Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut si voua si tuturror

#1
Pai buna:'D
Eu sunt Laura Gabriela (Iris) si in general mi se spune Laura sau Iris, mai rar Gabriela. Am 14 ani , fac ce face un adolescent dramatic sau care are impresia ca viata sa are si-un strop de drama-n ea si ma comport putin-nu mult- matura, responsabila si-mi place sa citesc. Pierd ore citind, cufundand-ma in lecturi care pentru unii par anoste.
Am multi prieteni-sunt prietenoasa, de fapt- si prefer sa aduc surasuri pe chipurile multora. Fana anime, ofc...
Muzica preferata? Pai...ar fi ceva de genul: nsomniun, Rooney, The bravery, Sia, A fine frenzy, Led Zeppelin, Aerosimth, Metallica, Lights, U2, AC/DC, Rolling Stones, Jimi Hendrix, , Train, The Script, Mayday Parade, The pretty Reckless, The killers, Natalie Merchant, Emilie Autumn, The fray, One republic, Good Charlotte, One direction, Nickelback, Foster the people, Coldplay, Kings of leon, Adele. : )
Movies? Ask me...
Oh, singurele..sau singurul meu "talent" este atat scrisul cat si fotografia, recunosc ca ma indrept mai mult spre fotografie...

Se u later, guiz !

#2
Bine ai venit pe Animezup, für immer!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Bun venit printre noi, Laura! Sper sa-ti faci multi prieteni aici, pe zup.
Acum cateva intrebari:
1. De unde esti?
2. Acea lista cu trupe rock este intreaga sau ai mentionat doar artistii care ti-au venit in minte?
3. Ce iti place sa citesti? Cumva si yaoiuri? xD
4. Care este animeul tau preferat? Daca ai unul..
5. Urmaresti k-drame? Daca da, care anume?
6. Care este idolul tau sau care este artistul tau preferat?
7. Verde, mov sau negru?
Cam atat momentan, revin daca mai imi vin idei. >.<

#4
Heya! Bine ai venit printre noi Laura hug Sper să te distrezi şi să-ţi faci mulţi prieteni ( pritnre care şi eu, având aceeaşi vârstă). So, eu am doar câteva întrebări:
- Autorul tău preferat? Şi dacă tot suntem pe profilul ăsta, cartea ta preferată?
- Fructul preferat?
- Dar numărul?
Cam atât! Have fun hiăr! Smile
She's wiskey in a teacup.



#5
- Bun venit, Laura ! -
> Luv u'r name , apropo <
Ma asteptam la ceva mai bine de la o scriitoare - la introducerea ta ma refer - dar ce comentez eu aici? xD . Ei bine, aici poti sa o faci in ce fel vrei, fara sa te ia cineva la rost. - ironic, m-am nimerit eu sa spun 21 -
Deci: Sa petreci cat mai mult timp pe Zup cuz e un loc minunat, you knaw what I want to say xD.
Da, intrebari :
- Te pricepi la desen , dear??
- Melodia preferata [ din atateaaa... 22 ]
Uhm.. - - - . Lipsa de inspiratie .
Deci, cam atat. o.o
[Imagine: sasu_naru_by_kiduutz-d5035to.jpg]
Ne? (:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Bună ÅŸi vouă... Jinx. 15 3.846 10-12-2011, 04:53 PM
Ultimul răspuns: Addeh


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)