Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rape me , my friend

#31
Hey :]
Si ce noapte au avut baietii, cu toate ca eu speram la ceva mai mult * evil laughs * >:) Well, a fost bine si-asa.
Totusi, m-a derutat un pic numele ala, Eric. Parca era vorba de Elian si m-a cam derutat. :-? Oricum, a fost ok. Mai ales sarutul din final. Pana si eu credeam ca o sa se trezeasca. Acum Lex a dovedit ca poate fi bland si de treaba [cel putin in ochii mei] :]]
Eh, astept cu nerabdare capitolul urmator;) Bafta, Eric>:D<

#32
" Somnul, patul pe care il impartim ne uneste. Ceva, poate linistea, poate groaza de resentimente si lucruri pe care amandoi le negam, ne desparte. " - Partea asta a sunat foarte-foarte frumos. Mi-a placut mult, cred ca am si citit-o de mai multe ori *smile* .
Ah, helau, btw ! O sa trec cu vederea comenteariile de mai sus, nu ma bag, nu-i treaba mea. In acest capitol nu am gasit vreo greseala de tastare or smth, si virgulele de data asta le-ai pus mai bine. Am vazut ca incerci sa faci capitolele mai lungi, good work ! Foarte bine, s-o tii tot asa . Replicile folosite de cei doi nu mi s-au parut seci, ba chiar destul de interesante, iar descrierea a fost buna, se putea si mai bine.
Cam atat am avut de comentat. Spor la scris in continuare si multa imaginatie ! >:D<
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







#33
Ua frate, sa-mi bag picioarele! Daca nu ii place ficul, sa nu il citeasca, nu imi amintesc sa fi rugat pe cineva sa o faca.
Asa. In al doilea rand, ne cunoastem, ceva? Ma stie atat de bine ca e sigura de orientarea mea sexuala cat si de sex in sine ? Iesi ma :-j Mi-e sila de oameni de genul.
Mi-a mai stricat si toata seara.[posturi unite]
Capitolul 5

Elian-

A urmat apoi dimineata de sambata petrecuta in sufrageria lui Lex. Am adunat o groaza de mancare si am mancat impreuna pe podea, mi-a explicat cum e cu cantatul la chitara si a zdranganit un timp, lasandu-ma cu ochii mari si gura mereu intredeschisa de o usoara mirare.

Aveam o retinere permanenta fata de el si cred ca si el de mine, dar nimeni nu a spus ceva de vreo plecare iar mie incepea usor-usor sa-mi placa sa cunosc mai bine pe cineva, chiar daca era vorba de Lex. Poate nu e cea mai agreabila persoana, inca am o multime de resentimente si cred ca vor ramane acolo pentru totdeauna dar nici eu nu sunt cel mai bun prieten din lume, asa ca nu am foooarte multe motive sa ma plang.

Dupa pranz, a dat drumul la sistemul audio si melodiile celor de la Children of Bodom ne-au inundat auzul( iar mie mi l-au zgariat putin dar am suportat melodie dupa melodie fara sa mai comentez).

Lex-

Dau din cap si fredonez, prins de melodie, amuzat de expresia fetei lui Elian, dezorientat si(cred eu) fascinant. Ceva imi spune ca incepe sa se simta mai bine.
- Asteapta putin, simt nevoia sa trag in mine, ii spun si ma duc sa-mi caut pachetul de tigari.
- Ce sa faci?
- Ramai acolo, ma intorc imediat. Of, nimic nu stie, spun apoi doar pentru mine.

Ma intorc cu tigarile si o scrumiera, ne asezam turceste pe jos, fata in fata si imi aprind una, tragand cat mai mult in mine, inchid ochii si ma bucur, ii expir apoi fumul in fata blondului, ranjind. Nu-mi pasa de pereti,intodeauna fumez in sufragerie, camera a ajuns sa aiba un iz de tutun, asemenea cu biroul tatalui meu. Si el avea acelasi obicei de a fuma in casa, cu geamurile inchise, pana se forma un nor de fum in jurul lui. E bine, e bine...
- Oh,inceteaza,Lex! Nu-mi place, se tanguie blondul.
- Nu fi copil, ii spun razand. Incearca si tu, nu o sa mori!
Scutura din cap in semn ca nu dar continui cu invitatia, trag de el si aberez despre cum in viata trebuie sa le incerci pe toate, e aiurea sa nu ai chiar nici un viciu.
- Mbine, doar un fum...
Ii intind tigara mea si ii dau sa traga, tuseste imediat si ii dau lacrimile, se stramba, trage din nou, iau si eu, o terminam pe asta, mai aprind inca una, apoi inca una... Se intinde pe podea si bolboroseste ceva despre cum vede dublu si ii e rau.
- A, stai calm, asa e la inceput, pustiule, ii spun intinzandu-ma langa el si fumand linistit. Toate sunt asa la inceput dar apoi, in timp, te obisnuiesti si iti fac placere. Nu stii nimic, mai ai de invatat multe alte treburi de genul asta...In timp...
Ramanem intinsi pe spate, privind impreuna cum fumul se ridica lenes
deasupra noastra, il urmaresc leganandu-mi capul dupa el, chicotind. Elian pufneste, e felul lui de a-mi spune ca sunt prost.

Mainile ni se ating putin, imi trec un deget peste mana lui, face la fel, apoi continuam pana cand mainile ni se impreuneaza si ne strangem incet, inchizand ochii.
Astept, am impresia ca nici unul dintre noi nu mai raspira, ca ceva aici este complet, minunat si ne tine impreuna. Imi introc capul si il privesc, face la fel, ne cautam privirile cu niste ochi pierduti si ii strang mana. Are gura intredeschisa, respira putin mai repede si se intinde spre mine. Imi umezesc buzele si il sarut, inchide ochii si imi raspunde timid. Incantat ca nu mi-a respins sarutul, continui ceva mai apasat, lasand pasiunea sa-si faca loc intre noi. Ofteaza si isi pune un picior peste mine, il trag mai aproape si ne sarutam lung, cand violent, cand linistit si dulce, de parca abea acum ne-am cunoaste cu adevarat si ne-ar fi frica sa ne pierdem in urmatoarea secunda.
Am să-mi trag un glonţ în cap
Şi-am să-mi fac o gaură
Ş-am să vad lumea prin ea
Într-o altă aură .

Maybe I was naive, got lost in your eyes, and never really had a chance…

Make you wish you never, wish you...
Wish you never never, wish you never been born

#34
Mdah, ma fac ca n-am vazut "scandalul" :|
Ei bine, vad ca cei doi se apropie unul de altul; adica la inceput nu erau asa. Ba chiar Elian a invatat sa fumeze, greu pentru el:))
Sarutul de la fianl a fost neasteptat, dar cu toate astea, mi s-a parut un lucru dragut si mai ales dulce din partea lui Lex. Asa cum am mai spus, chiar sper la o relatie frumoasa pentru ambii.
Pai, nu stiu ce as mai putea spune. Tine-o tot asa si spor la scriere>:D<

#35
waaaaaaaaaa finalul mi-a placut cel mai mult.
Da, imi place mult Elian ca personalitate,si Lex, dar Elian nu stiu de ce a inceput sa-mi placa foarte mult. Inainte il preferam pe Lex ca e mare si tare:)) Dar acum nu stiu cum, Elian a devenit preferatul meu. Poate ca in acelasi timp e si dulce si de toate:))tot rozul dar e si incapatanat si toate cele:x
As fi preferat ca acest capitol sa fie putin mai lung;;) sti tu, ca sa vad si eu ce se mai intampla intre ei. Cum evolueaza lucrurile, dar sper sa vi curand cu urmatorul capitol.
Succes la scris si multa inspiratie!

P.s : Fumatul dauneaza grav sanatatii( ma simt ca intr-o reclama:-? :D )
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#36
Awwww :x Eric, esti un dulce ! *laughs*
Ce capitol frumos. Imi place totul la el, ba chiar nu ai avut vreo greseala, iar descrierea folosita a fost chiar foarte-foarte minunata. Btw, imi place la nebunie ultima parte. Dialogul, chiar putin, nu a fost sec, a dat un mic gram de amuzament capitolului. Pacat ca a fost cam scurt, poate pe viitor vor fi mai lungi, i hope *smile* .
In orice caz, good work ! S-o tii tot asa ! Multa inspiratie in continuare >:D< .
The stolen kisses are always the sweetest

[Imagine: 15heo49.png]
Thx, MimiÅŸor <3

True love is like ghosts, wich everybody talks and few have seen.







#37
Scuze ca am inceput cearta.. insa nu m-am putut abtine.. chiar nu mi-a placut. :(
Ok gata sa revenim la ficul tau minunat si foarte dragutz. :-)

Mereu ma uimesti .. cum de reusesti sa-l ti asa de impecabil, fara nici o greseala. Faci magie ? :))
Oirucm mi-a placut, se pare ca a inceput pasiunea si iubirea sa se strecoare intre cei doi. Chiar ma bucur. Acest capitol a avut de oferit multe lucruri.
Pe langa ca cei doi au inceput sa se inteleaga foarte bine.. acum nu se stie cat de bine, dar vom vedea pe aprcur dar si faptul ca Elian a acceptat sarutl.. saruturile [ca se pare ca's mai multe pe aici] ale lui Lex.

Nu prea stiu ce sa mai spun, acum te laud si te tot laud, fiindca meriti cu adevarat.
Ai facut o treaba foarte buna, adevarat e cam scurt acest capitol si na actiunea insa e bine plasata nu e grabita. Insa ce ti-asi sugera: atunci cand incepi un nou capitol, e bine sa aduni mai multe idei la un loc, caci asa poti creea un capitol lung si frumos.

Ce mi-a placut inca de la inceput a fost faptul ca ai scris din ambele perspective, adica a lui Elian si a lui Lex.
Si eu odata am vrut sa fac asta, dar am crezut ca poate gresesc. Insa se pare ca m-am inselat.
Pai ce as spera este faptul ca sa povestesti si de la Elian mai mult. :-)
Pe scurt ai facut o treaba minunata. Sfarsitul a fost foarte romantic sa spun asa, deja imi imaginez acea scena. Care ma duce cu gandul pe alte meleaguri. ;))
Cam atat am avut de spus. Stiu.. dar lasa astept nextul cu nerabdare.
Succes la scris si multa imaginatie.

Kt.Kat a trecut pe aici. :3 ~ Meow`

#38
Oh, am ratat doua capitole. >___> Dar am recuperat. :D Logic ca recuperez! :D

Incep prin a spune - din nou - ca se pune intotdeauna virgula inainte de "dar".
Siiii... abia este forma corecta, nu abea. ^_^

Actiunea a fost putin grabita in penultimul capitol, dar a fost dragut. Mi-a placut si ca a fost ceva mai lung.

Ultimul capitol, este de asemnea dragut si imi place ca s-au sarutat si, dupa cate imi dau seama, Elian este cel care a initiat sarutul. Like it! ^_^
Descrierea de acolo mi-a placut mult.

Btw, referitor la paranteze. Pe unele le poti elimina adaugand virgule sau linii de pauza. Ofc, este doar o sugestie. (incep sa nu mai am o problema atat de mare cu parantezele :)) )

Spor la scris! Abia astept urmatorul capitol. ^_^
[Imagine: LCGbvGa.png]

#39
:)) Hai sa-ti spun un secret: m-a innebunit ficul tau. E chiar frumoasa ideea, imi place. Ma mir ca am vazut-o pe domnisoara London (daca nu ma insel parca asa are nikul) care a scris acele lucruri urate, probabil e de vina invidia. Dar sa las asta acum si sa-mi vad de comentariul ficului. ;))
Sincer, ii mai trebuie putina descriere, atat. Am observat ca ai crescut fata de primele capitole, meriti sa fii felicitat. ^^ Chiar e o idee grozava, iar modul in care o expui fascineaza cititorii. Eu una m-am indragostit de ficul tau, chiar daca nu sunt o adepta a ficurilor Yaoy.
Iti doresc bafta in continuare si... te rog anunta-ma si pe mine cand pui nextu :pls:
chu&gamabate!

:bye:
Unele iubiri nu prind rasaritul,
Altele traiesc doar pentru o vara...
Unele se pierd si le-nghite timpul,
Doar una te topeste,
Cand nu crede-ai s-apara!
Imi iubesc:
My mamiiii, hug DeDal N.
Fetita mea ascultatoare si dulce ca o capsunica, Larisa 8
Iubirea mea, Iljimae 8 Te iubesc, iubire!
Gemanarea mea draga, Natasha!
Surioara scumpa, Venus-Roseta . Am grija de fetita ta, fii sigura sys.
Nepotelele mele, •нąкü•, Rose. : * Va iubeste buni, scufitele mele.
Prietenii: Fallen Angel, Myranda ^_^, O.o.::draQusoR.::o.O 8


My fics: Ce a fost...nu va mai fi!
http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24414
Durere, adormi in zapada! http://animezup.com/forum/showthread.php?tid=24691
intrati cu incredere ^^

[Imagine: chibi_6723.gif]
, chibi-ul lui

#40
Elian

Iubeste-ma, daca e sa fiu victima ta vreau sa fie pentru ca ma abandonez din proprie initiativa in bratele tale.

Sunt intrebari mari la care mi-e frica sa raspund, ma intreb daca e bine ce facem, daca merita sa inlatur orice zid pe care l-am construit in jurul fiintei mele vulnerabile. Ne dezbracam unul pe altul, in disperarea de a nu intrerupe nimic, prelungim saruturile pana cand aproape ne sufocam, inspiram cu sete cat mai mult aer si continuam. Mangaierile si sarutarile lui ma lasa fara cuvinte, inchid ochii si ma lipsesc de el, gemand, il trag tot mai aproapte, imi infing unghiile in spatele lui, ii sarut umerii catifelati si musc usor.

Il sarut pe gat, sug, lasandu-i o urma vinetie si geme infiorat de placere.Cobor mai jos, lingandu-i pieptul bine facut, ii musc sfarcurile si le ling din varful limbii, excitandu-ma. Ii simt penisul in erectie frecandu-se de abdomenul meu si il iau in mana, incep sa frec incet, nesigur, speriindu-ma de propria dorinta de a-l simti cat mai mult. Ma mangaie pe par iar apoi isi infinge mainile in el, impingandu-ma in jos. Ridic ochii la el si ii surprind privirea salbatica, poruncindu-mi sa continui dar in acelasi timp supusa, rugatoare.

Incep sa-i ling si sa-i sarut penisul, are un gust dulce, realizez ca imi place si il iau pe tot, sugand si bucurandu-ma de gemetele lui care se intensifica, devin din ce in ce mai puternice, ma inebunesc si ma fac sa-l doresc mai mult, tot mai mult. Ma impinge cu maini tremurande, se arcuieste si apoi trupul i se cutremura intr-un spasm violent, eliberandu-se de lichidul albicios in gura mea. Ezit dar inghit, si-mi ling buzele, este sarat si diferit de orice altceva.
Ma imbratiseaza pe la spate, imi mangaie coapsele, le strange usor si incepe sa ma masturbeze, ascunzandu-si fata in parul meu. Imi intorc capul si il sarut lung, scancind de placere. Imi musca buza si imi ridica un picior, penetrandu-ma incet.

Imi dau lacrimile de durere dar il las, imi doresc asta. Vreau sa-l simt in mine. O baga pana la capat si ramanem asa putin, incremeniti, eu obisnuindu-ma cu durerea care in timp devine o placere vinovata, usor inconfortabila dar delicioasa. Continua incet, accelerand apoi ritmul, gemand puternic, masturbandu-ma in acelasi timp, sarutandu-mi gatul si muscandu-mi lobul urechii. Ma cutremur, placerea este coplesitoare si termin oftand satisfacut.Termina si el, gafaind. Ma intorc si ma lipesc de pieptul lui, inchid ochii. Imi saruta parul, fruntea, buzele si-mi sopteste ceva dar nu inteleg ce. Adormim imbratisati, obositi si strangadu-ne in brate unul pe altul ca pe un trofeu castigat cu greu, dar care a adus atata multumire. Ma simt atasat de el, de tot ce inseamna acest brunet, vreau sa cred macar pe moment ca este al meu, ca simte si a simtit tot ce am simtit si eu.
Am să-mi trag un glonţ în cap
Şi-am să-mi fac o gaură
Ş-am să vad lumea prin ea
Într-o altă aură .

Maybe I was naive, got lost in your eyes, and never really had a chance…

Make you wish you never, wish you...
Wish you never never, wish you never been born



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My poems + a friend Akane Hime 11 4.831 14-12-2011, 06:27 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  [split] Rape me , my friend Pixxie.' 11 5.071 23-05-2011, 01:26 AM
Ultimul răspuns: Noesis
  Rape me , my friend Eric 2 3.440 23-02-2011, 06:45 PM
Ultimul răspuns: Eric
  True friend Abbeh. 6 3.771 22-05-2010, 04:02 PM
Ultimul răspuns: sickness


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)