Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Salut Lume

#1
Salut all ma numesc Catalin Sorin si am 16 ani(defapt fac pe 16 oct.)Ce vreau sa va anunt este ca m-am pus pe treaba si cu desenatul si maine o sa postez desenul care imi iese cu tableta grafica (stiu ca va intrebati ce este aia asa ca uite o poza cu ea:[img=http://img17.imageshack.us/img17/8155/080109205952.th.jpg] .Sper sa asteptati pana atunci 4
Also imi plac animeurile mai ales cele S.F. cum ar fi Bleach,Pandora Hearts,Naruto si altele (am o lista intreaga 21 )
Uitati o poza cu mn:[img=http://img177.imageshack.us/img177/9600/dsc00135q.th.jpg]
Si cam atat ja ne !

#2
Bine ai venit pe Animezup, DragonForce!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
hy! eu sunt kmy4>. welcome 4

deci... happy posting si distractie placuta pe forumhug

acuma cateva intrb19

1. iti palce pastravu?
2. dar sa mesteci guma?:X
3.care e gneul tau de muzik preferat?
4. dar formatia fav?
5.de unde esti?

shi cam atat106
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


#4
[Ce m-a facut aici sa postez a fost faza cum ca noi n-am stii ce e aia o tableta grafica..
*laughs* 24))))) *after 10 hours still laughing* WTF
Dude,noi avem aici adevarati artisti.Uite,ia-o pe Shiva spre exemplu.Este artista de drept a forumului,cea oficiala :\
She works with a graphic tablet. :d]
Revenind..
Bun venit pe Animezup.Sper sa te simti bine pe aici si te rog nu ne considera inculti orz smthg 9
Ce voiam sa te intreb...daca zici de SF,inseamna ca te uiti si la 07 Ghost? o: Daca nu,atunci ti-l recomand 8D
Errr,have fun si toate cele p'aici <3
LOLNOPE

#5
..erm..:ask: pei...bine ai venit , sper sa te... distrezi "?
off: cred ca totusi la topicul de salut se cam vb despre tine ca persoana nu aspectul fizic sau reclama catre operele tale :pfiu: that's just me

on:
Buhuu..iti place pandora hearts :yes: un anime super smecher.dar uhm...nu cred ca e SF :pfiu:, mai mult cred ca e mister+ supranatural...iar bleach , naruto "? nici ele nu's sf
My questions:
-ai vazut blassreiter?...daca da,ti-a placut? :pls: e sf so :X
-ai vazut darker than black?...daca da,ti-a placut ?
-te uiti la bakemonogatari?....same as upstairs
-citesti manga,daca de ce manga ?
-ai vazut sengoku basara?
-ai vazut devil may cry...dar mai ales,ai jucat jocul :yes: ?
-ce zodie esti?
........i'm full of questions today :help:...mai aveam dar,las si pe altii...:s:
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#6
Buna Catalin! Bine ai venit pe Zupp.

Am inteles eu bine de undeva ca esti din Teleorman? Alexandria ceva? Scuze daca gresesc.
Ce pot spune altceva decat ca abia astept sa iti pui creatiile caci am aflat din diverse surse ca esti destul de talentat 10.. asa ca sa nu ma dezamagesti Smile

Nu prea am intrebari caci au pus suficiente ceilalti useri.

Mult succes, happy posting and have fun!

#7
Asa incep:

Prin urmare as dori sa va spun:
Unu la mana:
-Prin urmare desenul meu va mai intarzia... !
Doi la mana:
Ma bucur ca pe acest site sunt oameni cu cap, nu ca pe celelalte site-uri... !
Si insfarsit, trei la mana:
-Va voi raspunde la toate intrebarile!


Draga userule: BroscoFobie`Verde iti voi raspunde la intrebarile pe care mi-leai adresat!
Q: Iti place pastravu?
A: Sunt alergic la peste T_T'!

Q: Dar sa mesteci guma?
A: Nu ma omor cu guma, scuze!

Q: Care este genul tau de muzica preferat?
A: Pai nu prea am doar ca imi place muzica rock si house, dar si usoara!

Q: Dar formatia favorita?
A: Una favorita, Evanescence si umpic Sum 41!

Q: De unde esti?
A: Eu sunt din orasul Rosiori de Vede(sau prescurtat "Rdv"), judetul Teleorman!
Asa la tine am terminat

Mitzuke, hmm... si tie o sa-ti raspund la "intrebare"!

Q: "Ce voiam sa te intreb...daca zici de SF,inseamna ca te uiti si la 07 Ghost? o: Daca nu,atunci ti-l recomand 8D"
A: Nu, nu l-am vizionat dar o sa il vad, multumesc de recomandare... !


Godd, draga mea godd, nu intreba de unde te cunosc ca de la vara'mea, D.D.A. sau cu vechiul eu nick ...::4ee_Dush:::... sau cum ii zicem noi Ade... ! Deci multumesc ca mi-ai pus intrebari, ca mi le-ai adresat!

Q: Ai vazut Blassreiter?...daca da,ti-a placut?
A: Imi pare rau Godd, dar nu l-am vazut!

Q: Te uiti la Bakemonogatari?
A: Iar nu l-am vazut dar o sa-l vizionez!

Q: Ai vazut Darker Than Black?...daca da,ti-a placut ?
A: Nu, nu l-am vizionat dar o sa-l vizionez!

Q: Citesti manga,daca de ce manga ?
A: Naruto!

Q: Ai vazut Sengoku Basara?
A: Nu, dar o sa-l vizionez!

Q: Ai vazut Devil May Cy...dar mai ales,ai jucat jocul?
A: Desigur,l-am vazut si tocmai vroiam sa instalez DMC4!

Q: Ce zodie esti?
A: Pai daca sunt in octombrie... ! Ghiceste!

Draga mea prietena Zyspar, iti voi spune din ce oras sunt!
Sunt din orasul Rosiori de Vede din judetul Teleorman, si din cate stiu, sursele tale sunt, adica sursa ta este Adela nu, vara'mea? Da ea este... !

Asa multumesc ca ati dorit sa ma cunoasteti mai bine, si daca se poate as dori sa am puneti la lista voastra de prieteni, aceea imaginara, si La revedere!
Si inca ceva, imi cer mii de scuze ca nu am putut sa pun azi desenul dar in urmatoarele zile o sa-l vedeti pe aici... !

#8
Scuzati-ma ca fac double post dar trebuie sa postz desenul asa cum v-am promis:[img=http://img194.imageshack.us/img194/5143/dragonconceptcopy.th.jpg] .Astept parerile voastre despre desen.

#9
Buna!

Scuze de faza cu Alexandria, nu stiam sigur daca mi-a spus asta sau nu.
Acum sa trecem la treburi mai importante.

1. Ma bucur mult ca ai constatat acest lucru la membri activi Zupp. Sa sti ca sunt minunati ( aproape toti ) si sunt foarte prietenosi.

2. Ai talent! Si inca cat 10... chiar mi-a placut foarte tare! Astept si altele!

Mult succes in continuare si distractie placuta pe site!!!

P.S. Daca tu esti ultimul care a postat pe o pagina si ti-ai adus aminte ca trebuia sa mai scri ceva, da edit la mesajul postat si completeaza cu un P.S.


Scuze de atentionare si mult mult succes.

#10
zyspar m-ai facut sa mor de ras21)) regulile de la fanficton sunt doar acolo 21) [ajung sa te urmaresc X_x]

dragon force welcome to zup hug, happy posting and have fun 4 btw desenele cred ca se posteaza la fan art OO' iar tu trebuie sa respecti regulile acestea nu cele de care zice zyspar 78



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salut lume! Arishima*good_girl 3 2.154 15-11-2009, 04:58 PM
Ultimul răspuns: Arishima*good_girl


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)