Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Sa ma prezint...

#1
Buna
Ma numesc Andrei, am 16 ani. Imi plac animeurile, muzica, filmele si serialele japoneze. Am un defect sunt foarte timid si nu prea vorbaret...
Banii sunt puterea, banii sunt mandria si banii sunt totul.

#2
Bine ai venit pe Animezup, kiryuu!
Sper ca o sa iti placa aici, o sa te simti bine si o sa iti faci multi prieteni!
Zuppy te primeste cu bratele deschise!

Happy posting si have fun! Nu uita sa te distrezi!
Salut! Eu sunt Zuppy, mascota oficiala a Animezup!
Daca esti nou pe site, poti citi aceasta introducere, si sa afli mai multe despre noi.
Nu uita nici de regulament!
Sper sa ne vedem pe forum sau pe portal. Pe forum iti poti posta fic-urile sau desenele, sau poti discuta cu ceilalti utilizatori. Avem categorii multe si diverse, pe gustul fiecaruia!

Daca esti fan manga, sa stii ca poti citi manga-uri traduse in romana pe Mangazup.

Zup e cel mai tare!

#3
Ohayo kiryuu aka Andrei :]

Bine ai venit in comunitatea noastra prietenoasa!!! Sper ca iti va placea forumul si vei gasi prietenii cu interese comune ca ale tale si paote asa in oarecare masura vei scapa si de defectul ' timiditate', cine stie 39

Eu sunt Serqet si imi plac si mie serialele japoneze. Un serial ce m-a impresionat a fost unul psihologic "Liar game" si sezonul 2 a serialului [ma intreb daca este si "Liar game 3 " : -??] cred ca din cauza cum joaca Akiama [numele personajului, nu stiu numele actorului -.-]. Ai auzit de serial ?
Si daca nu, ce seriale japoneze vizionezi ?

Ai spus cuvantul anime. Ai vreun anime si un personaj ce iti place? Te indentifici cu vreun Personaj din anime? Si, ce ne spui de manga ?

Muzica... ce gen anume asculti si care sunt cantaretii tai preferati ?

Si, nici un cuvant de literatura .. Citesti ceva?

Well, distreaza-te pe forum si nu lasa ca timiditatea sa fie un obstacol atunci cand vei face cunostinte noi. Ne vom m-ai citi prin posturi.

Serqet Hetyt ^^
[Imagine: aaaakip.jpg]

#4
Hellow Andrei! Welcome here! xD

I hope you'll make a lot of friends despide your timidity and you'll have fun! ^^

Rock/Metal asculţi? Trupe?
Desenezi/ Scrii?
Cartea/Autorul preferat?
Ce profil studiezi la liceu?
De unde eÅŸti?

That's all. Welcome again, happy posting and have fun! C:

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

#5
Hi Andrei!!!!!
eu sunt Roxy...Nice to meet you!^^

1. Care este melodia ta preferata?
2. Dar animalul preferat?
3. Ce zodie ești?

Sper sa îți faci multi prieteni pe Zup și sa ne înțelegem bine! ^^
Bye-Bye!

#6
Salut Andrei, bine ai venit pe forum. Happy posting,spamming or trolling, depinde ce vrei sa faci in continuare.
Intrebare: Iti plac filmele de groaza?
Ah, si sa stii ca baietii timizi sunt draguti21.
Gata, am tacut. Deci da, welcome!

#7
Heya Andrei.Eu sunt Dya [Claudia], incantata de cunostinta.Well se pare ca avem ceva in comun, si eu sunt cam timida uneori 9 Anyway, bun venit si sper ca te vei distra pe forum.
Ahhh, ce cute e semnatura ta :X

Revenind, am cateva intrebari [firea mea curioasa e de vina]:
Care este anotimpul tau preferat?
De la ce varsta te uiti la anime'uri?
Care e ciocolata ta preferata?o.o
Ce culoare au ochii tai?

Cam atat, nu vreau sa'ti pun prea multe intrebari.Anyway, sper ca te vei distra pe forum si ca iti vei face multi prieteni, printre care si eu.
Zbye ~
Time you enjoy wasting, was not wasted.

#8
Heya, Andrei!4 Eu sunt Axy [Alexandra, dar nu prea mi se spune pe nume].
După semnătură şi avatar reiese că eşti un fan yaoi. Aşa e?4
Ăm...aş mai fi pus întrebări dacă nu mi-o luau ceilalţi înainte. :]]

Bun venit ÅŸi alte alea...:]]4
[Imagine: 2z7exb6.png]
Tnx, Tox!<3

Lăv mai femili :]]:
Fiică: Beki
Soţia: ♪ Ąѕђą ♪
Mama Soacră: Tweety
Cumnăţica: Ame

My fic: Hypnose; My drawings; My photos

#9
Buna Andrei * big hug * First, wait a sec. Unde`s raspunsurile la intrebarile celorlalti useri? : - w :]] Well, eu sunt Adina. Cum ti s-a mai spus mai sus, sper sa te distrezi pe aici, fara spam or smth. hug So, esti mai timid? E in regula, mie mi se pare un lucru simpatic.
Acum.. Cateva intrebari.. xD

1. Ce filme preferi?
2. Iti place sa canti?
3. Ai o porecla?
4. Ce sport practici? Karate or Judo? Something...?
Well, cam atat. Ne mai auzim pe aici ^^

#10
Traiesc ,undeva intr-o comuna din muntenia.Desi sunt nascut in zodia gemenilor ,imi place anotimpul iarna.
Noaptea ,cand ninge si e atat de liniste afara ,stau ore intregi la fereastra.Nu-mi place aglomeratia si locurile zgomotoase ,de acea muzica o ascult foarte incet si de preferat doar la casti. Am doar doua melodi preferate care le ascult in fiecare zi si nu ma plictisesc : Evanescence cu Hello si Bliss cu Wish You Were Here.
De 2 ani ,3 luni si 15 zile sufar de insomni ,de aceea practic sportul cel mai cunoscut ,alergatul dupa maxi-taxi ,dimineata ,ca sa ma duc la scoala.
Anime-ul meu preferat Phantom: Requiem for the Phantom si Kuroshitsuji, dar sunt si un fan yaoi.Manga nu imi place, pentru ca este alb negru .
Nu-mi place sa desenez, nu-mi place sa citesc, nu-mi place sa cant, porecla nu am, prietenii si colegii ma striga, simplu ANDI.
Banii sunt puterea, banii sunt mandria si banii sunt totul.



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Ar fi o idee sa ma si prezint, nu? Batsy 4 2.236 02-03-2013, 08:26 PM
Ultimul răspuns: Batsy
  sa ma prezint si eu ca asa se obisnuieste nu? :.:.:Ratsuky:.:.: 5 2.974 15-07-2009, 11:29 AM
Ultimul răspuns: :.:.:Ratsuky:.:.:


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)