Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the sign and/or avatar

Avatar : 10.. how could a panda get less than 10? e leit Bepo in copilarie.
Semnatura: 8.5 pentru amuzament.
Am sa fac rau de dragul de'a nu face bine
Stiind ca daca fac lucruri rele o sa ma simt bine.
http://myanimelist.net/animelist/bolomaniac

[Imagine: 2448.gif]

[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Avatar: 8....imi place expresivitatea fetei tipului, chiar mi se pare amuzanta, but I don't like his style.

Sig: 9....design-ul e foarte misto, insa condamn ideologia din spatele acestuia....nu e de promovat.
[Imagine: tumblr_static_tumblr_static_dilvsoojho0sgwoc0s4s.png]

"What's wrong isn't me, what's wrong is the world!"

Setul tau este foarte patriotic,au o legatura stransa intre ele ,chiar daca nu se cam potrivesc culorile si luminile.Dimensiunile mie una nu prea imi plac,mai ales la avatar (chiar daca stiu ca sa trebuie asa fie) ,dar si la semnatura pentru ca este prea mare.In rest e frumos,mai ales acea rezonanta.
Avatar:8
Semnatura:7
Medie:7,50 .
[Imagine: 9pwads.gif]

Miracle

avatar: It's nice in a way, ma duce cu gandul la imaginea de la the dark side of the moon, doar ca e ca si cum cineva a aruncat apa peste acuarele si a amestecat apoi culorile intr-un haos total. Nu pot spune ca sunt mare fana a efectului format si a tonalitatilor, dar arata oarecum interesant, so 8.

sig: Oh. Dope. So hardcore. Nu ma dau in vant dupa promovarea mesajelor de genu' just to be cool (si nu vad niciun alt posibil motiv de promovare a lor). 6 pentru ca am o slabiciune pentru imagini cu nebuloase.
[Imagine: 1CGzWYg.png?1]
Thank you, Geesushi! ^-^
"these are the days that must happen to you"

Awww~ faza cu perechea e cea mai tare *ma bucur ca am nimerit una* ~Deci sa incepem...

Avatar: Imi place...de curand am reusit sa ma uit si eu la aceasta animatie si mi s-a parut destul de faina *ce pot zice, am un suflet de copil* si chiar mi-a facut placere sa-ti vad avatarul si semnatura. Mai ales ca ambele o au in prim plan pe Elsa, personajul meu favorit. De la mine ai un 9.50~
Semnatura: 10- nu am nimic de zis. ^_^
[Imagine: Touken.Ranbu.full.2064981.jpg]

Av: Calitatea lasa de dorit, iar efectul arata ieftin, se vede ca e creat de un amator cu cunostiinte limitate de Photoshop. Nu ma atrage nici idea de tipa dark-cool-goth etc, prea tipic

Semnatura: I totally dislike the hype around yaoi, I am so tired of seeing everywhere yaoi, yaoi, yaoi. 2
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

Liuca liuca liuca, avem aici una bucata avatar Cirque du Soleil si un sig pe aceeasi tema, frumos, colorat, estetic, de asteptat din partea ta; 10 pentru poezie, 9 pentru restul
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

Stormrage - avatarul mie imi place la nebunie, cu toate ca nu e chiar atat de clar, sincer. Mi se pare ca o mantie ceva mai blurata s-ar fi asternut pe el, cu toate acestea persoana din imagine mi se pare foarte interesanta. 10, fara alte adaosuri. Semnatura, la fel mi se pare interesanta, buna, bine aranjata. De mesaj nu stiu ce sa spun, nu prea le am eu cu nazistii, dar dau 10, pe plan artistic si desigur ca am luat in calcul si versurile (sper sa fie versuri, daca nu, greseala mea). XD Oricum mie imi place setul tau foarte mult.

[Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so1_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so6_250.gif][Imagine: tumblr_mfikklIRTU1rwyn4so9_250.gif]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)