Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sa stam la o barfa...

#31
@Lia: You are not allowed to speak, you're fat.


-.-.-.-.-.-.-.-.-.-
[Imagine: sig3a.jpg]



#32
Eu iar is picata din luna... Mi-am vazut numele si nu inteleg ce am facut. Iar m-ati sunat si nu am raspuns? 21

#33
@Cherie, nu, ziceam ca nu ai avut idee ca eu eram Aly pana ieri, credeai ca sunt Ale... si ca nu ai mess si facebook sau daca ai nu intri *big grin*

#34
@Aly aah... ah da! SCUUUUUZE IAAAAAR !!!! Pentru telefoane... ca habar nu aveam cine esti... 9... ma ierti 108? Pai cu messu' e o problema pe care am explicat-o (persoana care habar nu avea ca tu esti tu pana ieri, a reusit sa isi stearga singura contactele cand a facut o sicronizare pe telefon si blabla. ) Acum am un alt id, Daiana il are, unde stau deobicei pe invizibil. Sau ma rog, "sunt" pe telefon. Pe laptop stau mai rar ca mi-e lene sau am de invatat sau pur si simplu stiu ca ma plictisesc. Cu facebookul e alta chestie, dar la fel am o explicatie, hehe. Pe care le-am oferit-o parca si lor sambata... Oricuuuuum, am credit de duminica 24.

Heeei, de ce nu povesteste nimeni de felul in care m-am chinuit sa ma urc pe scaunul ala idiot? 21

#35
Pentru ca nu e asa de interesant cum e sa ma barfeasca pe mine sau Aly -.-
[Imagine: sig3a.jpg]



#36
Sau cum aproape am daramat toate berile de pe masa cand am incercat sa ma sui eu -.-, imi aduc aminte Diana ca te intrebai cum aveai sa te dai jos de acolo 21.

Oh, si cineva a avut ideea stralucita de a face rost de alune <3
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#37
Da, da, da! Si imi amortisera picioarele atarnand acolo in aer. Nu ai vazut ce teapana stateam, abia daca ma miscam un centrimetru 21. Si tresaream la fiecare miscare de-a lui Mircea... 24 Eram: nutemaimiscanutemaimiscaterogeunutemaimiscaaaa!

#38
Se vede ca nu ai fost prin baruri mult. Sunt unele scaune cu care poti sa te misti in jurul camerei. Dar tre sa recunosc ca barul indie a lu DLH avea niste scaune naspa. Cand am trecut pe ala mai scund a fost ca si cum m-as aseza pe o perna de puf. O sa inveti acum ca ai ajuns la varsta alcoolului legal 4

Alunele cred ca au fost ideea lu bebe. Pacat ca nu erau mai sarate.
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#39
Baru' ala ar fi fost destul de misto daca aveau numa' scaune din alea cu spatar, sincer. Altfel, a fost decent. Doar ca, dupa cum s-a mentionat, unele persoane au avut dificultati cu scaunele xD Si alunele au fost bune, chiar daca nu mai tin minte exact cum erau. Also, mecul mancat din picioare in metrou a fost interesant.

#40
The epicness of today's meeting:

Varianta lu' Aly:

Lia avea un stick pe care erau o tona de carti si nu are stick-ul si aseara il avea in camin si s-a dus sa il caute [gen vreo 4 ore sa cauti un stick] pe care l-a gasit intr-o punga cu haine.

Varianta lu' Lia:

Daaaaa, am pierdut un stick si aveam mare nevoie de el pentru ca eu pe el pun toate pozele de pe camera ca tata nu are pc si al meu e stricat si 6 luni voi stoca acolo pozele.

mama: "Si unde l-ai gasit?"

Lia: "SUB PAT!!!"

Aly: "Mada mi-a zis ca era intr-o punga cu haine cand m-a sunat..."

Lia: "Punga cu haine era langa pat... Te-a sunat? Pe mine nu!"

Aly: "Da, m-a sunat, am vorbit mai devreme cu ea..."

Lia: "Pai cand am sunat-o eu sa o rog sa imi caute stickul a zis ca nu poate! Si am fost sa mi-l caut eu. Uite la ea, nu are credit sa ma sune dar te suna pe tine... pardon, are credit sa sune dar il utilizeaza mai mult cu iubitul!"

Eu si @Lia si @MajinCloud @Soda stim despre ce e vorba... LOL, it's an inside joke si nu @Utlaning tu si mada din poveste impartiti doar un simplu nume nu sunteti aceeasi persoana 21)

We said so many lies today lia that seriously I have no idea what we said but i do remember the general story. And yes, i am NOT going to take any more of his shit!




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)