Animezup - forum manga si anime

Versiunea completă: Salut tuturor ! ^_^
Momentan vizualizezi versiunea simplificată a conținutului publicat. Vizualizează versiunea completă a acestuia.
Pagini: 1 2
Bună tuturor ! Numele meu este Renata , dar mi se spune Rena [e ciudat , ştiu -.- ] . Aşa , păi mi-am făcut cont pe acest site fiind că ba batea o prietenă la cap..[ şi mamă e foarte inervant ] 21 Aşa , păi eu sunt o fire mai rebelă să spun aşa .. Ador rock-ul ! :X Păi , daca mai aveţi intrebări despre mine , vă rog , nu ezitaţi şi intrebaţi :X !
Bine ai venit pe Animezup, Rena!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Heya Rena and welcome to zup ^^
Sper sa-ti faci multi prieteni, p-acolo poate intru si eu ;; ) si sa te distrezi. Stii tu alea alea despre reguli. Si acum vine asaltul de intrebari 21

1. Ai zis ca adori rock-ul. Ce trupa e favorita ta? Si ce melodie.
2. Unde stai?
3. Care-i anime-ul tau preferat?
4. Iti place sa citesti? Ce fel de carti? Ce carte mi-ai recomanda?
5. Citesti fic-uri? Candva o sa faci si tu unul?
6. Iti place sa desenezi?

Astept raspunsul de la intrebari : P
Daca vrei sa te ajut cu ceva, tre' doar sa ma intrebi.
Cya
21 Mamă ce asalt ! :X Apropo , mai mult ca sigur vei fi sisu' meu ;p . Aşa să incepem...

The answers ..

1. Păi Evansecene , iar cântecele mele favorile sunt [ am două 21 ] Going Under şi You .
2.Locuiesc în Cluj-Napoca 21
3.Naruto for sure
4.Da! Ador cititul :X . Păi , îmi place să citesc cărţi de mister , cu esenţă de crima 21 . Păi ...hmm , ţi-aş recomanda săciteşti "Camera Galbenă "
5.Da , citesc , normal 21 Păi , da , aş vrea să fac şi eu unul .
6. Desenul şi cântatul sunt menirea mea in viaţa 10 :X

Sper să fim prietene ! :bv:
Heya Rena si bine ai venit pe forum ^^ Sper ca te vei distra si iti vei face multi prieteni, daca vrei pot sa fiu si eu una dintre acele persoane xD

So...questions time:
1.La ce liceu esti?Si daca inca nu esti la liceu, ce profil ai vrea sa urmezi?
2.Ce culoare au ochii tai?
3.Care e animalul tau preferat?
4.Care este anime'ul tau preferat?
5.Ce alte trupe rock iti mai plac?

So, that was all, at least for now ^^ Iti urez inca odata "Bun venit" si sper sa te distrezi. A da...si poate ne vom intalnii intr'o zi [eu stau pe langa Cluj-Napoca]
Păi ..21 sigur vei fi una din acele persoane :X..

Time for answering ^_^
1.Nu sunt încă la liceu , dar aş vrea să merg pe mate-info pentru că mama e profă ' de mate şi nah , soarta [ X_X ]
2.Ochii mei ?21 Haioasă întrebare , păi verzi ^_^
3. Câineleeee :X
4. Naruto , normal , e favoritul meu !
5. Păi Trading Yesterday , 3 Doors Down , Chris Daughtry . Dar nu ascult numai rock , mai multe genuri , doar că acesta este preferatul meu [ orice inafară de manele -.- ] .

Mulţumesc pentru întrebări , a fost o plăcere să pot răspunde la ele . :]] Păi , probabil că ne vom întâlni , cel puţin sper ^_^ . Wow , ce oameni de treabă sunt pe aici , acum îi mulţumesc prietenei mele care mi-a spus de acest site . Mă bucur să fiu aici ! :X
Hellow Rena. Welcome here! I hope you'll make a lot of friends and you'll have fun!

Am văzut că repeţi "păi" , "aşa păi" . Nimic în legătură cu asta, doar că am remarcat şi mi s'a părut înteresant. : ))

Metal asculţi?
Ai spus că desenul şi cântatul sunt menirea ta în viaţă. O să postezi nişte desene?
Cânţi la vreun instrument sau canto?
Cartea/Autorul preferat?

That's all. Welcome again, happy posting and have fun!

Xoxo, Ang.:bye:
Bună !

1. Ce fel de cărţi iti plac ? 21 Cam asta a fost tot , mai vb pe mess , Welcome here :X
21 Păi 24 Aşa păi 21 Scuzaţi-mă , chiar nu m-am putut abţine ^_^ . Apropo , nice obs ' .

Să începem cu răspunsurile n_n .

I . Păi , după cum am mai spus , ascult mai multe genuri de muzică . Şi da , chiar ascult Metal.
II. Da ! Chiar am să postez , imediat după ce-mi dau seama unde XD 21
III. Ambele ! Canto fac de la 4 ani , iar la intrumente , cânt doar la două . Pian & Chitară .
IV. Hm...grea întrebare , nu pot alege , asta e . Am prea multe favorite şi mi-ar lua jumatate de pagină să le inşir pe toate , aşa ca prefer să nu ^_^ . Însă autorul meu preferat e J.K. Rowling .

Mulţumesc mult pentru primire şi chiar îmi face plăcere să ma aflu aici . Apropo , mă poate ajuta cineva să postez câteva desene ? Aw , lasă , o intreb pe Penelope pe mess , că şi aşa , ea m-a batut la cap cu site-ul 21
Salutare, sun venit pe Zup si sper sa te distrezi hug. Cateva intrebari :

1. Roz sau verde ?
2. Anime sau Manga ?
3. Desenul sau muzica ?
4. Dragoste sau bani ?
5. Aparatul foto sau telefonul ?

Cam atat 5.
Pagini: 1 2