Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the song 2.

Melodia asta m-a stresat in urma cu ceva timp asa de mult... Am dezvoltat un fel de ura necontrolata catre ea. 1. Un mare 1. N-o pot asculta. Mi se pare idioata, tampita, limitata, una din cele mai proaste creatii muzicale ale omului.

Specii - Vezi
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Heya ^^ Melodia nu e cine stie ce. Unele versuri imi plac, sunt expresive. Dar rappul nu e una din pasiunile mele desi n-am nimic cu el. Pentru ca are niste versuri destul de bune ii voi da 8.

next: Chad Kroeger and Santana- Into the Night -Chad e un geniu...si Santana ce sa mai zic, King of the Guitar.
[Imagine: 61516723.png]
LSHTCCOMNAIWEDA
Which translates to: Laughing so hard that coke came out my nose and I wasn't even drinking any.



Thanks Mimi x3 !


Muzica praise Melodia asta inca ma obsedeaza (si a trecut ceva timp de cand a aparut Scapat De Sub Control). Imi place mult ideea. Imi place negativu. Imi plac versurile. Toti o dau grav, magic fin, senzational 21 10

Specii - Succes
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Asta am pus-o eu mai sus si a fost respinsa cu nota 1 pe motiv de genul "nu imi place nimic" + putini nervi ca m-am luat de minunata Andra 4 Revenind: instrumentalu ala de la Silent Strike e foarte tare Smile Si tot etc-ul. Versuri foarte tari. 10

Aforic si Deliric1 - Generatii
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Am incetat sa ascult Marilyn Manson acum un an jumate sau chiar mai mult. Personal Jesus cred ca e printre cele mai populare melodii ale lui, lucru care m-a facut sa o aud la tot pasul uneori. Manson e ok, si nu pot zice ca nu-mi place, pentru chiar imi place. 8.

Si acum ceva ce ar putea sa plictiseasca oamenii...
Next: Carlos Santana Feat. Everlast - Put Your Lights On
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]

Si eu ma asteptam mai mult pe partea de lirica la Generatii 4

Put Your Lights On -- linistitoare... Frumos lucrata. Cam prea lenta pentru ce ascult eu de obicei. Nimic care sa ma dea pe spate la versuri. 8

Words I Never Said
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Hmmm... cine stie ce ai sa mai crezi acum... insa melodia asta mi-a placut, intr-o anumita masura... adica nu in mod special. Cel mai mult mi-a placut vocea feminina... ii dau 7.

Stiu ca e tarziu... dar eu tot vreau sa dansez.

Tin minte cum pe melodia asta, atunci cand eram mica, dansam ca o nebuna. Si acum imi place foarte mult.

http://www.youtube.com/watch?v=i8mz9uOvFQA 10 Daca nu va place sa fiti veseli si sa dansati si daca preferati melodiile complexe... nu are rost sa o ascultati...
Mi-e foameee!!!

Aia de mai sus e o melodie foarte tare. Asa ar trebui sa fie melodiile astea, nu lalaieli idioate despre nimic. Nimic altceva de spus. 10

Ooo si esti o persoana trista daca ai impresia ca alte melodii decat cele dance/pop te fac o persoana trista. Vezi? De aia zic ca nu le dai o sansa. Asculti doar superficial.

Iote aci http://www.youtube.com/watch?v=VTrOiYe-2oQ 4 Ce tare poa sa sune Mavado.
stiu, nu-ti iese totul mereu, dar azi intra

Ce-mi place melodia asta. Ma face sa zambesc putin, e foarte frumoasa, chiar nu o mai auzisem de ani de zile. Tin minte ca vroiam si eu fustite dinacelea cand eram mica 21 . J. Lopez a stricat melodia 21 . Nota 10, desigur.

http://www.youtube.com/watch?v=lexLAjh8fPA

edit : mi-ai luat-o inainte 21

Melodia e super, suna bine in mare parte dar refrenul nu prea imi place. Tipul are vocea ciudata dar in rest e foarte ok , nota 9 .
[Imagine: Untitled-3-6.png]

Parazitii... rap, nu-i asa? Spun sincer ca nu-mi place rap-ul, nu pentru ritm ci in mare parte pentru versuri xD Defapt, n-am putut intelege niciodata rap-ul romanesc - in mare parte - pentru ca 90 % din artisti canta 1. despre cat de depravata e tara asta which i really don't care 2. versuri cu rima, carora nu le vad noima ( dar asta se aplica la majoritatea melodiilor )
Nu am nimic cu rap-ul/hip-hop-ul doar ca eu nu il pot inghiti. Ritmul e ok, merge, etc dar ... well, Parazitii mi se par oricum mult prea vulgari pentru mine 21 6.

http://www.youtube.com/watch?v=KBqlFiIAM...re=related
[CENTER]
How terrible it is to love something...
... that death can touch.


[/CENTER]



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Favourite Anime Song Kyo 67 42.290 10-12-2011, 09:58 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Rate The Song :P Grazy 1.080 454.699 19-12-2010, 03:23 PM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)