Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the sign and/or avatar

#91
Sako-chan,e vorba de Junjou Romantica XD
Si acum:
Avatar: Poate mi se pare mie sau e cam neclar.In orice caz,primeste 8 pentru ca e misterios.
Semnatura: Un citat interesant,si nimic mai mult,deci 9.
[Imagine: tumblr_mihybjaQlI1rnvpygo1_500.gif]

#92

#93
Avatar: imi place imaginea si marimea avatarului, doar pozitionarea stockului ma zgarie putin pe ochi. 9. :3
Semnatura: e cam mare dar e superba, una din cele mai dragute semnaturi de pe aici. 10.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#94
Avatar - 8. Pentru ca e mai mult o caricatura, nimic special, dar e amuzant.
Semnatura - 10. Imi place mult, e micuta, e din Naruto, pare sa se repete la nesfarsit si NU IL ARE PE SASUKE!~
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#95
Avatar: imi place ideea cu crucea si contrastul dintre fundal si stock, 10. c:
Semnatura: giful e interesant, desi e cam sters si probabil asta nu-mi placea mie. Textul de sub gif ar arata mai frumos cu un alt font, asta-i cam banal. :3 8 text, 9 gif.
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#96
Katsu

Avatar: 9,50, caci nu e anime la fel ca semnatura, dar imi place conceptul.
Semn?tura: 10, imi place si ce ai scris, dar si gif-ul in sine.


Aggie, avatarul meu este fix o poza, omoara-l pe fotograful care a pozat-o asa pe Michaela Bercu. : ))

#97
Avatar: E foarte frumoasa poza, calitatea e excelenta... Desi nu are absolut nici o legatura cu topic-ul forumului, deci ii dau un 8.
Sig: Din nou, fata e foarte frumoasa, la fel si poza, desi tipul portret nu este tocmai potrivit pentru o semnatura, o face sa arate maaare >_< (sugestie de alternativa) Versurile sunt super, cu mesaj... Nice. 9.

#98
Avatar: e kawaii si simplu, imi place totul inafara de pisica *cough*hatethem*cough*, dar 10. c:
Semnatura: textul e cam mare si sig-ul nu-mi prea place, 7 pentru amandoua. Totusi 10 pentru spoiler, it got me. :3
[align=right]
[font=times new roman]You’re under no obligation to be the same person you were five minutes ago.

#99
Avatar : Sincer,nu prea imi place.Adica nu ca nu imi place poza in sine,desenul e super,dar cand ma uit la aceasta, nu pare sa imi transmita mai nimic,daca o vad de multe ori devine plictisitoare,nu are ceva care sa imi atraga atentia mie.Scuze ca dau o nota destul de mica,dar parerea mea este ca e o nota buna,7,50.
Semnatura : 9.30 deoarece e imi place mult,doar e cu Naruto si cu Jiraya cand sunt copii si sunt asa de draguti. * Sakura ma enerveaza asa ca nu o bag in seama * Singurul lucru pe care l-as avea de spus este ca as fi preferat sa fie putin,doar putin mai mare.Dar pot sa zic ca este o semnatura pe placul meu.

P.S : Imi cer scuze daca te-au suparat/deranjat notele sau argumentele mele,desi sper ca nu. 4 ^^
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

Mikky :3
Avatar: place, trandafiri albastrii, pe gustul meu xD Totusi, e cam luminata in mijloc si ma face sa ma incrunt. Si asta nu-mi mai place. 9 :3
Semnatura: efectiv o ador pe tipa fara cam cu rochie galbena \m/ -> asta-i spiritul. Totusi: 'si cam asta viseaza el...' ma lasa rece. 9.50
[Imagine: oh0j9c.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)