Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut tuturor ! ^_^

#1
Bună tuturor ! Numele meu este Renata , dar mi se spune Rena [e ciudat , ştiu -.- ] . Aşa , păi mi-am făcut cont pe acest site fiind că ba batea o prietenă la cap..[ şi mamă e foarte inervant ] 21 Aşa , păi eu sunt o fire mai rebelă să spun aşa .. Ador rock-ul ! :X Păi , daca mai aveţi intrebări despre mine , vă rog , nu ezitaţi şi intrebaţi :X !
[Imagine: rainsrgd.gif]

ŧɧε ℓσ√ε ïş ℓïҡε ą şσŋɠ , γσų ƈąŋ'ŧ ∱σŗɠεŧ ïŧ .....

"(... ) đŗεąɱεđ σ∱ γσų- ï∱ γσų щσųℓđ ąþþεąŗ﹖ ŧσ ɱąҡε ɱγ ŋïɠɧŧş ∱ųℓℓ σ∱ ℓσ√ε, ąŋđ ąℓщąγş ɧσℓđ ɱε ŋεąŗ. ï щσŋđεŗ ï∱ ï ŧɧσųɠɧŧ σ∱ γσų- ï∱ γσų щσųℓđ ∱εεℓ ïŧ ïŋ γσųŗ şσųℓ﹖ ℓïҡε ŧщσ şþïŗïŧş ïŋ ŧɧε ųŋï√εŗşε, щɧσ ąℓщąγş şεεɱ ŧσ ҡŋσщ. ε√εŋ ï∱ ŧɧε şŧąŗş щεŋŧ ɓℓąƈҡ ąŋđ ŧɧε şųŋ щεŗε ŧσ şɧïŋε ŋσ ɱσŗε. ŧɧεγ ƈσųℓđ ∱ïŋđ ŧɧεïŗ щąγ ŧσ εąƈɧ σŧɧεŗ, ŋσ ɱąŧŧεŗ ɧσщ ∱ąŗ ŧɧε şɧσŗε. şą∱εℓγ ïŋ εąƈɧ σŧɧεŗ'ş ąŗɱş, ŧσ ɓïđ ŧɧε ŗεşŧ σ∱ ŧïɱε. ∱ïŋđïŋɠ εŧεŗŋąℓ ℓσ√ε şσ ɱąŋγ şεεҡ ŧσ ∱ïŋđ. ƈąŗïŋɠ ∱σŗ εąƈɧ σŧɧεŗ ŧɧŗσųɠɧ ŧɧε щσŗşŧ σ∱ şŧσŗɱş. ℓεąŋïŋɠ σŋ ŧɧε ąŗɱş σ∱ ℓσ√ε ąŋđ ŋε√εŗ ŋεεđ ąŋγɱσŗε. ŧɧïş ïş ɧσщ ï ∱εεℓ ∱σŗ γσų, ï'√ε ҡŋσщŋ ïŧ ąℓℓ ąℓσŋɠ. γσų ąŗε ɱγ σŋε ŧŗųε ℓσ√ε ɱγ щσŗℓđ.. ɱγ ɧεąŗŧ.. ɱγ şσųℓ﹗"

[Imagine: Damon-Elena-damon-and-elena-20071275-500-234.gif]

#2
Bine ai venit pe Animezup, Rena!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Heya Rena and welcome to zup ^^
Sper sa-ti faci multi prieteni, p-acolo poate intru si eu ;; ) si sa te distrezi. Stii tu alea alea despre reguli. Si acum vine asaltul de intrebari 21

1. Ai zis ca adori rock-ul. Ce trupa e favorita ta? Si ce melodie.
2. Unde stai?
3. Care-i anime-ul tau preferat?
4. Iti place sa citesti? Ce fel de carti? Ce carte mi-ai recomanda?
5. Citesti fic-uri? Candva o sa faci si tu unul?
6. Iti place sa desenezi?

Astept raspunsul de la intrebari : P
Daca vrei sa te ajut cu ceva, tre' doar sa ma intrebi.
Cya
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


#4
21 Mamă ce asalt ! :X Apropo , mai mult ca sigur vei fi sisu' meu ;p . Aşa să incepem...

The answers ..

1. Păi Evansecene , iar cântecele mele favorile sunt [ am două 21 ] Going Under şi You .
2.Locuiesc în Cluj-Napoca 21
3.Naruto for sure
4.Da! Ador cititul :X . Păi , îmi place să citesc cărţi de mister , cu esenţă de crima 21 . Păi ...hmm , ţi-aş recomanda săciteşti "Camera Galbenă "
5.Da , citesc , normal 21 Păi , da , aş vrea să fac şi eu unul .
6. Desenul şi cântatul sunt menirea mea in viaţa 10 :X

Sper să fim prietene ! :bv:
[Imagine: rainsrgd.gif]

ŧɧε ℓσ√ε ïş ℓïҡε ą şσŋɠ , γσų ƈąŋ'ŧ ∱σŗɠεŧ ïŧ .....

"(... ) đŗεąɱεđ σ∱ γσų- ï∱ γσų щσųℓđ ąþþεąŗ﹖ ŧσ ɱąҡε ɱγ ŋïɠɧŧş ∱ųℓℓ σ∱ ℓσ√ε, ąŋđ ąℓщąγş ɧσℓđ ɱε ŋεąŗ. ï щσŋđεŗ ï∱ ï ŧɧσųɠɧŧ σ∱ γσų- ï∱ γσų щσųℓđ ∱εεℓ ïŧ ïŋ γσųŗ şσųℓ﹖ ℓïҡε ŧщσ şþïŗïŧş ïŋ ŧɧε ųŋï√εŗşε, щɧσ ąℓщąγş şεεɱ ŧσ ҡŋσщ. ε√εŋ ï∱ ŧɧε şŧąŗş щεŋŧ ɓℓąƈҡ ąŋđ ŧɧε şųŋ щεŗε ŧσ şɧïŋε ŋσ ɱσŗε. ŧɧεγ ƈσųℓđ ∱ïŋđ ŧɧεïŗ щąγ ŧσ εąƈɧ σŧɧεŗ, ŋσ ɱąŧŧεŗ ɧσщ ∱ąŗ ŧɧε şɧσŗε. şą∱εℓγ ïŋ εąƈɧ σŧɧεŗ'ş ąŗɱş, ŧσ ɓïđ ŧɧε ŗεşŧ σ∱ ŧïɱε. ∱ïŋđïŋɠ εŧεŗŋąℓ ℓσ√ε şσ ɱąŋγ şεεҡ ŧσ ∱ïŋđ. ƈąŗïŋɠ ∱σŗ εąƈɧ σŧɧεŗ ŧɧŗσųɠɧ ŧɧε щσŗşŧ σ∱ şŧσŗɱş. ℓεąŋïŋɠ σŋ ŧɧε ąŗɱş σ∱ ℓσ√ε ąŋđ ŋε√εŗ ŋεεđ ąŋγɱσŗε. ŧɧïş ïş ɧσщ ï ∱εεℓ ∱σŗ γσų, ï'√ε ҡŋσщŋ ïŧ ąℓℓ ąℓσŋɠ. γσų ąŗε ɱγ σŋε ŧŗųε ℓσ√ε ɱγ щσŗℓđ.. ɱγ ɧεąŗŧ.. ɱγ şσųℓ﹗"

[Imagine: Damon-Elena-damon-and-elena-20071275-500-234.gif]

#5
Heya Rena si bine ai venit pe forum ^^ Sper ca te vei distra si iti vei face multi prieteni, daca vrei pot sa fiu si eu una dintre acele persoane xD

So...questions time:
1.La ce liceu esti?Si daca inca nu esti la liceu, ce profil ai vrea sa urmezi?
2.Ce culoare au ochii tai?
3.Care e animalul tau preferat?
4.Care este anime'ul tau preferat?
5.Ce alte trupe rock iti mai plac?

So, that was all, at least for now ^^ Iti urez inca odata "Bun venit" si sper sa te distrezi. A da...si poate ne vom intalnii intr'o zi [eu stau pe langa Cluj-Napoca]
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#6
Păi ..21 sigur vei fi una din acele persoane :X..

Time for answering ^_^
1.Nu sunt încă la liceu , dar aş vrea să merg pe mate-info pentru că mama e profă ' de mate şi nah , soarta [ X_X ]
2.Ochii mei ?21 Haioasă întrebare , păi verzi ^_^
3. Câineleeee :X
4. Naruto , normal , e favoritul meu !
5. Păi Trading Yesterday , 3 Doors Down , Chris Daughtry . Dar nu ascult numai rock , mai multe genuri , doar că acesta este preferatul meu [ orice inafară de manele -.- ] .

Mulţumesc pentru întrebări , a fost o plăcere să pot răspunde la ele . :]] Păi , probabil că ne vom întâlni , cel puţin sper ^_^ . Wow , ce oameni de treabă sunt pe aici , acum îi mulţumesc prietenei mele care mi-a spus de acest site . Mă bucur să fiu aici ! :X
[Imagine: rainsrgd.gif]

ŧɧε ℓσ√ε ïş ℓïҡε ą şσŋɠ , γσų ƈąŋ'ŧ ∱σŗɠεŧ ïŧ .....

"(... ) đŗεąɱεđ σ∱ γσų- ï∱ γσų щσųℓđ ąþþεąŗ﹖ ŧσ ɱąҡε ɱγ ŋïɠɧŧş ∱ųℓℓ σ∱ ℓσ√ε, ąŋđ ąℓщąγş ɧσℓđ ɱε ŋεąŗ. ï щσŋđεŗ ï∱ ï ŧɧσųɠɧŧ σ∱ γσų- ï∱ γσų щσųℓđ ∱εεℓ ïŧ ïŋ γσųŗ şσųℓ﹖ ℓïҡε ŧщσ şþïŗïŧş ïŋ ŧɧε ųŋï√εŗşε, щɧσ ąℓщąγş şεεɱ ŧσ ҡŋσщ. ε√εŋ ï∱ ŧɧε şŧąŗş щεŋŧ ɓℓąƈҡ ąŋđ ŧɧε şųŋ щεŗε ŧσ şɧïŋε ŋσ ɱσŗε. ŧɧεγ ƈσųℓđ ∱ïŋđ ŧɧεïŗ щąγ ŧσ εąƈɧ σŧɧεŗ, ŋσ ɱąŧŧεŗ ɧσщ ∱ąŗ ŧɧε şɧσŗε. şą∱εℓγ ïŋ εąƈɧ σŧɧεŗ'ş ąŗɱş, ŧσ ɓïđ ŧɧε ŗεşŧ σ∱ ŧïɱε. ∱ïŋđïŋɠ εŧεŗŋąℓ ℓσ√ε şσ ɱąŋγ şεεҡ ŧσ ∱ïŋđ. ƈąŗïŋɠ ∱σŗ εąƈɧ σŧɧεŗ ŧɧŗσųɠɧ ŧɧε щσŗşŧ σ∱ şŧσŗɱş. ℓεąŋïŋɠ σŋ ŧɧε ąŗɱş σ∱ ℓσ√ε ąŋđ ŋε√εŗ ŋεεđ ąŋγɱσŗε. ŧɧïş ïş ɧσщ ï ∱εεℓ ∱σŗ γσų, ï'√ε ҡŋσщŋ ïŧ ąℓℓ ąℓσŋɠ. γσų ąŗε ɱγ σŋε ŧŗųε ℓσ√ε ɱγ щσŗℓđ.. ɱγ ɧεąŗŧ.. ɱγ şσųℓ﹗"

[Imagine: Damon-Elena-damon-and-elena-20071275-500-234.gif]

#7
Hellow Rena. Welcome here! I hope you'll make a lot of friends and you'll have fun!

Am văzut că repeţi "păi" , "aşa păi" . Nimic în legătură cu asta, doar că am remarcat şi mi s'a părut înteresant. : ))

Metal asculţi?
Ai spus că desenul şi cântatul sunt menirea ta în viaţă. O să postezi nişte desene?
Cânţi la vreun instrument sau canto?
Cartea/Autorul preferat?

That's all. Welcome again, happy posting and have fun!

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#8
Bună !

1. Ce fel de cărţi iti plac ? 21 Cam asta a fost tot , mai vb pe mess , Welcome here :X

MY FIC ะ PETALA RĂTĂCITĂ ะ
Dᵃᶜᵃ ᶰᵒʳᶤᶤ ᵛᵃʳˢᵃ ˡᵃᶜʳᶤᵐᶤ ˢᶤ ᶤᵘᵇᶤʳᵉᵃ ᶰ⁻ᵃ ᵗʳᵉᶜᵘᵗ, ᵖᵒᵃᵗᵉ ᵐᵃᶤ ᵃᵖᵃʳᵉ ᵒ ˢᵃᶰˢᵃ ˢᵃ ᵖᵒʳᶰᶤᵐ
De La-nceput ..!
Dʳᵃᵍᵒˢᵗᵉᵃ ᵉ ᵒ ˢᵃᵍᵉᵃᵗᵃ ᶜᵉ ᶤᵗᶤ ᶠᵃᶜᵉ ʳᵃᶰᶤ ᵈᵉ ᶠᵒᶜˑˑˑ ˢᵘᵖᵃʳᵃ ᶜᵉˡ ᶜᵉ ᶤᵘᵇᵉˢᵗᵉˑˑˑ ᶜᵉˡ ᶤᵘᵇᶤᵗ ᶤˢᶤ ᵇᵃᵗᵉ
Joc
Tʳᶤˢᵗᵉᵗᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ ᵒ ˡᵃᶜʳᶤᵐᵃ, ᵇᵘᶜᵘʳᶤᵃ ᶜᵘ ᵘᶰ ᶻᵃᵐᵇᵉᵗ, ᶤᵃʳ ᶠᵉʳᶤᶜᶤʳᵉᵃ ᵐᵉᵃ ᶤᶰᶜᵉᵖᵉ ᶜᵘ..
Tine

#9
21 Păi 24 Aşa păi 21 Scuzaţi-mă , chiar nu m-am putut abţine ^_^ . Apropo , nice obs ' .

Să începem cu răspunsurile n_n .

I . Păi , după cum am mai spus , ascult mai multe genuri de muzică . Şi da , chiar ascult Metal.
II. Da ! Chiar am să postez , imediat după ce-mi dau seama unde XD 21
III. Ambele ! Canto fac de la 4 ani , iar la intrumente , cânt doar la două . Pian & Chitară .
IV. Hm...grea întrebare , nu pot alege , asta e . Am prea multe favorite şi mi-ar lua jumatate de pagină să le inşir pe toate , aşa ca prefer să nu ^_^ . Însă autorul meu preferat e J.K. Rowling .

Mulţumesc mult pentru primire şi chiar îmi face plăcere să ma aflu aici . Apropo , mă poate ajuta cineva să postez câteva desene ? Aw , lasă , o intreb pe Penelope pe mess , că şi aşa , ea m-a batut la cap cu site-ul 21
[Imagine: rainsrgd.gif]

ŧɧε ℓσ√ε ïş ℓïҡε ą şσŋɠ , γσų ƈąŋ'ŧ ∱σŗɠεŧ ïŧ .....

"(... ) đŗεąɱεđ σ∱ γσų- ï∱ γσų щσųℓđ ąþþεąŗ﹖ ŧσ ɱąҡε ɱγ ŋïɠɧŧş ∱ųℓℓ σ∱ ℓσ√ε, ąŋđ ąℓщąγş ɧσℓđ ɱε ŋεąŗ. ï щσŋđεŗ ï∱ ï ŧɧσųɠɧŧ σ∱ γσų- ï∱ γσų щσųℓđ ∱εεℓ ïŧ ïŋ γσųŗ şσųℓ﹖ ℓïҡε ŧщσ şþïŗïŧş ïŋ ŧɧε ųŋï√εŗşε, щɧσ ąℓщąγş şεεɱ ŧσ ҡŋσщ. ε√εŋ ï∱ ŧɧε şŧąŗş щεŋŧ ɓℓąƈҡ ąŋđ ŧɧε şųŋ щεŗε ŧσ şɧïŋε ŋσ ɱσŗε. ŧɧεγ ƈσųℓđ ∱ïŋđ ŧɧεïŗ щąγ ŧσ εąƈɧ σŧɧεŗ, ŋσ ɱąŧŧεŗ ɧσщ ∱ąŗ ŧɧε şɧσŗε. şą∱εℓγ ïŋ εąƈɧ σŧɧεŗ'ş ąŗɱş, ŧσ ɓïđ ŧɧε ŗεşŧ σ∱ ŧïɱε. ∱ïŋđïŋɠ εŧεŗŋąℓ ℓσ√ε şσ ɱąŋγ şεεҡ ŧσ ∱ïŋđ. ƈąŗïŋɠ ∱σŗ εąƈɧ σŧɧεŗ ŧɧŗσųɠɧ ŧɧε щσŗşŧ σ∱ şŧσŗɱş. ℓεąŋïŋɠ σŋ ŧɧε ąŗɱş σ∱ ℓσ√ε ąŋđ ŋε√εŗ ŋεεđ ąŋγɱσŗε. ŧɧïş ïş ɧσщ ï ∱εεℓ ∱σŗ γσų, ï'√ε ҡŋσщŋ ïŧ ąℓℓ ąℓσŋɠ. γσų ąŗε ɱγ σŋε ŧŗųε ℓσ√ε ɱγ щσŗℓđ.. ɱγ ɧεąŗŧ.. ɱγ şσųℓ﹗"

[Imagine: Damon-Elena-damon-and-elena-20071275-500-234.gif]

#10
Salutare, sun venit pe Zup si sper sa te distrezi hug. Cateva intrebari :

1. Roz sau verde ?
2. Anime sau Manga ?
3. Desenul sau muzica ?
4. Dragoste sau bani ?
5. Aparatul foto sau telefonul ?

Cam atat 5.
[Imagine: Jun0xCa.png]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salut tuturor Nero19 2 1.509 26-09-2013, 09:21 AM
Ultimul răspuns: Sushiiushii
  salut tuturor:) Beba. 8 2.620 30-05-2012, 07:38 PM
Ultimul răspuns: MajinCloud
  Salut tuturor! Lady Ririchiyo 8 3.243 25-01-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Salut tuturor! Roxii Pufulete 3 2.011 09-01-2012, 02:12 PM
Ultimul răspuns: Amy :3
  Salut tuturor! Godz 11 5.007 14-10-2010, 01:23 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Salut tuturor!!! Anya 7 3.218 28-02-2010, 08:49 PM
Ultimul răspuns: AyameXx


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)