Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Rape me , my friend

#11
Continuarea .

Elian

Ce s-a intamplat cu mine ? Cuvintele profesorului le aud doar ca pe un zumzait sacaitor iar mana in care tin pixul imi tremura incontrolabil. Ma asez mai bine in banca si scancesc de durere. Ma doare totul iar urechile imi tiuie. Nu-mi amintesc cum am ajuns acasa si apoi la scoala, stiu ca i-am spus bunicii ca am dormit la un prieten ( de parca as avea asa ceva) si ca inainte de asta am incercat noua lui bicicleta, de pe care am cazut si asta ar fi motivul zgarieturilor si durerilor. Mi-a dat niste pastile si m-am mai calmat. Am impresia ca aproape s-a bucurat la partea cu prietenul, si nu a mai pus intrebari. Un hohot crud de ras imi tuna in minte si imi pun mainile la urechi ca sa-mi opresc migrena. Prostesc, ma straduiesc sa neg tot ce s-a intamplat. Ma cutremur de groaza la fiecare strafulgerare de amintire si o blochez pe loc.

- Elian, te simti bine ?
Ma intorc nesigur si chipul colegei de banca imi surade binevoitor. O privesc si incerc sa imi aduc aminte numele ei dar nu am nici cea mai vaga idee. O privesc pierdut si imi plimb privirea de la parul ei lung si roscat la ochii caprui si umezi ca ai unei caprioare.De cat timp sta langa mine? Ii privesc si pe ceilalti si cu greu mi se par cunoscuti macar cativa. Poate ar fi trebuit sa ma bag in seama sau macar sa le raspund atunci cand au vrut ei sa o faca. Isi arcuieste caraghios sprancenele si isi tot flutura o mana prin fata mea. Ah,ar trebuie sa ii raspund, da ...

- Sigur,sigur ... eram cu gandul in alta parte .
- Asta observ si eu dar ai grija, arati mai ciudat azi decat in alte zile .
- Arat ciudat ?
- Groaznic, daca vrei sa renunt la a fi draguta numai de dragul de a fi.
- Cum ciudat ?
- De parca te-ai fi batut cu cineva. Ai o pisica, ceva?
Imi amintesc de Lex si cad din nou in absenta mea pana cand fata de langa mine pufneste iritata .
- Scuza-ma, ai mai spus ceva ?
- Las-o balta, Elian , imi spune si isi da ochii peste cap .

Lex

Scap de toti cei care se tin dupa mine si ma grabesc sa gasesc clasa blondului. Nu imi sta in fire sa fac asa ceva ( si nu ca mi-ar pasa de el sau ceva ) dar ultima data cand l-am vazut arata de parca urma sa isi dea duhul. Vreau doar sa aflu daca s-a intors la scoala, daca este in regula.
Intreb pe cineva si mi se spune ca pustanii au sportul si sunt in sala asa ca fac stanga imprejur si ma duc la sala se sport. Majoritatea colegilor lui se prostesc deja cu niste mingi si vorbesc tare, tipic celor care vor sa impresioneze din primul an. Il intreb pe cel mai apropiat de Elian si ridica din umeri .
- Nu stiu, frate,nu am treaba cu el.S-ar putea sa fie inca la vestiar,intotdeauna trage de timp la orele de sport.

Rad si il bat amical pe umar, zambesc spre tipele care-si dau coate holbandu-se la mine si intru in vestiarul baietilor,cautandu-l cu privirea. Il observ intr-un colt,sta pe banca si isi rezeama capul de perete, privind in gol. Are o pereche foarte simpatica de blugi indigo, un tricou alb DC si capita de par blond ii vine in ochi. Este incaltat cu un singur convers, celalalt il tine in mana care ii atarna pe langa corp.
- Elian...
Tresare si ridica privirea. Cand ma vede se ridica brusc in picioare si se lipeste de perete. Are o privire furioasa si isi ridica usor buza de sus dezvelindu-si dintii, ca un caine. Aproape maraie si nu stiu de ce, mi se pare adorabil. Scap un oftat.
- Nu te apropia de mine, te previn !
- Elian, am venit doar sa-mi cer scuze...stiu ca nu merit iertare, dar...
- NU TE APROPIA DE MINE !
Ma rog sa nu vina nimeni sa vada ce se intampla pentru ca ar fi de-a dreptul penibil.
- Calmeaza-te,ti-am spus ca am venit doar...
- Pleaca!
Ochii i se umezesc si ma blochez, imi vine sa urlu vazandu-l atat de disperat, pierdut. Vreau sa ma apropii de el si sa il imbratisez dar asta nu ar face decat sa inrautateasca lucrurile asa ca ma asez in cealalta parte a camerei si astept sa se calmeze. Ma priveste in continuare cu ochi arzatori si furiosi dar apoi focul din ei se stinge usor usor, pana cand nu mai ramane nimic. Iar cand spun nimic, vreau sa spun ca in ei nu se mai poate distinge absolut nimic, par goi ca cei ai unui mort.
- Asculta : Stiu ca sunt o persoana ingrozitoare si ai tot, tot dreptul din lume sa ma urasti.
- Ma bucur ca suntem de acord, imi spune pe un ton inexpresiv.
- Dar - respir adanc si imi caut cuvintele . nu le gasesc, habar nu am ce as putea spune pentru ca oricum nu ar ajuta asa ca spun tot ce-mi trece prin cap - imi pare rau.Regret,vreau sa spun.Nici asta nu te intereseaza dar regret totul. Bine,nu chiar totul pentru ca am impresia ca macar putin din tot ce ti-am facut a fost destul de placut. Zic si eu...
- Mi-a placut !? Ce sa-mi placa ? Ca m-ai violat ? Ca te-ai folosit de mine il ultimul hal, in ciuda rugamintilor mele de a inceta!?
- Elian...
- Ce ti-am facut ? De ce ma urasti atat de mult ?! Nici macar, nici macar...
- Nu te urasc.
Nu ma mai pot abtine si incep sa plang cu fata in maini. Sunt un criminal.Am fost crud, am fost imoral, am fost monstruos. Are atata dreptate copilul asta... Nu mi-a facut nimic, nu am avut nici un motiv sa il folosesc si sa ma port cu el de parca ar fi fost o carpa. Nu-mi pot explica de ce imi ofera atata satisfactie raul...Se strecoara atatea stari in sufletul meu, cel pe care il credeam rece, frivol si deloc impresionabil.
- De ce dracu mai si plangi, ha ? Nu tu esti cel care ar trebui sa planga.
- Nu-mi pot justifica actiunile, desi poate mi-as dori. Poate au fost niste clipe de ratacire si imi pare...
- Oh,Doamne! Drept cine ma iei, Lex? Stii ca nu ma cunosti dar tin sa-ti spun ca nu sunt nici atat de imatur si nici prost. Clipe de ratacire, pe naiba... Ai stiut din clipa in care m-ai vazut ce urma sa imi faci, nu-i asa ? Nu!? Raspunde, la naiba !
- Da,dar...
- Exact! Acum te-as ruga sa dispari din viata mea. Macar atat. Si nu te ingrijora, nu o sa afle nimeni nimic. La ce mi-ar mai folosi...
Iese trantind puternic usa si raman singur .
Schimbarea brusca a blondului ma tulbura mai rau decat cuvintele lui. Il vad cumva altfel, mai matur si mai puternic decat mine. Dar cum e cu putinta asa ceva? El este doar un pusti nestiutor pe cand eu... Dar de fapt ce stiu eu despre viata? Ce am invatat de la ai mei? Ca statutul social te poate tine departe de orice fel de problema, ca am alte drepturi si prea putine indatoriri. Ne risipim viata cu lucruri prostesti, greseli pe care le tot repetam fiindca refuzam sa acceptam ca am gresit .
Am să-mi trag un glonţ în cap
Şi-am să-mi fac o gaură
Ş-am să vad lumea prin ea
Într-o altă aură .

Maybe I was naive, got lost in your eyes, and never really had a chance…

Make you wish you never, wish you...
Wish you never never, wish you never been born

#12
Sooo much better.
In primul rand, vreau sa te felicit pentru ca esti baiat si totusi esti fan yaoi. Da, asta se intampla mai rar decat cred eu. Suna ciudat, dar nah :))
Capitolul asta e mult mai frumos, mai lung dar in principiu mai bun decat primele. Ai evoluat dar totusi mai ai de muncit. Nu foarte mult, dar tot mai ai.
Ai cateva scapari cand vine vorba de semnele de punctuatie. Am vazut in unele locuri ca nu le puneai cum trebuia sau acel space lipsea. Ai grija cand folosesti caps lock sau cand folosesti italic. Lasa space dupa linia de dialog. Ma bucur cand vad ca folosesti dialog dar incearca sa nu il faci 'sec' adica nu doar cateva cuvinte si gata. Imbina-l cu descriere si naratiune.
Bun, atat am avut de spus.
Buh Bye !!!
[Imagine: ak8THBQ.png]


#13
Buuun, deci dupa cum am zis, m-am aruncat cu capul in yaoi, ca intotdeauna, de altfel >.> Fiind vorba de asa ceva (yaoi), try to stop me & i'll break you into pieces :die:
Revenind la fic, observ ca te descurci foarte bine la scris, la asezatul propozitiilor, cuvintelor si asa mai departe ^^ Ai unele greseli de puctuatie, dar acelea ti le-a mentionat si DeDal, deci ar fi inutil sa ti se spun si eu xD Si nu vad a fi greseli de tastare a cuvintelor sau exprimare:-? Dar eu de obicei citesc repede si e posibil sa nu bag de seama :"> Halal cititoate, ha?:]]

La inceput actiunea a fost grabita, dar am vazut ca in acest ultim capitol ai luat-o mai usor si ai scris mai mult. Foarte bine :> anywayz, we want more!>:) & stii de ce? Pentru ca poti. Si nu imi fac probleme in privinta asta:-j observ ca tu evoluezi destul de repede si nu ramai la aceleasi greseli sau formulari ^^

So dear, asteptam nextul :]
Si acum, am nevoie acuta de cofeina, deci ma scuz:)) bye ^^
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]


#14
Da, deci ficul asta merita citit^^
Si Lex[ grozav nume] chiar regreta. Macar asta sa faca dupa ce i-a facut lui Elian. Bietul de el...:| Hmm. Se cam intereseaza de el, de fapt, il intereseaza Elian:> Sper ca intr-un final sa iasa totul bine intre cei doi, nu stiu de ce, dar imi doresc ca blondul sa treaca peste asta. Este greu pt el, dar eu am unele sperante:))
Btw, te astept cu (,) capitolul urmator. Spor la imaginatie si inspiratie, o sa ai nevoie>:D<
* huug *

#15
Eu... !! :))
Gata am reusit sa citesc totul, huh cum de am reusit asa de repede.. ?? :))
Nu, glumeama, a trecuit sa citesc si la info la scoala dar si acum.

Hai ca o iau de la inceput, inceput.. de la primul capitol pe care tu l-ai postat in aceasta categorie divina. :X:X

Acum nu stiu daca esti fata sau baiat, insa chiar nu-mi pasa, nu trebuie sa fi fata si sa scrii ficuri yaoi. Deci mie una nu imi pasa. oricum ce iti spun mi-au placut toate, insa la inceput ai avut greseli, nu de tastare, cred ca una la primul capitol si pe la penultimul daca nu ma insel, una la fiecare. Nu mare paguba.. :-) fiindca am fost chiar afundata de-a intregul in continut.

Ai grabit actiunea si la inceput nu prea mi-a placut cum ai descris.. ma refer la primul, insa dupa aceea a luat o intorsatura diferita.. a derapat de pe sosea si ai intrat fix in RAI.. :))

Insa sa stii ca nu-mi displace intamplarea dintre cei doi acolo la the first capitol.. ;)), ba din contra yum yum.. :> :>

Evoluezi foarte repede, sunt de acord cu remarcabila si unica Yaoi Queen, insa nu mai bag si alte apelative ca poate o deranjez. Dar are dreptate, ai fost foarte rapid cu dezvoltarea ficului, estetici si etc, bla, bla.

Mi-a placut ca ai scris din ambele perspective ale personajelor. Insa sper sa nu te incurci.. dar nu cred, nici nu stiu de ce am adus vorba de o asemenea chestie ? :-?

Pe langa toate aceste aspecte minunate, personajele sunt chiar foarte ciudate [intr-un sens foarte uluitor de bun], adica sunt intr-un fel misterioase, aduc cu ele pe parcurs noi fetze. Adica la inceput Elian era foarte rusinos, timid, impiedicat, iar acum dupa aceea mica scena care se pare ca nu i-a convenit, nici mie nu mi-ar fi placut daca eram in locul lui, asa pai s-a schimbat parea sigur de ce spunea atunci cand s-a certat si ii dau dreptate.
Chiar mi-a placut atitudinea, sa-i arate cine-i seful, adica sa-i explice mai asa ca el nu era "jucaria lui" si ca nu putea face ceea ce doreste din el.

Lex, la inceput parea un smecher, sa nu crez cati insult pers. din contra chiar si tu ai afirmat, adica el a afirmat indirect prin vorbe ca este smecher, atunci cand a pomenit de prietenii lui.
Iar acum plange.. cam .. nu stiu nu ciudat, deci asta duce la faptul ca el cu adevarat are sentimente si ca nu isi paote controla dorintele.
Cei doi aproape ca impart aceiasi soarta.. daca nu am insel .

As putea spune foarte multe, nu stiu ce am in seara asta, cred ca m-am transformat in profa de romana [ca ea ma dispera cu critica ei].
Insa nu critic autorul [care se pare ca esti tu Eric, asa te cheama nu ? OK] ci critic acest fic, care pot spune ca pe langa anumite greseli foarte minore, insa trebuie usor usor corectate, dar se pare ca deja au cam disparut din peisaj, ficul are o aliura [habar nu am daca am scris bine, dar stiu ce inseamna] diferita, apre interesant, are el ceva special. Iar titlul m-a dat pe spate sa stii. Am si ras, chiar m-a atras spre acest fic.

Sper ca acest mic comm [ce mic e :)) cred ca am scris eu continuarea de la comentariile celorlalti.. :)) sau viitoarele commuri.] nu te-a deranjat cu ceva, daca da te rog sa treci la profilul meu sau imi dai un PM si imi spui ce te-a deranjat. :-)
De genul meu nu critic dur, eu mereu combin laudele cu criticile. Deci sunt foarte linistita de felul meu la acest "capitol".
Momentan mi-a palcut si sigur imi v-a placea in continuare, ai un fel de a scrie, care atrage privirea, mintea si sufletul si inima cititorului. Deci chiar ai ceva.. ma inebunesti.. :))
Oricum mi-a placut foarte mult si sper sa vi cat mai curand cu nextul. Eu am sa fiu aici si am sa il astept. Daca nu cumva nu trec, inseamna ca nu am vazut, daca e sa ma si anunti cand pui, daca poti.

Mi-am luat talpasita. Succes la scris si ulta inspiratie.

P.s : scuze de greselile mele de tastare, dar m-am cam grabit la scris dar la gandire nu.. :)) :-)

Kt.Kat a trecut pe aici. :3 ~ Meow`

#16
Am citit...bineinteles, ca altfel nu m-as mai afla aici,poate..cica, in fine..

Ceea ce mi-a placut in acest capitol a fost schimbarea lui Elian. Serios, a fost asa brutal, asa de efect, incat a trebuit sa citesc de doua ori. A fost ceva...instantaneu, ma asteptam sa ..nu stiu, sa fie el cel care plange, sa faca si mai urat, dar nu sa "explodeze". Dar mi-a placut:x asa mult, adica , stiu, cum l-ai descris ca fiind mic si dulce si pufos, ca o pisicuta, s-a transformat dintr-o data intr-un tigru;))eh..sa spunem, tigrutz :))

Sunt curioasa sa vad ce va face Alex in continuare;))chiar foarte curioasa...Adica nu stiu..va sta pe loc si chiar va iesi din viata lui Elian? Poate..nu stiu, astept sa clarifici.

Succes la scris si bye bye.
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#17
Capitolul 4.

Ma apropii plictisit de poarta liceului si harmalaia putin neobisnuita ma face sa ma uit mai atent in jur: o gloata de elevi se imbrancesc ceva ce pare a fi o incaierare. Frate, asa de dimineata si-au gasit sa se dea mari si tari ? Nu reusesc sa vad exact pe cine bat dar majoritatea dintre ei sunt cunoscuti, multi fac parte din grupul meu si ma pufneste rasul : iar li s-a sculat de scandal.

Nepasator, ma apropii mai bine si o intreb pe una din colegele mele de clasa care-i faza, ea ridica din umeri si spune ceva despre un pusti bun de nimic,fara prieteni din primul an.

Imi clatesc ochii cu trupul tipei apoi ma gandesc sa intreb care este totusi motivul iar ea ridica pentru a doua oara din umeri si rade, spunand ca nici unul, aveau chef sa rada de un ratat si l-au gasit pe asta. Rad si eu si ma duc sa vad bataia.
Am aproape un soc cand vad cine este victima, imi duc mana la gura si simt cum ochii mi se maresc: Elian ! Nu l-am mai vazut de vreo luna, si de fiecare data cand ne intalneam intamplator disparea subit, afisand o privire rece si placida. Incremenesc vazandu-l victima celor pe care ii numesc prieteni, din nou neputincios.Primeste un pumn in stomac, este trantit pe jos ceilalti ii dau picioare pe care incearca sa le evite aparandu-se cu mainile. Dumnezeule... Ma trezesc urland cu o voce pe care aproape nu o recunosc sa inceteze dracului si ii imping pe toti, ma aplec deasupra lui si incerc sa-mi astampar groaza. Are o zgarietura destul de urata pe obrazul drept si tuseste scuipand sange, praful se imbina cu sangele si lacrimile. Imi tot repet in minte sa raman calm, ii aud pe ceilalti susotind ingrijorati, stiu ca nu imi sta in fire sa fiu un bun samaritean. Il apuc pe Elian de de talie si de spate si il ridic,il scutur de praf, sprijinindu-l apoi de mine. Isi leagana capul, probabil ii este greu sa si-l tina drept si imi dau seama sa nu realizeaza cine sunt, poate pentru ca nu vede tocmai bine.

Spun pe cel mai autoritar ton sa mi se faca loc si rog pe cineva sa cheme un taxi. Vad mai multe fete scotand in acelasi timp telefonul mobil si repet : Un siiingur taxi !

Elian tuseste incontinuu si se agata de mine, respira greu si ma rog sa isi revina. In scurt timp il asez pe bancheta din spate, ma urc langa el si ii dictez soferului adresa mea. Isi lasa capul pe umarul meu si inchide ochii oftand, il mangai incet pe par si ii soptesc cuvinte linistitoare, ignorand privirea sceptica a soferului care se holbeaza la noi in oglinda.
Am să-mi trag un glonţ în cap
Şi-am să-mi fac o gaură
Ş-am să vad lumea prin ea
Într-o altă aură .

Maybe I was naive, got lost in your eyes, and never really had a chance…

Make you wish you never, wish you...
Wish you never never, wish you never been born

#18
Drace, drace drace.. Dracie.. cum asa, Doamne ce nebunii, matahale, turbatii.. cum sa-l bata in halul asta. Aia chiar nu aveu minte in cap, deci daca eram colo ii zdrobeam intr-o secunda. :(
Deci parca mi se inmoaie inima, chiar daca Elian [tot imi e greu sa-i scriu numele dar nu stiu de ce.] este doar un personaj fictiv. Dar nu stiu, chiar ma doare inima.

Descrierea ta parca a fost o povestire , de parca s-a intamplat in acest moment, iar eu nu eram de fatza. Wow asta chiar m-a uimit, modul tau de a descrie.

A fost scrut, recunosc, nu pot minti, insa ai detaliat bine, actiunea nu a fost grabita absolut de loc. Mi-a placut asta la nebunie. Capitolul a fost reusit.

Descrierea matahalelor alora a fost chiar super, le-ai descris si pana cea mai mica trasatura a satisfactiei lor, adica de a se simti bine atunci cand bat pe cineva neimportant. Dar Elian este chiar special, deci ii omor.. tinema ca ii omor.. DX

O, a trecut o luna de cand nu au mai vorbit, O_O interesant, sper ca acum lucrurile sa se mai linsiteasca intre ei doi. Poate ca Elian o sa aiba o reactie diferita, sau paote sa-i spuna lui Lex, ca nu doreste sa-i arate mila. Nu stiu, deci astept urmatorul capitol cu inima intre dinti.

Ai reusit din nou sa ma lasi cu gura pe jos, ai facut o treaba buna din nou.
CE am uitat sa-ti spun este faptul ca MI-a palcut asa de mult reactia lui Lex, chiar ca i-ai atribuit niste comportari extraordinar de sentimentale.
Pe langa faptul ca la inceput avea o alta fatza, iar apoi a inceput sa palnga.. acum chiar inca ii mai pare rau de Elian.
Deci daca m-asi apuca acum sa-ti spun intreaga idee, asi face un rezumat.
O sa incerc sa spun mai pe scurt ok.

* Prin urmare, Lex asta cum am mai spus are multe fete, ce m-a uimit este faptul ca el chiar daca stie farte bine ca nu a putut in primul pan sa-si controleze actiunile, a mai si spus ca Elian nu a fost primul, totusi ceva e chiar splendit aici.
Daca el nu a fost primul cu care a mai facut-o, se pare ca ui chiar nu i-a pasat de restul, Elian are ceva, ce paote Lex isi doreste, dar inca nu si-a dat seama de acest lucru.
E o conexiune foarte puternica, chiar este ceva special ce sigur are sa-l schimbe pe Lex.

Cam asta era ideea, bine nu prea m-am explicat citet si nu prea am lamurit bine,a dica poate o sa-ti fie greu sa intelegi.

Gata ma opresc, ca deja am scris destul. Am scris cam cat capitolul tau. :))
Ce trebuie sa stii, ai evoluat bine, nu ai nici o greseala, ai facut o treaba excelenta la descrierea personajelor dar si a actiunii, avand in vedere ca acest capitol nu a fost foarte lung.

Astept nextul cu nerabdare. :X
P.s : iara am greseli, scuze.

Kt.Kat a trecut pe aici. :3 ~ Meow`

#19
^_^ Tam tam....intrarea mea esuata , ca de obicei!:D

:x Waa ce dragut din partea lui Alex pentru ceea ce a facut, adica, nu ma asteptam.Dar banuiesc ca baiatu' incepe sa simte ceva, nu?
Oricum, ma intreb daca Elian constientiza sau nu ca persoana care l-a ajutat e Lex? Hm..si ma intreb cum va reactiona cand va ajunge acasa la tipul ce l-a violat, serios, o sa aibe oare amintiri neplacute?sau.....sau sau..nu stiu, sau o sa ma lasi masca:))? Nu stiu..banuiesc.
Imi place cum scrii, ai un stil aparte. direct si subtil, imprevizibil oricum, ceea ce ma incanta.

Spor la scris si postat. Multa inspiratie! kissu:*
[Imagine: innocentlovesig.png]
"Only I know your pain…
Your uncertainty…
Your loneliness…
If only we could be toghether forever.
I’ll say it as many times as you wish.
I will not betray you!"
— Luka Crosszeria


#20
Oh, cam intarzii zilele astea.:|
Ei bine, sunt de aceeasi parere cu gabytsswh, ce nenorociti pot fi unii! Cum de au facut asa ceva, si tocmai lui Elian?! :die: Da, cred ca il simpatizez:)))
Pai Lex imi pare ciudat... Ba este furios, ba este calm si bland. Sa se hotarasca odata. Oh, da. Si faza din taxiu a fost amuzanta. Avem un sofer ce pe deasupra, este un "martor" :))
Totusi, ma nelamureste un simplu lucru...:-?
Ma mir ca Elian nu si-a dat seama ca Alex este cel care l-a salvat, sper sa realizeze asta cat mai repede. Nici nu stiu la ce ma mai pot astepta de la el. Deci il duce acasa la Alex:>
Te rog, adu` capitolul ala. Nu sunt numai eu cea curioasa:))
:bye:



Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  My poems + a friend Akane Hime 11 4.831 14-12-2011, 06:27 PM
Ultimul răspuns: crazy little red
  [split] Rape me , my friend Pixxie.' 11 5.071 23-05-2011, 01:26 AM
Ultimul răspuns: Noesis
  Rape me , my friend Eric 2 3.440 23-02-2011, 06:45 PM
Ultimul răspuns: Eric
  True friend Abbeh. 6 3.771 22-05-2010, 04:02 PM
Ultimul răspuns: sickness


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)