Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Ohayo, Hi, Salutare, Hallo, Salut

#1
Deci....nu are rost sa mai spun cas noua ca se vede de la o posta ca sunt.
O sa fiu scurt si la obiect!Sunt din Romania, o tara destul de...hm, asa normal ca-mi plac animeurile am multe pe care le vizionez cum ar fi Shugo chara(la asta mai trebuie sa apara episoade deci trebuie sa astept)Clannad (l-am terminat de vizionat dar ma mai uit inca o data la el) etc.
Sunt o fata de 13 ani, si..si, cred ca acum urmeaza cateva intrebari de la urseri nu?Ok, deci le voi astepta daca mi se vor pune.
Ja ne..

#2
Bine ai venit pe Animezup, DeathRebel!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello! Bine ai venit, sper sa te simti bine alaturi de noi. da... in primul rand noi nu suntem niste "urseri" (offf sorry dar nu m-am putut abtine). acum, i have some questions ^______________^:
1. De unde esti?
2. Ce gen muzica asculti?
3. Care sunt formatile tale preferate?
4. Ce mancare preferi?
5. Pe cat esti nascuta?
6. Ce zodie esti?
cam atat, caci intrebarile nu sunt chiar domeniul meu...
cum am mai zis, distractie placuta si fara spam ^^
Intunecand intunericul,
iata
portile luminii.

#4
asha bun venit 4.. eu sunt kamy ^^... sper sa ne intelegem 4

hug ^^

deci happy posting... si distractie placuta... acuma cateva intrb...

1. cum te cheama?
2. iti place pastravu?
3. dar.. sa mesteci guma?
4. ce parere ai despre emo kids?
5. iti plashe sushi?:X
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


#5
Ok!Ce pot spune?Multumesc Lolli Pop si BroscoFobie`Verde pentru intrebari.Acum sunt gata sa va raspund.

~~~Pentru Lolli Pop~~~
1. De unde esti?
Campulung Muscel
2. Ce gen muzica asculti?
Sti, muzica mai ritmata, aia la care se aude chitara tobele, cred ca se numeste rock corect? Daca e atunci pot spune ca-i rock(manelele nu le suport, stiu ca nus gen de muzica dar am zis ca sa se stie).
3. Care sunt formatile tale preferate?
Pai, Jonas Brothers, Within Temptation, We the Kings (au o melodie care imi place mult), cred ca Simple Plan...imi mai place si Simplu(stiu, stiu e o formatie veche dar mi-a placut cantecele), cred ca mai sunt dar nu-mi vine in cap.
4. Ce mancare preferi?
As avea multe preferinte, hmmm ador cartofii prajiti(sunt atat de buni),piureul de cartofi dulciurile, si multe altele..
5. Pe cat esti nascuta?
~~18 iunie~~
6. Ce zodie esti?
Gemeni.

~~~BroscoFobie`Verde~~~
1. cum te cheama?
S.e.c.r.e.t
2. iti place pastravu?
Da!!!
3. dar.. sa mesteci guma?
Sincer vreau sa-ti zic ceva dar sa nu razi, ok?: Cand imi cumpar un pachet de guma nu pot sa nu ma abtin sa nu-l termin pe tot, da imi place sa mestec guma.
4.ce parere ai despre emo kids?
Stilul lor de imbracaminte il ador!!Eu cred ca sunt de treaba si de gasca..Nu am ajuns sa cunosc un emo kid dar sunt si ei oameni pardon copi nui nimic neinregula cu ei sunt doar putin diferiti, defapt nu toti sunt la fel.Deci am mai spus ca-mi plac hainele lor..nu as mai avea ceva de spus pardon scris.
5. iti plashe sushi?
N-am gustat niciodata..Tu? Cred ca este bun.
~~~End~~~
Arrigatou minna (nu stiu daca am scris bine, inseamna Multumesc tuturor, mai astept daca e alte intrebari).

#6
deeeci4

DeathRebel dak tot nu ai nume24... o sati spun SECRET 2421>.. sper sa nu te superi21>>.. asha deci.. vad ca avem cate ceva in comun...

hm.. iti palce sa mesteci guma.. shi miehug>... a da shi mie imi palce pastravu =p~...

asha... nu.. nam gustat sushi... dar eram curioasa dak tu ai mancat24
[Imagine: asdsadfu.jpg]
Sank you, Valkyrja *hug*


#7
nu iti mai spun nici o vorba de salut ca mai innebunit tu cu toate
pot doar sa iti spun ca mi se pare ca esti o fata dragutza si impartim parerea despre emo copchilashi

a o singura intrebare Vrei sa fim prietene??
[Imagine: fgdhdr.png]

Tnx Nibbles


Stay by my side . I won\' t let you down . I\' ll never betray you . Call my name and I\' ll save you from the dark . You know I\'m never far .

I\' ll say it as many time as you need : I love you . You are my superstar <3

Nothing can\' t stop me from loving you

#8
Well s.e.c.r.e.t - chan "? Bine ai venit pe zup.Sper sa te distrezi :bv:

:smart: se vede ca esti shugo chara fan si spui ca esti la a 2a vizionare clannad...boon..:yes: inseamna ca pot presupune ca esti de-a mea...a.k.a. shojo si maho-shojo addict...pe langa altele :ha: asa ca te voi intreba mai multe:
- ai vazut clannad ~after story ?
-ai vazut itazura na kiss ? - daca da ce ti-a placut la el
-ai vazut special A - S.A. class? - daca da ce ti-a placut la el
-ai vazut skip beat ? - same q as above
-ai vazut nana?
-spice and wolf? plus II ? ...oh boy.,. :pfiu: as mai avea sa te intreb o gramada , dar ma rezum momentan la astea daca ti-au placut
App de shugo Chara...nu sunt fana..insa sugerez sa citesti manga s-ar putea sa gasesti ceva care o sa-ti placa acolo :ha: asta daca esti si tu ikuto fan [ of course you are ]
[Imagine: haruhisuzumiya7.jpg]

Power of haruhism just knocked Kyon down :bv:

[Imagine: chibi_41.gif]
melli-chan, chibi-ul lui goddess

#9
Hey S.e.c.r.e.t , bine ai venit pe animezup. Sau ar trebui să te numesc Fata al cărui nume nu va fi spus? Or Fata al cărui nume este secret? Or anyway, something like that.
Sper să te distrezi aici şi să îţi faci cât mai mulţi prieteni noi [ mi-a liăpsit de când nu am mai spus asta, ya know ?! :]] ] . So, what can I say? Şi eu am văzut o parte din Shugo Chara, şi mi-a plăcut, dar nu am mai vizionat ... Am rămas pe undeva pe la episodul şaizeci şi ceva, parcă :]]. Oricum îl ador pe Ikuto şi Yoru, sunt aşa de omfg [ ciashaoewurfqeb <123719824619] şi Ami e foarte drăguţă <3.
Cui NU îi place Simplu? Cred că glumeşti! Îi ador <3 I mean, a single word [ Smiley ] so, yeah [ something like omfg for me ]. And then, să vedem ce întrebări am eu... Hmm ai fost întrebată destule chestii, dar trebuie să întreb şi eu ceva să mă simt bine.
1 . Ce părere ai despre Smiley? Şi îţi place melodia ' Designed to love you' ?
2 . Te-a afectat cu ceva moartea regelui pop? [ Michael Jackson ]

So, thats it S.e.c.r.e.t , see ya around.

Şedere plăcută! :bye:

#10
Hopa, scuze ca nu v-am raspuns repede..Hehe, ok o sa va raspund la aceste intrebari.

~~~Pentru snow.demon~~~
Daca vreau?!Mai intrebi?Sigur, Onee-chan sau snow.demon-chan.

~~~Pentru Shojo Queen~~~
- ai vazut clannad ~after story ?
normal ca am vazut, doar sunt la a 2 vizionare.si ador clannad!!!!!!
-ai vazut itazura na kiss ? - daca da ce ti-a placut la el
sorry, but no, daca e ma uit dupa ce termin de vizionat rosario vampire daca ma uit la mai multe anime-uri de o data ma zapacesc
-ai vazut special A - S.A. class? - daca da ce ti-a placut la el
ya, gomme
-ai vazut skip beat ? - same q as above
non, désolé
-ai vazut nana?
nu imi pare rau, o sa-mi fac timp sa ma uit

~~~Pentru Teh ~~~
1 . Ce părere ai despre Smiley? Şi îţi place melodia ' Designed to love you'
?
Hmm, nu prea stiu, cred ca pot spune ca e un tip normal.Parca sa zic ca am auzit-o, hmm nui genul meu.
2 . Te-a afectat cu ceva moartea regelui pop? [ Michael Jackson ]
Nu vreau sa arat ca sunt o persoana lipsita de sentimente.Sincer nu i-am ascultat nici o melodie nui cunosc trecutul, parca doar stiu ca era batut de tatal sau.Oricum spun doar ca-mi pare rau de moartea sa nimeni nu merita(defapt depinde) sa moara.

Mersi mult, Arrigatou, Merci, Danke, Thanks pentru toate intrebarile si pentru welcomurile voastre.Ja ne..



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Salutare ! Salutare ! Am cazut din cer ! PopRockGoth 16 5.574 16-07-2011, 09:20 AM
Ultimul răspuns: PopRockGoth
  Hallo ! Ruxi. 15 5.892 10-07-2011, 11:20 PM
Ultimul răspuns: Ruxi.
  Hallo There ^^ ^.^Vampix^.^ 7 3.290 04-06-2011, 05:49 PM
Ultimul răspuns: Hanna2300
  Hallo lume:] Zuzu XoXo 11 5.551 13-03-2011, 02:07 AM
Ultimul răspuns: Zuzu XoXo
  (╯▽╰)Yo! Salut! Ohayo! Hallo! Hello!(╯▽â†â™ªDeathRebel_Zupilyxa♪ 4 1.955 28-07-2010, 12:46 PM
Ultimul răspuns: ♪DeathRebel_Zupilyxa♪
  Hallo![click] BuTtErFlY 2 2.319 04-05-2009, 08:23 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)