Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Hallo There ^^

#1
Ummm...aaa...sincera sa fiu habar n-am cu ce sa incep.Pai,in primul rand numele meu este Cezara,incantata de cunostinta^^,si am fost adusa aici cu forta de catre my lover caci altfel imi luam mare kill o.o insa nici ca-mi pare rau :p .Sunt o mare fana yaoi/yuri,o maniaca de manga de acest gen si inca o mare maniaca de forumuri RPG(sunt moarta fara ele).Ficurile sunt specialitatea mea,in sensul ca le ador si imi place sa scriu insa nu am indraznit pana acum sa postez vre'o unul insa,pana la urma,se pare ca am sa postez =_=.Ei bine,mintea mea e momentan goala asa ca,daca aveti intrebari nu ezitati sa nu mi le puneti ca altfel ma supar si credeti'ma nu vreti sa fac asta.Well,see ya' -.^
[Imagine: Untitled1-2.png]
~Why not to love free?~



[Imagine: 3293446.png] [Imagine: 6651602.png] [Imagine: 6731597.png]


#2
Bine ai venit pe Animezup, ◄Ḟuni►!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Hello dear :3
Bun venit printre zupisti. Sa stii ca ma nu ma simt deloc vinovata ca te-am adus aici, pentru ca sigur o sa te distrezi si o sa iti faci prieteni, la cata lume prietenoasa e ^^
Eu nu am intrebari pentru ca probabil, te cunosc mai bine ca orice user de aici, deci las pe altii sa ti le puna. Ah, da, era sa uit, de abia astept sa postezi ficul, sweety, asa ca bafta si happy posting.

Kisses and hugs.

#4
Salut!^w^.Bun venit pe ZUP,Cezara!^^.Imi place numele tau 4
Sper sa te distrezi,sa ti faci multi prieteni si sedere cat mai indelungata 4 10.
Vad ca ti plac manga urile 15.Esti de a mea XD.Asaaa.....pai as avea si eu cateva intrebari,asa ca hai sa incepem :p :
1.De unde esti? 4
2.Care este manga ul tau preferat? 5
3.Iti place K-pop?Daca da ,spune mi ce trupe preferi ^^
4.Care este culoarea preferata?
Si cam atat momentan ^^. Sper sa vad si cateva fanficuri de la tine 5.Pot spune ca m ai facut curioasa ,mai ales ca adori yaoi *u*
Inca o data Bun Venit si Have FUN! ^^
Her whisper is the Lucifer! <3

[Imagine: 2683379297_dd6b650ea2.jpg]

No matter how big the word is ,
If we are meant to be together
Love will lead us to be together >w< ♥♥

[Imagine: tumblr_lebpkxcyAu1qbqpw2.jpg]
[Imagine: chibi_8777.gif]
Froggy, chibi-ul lui FrogyGirl

#5
Multumesc pentru primire si ma bucur ca sunt de'a ta 21.Iar acum sa-ti raspund la intrebari^^
1.Judet Prahova,Oras Mizil
2.Cu siguranta Abiru Junjou
3.Srry but nu am ascultat inca insa nu ca n-as fi deschisa s-o fac
4.Rooosssuuu!!!
Ooo,era sa uit,am postat un fic deja si sper sa il citesti daca te-am facut atat de curioasa 21.Thx again pentru primire^^
[Imagine: Untitled1-2.png]
~Why not to love free?~



[Imagine: 3293446.png] [Imagine: 6651602.png] [Imagine: 6731597.png]


#6
Hey there, bine ai venit printre noi :]]
Iti urez sedere placuta, sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni. Cu siguranta acest lucru va fi foarte usor, deoarece toata lumea se adapteaza repede. Pai, ce pot sa spun? Te cheama Cezara? E un nume nemaipomenit de superb >.< Mi-au placut dintotdeauna aceste nume rar intalnite. Pe mine ma cheama Diana, mda :]] Dar pe aici mi se spune Beki, so incantata de cunostinta. Sper sa ne mai intersectam pe zup xD Si de asemenea, sper sa ramai mult timp pe aici, deoarece nu toti userii noi raman mult -.-".
Din descrierea ta pari o persoana foarte de treaba si eu sunt o maniaca de yaoi :]] Iubesc tot ce tine de yaoi xD Yuri mai putin, rar intalnesc ceva care sa-mi placa :]]
Si acum ceva intrebari...
1. Carti citesti? Care sunt preferatele tale?
2. Actori preferati?
3. Filme preferate?
4. Ce yaoi-uri ai urmarit?
5. Cati ani ai?
6. De ce te temi cel mai mult?
Pai cam atat....inca o data bine ai venit si nu uita sa te distrezi.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#7
My sweetheart chiar a avut dreptate,aici sunt o multime de persoane super,iar tu Beki,esti una dintre ele^^.Ma bucur ca am avut ocazia sa te cunosc si thx de intampinare.Intr'adevar,numele meu e rar insa si Diana imi place foarte mult :X una dintre prietenele mele cele mai bune se numeste Diana 3.Cat despre yuri,crede-ma ca eu personal intalnesc mult zilnic in viata mea 24.Iar acum sa-ti raspund la intrebari^^
1. Habar n'ai cate am putut citi24.Shining,Fantoma de la Opera,Contele Dracula,etc(nu stau sa deschid toata lista ca ar dura enorm)
2. Johnny Depp cu siguranta
3. Nu neaaparat.Tot ce'i de groaza e preferatul meu
4. Oh,doamne,am o lista foarte mare ce cuprinde enorm de multe insa am sa-ti spun 2 care mi-au palcut mult:Okane ga Nai,Junjou Romantica
5. In curand fac 18^^
6. Paianjeni>.<

Thx inca o data pentru primire^^
[Imagine: Untitled1-2.png]
~Why not to love free?~



[Imagine: 3293446.png] [Imagine: 6651602.png] [Imagine: 6731597.png]


#8
Bun venit pe zup ◄Ḟuni►!Sper sa te distrezi si sa-ti faci multi prieteni!
Am niste intrebari pentru tine:

1.Anotimpul preferat?
2.Ce iti place sa faici in timpul liber?
3.Sportul preferat?
4.Materia preferata?
5.Ce zodie esti?
6.Care este floarea ta preferata?
7.Ce stil de imbaracaminte porti?
8.Fructul preferat?

Cam atat......numele meu e Hanna si sper ca vom fi prietene.:pls:
[Imagine: Anime-signature-redone.jpg]
[Imagine: 43272185_764421.gif]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Hallo ! Ruxi. 15 5.815 10-07-2011, 11:20 PM
Ultimul răspuns: Ruxi.
  Hallo lume:] Zuzu XoXo 11 5.491 13-03-2011, 02:07 AM
Ultimul răspuns: Zuzu XoXo
  (╯▽╰)Yo! Salut! Ohayo! Hallo! Hello!(╯▽â†â™ªDeathRebel_Zupilyxa♪ 4 1.935 28-07-2010, 12:46 PM
Ultimul răspuns: ♪DeathRebel_Zupilyxa♪
  Ohayo, Hi, Salutare, Hallo, Salut DeathRebel 9 4.083 05-08-2009, 12:06 PM
Ultimul răspuns: DeathRebel
  Hallo![click] BuTtErFlY 2 2.288 04-05-2009, 08:23 PM
Ultimul răspuns: Ryuu


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)