intrebari si sper, ca ne vom citi pe zup Smile.

Serket Hetyt ^^
[Imagine: aaaakip.jpg]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  BioBoy va saluta! Andrei. 10 4.915 21-06-2011, 04:07 PM
Ultimul răspuns: Yondaime
  Salutări ^.^ Nu sunt eu 9 2.700 20-03-2011, 03:20 PM
Ultimul răspuns: Nu sunt eu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)