Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the sign and/or avatar

#81
Avatarul imi place, e simpatic *ce lucruri consider si eu simpatice*. E putin cam mic, dar si asa detaliile sunt observabile.-9

Citatul nu e pe gustul meu, nu imi prea place Anglia. Trebuie sa-l mai notez?
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#82
10, so bloody true. Smile

"We serial killers are your sons, we are your husbands, we are everywhere.

And there will be more of your children dead tomorrow." - Ted Bundy(psihopatul meu favorit).

#83
I take it you're a big fan of Fullmetal Alchemist xD

Avatar: Pot sa spun ca mie imi place muuuult de Ed Crazy-monkey-emoticon-173 Daaaar asta nu e cea mai reusita imagine cu el Crazy-monkey-emoticon-181 (e un fanart, din cate vad eu) Nota 8.50.

Signature: Fullmetal Alchemist once again. Citatul este chiar super, mai ales provenind dintr-un anime, e perfect ca se leaga de topic-ul forumului Smile Dar de ce ai ales verde? Crazy-monkey-emoticon-140 Adica... Nu stiu, parca nu se leaga cu nimic... Ai fi putut sa pui o culoare care sa se potriveasca cu avatar-ul Crazy-monkey-emoticon-127 Si cine stie, sa pui un font mai deosebit, sa iasa mai mult in evidenta. Nota 8, si asta pentru ca imi place citatul in sine.

#84
Avatar: E putin ciudata fetita aia,desi e si foarte simpatica.Totusi,ce are in brate? O pisica sau un soarece? Oricum orice ar fi e foarte dragut.Asa ca merita 9.
Semnatura: Mesajul ala e foarte adevarat.Mai apoi poza e geniala,imi place mult vampire kinght.Si nu in ultimul rand,spoiler-ul e amuzant.Deci 10.
[Imagine: tumblr_mihybjaQlI1rnvpygo1_500.gif]

#85
@Fear, e o pisica xD

Avatar: Imi place faptul ca e gif. Nu stiu anime-ul, but it looks interesting :3 Pune in evidenta tema forumului si (presupun) un anime care iti place tie. 10.

Sig: Hehe looks like the same anime from the avatar Smile Nice job, e bine sa se potriveasca avatarul cu semnatura. 10 si pentru asta, sunt indulgenta astazi 4

#86
Avatarul e foarte dragut 71...reminds of someone I know IRL 4, iar semnatura transmite un mesaj cat se poate de adevarat si care ar trebui luat in calcul de multi + are un font fain. Sa mai dau si note...noh, hai sa dau si note: 9 pentru avatar si 10 pentru semnatura (maimutica paparazzi a facut diferenta).
[Imagine: Dark-Tranquillity-raman-fara-basist.jpg]
We are delusional
To go against mortality
Still we fight, love and create
As the only creatures
In on life's grand secret
We sense the pointlessness beyond

#87
:3 Hmm... Ce vad eu acolo ? O chirata <3 Yoii!! Awesome =p~ Si tricoul e ... awesome si el! 21 Nota 10 21 Iar pentru semnatura 39 Rusine sa imi fie ca nu recunosc trupa ... imi plac acele versuri... sunt interesante si da bine cu poza... Deci un 9.50 asa 39
[Imagine: andy.png]
Can you hear the silence?
Can you see the dark?
Can you fix the broken?
Can you feel, can you feel my heart?

#88
Me freaca nasol pe creier triunghiurile -> avatar = 8. pentru..semnatura..da' iooooi, ?la-i Andy?Andyshor?!?!?!?! primeste 10 cu felicitari 24 versurile imi plac <3 sooo...
[Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco1_250.gif][Imagine: tumblr_mpuhec1aWc1s1nfrco3_250.gif]
I keep falling in love, falling in love
When I see you, my heart oh oh oh oh
Falling in love falling in love
I just want you, what should I do boy

#89
I'll give you a 9.
10 la avatar, ca stiu ca-i muncit de tini, si 8 la semnatura, pentru ca e Bommie (~Boooooommieeeeeee~ *^*). Dar calitatea lor nu e prea tare si versurile is dragute. ^^
But Nykky will always love you <3.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#90
Groaznic avatarul, n-am nicio pasiune pentru imagini sangeroase, a?a c?-i dau 2.
Semn?tura prime?te 8 pentru Sid Vicious ?i Kurt Cobain.
"The nice part about being a pessimist is that you are constantly being either proven right or pleasantly surprised." - George F. Will




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)