Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the song 2.

9.50 . E geniala melodia . Nu prea am ce comenta dar serios , chiar imi place . I mean, rock on or something like that . Nu prea ascult bon jovi dar asta imi place so ... nota am dat - o deci nimic altceva de comentat , urmatoarea melodie .

O melodie foarte frumoasa , o am pe mp3 si de fiecaredata cand vreau sa ma linistesc o ascult . Kodoku no Tiera
[Imagine: 8x3VTT8.png]
© Hachiyuki - deviantArt

Oh be serious, I didn't even have to open the link to know it's Bon Jovi. Alta melodie de a lor mai canonica de atat nu ai gasit? What's the metal sign for anyway?

Yeah, yeah, hard rock *insert sarcasm*

Ma rog, de dragul faptului ca e practic un imn pe aici, si ca orice diferente ar fi intre noi, locuitorii acestei insule, sunt date la o parte o data cu refrenul melodiei, sa zicem ca nu voi fi dura.
It attracts the crowd and the spirit, and not in a jellyfish-brain kind of way. 8

Eat this

LE for Mello: Suna destul de placut, inceputul imi aduce aminte de o melodie irlandeza si apoi se transforma pe parcurs. Nu sunt adepta melodiilor japoneze, decat daca le stiu dintr-un anime, dar are un ritm catchy si vocea e destul de melodioasa. Nu e extrem de relaxanta precum ma asteptam din descrierea ta, dar e ok. 8 ^^
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

Heh, nu-s fan Gaga, din contră, dar... dar spre deosebire de original varianta domnului e cu mult mai bună, poate pentru că pot înghiți mult mai ușor sunetele scoase de-o chitară și faptul că nu există acea voce? Probabil. Șapte.

Ar fi: Of the Wand & the Moon - Sunspot

Oh Dammit, n-a indraznit nimeni sa posteze aici de ceva vreme(am tot urmarit sa vad daca a postat cineva insa nimeni(n-am indraznit nici eu deoarece nu e genul meu)), in fine. La piesa asta imi place foarte mult beat-ul 4, iar vocea solistului la fel de mult o apreciez (imi aduce aminte de Johnny Cash)! Video-ul e putin sinihistru, la inceput fiind chiar horror(parerea mea). . .in fine, nota mea e 9!

http://www.youtube.com/watch?v=OrTyD7rjBpw&ob=av2e
[Imagine: tumblrlx7b30asgu1qg0svn.gif]




Imi plac foarte mult cei de la 'Black Eyed Peas'..sunt o trupa care ,dupa parerea mea au totul..si voce.
Ador muzica ,gen hip-hop... De-acum inainte va fi una dintre melodiile mele preferate !!
Nota mea este : 10 3


http://www.youtube.com/watch?v=hSjIz8oQuko


Ca idee nu e foarte originală, problemele familiale fac subiectul multor melodii, daaar e ușor digerabilă *într-un sens bun* și are versuri.. interesante.
*trece peste comentariile cu Cristina Etc* Nice beat, vocea nu mă prea încântă - treacă de la mine, 8.

Next: http://www.youtube.com/watch?v=r70UpNT_ZUc
<--random.
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy


Melodia asta am gasit'o printre melodiile mamei, este genul ei de muzica, eu nu prea ascult asa ceva. Cand am vazut titlul ma gandeam la melodia lui Cargo, daca ploaia s-ar opri si din cer nu o sa mai pice lacrimi...intelegi? Ceva de genul m-am gandit. Melodia este simpatica, 9 ^.^

Crush+ Alexandra Ungureanu- I need you more
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile

That's mine. Totally my type. Lăsând treburile sataniste la o parte, melodia se "digeră" uşor pentru cei ce ascultă aşa ceva. Nu e prima oară când o ascult, good lyrics, awesum song. 10/10 pentru mesaj.

Şi că să rămânem în aceeaşi zonă.

Cephalic Carnage - Ohrwurm

Xoxo, Ang.
Angilicious|dA
[Imagine: pikachu___batman_by_mnrart-d58f68d.gif]
Nothing I shoot gets back up again.
Drawings.| Photos.

Nu mi-a placut decat bassul de la inceput. In rest, cred ca am auzit atatea melodii de genul de la formatii cu nume gen carnage, corpses, bla bla bla. Nu sunt nici cel mai mare fan al metalului tipat, deeeci nu prea s-a lipit de mine. Daca ar fi mai scurta si mai melodioasa melodia, ar fi iesit ceva, insa asa, imi pare rau, 6.

well, http://youtu.be/QEY6_jcrzI8
[Imagine: careless.jpg]
And I don't realy care if you think I'm strange, I ain't gonna change.

Srsly, melodia e postată de 3 săptămâni (!) şi n-a fost nimeni în stare să scrie două rânduri şi să dea o notă?
@On: Eram sigură că asta am să găsesc, lolz. E genul de melodie relaxantă, smth you usually listen to when you're rollin'. M-a surprins videoclipul, ştiu o bună parte din filmele de acolo şi trebuie să recunosc că melodia asta merge perfect cu fiecare dintre ele. Poate comit un sacrilegiu dar îmi aduce aminte de Green Day pe când erau la început *or young Green Day sounds like Iggy Pop, eh*. Anw, mi-a plăcut, 10.

Next: http://www.youtube.com/watch?v=T0_zzCLLRvE&ob=av2e
[Imagine: p4KKzIN.png]
You could be the best of me when I'm the worst for you.
golden tragedy




Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Favourite Anime Song Kyo 67 42.585 10-12-2011, 09:58 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Rate The Song :P Grazy 1.080 455.937 19-12-2010, 03:23 PM
Ultimul răspuns: Teh


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)