Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut tuturor!

#1
Salut,ma numesc Victor,am 14 ani si locuiesc in Buftea. Ce sa zic...imi plac anime-urile si cateva manga si de-aia mi-am facut cont si aici ("si aici" fiindca sunt activ si pe BAZ). Filme preferate: comediile,muzica: orice mai ritmat si cu versuri de bun gust.Anime-uri preferate:Bleach,Naruto/Shipuuden,Shaman King (best ever in romana) si...cama at nu prea imi vin altele in minte.
Intrebari? 4
I'm the Prince that obeys the King.We'll make you feel the dispair of Ice...
[Imagine: Untitled-1.jpg]
[Imagine: 5cd0665.png][Imagine: 45c0770.png][Imagine: 2b5b589.png]
SNOWY IS A
()()
( . .)
( )( )

#2
Bine ai venit pe Animezup, Godz!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Helău, Victor ! Welcome here and have fun.
Eu sunt Alex și mă bucur să mai văd un alt băiat p-aci. Ce să mai zic ? Ah, da, Shaman King e cel mai bun anime dublat în română. Mie mi-a plăcut mult când mă uitam acum câțiva ani pe Jetix la el.
O să încep cu întrebările : D .
Asculți metal ? Dacă da, ce formații îți plac ?
Ști să te dai pe skateboard ?
Dar pe snowboard ?
Ce filme îți plac ?
Ce fel de cărți citești ?
Cine-ți place cel mai mult dintre toate personajele din Bleach ?
Te-ai uitat la Nana ? ( E genial animeul. De fapt, Nana Osaki arată pur și simplu bestial. )
Șiii... Cam atât. Ști, sunt răcit și mă doare capul de mor, deci nu prea mai știu ce aș putea zice.
Au revoir.
Metal was here.

[Imagine: metalsig.png]


I\'ll start to worry when I\'m dead.



#4
Saluut Victor. 5 Bine ai venit pe zup.
Am şiiii eu întrebări.
1. Scrii? Nu mă refer la teme.
2. Lucrezi în photoshop?
3. Desenezi?
4. CiteÅŸti manga?

Ok, cam atât cu întrebările. Apoi, nu vreau să fiu răutăcioasă, but de unde te-ai inspirat când ţi-ai ales nickname-ul? Ştii că mai este o fată pe zup cu acelaşi nickname?
Oricum, sper să te simţi bine pe acilea.

#5
Welcome!!! Victorase ai trecut pe la regulament?!
Intrebari... au fost spuse, mai e timp sa te asaltez si eu cu inca o suta pe minut.
Ma uimeste... nu ai scrisul de messenger? Doamne, ce miracol! Tine-o tot asa!
Sa ai o zi buna, la noi e cam besna. Sa nu racesti, ca daca ne dai si nou te sparg. [ orcum eu . deja am luat-o =.= ]

Ce comment lung am mai facut si eu... aleluia! Anyway...
Cam atat am avut de zis. [ te'am dat pe spate no? deja trei randuri am scris record! cica ]
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

#6
Ok pai...ma bucur sa va cunosc...asa sa raspund pe rand:
@Metal: nu nu ascult metal,mi se pare prea vulgar,violent etc21,pe skateboard pot spune ca stiam sa ma dau bine,dar am cazut intr-o zi de era sa ma opereze asa ca am renuntat,snowboard...*sigh* nu am avut inca ocazia sa invat,filme cum am spus:comediile4,carti:SF-uri si cele care imi inspira un aer de anime/manga,fav question: Hitsugaya imi place cel mai mult,pentru simplul fapt ca e mic dar nu ai vrea sa te pui cu el a da si imi place mult de Hyourinmaru,cat despre Nana,nu po sa zic ca am urmarit ,m-am mai uitat din cand in cand pe Animax21

@Abbeh : nu,nu scriu,prefer sa desenez.in photoshop doar cand ma plictisesc sau cand imi cer prietenii (nu sunt chiar incepator dar nici bine de tot nu ma pricep...still learnin').manga da,citesc,dar doar manga a caror anime il urmaresc.
Cat despre nick,asa imi spun prietenii,nu are nici o legatura cu alt user de pe aici (imi cer scuze anticipat daca am ofensat pe cineva).

@Obsession: din pacate nu,m-am grabit...de fapt eram confuz din cauza meniului nou al site-ului si am zis sa postez acum4 PROMIT SOLEMN CU MANA PE INIMA vecinului CA VOI CITI. Raceala...prea tarziu am luat-o...
P.S. Nu am scris de messenger dar folosesc smiley-uri la greu.
I'm the Prince that obeys the King.We'll make you feel the dispair of Ice...
[Imagine: Untitled-1.jpg]
[Imagine: 5cd0665.png][Imagine: 45c0770.png][Imagine: 2b5b589.png]
SNOWY IS A
()()
( . .)
( )( )

#7
hug hei Victor, ce ma bcur ca intalnesc pe cnv, care le are cu PS 5 si deobicei ce desenzi?
Faci GFX-uri?

Da... si eu, am inceput cu intrebarile! 24 PAi o so.. ma bucur ca nu scrii cu scrisul ala de pe mess, este obositor, cate o data. Deci poti sa iti spun Bun Venit Pe Animezup! Smile Vad ca deja ai cunoscut gasca 3 Pai, obsession, e o buna prietena de a mea, si cred ca si tu te vei intelege cu ea si cu inca foarte multe persoane de aici! Smile Ai 14 ani.. eu am 20 xD, dar mi se pari foarte de treaba 3 Ai sa te acomodezi repede aici, sunt sigura 3 Nu uita, de reguli bn inteles si iti urez tot tot cee e mai bun 3 hug

Intrebari:

( majoritatea le-am pus la inceputul postului xD)
1. Iti place Zuppy? Mascota animezup?
2. Ce fel de PS folosesti?
3. Ce alte hobbyuri mai ai?
4. Te dai pe skate? 5

#8
Ok...pai Artist sau...tipa cu ochi albastru dupa avatar21 ma bucur sa te cunosc si eu. Sa-ti raspund la intrebari:
-de desenat imi place sa exersez shading-ul dar in special arme(sabii) si ochi (gen sharingan,byakugan etc)
-Zuppy...da dragut21
--PS CS7
-Hobby-uri...pai incerc a imi conving parintii sa ma dea la lectii de canto ca imi place mult de tot sa cant:X desenatul,joaca cu cainii(chow-chow si rotweiler) si statul cu prietenii.
-skate...my worst memory ever...21

Repet,ma bucur ca te-am cunoscut,sper sa ne intelegem4
I'm the Prince that obeys the King.We'll make you feel the dispair of Ice...
[Imagine: Untitled-1.jpg]
[Imagine: 5cd0665.png][Imagine: 45c0770.png][Imagine: 2b5b589.png]
SNOWY IS A
()()
( . .)
( )( )

#9
Bună, Victor. Or may I call you Godz?
Anyway, bine ai venit pe anime zup. Sper că te vei simţi bine aici şi tot tacâmul complet.
Întrebări văd că ţi s-au post o grămadă dar sincer mi-e o lene teribilă să citesc posturile anterioare. Yeah, sunt o leneşă incurabilă, poate cea mai mare de pe aici în momentul de faţă, aşa că va trebui să mă scuzi 9
I have to ask, ce zodie eşti? ( şi scapi doar cu asta pentru că nu vreau să te încarc cu prea multe altele, ai avut destule, probably * laughs * ).

Trebuie să apreciez faptul că îmi place numele tău. Well, yeah, I have something with some character named Victor, but the name is absolutely nice.

Cu riscul de a mă repeta, îţi urez un călduros bun venit pe zup, şedere, distracţie şi postare plăcută cât şi hug-urile de rigoare. ( I hug everyone * laughs * )

#10
Si mie imi place numele meu24 Ma bucur ca si tie iti place si ma bucur sa te cunosc4 Sunt zodia gemeni ^^ Majoritatea din clasa mea sunem gemeni,iar restul taur...a da unul e scorpion. I have no ideea what to write so...ma bucur sa te cunosc!
I'm the Prince that obeys the King.We'll make you feel the dispair of Ice...
[Imagine: Untitled-1.jpg]
[Imagine: 5cd0665.png][Imagine: 45c0770.png][Imagine: 2b5b589.png]
SNOWY IS A
()()
( . .)
( )( )



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salut tuturor Nero19 2 1.509 26-09-2013, 09:21 AM
Ultimul răspuns: Sushiiushii
  salut tuturor:) Beba. 8 2.620 30-05-2012, 07:38 PM
Ultimul răspuns: MajinCloud
  Salut tuturor! Lady Ririchiyo 8 3.243 25-01-2012, 03:19 PM
Ultimul răspuns: Addeh
  Salut tuturor! Roxii Pufulete 3 2.010 09-01-2012, 02:12 PM
Ultimul răspuns: Amy :3
  Salut tuturor ! ^_^ Rena 12 5.416 11-04-2011, 06:52 PM
Ultimul răspuns: Rena
  Salut tuturor!!! Anya 7 3.218 28-02-2010, 08:49 PM
Ultimul răspuns: AyameXx


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)