Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the song ! [ K-music version ]

grrrr Lee Hongki e pur si simplu adorabil,a fost preferatul meu din drama You're Beautiful si mereu am crezut ca vocea lui e perfecta ^^ si ceilalti tipi din trupa sunt foarte draguti,dar Lee Hongki 105
melodia e foarte buna,am spus ca vocea e perfecta 21 si chiar nu conteaza ca e live,defapt,e chiar mai bine,performantele lui pe scena sunt foarte bune 15
nota 10


next
C.N. Blue - I'm a loner
[Imagine: joker.png]
___________________________________________________
My Manga list xD

C.N. Blue - I'm a loner

Prima dată când ascult şi...îmi place! Îmi aminteşte de altă melodie, nu ştiu care, dar o să-mi dau eu seama. Azi o ascult, mâine nu mă mai pot opri, iar poimâine realizez că imi place. Chitara aia electrică e awesome xD. Uhmmm, trebuie să mai înşir şi alte motive pentru care melodia asta primeşte 8 de la mine? Nu...aşa credeam şi eu. ^^
______________________________________________________________

Next: 2NE1 - Can't nobody

Foarte cunoscută, ştiu.

Xoxo, Ang.:bye:
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Melodia asta nu am mai ascultat-o de ceva timp 39 De ieri:]] Îmi place mult cum îi stă lui Minzy cu părul lung şi când spune " I'm so bad bad But i'm so god god " 15 Chiar dacă sună aiurea >.> Îi stă bine lui CL frizată aşa şi vopsită blondă, dar cu suviţele alea Brunete zici că-i zebră :]] În general melodia îmi place, nu o ascult eu aşa de des, dar e pe placul meu pot spune. Singurul care nu-mi place este cum începe melodia şi cum îi stă lui Minzy cu părul prin în două codiţe grr

Next: 4Minute - Huh [ http://www.youtube.com/watch?v=kRbIZtUS2...re=related ]
[Imagine: Hm757.png]





Pfa. Alta melodie numa buna de dansat =p~ coreografia e faina rau de tot. 21 Pentru o melodie cica hip hop e chiar faina o.o o ascult de cel putin 2 ori de pe zi. Introul alaturi de beast e genial [ stiu ca e alta melodie 65 dar nu m-am putut abtine ]. Dupa versuri habar nu am de ce mi se pare o melodie dedicata anti fanilor 24. vocile lor imi plac in special partea unde canta maknae Sohyun 105 . nota e 10 <3

Next:

Because I'm stupid - SS301

stiu ca e SS501 dar asta e sub grupul care canta. 21
[Imagine: tumblr_ljy3o2Lf311qzf4bro1_500.gif]

Always keep the faith !



YunJae, YooSu, ChangSica, HunHan.



The pleasures of the mighty are the tears of the poor
A song will outlive all sermons in the memory
Always Keep The Faith
Deferto Neminem
Hope to the End













Ce pot sa zic?Vocea lui GD e...minunata si in duet cu CL e si mai bine.Nu am decat vorbe de lauda pentru melodia asta.Ritmul e...energic si,desi nu inteleg versurile,imi place cum suna.Wassap?Melodia are un mare si frumos si dragut 10 de la mine.
Next --> GD and T.O..P - High,high

O altă melodie pe care nu trebuie s`o ascult. Doamne, şi acum îmi amintesc cââât de mult îmi plăcea melodia asta, dar acum a cam scăzut din topul meu. Îmi place de TOP în videoclipul ăsta. Nu ştiu, pare mai relaxat, iar freza chiar îmi place 105. GD, normal că vocea lui e superbă, iar el e un adorabil, doar că de data asta nu`mi place cum e frizat x___x. Îmi place refrenul la nebunie, mai alea `` Fly Fly, Touch The Sky``.

Next : Super Junior - Sorry Sorry
[Imagine: Hm757.png]





Super Junior - Sorry Sorry

This makes me laugh, dunno why. 24
Refrenul e genial. Nu o să înţeleg niciodată ce zic, dar sună bine. Puţin cam prea 'compuerizate' vocile, but it's ok, atâta timp cât sună bine. Are 7 de la mine, m'a făcut să râd şi sună bine. xD

Next: GD&TOP - 뻑이가요 (KNOCK OUT)

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

T.O.P. OPPA~! :]] Zece, zece, numai zece. :]] Imi place melodia, poate... "o ador". Vocile loc si versurile sunt tare amuzante. :]] GD e atat de cute cand canta refrenu' (sper ca refrenu' este cel bun - eh... nu trebuie sa intelegeti la ce ma refer :]]). T.O.P. este atat de... trece "bad boy"-ul *poc*, a cazut (ceva in genu' - eu si ideile mele inteligibile T_________T :]]). Deja am zis, zece, videoclipu' si vocile lor merita un premiu (mai ales versurile si vocile lor =]]). Deja v-am zapacit (;]]), deci eu pun in desfasurare melodia Song Love - Big Bang (eu iubesc melodia asta ;x ;x ;x *yeah... m-au innebunit vocile lor :]]*).
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2

Da, frumoasa melodie. Am aflat de ea azi, am ascultat-o e chiar foarte frumoasa. N-am vazut inca versurile TT^TT! Au niste voci foarte frumoase, GD arata la fel de biiine! <33 Il ador? Neeah~ oare de ce? HYUNSEUNG E PE PRIMUL LOC, dar si el e bun =p~ .
Videoclipul e frumos, deci, zece 39 .
Melodia are zece 21.
B2St-Back to You
[edit] trebuia cineva sa readuca topicul la viata 2124
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

Nota mea nu e alta decat 7. ^^ Nu prea imi place, nu ma atrage. Saptele e dat poate pentru voci... 106 MV n-are, live nu vreau sa caut, iar alte elemente cum ar fi ritmul sau armonia vocii, ma las batute la ele. 78 Pas. ^^ xd
Tony A - Top Star (ca tot dansam melodia asta pe strada o.O)
"Forgive you? Why? It's not like I'm mad or anything. You were the one who got angry; just like you said, I was being too nosy. I've always been like that, not knowing my boundaries. I'm the type who'll water a plant til it drowns."
- Yokozawa Takafumi no Baai, vol. 2



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Choose the song [Kpop] βεκi 47 28.457 08-04-2013, 12:21 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  Music Channel da k-pop~! Aerith 13 13.922 13-10-2012, 08:26 PM
Ultimul răspuns: Aerith
  LIVE Music Bank. SooMin 0 2.401 10-09-2010, 12:49 PM
Ultimul răspuns: SooMin


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)