Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the song ! [ K-music version ]

Mblaq-Stay chiar imi place mult melodia :X:X de fapt tot noul album imi place sa fiu sincera:X,ritmul e foarte catchy dance ,hmmmnu prea mai am ce sa spun39 pacat ca nu are clip 4,nota mea este 9.

Next: Un remix care imi place foarte mult,probabil ca il stiti deja 4 Dj Masa - Special Mash-up part 2
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


Etto, nu suna deloc rau, ba chiar imi place. Asta da remix O;
Ce pot spune, imi place cum a combinat atatea melodii de la atatia artisti facut o singura melodie, in fine, sunt unele parti in care suna cam ciudat dar in mare parte este reusit acest remix. Munca e de laudat. 9

http://www.youtube.com/watch?v=jBxW22JLUmg
[Imagine: 9qh35v.jpg]

Ummmm,sincer prima data cand am ascultat melodia nu m-a impresionat,acum a 2 a oara pare mai acceptabila, chiar mi-a ramas in cap 21) 1,2,3,4 i-as da un 8.
Videoclipul e destul de banal la fel ca si dansul..prea usor dar da este pentru firma intel deci nu aveau cine stie ce de facut ,video primeste 7.
Deci nota finala este 7.5.
Next: SHINee - Lucifer (Remix ver.) Live [ fara Jonghyun 2 ]
~~~~~~

"My angel,my sunSHINe <3.
"
[Imagine: 16lh2lj.gif]
"I still look at you"
[Imagine: 257estt.jpg]


Too much autotune. Avand in vedere ca e foarte greu sa canti si sa dansezi in acelasi timp, s-ar accepta. Dar totusi..Anyway, 7 ca să nu fiu asa rea.

______________________________________________________

Next : 2NE1 - Clap Your Hands

Prima melodie de la 2NE1 pe care am ascultat-o.
Xoxo, Ang. :bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Mah, recunosc, nu mi-a placut de prima data 24 am crezut ca e baietoasa, DAR am ascultat-o allataieri SI mi-a placut la nebunie 24 [ ce sa zic, sunt schimbatoare ] Deci inceputul e OMG 22 e genial 21 azi, eram pe troleu si a nimerit melodia asta pe mp4 deci imi venea sa topai o.o are un ritm foarte ritmat 24. Imi plac versurile si vocile lor. CL e un rapper grozav cu carisma ;x. Nota 10 !

Next :

Kyuhyun - 7 years of love
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Well, îl ador pe Kyuhyun și îmi place și melodia 8. E prima oară când o ascult și m-a atras destul de mult, mai ales vocea lui *nosebleeds* cât și versurile acelea atât de kawaii! Cred că îi dau un 9, asta pentru că... well, le prefer pe cele mai dansabile xD mai ritmate și melodia nu m-a impresionat chiar de la început.

Next: Boa - Moto 8
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




BoA - Moto
Prima dată când o ascult. Fata asta e genială! O.O Are o voce incredibilă şi se mişcă atât de bine, o invidiez. Trebuie să mai menţionez că e foarte drăguţă şi că îmi place stilul ei vestimantar ? Nu, nu cred. E foarte drăguţă melodia, o s-o mai ascult, acum să caut şi o traducere să ştiu ce zice, nu de alta, dar să nu mor proastă *laughs*. Oricum, 9.
___________________________________

Next:CL & Minzy - Please Don't Go
Un..ceva de la Zuză.
Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Omo, Cl și Minzy 8 ador melodia, ador vocile lor, stilul lor, totul! Când am descoperit melodia, o ascultam într-una, parcă eram obsedată 21 am învățat și dansul, la cât de mult îmi plăcea xD. Anyway, nu cred că-i pot da mai puțin de 10<333.

Next: Un cover de la 'genie' by SNSD 71
Don't deny our r2Ï€.
[Imagine: ri935j.png]




IU mi se pare o fată genială şi foarte drăguţă şi talentată. o.o Pe ceilalţi nu îi cunosc dar se descurcă destul de bine. Despre melodie nu pot spune că sunt înnebunită dupa ea, dar pentru o plictiseală merge ascultată. Îmi plac foarte mult SNSD , but melodia nu mă prea atrage 21. Well , o să îi dau un 9. ^^

Next: HyunA- Change
I always gather everybody's attention.



[Imagine: snsdside2.gif]

Hyunaaa. Well desi nu imi place foarte tare de ea ador melodia. 21 Cum sa nu iti placa ? E perfecta pentru un dans . <3 In plus vocea ei e destul de ok la partea cu rapul xD Si in plus e Junhyung acolo . Aolo ! <3 My rapper <3 . Ofc e una faina, versurile sunt ok, ador sa dansez pe ea, dar pe Hyuna nu o suport desi aici dam note la melodi nu la artisti daca ne plac sau nu asa caaaaa 10. xD

Next:

I hope - FT Island

Am pus live ca nu e mare diferenta de melodia de pe album. XD
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End















Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Choose the song [Kpop] βεκi 47 28.261 08-04-2013, 12:21 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Music Channel da k-pop~! Aerith 13 13.816 13-10-2012, 08:26 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  LIVE Music Bank. SooMin 0 2.384 10-09-2010, 12:49 PM
Ultimul răspuns: SooMin


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)