Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sa stam la o barfa...

#21
(26-02-2013, 04:22 PM)MajinCloud A scris: I raise you
[Imagine: bleach%20anime%20ikkaku%20madarame%20yac...com_36.jpg]

Also un club al femeilor ne-ar pune in dezavantaj numeric.

@Aly al tau nu e capabil sa foloseasca un telefon cum trebuie si uraste tehnologia si noul zeu al pamantului: Internetul


*face/palm*

Bai, sunt mai multe telefoane, nu doar unu singur, unu din telefoanele alea [sunt 3 la numar] este idiot si face faze dubioase de unu singur [telefonul, de el zic]. Da, n-are cont de facebook si nu sta pe mess, big deal, nu inseamna ca uraste tehnologia sau internetul, este stricat laptopul si sunt chestii mai urgente de facut/platit la salariu decat laptopul, pe bune acuma... eu intru rar pe mess si mai stiu pe cineva care nu are nici mess si nici facebook si e membru pe zup.

"Let's all pick on Aly's bf, maybe this way they'll break up faster!" seems to be your new motto guys...

#22
@Lia, Te rog sa-mi zici mess-ul, facebook-ul si daca iti raspunde pe email @Cherie sa-mi zici si de asta! Ha! Uite ca nu e doar el... oops. Nu vrei sa ii dai si adresa de acasa si de la servici? Si numele complet? Hai da si datele din buletin si cnp si gata!


This stopped being a joke a while ago. It ain't even funny anymore.

#23
@Aly, iti fac cinste cu un metru de bere daca te desparti pana in martie.
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#24
@Syryus, daca as fi bautoare poate dar cum nu sunt... degeaba, iar acuma nu-mi poti oferi altceva ca sa ma faci sa ma despart. Dear god, just stop alright?!

#25
@Aly, dude, noi doar glumeam, desi avem si noi dreptate prin unele parti. Pare rau, dar dupa mesajul ala, in ciuda faptul ca de multe ori ti-am dat sfaturi despre cum sa va rezolvati probleme si nu despre despartire, nu prea pot sa stau de partea lui -.-. Anw, e treaba ta, noi faceam caterinca.

Vorbind de mine si tine, data viitoare am grija cand jucam wordfinder 4 ore pe tableta in mijlocul noptii, sa am si baterie sa nu amortim cat timp sta la incarcat 21
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#26
(26-02-2013, 04:44 PM)Lia A scris: @Aly, dude, noi doar glumeam, desi avem si noi dreptate prin unele parti. Pare rau, dar dupa mesajul ala, in ciuda faptul ca de multe ori ti-am dat sfaturi despre cum sa va rezolvati probleme si nu despre despartire, nu prea pot sa stau de partea lui -.-. Anw, e treaba ta, noi faceam caterinca.

Vorbind de mine si tine, data viitoare am grija cand jucam wordfinder 4 ore pe tableta in mijlocul noptii, sa am si baterie sa nu amortim cat timp sta la incarcat 21


Stiu ca glumeati dar daca fac o greseala sa fie macar greseala mea, sa nu traiesc cu gandul ca m-am luat dupa altii si poate ca ar fi fost altfel daca nu ma luam. Asa sunt eu, sa fie eroarea mea dar doar mea.

Tu ai ramas blocata pe mesajul ala...

In noaptea aia ti-am zis sa ne culcam pentru ca ma durea ficatul de la pozitia dubioasa in care stateam!!! Si mi-am pus jocul pe telefon lol.

Ah, @Lia, zi-mi si mie care e jocul exact? Un link spre googleplay la joc ar fi bun4

#27
Nu mai vorbiti de fostul meu "prieten", sau o sa va judec hainele si muzica -.-
[Imagine: sig3a.jpg]



#28
(26-02-2013, 05:08 PM)Utlaning A scris: Nu mai vorbiti de fostul meu "prieten", sau o sa va judec hainele si muzica -.-


Vreau sa-l cunosc si eu pe fostul proprietar de pitici!
[Imagine: tumblr_m0b1jsILTh1qg582mo1_r1_500.gif]

#29
(26-02-2013, 05:12 PM)Syryus A scris:
(26-02-2013, 05:08 PM)Utlaning A scris: Nu mai vorbiti de fostul meu "prieten", sau o sa va judec hainele si muzica -.-


Vreau sa-l cunosc si eu pe fostul proprietar de pitici!


Eu vreau sa o cunosc pe fosta proprietara de giganti!!!

#30
(26-02-2013, 05:16 PM)Aly A scris:
(26-02-2013, 05:12 PM)Syryus A scris:
(26-02-2013, 05:08 PM)Utlaning A scris: Nu mai vorbiti de fostul meu "prieten", sau o sa va judec hainele si muzica -.-


Vreau sa-l cunosc si eu pe fostul proprietar de pitici!


Eu vreau sa o cunosc pe fosta proprietara de giganti!!!


Right in the stomach 24
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)