Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rate the sign and/or avatar

#31
Sig: 8.5, imi place si mie supernatural si intr-o vreme eram chair disperat de serialu asta, dar nu am fost niciodata un fan al Winchestului. Textul prefer in mintea mea sa cred ca este o tipa catre un tip. Si asta ar merge cu o imagine de club in spate so its ok 4
Avatar: 7, voi presupune ca sunt cei doi din nou, dar stau cu spatele, e mic si nu prea reprezinta nimic
[Imagine: FinalFantasyIXBahamutvsAlexandregh.jpg]

#32
La avatar nu pot da mai mult de 5. In general un avatar are rost de a fi o reprezentare a unui user...si aici cam e o ceafa. Deci userul sta cu spatele la noi si discutie? O.O
Semnatura...that's just wrong. Tehnic buna, ca idee...brrrrr...prefer sa nu dau note hehe, ca aici gusturile nu se discuta.

Edit: Damn you Majin.

Ambele 10 fiindca te stiu de cand bunicu cu ambele. Iar Bahamut vs Alexander este de pe departe cea mai bestiala scena din tot jocul.
[Imagine: 14wyiz6.jpg]

Pentru intrebari sau orice alte interactiuni cu mine, folositi cu incredere mesajele de profil. Contrar opiniei populare eu nu musc...si chiar daca as musca, am toate vaccinurile facute.

#33
Hei Cyber.
Pentru avatar 9. Imi plac dragonii, iar asta mi se pare cunoscut. Culorile nu prea ma atrag, in rest e ok.
Semnatura are 10. Imi place enorm editul (nuantele de albastru in contrast cu negru) iar Mass Effect este unul dintre game-urile mele preferate.
Liara ftw, and nice set.

Off: Avatarul e din Darksiders I (personajul e insusi War), iar la sig, well, sunt cam praf la tot ce tine de editat .
[Imagine: 302xdzc.jpg]
Voi, nepasatori de moarte, dispretuitori de viata,
Ce-ati probat cu-avantul vostru lumii pusa in mirare,
Ca din vultur vultur naste, din stejar stejar rasare!

#34
Avatar: Incadrarea este potrivita si personajul pare a fi scos dintr-un joc, ceea ce ma intriga sa aflu carui joc ii apartine. Efectul de burned image prinde bine culorile si borderul negru ii ofera ceva in plus, per total fiind un avatar reusit. 10

Semnatura: Am crezut ca e din God Of War/ World of Warcraft din cauza calului cu copite in flacari pe care l-am mai zarit deseori in aceste jocuri. Dar nu am recunoscut personajul din situatia apocaliptica si nici fundalul. Am aflat ca e vorba de Darksiders, pare interesant, dar nu stiu ce i-ai facut cand ai editat wallpaperul ca e oversharpened si calitatea e praf. 7
[Imagine: sigforme.png]


probabil n-ai primit niciodata
telegramele mele sau poate
nu credeai ca e vital cand
lumea mea se descompunea
in ceasuri si goluri
de mine

au imbatranit in cadente
si sentimentele mele
sub greutatea
atator vieti netraite...


Clicky

#35
Avatar: 10 - d.p.d.v. tehnic nici nu am ce reprosa, iar avatarul te reprezinta(in special fizionomia.)

Semnatura: Nu ii dau nota, deoarece este doar text, but 'tis quite poetic if you ask me.

#36
Avatar: Se potriveste bine cu numele, nu am vederea de super erou incat sa vad cine sunt personajele istorice din poza. Tinand cont la cate tampenii vedem pe calculator, e ok. - 9.

Semnatura: imi place cum sunt imbinate pozele intre ele, iar efectul imi cam da fiori pe sina spinarii ( tot timpul am fiori cand vine vorba de istorie (: ). De text nu spun nimic. -10.
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#37
Avarat: baaai deci tipu' pare cam gay,si punctu ala ar trebui sa fie o muscatura sau ceva?....grrr39 nici nam ce sa comentez. 4
Sign: Much better, felul in care ti-ai scris nick-ul cat si culoarea se imbina perfect cu semnatura, desi dimensiunea nu e cea care imi place mie,nu pot sa zic nimic. 8
Elda Taluta
Sarks Sark
Ark Alks

#38
Avatar: E destul de interesantă poza cu toate că nu îmi pot da seama prea bine ce reprezintă în totalitate datorită dimensiunii ei reduse. [9 - pentru că nu este genul meu]
Semnatură: O ador în adevaratul sens al cuvântului! Ador mesajul imaginii, ador combinatia de culori. Ador razboiul rau-bine; înger-demon. [10 - chiar îmi place]
[Imagine: tumblr_lyly8fHcYn1qkzl9po1_r2_500_large.gif]
~"THE NEXT TIME YOU OPEN YOUR EYES, THE WORLD MIGHT HAVE ALREADY CHANGED."~

#39
De avatar nu prea ma ce sa spun.. Nu e el prea stralucit si nu imi prea place. -7

Ai bine aici semnatura imi place. Stiu anime-ul, din pacate tot timpul uit cum se numeste (mi se intampla des). Imi place foate mult ca e alb-negru, pentru ca asa pott simti mai bine emotiile. De mesaj nu mai spun nimic. - 9 (pentru ca nu imi prea place marimea si pozitionarea)
[Imagine: vriska_serket_signature_by_sardonicincubus-d5kkvn3.png]
You don't have to 8e a good person to 8e a hero.

#40
Avatar - Poate sunt eu mai chior de felul meu, dar 100x100 sigur nu favorizeaza acel avatar(am trebuit sa dau zoom in ca sa vad textul,) insa mesajul este unul care multi oameni ar trebui sa il urmeze.

Of, of, of. Cat sa ii dau? Merge un 8.5, deci 9.

Signature - No ma, dar ce mesaj mai este si asta? Ioi Istenem.

Insa d.p.d.v. compozitional este un sig bun, deci 8.




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)