Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Realitate sau fictiune? [Jigoku Shoujo]

#10
Daca tematica acestui topic este daca exista Rai sau Iad, atunci parerea mea este ca exista ... Sunt o persoana destul de superstitioasa si poate un pic ciudata ^^"
Pentru mine Raiul e locul unde se duc oamenii bunii, dupa ce mor. Iar Iadul opusul, locul unde se duc oamenii rai dupa ce mor xD

Daca insa topicul acesta se refera daca exista un site, cred ca nu, nu cred ca exista acest site, care sa te ajute sa te razbuni. Sau o persoana care sa vina si sa se razbune pentru tine. xD



Răspunsuri în acest subiect
RE: Realitate sau fictiune? [Jigoku Shoujo] - de InnocentGirl - 11-11-2008, 11:55 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Jigoku Shoujo Lye 27 31.234 04-07-2014, 02:03 PM
Ultimul răspuns: DeDal N.
  Ati suporta sa fiti Hell Girl? [Jigoku Shoujo] Gwindel 26 26.722 04-04-2012, 06:40 PM
Ultimul răspuns: BlackMao
  Top 3 personaje preferate [Jigoku Shoujo] Gwindel 16 17.015 20-02-2011, 10:00 PM
Ultimul răspuns: Liar
  Enma Ai vs. Hone Onna [Jigoku Shoujo] Gwindel 11 13.442 03-09-2010, 05:47 PM
Ultimul răspuns: ☻vαмpιхυ`☻
  Razbunare [Jigoku Shoujo] Gwindel 13 14.481 21-06-2010, 11:07 PM
Ultimul răspuns: Crazy~Tenshi


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)