Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the sign and/or avatar

#41
Neclaritatea avatarului imi face ochii sa tremure, la figurat, iar datorita intunericului expresia faciala a personajului este indescifrabila. Insa ai un + pentru paharul de vin (?). 8?
Versuri de la Phoenix, melodia imi place, avand in vedere cenzura timpului, este chiar buna. Ca la avatar, sig blurat cu o intentie de sharpen (?); personajul e tare. Mama Rusie, ne. Tot 8.
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#42
Stormrage

Avatar - Mereu am fost un fan al minimalismului, iar acest avatar este perfect realizat. Contrast bun, calitate buna a imaginii et cetera. 10

Signature - Nu stiu ce as putea spune despre semnatura, deci ma abtin.

#43
Kommissar

Avatar: 10 cause of bad ass Vlad Tepes. Nu cred ca mai este nevoie de alt comentariu 4

Sig: in acest moment nu ai unul asa ca nu am ce nota
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#44
MajinCloud

Avatar: Mr. Cloud matches the nickname, imi place ca ai tinut cont sa faci legatura setului, av/sig, cu username-ul ales. Se vede ca era o poza mai mare, iar la micsorare s-a pierdut din calitate, din aceasta cauza iti dau doar un 9.

Sig: Ma enerveaza ca tre' sa dau click pe ea ca sa vad imaginea intreaga, fiind peste limita acceptata de forum, dar daca o micsorai probabil s-ar fi intamplat ca la avatar, adica si-ar fi pierdut din calitate, iar la o astfel de imagine chiar ar fi fost pacat. Chiar daca nu sunt de acord ca semnatura tre' sa aiba neaparat legatura cu avatarul, in cazul tau se vede armonios, cu tot cu nick. 9,50.
[Imagine: tumblr_mc1u38yB7f1rtr21qo1_500.gif]

#45
@Batsy

Av: Alex from A clockwork orange, the Joker from The Dark Knight and Tyler Durden from Fight Club. Need I say more? That's a most interesting collage of psychopaths. 10

Sig: Ahahaha, the classic lion is gone and Tom is trying to fit its roar 21 Ah, MGM, when timeless classics were the best cartoons ever. 10
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#46
Lia

Avatar: 10. Ce pot sa spun? In primul rand mi se pare excelent ca avatarul sugereaza o preferinta de-a ta in materie de gen: anume pot sa pun pariu ca iti place Magic/Fantasy. Calitatea e buna si culorile bine alese, mai ales ca pana din mijloc, care are o culoare atat de intensa, contrasteaza cu restul imaginii, in culori reci.

Sig: 10. Imaginea este pur si simplu AWESOME, adica ma uit la ea, si cu cat ma uita mai mult cu atat gasesc mai multe oduri de a o interpreta... ABSTRAAAAACT <3 Se potriveste destul de bine cu avatarul, dpdv cromatic (mda, am o chestie cu culorile).
Versurile imi plac, si daca sunt scrise de tine e cu atat mai bine, din nou un mod de a le sugera celor care iti vad sig-ul ceva despre tine.

#47
Sako-chan

Avatar: Trebuie sa te reprezinte? 21 Iti pierzi si tu serile precum domnita din imagine? Poza e draguta, numai ca la dimensiunea aia arata nitel pixelata; cat despre textul de jos, come ooon! Glitter? Nu da bine. 7.

Sig: In mai putin de 10 secunde am reusit sa-mi obosesc ochii teribil incercand sa urmaresc fiecare animatie in parte. Prea mult dinamism, puteai lasa doar una, maxim doua si efectul n-ar fi fost atat de... damaging. xD Referitor la text, e bine ca incepi sa-ti pui intrebari cu tente filosofice, chiar daca e posibil sa fie nitel cam devreme. Plus, e o intrebare la care am impresia ca stii deja raspunsul. Tot 7 (I honestly tell you that my eyes hurt).
[Imagine: sdfbnm.png]

Despite your best efforts, people are going to be hurt when it's time for them to be hurt.
~ Haruki Murakami~

#48
Avatar: Comics eh...nu le am niciodata nu mia placut grafica pe langa altele. Deci cine ar trebui sa fie verdeata aia? Am sa-ti dau nota dupa gustul meu personal deci te alegi cu un 7.

Sig: Batman ftw, poza aia e....e....e.Imi place, mai ales ca ai o semnatura curata, imaginea fara fundal si textul fara cine stie ce fonuri, dimensiuni sau culori. -9

Enjoy!
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#49
Azazel

Avatar: Mmm... Resident Evil... not bad. Doar ca la dimensiunea aia, nu se vede prea bine imaginea, e usor pixelata. De la mine ai un 8.

Sig: din nou acelasi personaj din Resident Evil, sa inteleg ca e personajul tau favorit 21 Aici, fiind mai mare, imaginea e mult mai clara, deci e mai bine. As putea adauga ca, linkul acela cu Cosplay Website, ai fi putut sa il incadrezi in imagine, adica in loc sa fie textul acela acolo, sa se dea click pe imagine ca sa se ajunga la link, cred ca era mai practic si mai ok dpdv vizual.
Acum implicit iti voi comenta si username-ul... Trebuie sa spun ca, desi nu sunt prea devilish de felul meu, imi place mult ideea de Azazel, ca si Lucifer <3 (Dante's Inferno ftw) Ideea cu venerarea din sig este foarte buna, mai ales ca iti scoate in evidenta si username-ul. Heh, ce sa mai zic... 10.

#50
"The nice part about being a pessimist is that you are constantly being either proven right or pleasantly surprised." - George F. Will




Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)